✅ اهداف دوره ترمیک کودکان:

آموزشگاه زبان GMT  با توجه به قدرت یادگیری کودکان و تاثیراتش در سنین پایین ، برنامه آموزشی ویژه ای برای کودکان پایه ریزی کرده است .
دوره های ترمیک کودکان GMT  زیر نظر استادان و کارشناسان برجسته در حوزه کودکان برنامه ریزی شده است و هدف اصلی دوره های ترمیک کودکان تسلط و یادگیری چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی :

اهداف دوره ترمیک کودکان اموزشگاه gmt
مهارت خواندن زبان انگلیسی

Reading

مهارت خواندن زبان انگلیسی

مهارت نوشتن زبان انگلیسی موسسه gmt

Writing

مهارت نوشتن زبان انگلیسی

مهارت مکالمه زبان انگلیسی آموزشگاه gmt

Speaking

مهارت مکالمه زبان انگلیسی

مهارت شنیدن و درک زبان انگلیسی موسسه زبان gmt

Listening

مهارت شنیدن و درک انگلیسی

✅ سخنی کوتاه با شما اولیاء عزیز و گرامی

مهمترین و بزرگترین هدف موسسه زبان GMT ، علاقه مند کردن و ترغیب کودکان به مکالمه زبان انگلیسی میباشد که آموزشگاه زبان GMT  با استفاده از روش های نوین و اساتید مجرب ، انگیزه کودکان را برای یادگیری زبان افزایش میدهد.

موسسه زبان GMT  بهترین و کاملترین آموزشگاه زبان کودکان چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری می باشد که همواره بر آن شده تا از اساتیدی که نه تنها مهارت تدریس داشته باشند بلکه تخصص لازم برای آموزش به کودکان با توجه به روحیات کودکان را داشته باشند.
کلاس های کودکان موسسه زبان GMT  سرشار از انرژی بوده و علاقه مند کردن کودکان به یادگیری را افزایش میدهد و زمان لذت بخشی برای کودکان شما فراهم میکند و فرزندان دلبند شما با شرکت در کلاس های GMT  احساس کاملا متفاوتی را نسبت به کلاس های مدرسه خواهند داشت و خود کودکان مشتاق به یادگیری و شرکت در کلاس های زبان و آموزش زبان می باشند.

به همین سبب برای علاقه مندی کودکان در سطح ابتدایی از طریق بازی ، موسیقی ، عکس ، فیلم و سایر روش های صحیح آموزشی استفاده میشود و لازم به ذکر است موسسه زبان GMT  علاوه بر سوپر وایزر و کارشناس مجرب زبان انگلیسی ، یکی از بهترین روانشناسان کودک را کنار خود دارد که باعث حفظ رشد همیشگی دپارتمان انگلیسی کودکان میشود.

از دیگر ویژگی های مهم این دوره پس از گذراندن سطوح مربوط موسسه ، آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی KET , YLE و PET  میباشد.

✅ کتاب های دوره کودکان

منابع آموزشی دوره ترمیک کودکان در موسسه زبان GMT شامل کتاب های First Friends  و  Family Friends  از انتشارات دانشگاه اکسفورد میباشد که می توانند زبان آموز را در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی به اهداف خود برساند.
کتاب های ذکر شده از استاندارد ترین و پرطرفدارترن سری کتاب های آموزشی انگلیسی رده سنی کودکان میباشد.
این کتