رفتن به محتوا

✅ آزمون رایگان تعیین سطح (آنلاین) زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه GMT

برای شروع آموزش زبان ترکی استانبولی حتما باید تعیین سطح شوید تا در مسیر درستی قرار بگیرید. شرکت در آزمون تعیین سطح زبان ترکی اولین مرحله رسمی برای یادگیری این زبان است. زمانی که در آزمون تعیین سطح شرکت می‌کنی، توانایی‌های خود را می‌سنجید و از این طریق سطح دانش زبانی خود را می‌دانید. بعد از گذر از این مرحله، می‌توانید در کلاس‌های آموزش زبان ترکی شرکت کنید.

در ادامه این مقاله با آموزشگاه GMT همراه باشید تا به طور کامل در مورد آزمون رایگان تعیین سطح زبان ترکی استانبولی آشنا شوید.


✅ مزایای شرکت در آزمون رایگان تعیین سطح زبان ترکی استانبولی

با شرکت در آزمون رایگان تعیین سطح زبان ترکی در آموزشگاه GMT سطح زبان خود را متوجه می‌شوید و نقطه ضعف‌ها و قوت خود را شناسایی می‌کنید. بعد از شناسایی نقاط ضعف، دقیقا روی مهارت‌هایی کار می‌کنید که نیاز به بهبود بیش‌تری دارند. به همین دلیل، شرکت در آزمون تعیین سطح زبان ترکی بسیار مهم است. اگر بتوانید نقطه ضعف‌های خود را شناسایی کنید، با برنامه آموزشی بهتری به سمت یادگیری آموزش زبان ترکی می‌روید.

بعد از شرکت در آزمون رایگان تعیین سطح زبان ترکی، یک برنامه آموزشی دقیق دریافت می‌کنید و همین برنامه آموزشی به شما کمک می‌کند که وقت خود را تلف نکنید و قدم به قدم، طبق یک برنامه منظم پیش بروید و نتیجه بهتری بگیرید.

✅ تعیین سطح زبان ترکی استانبولی به چه صورت است؟

نمره‌ای که بعد از تعیین سطح زبان ترکی سطح دریافت می‌کنید به سه بخش تقسیم می‌شود. این سه بخش عبارتند از:

نمره بر اساس درصد: برای مثال بعد از آزمون، دانش زبانی شما به صورت ۴۰ درصد نمایش داده می‌شود.

نمره از ۱ تا ۲۰: در این قسمت از ۱ تا ۲۰ نمره دریافت می‌کنید. برای مثال ممکن است نمره ۱۱ از ۲۰ را بگیرید.

نمره بر اساس سطح زبان: در این بخش دانش زبانی شما از A1 تا C2 مشخص می‌شود. افرادی که زبان ترکی بلد نیستند، اغلب در سطح مبتدی یا A1 قرار می‌گیرند و افراد بسیار پیشرفته در کلاس‌های سطح C1 یا C2 شرکت می‌کنند.

تعیین سطح زبان ترکی استانبولی به چه صورت است؟

✅ آیا برای شرکت در آزمون تعیین سطح زبان ترکی استانبولی آموزشگاه GMT شرایط خاصی لازم است؟

آموزشگاه GMT برای راحتی شما تمام مراحل را آسان کرده است، به طوری که تنها با داشتن یک لپ‌تاپ یا کامپیوتر و اتصال به اینترنت می‌توانید در آزمون شرکت کنید و نمره خود را به سرعت بگیرید.

هدف از این کار این است که زبان آموز به سرعت نقاط ضعف و قوت خود را بشناسد و بعد از شرکت در آزمون آنلاین وارد مرحله تعیین سطح حضوری شود. در مرحله تعیین سطح حضوری، اساتید تمامی مهارت‌های زبانی شما را بررسی می‌کند و بعد از آن بهترین برنامه آموزشی را در اختیارتان قرار می‌دهند و طبق این برنامه، آموزش خود را شروع می‌کنید. اگر طبق برنامه پیش بروید، در عرض سه ماه می‌توانید به زبان ترکی استانبولی صحبت کنید و سطح خود را بالا ببرید.

 آیا برای شرکت در آزمون تعیین سطح زبان ترکی استانبولی آموزشگاه GMT شرایط خاصی لازم است؟

📢 مطلب پیشنهادی: 10 دلیل جالب برای یادگیری زبان ترکی استانبولی

✅ مراحل شرکت در آزمون تعیین سطح زبان ترکی استانبولی

برای شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین آموزشگاه GMT مراحل زیر را طی کنید:

  • وارد سایت شوید.
  • روی کادر مستطیل صورتی رنگ در قسمت پایین سمت راست کلیک کنید تا وارد محیط آزمون شوید.
  • سپس شرایط را مطالعه کنید و در کادر پایین نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را بنویسید.
  • بعد از این مرحله وارد محیط آزمون می‌شوید. 20 سوال ۴ گزینه‌ای در اختیارتان قرار می‌گیرد. تمامی سوالات را به دقت پاسخ دهید و در آخر گزینه پایان آزمون را بزنید.
  • نتیجه شما در عرض چند ثانیه به دستتان می‌رسد. بعد از دریافت نتیجه با شماره آموزشگاه تماس بگیرید و برای آزمون تعیین سطح حضوری یک جلسه رزرو کنید.

✅ شروع یادگیری زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه GMT

زمانی که در آزمون تعیین سطح آنلاین و حضوری زبان ترکی شرکت کردید و برنامه آموزشی خود را گرفتید، نوبت به یادیگری این زبان می‌رسد. زبان ترکی استانبولی بسیار شیرین است می‌توانید بعد از طی کردن ۳ تا ۴ ماه کلاس آموزشی به این زبان صحبت کنید و سریال‌های ترکی را بفهمید. 

آموزشگاه GMT یادگیری زبان ترکی استانبولی را به قدری راحت کرده است که تنها با چند جلسه شرکت متوجه تغییرات در میزان دانش زبانی خود می‌شوید. اساتید آموزشگاه با بهترین روش‌ها و متد روز دنیا، زبان ترکی را به شما یاد می‌دهند و کلاس‌ها در محیطی شاد و پویا برگزار می‌شود. کلاس‌های گروهی آموزشگاه GMT به قدری جذاب است که اصلا متوجه گذر زمان نمی‌شوید و بعد از اتمام کلاس، به شدت منتظر جلسه بعدی هستید.

شروع یادگیری زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه GMT

📢 چرا آموزشگاه GMT؟

آموزشگاه GMT برتری‌های چشم‌گیری نسبت به آموزشگاه‌های دیگر دارد و همین نکات مثبت باعث شده است که سیل عظیمی از زبان آموزان برای یادگیری زبان ترکی استانبولی به این آموزشگاه بیاید.

استاد زبان ترکی استانبولی آموزشگاه GMT استاد داداش‌زاده است و در میان زبان آموزان بسیار محبوب است. سبک آموزشی استاد داداش زاده و کلاس‌های جذاب و تکرار نشدنی این استاد، لذت یادگیری زبان ترکی استانبولی را دوچندان می‌کند.

 آموزشگاه GMT  در قلب تهران قرار دارد و به راحتی با مترو، اتوبوس و ماشین شخصی می‌توانید در کلاس‌های خود شرکت کنید. به علاوهُ این فرصت را دارید که بعد از اینکه اتمام دوره‌های آموزش زبان ترکی استانبولیُ مدرک بین المللی بگیرید و یا در آزمون ‌های بین‌المللی زبان ترکی استانبولی شرکت کنید. 

بعد از شرکت در کلاس‌های زبان ترکی در آموزشگاه GMT تفاوت را حس می‌کنید و در سفرهای بعدی خود به کشور ترکیه به راحتی با افراد ارتباط می‌گیرید. بهتر است بیشتر از این دست‌دست نکنید و با شرکت در کلاس‌های زبان ترکی استانبولی آموزشگاه GMT وارد دنیای دیگری بشوید.

✅میزان رضایت خود را با تعداد ستاره ها مشخص کنید🤗

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !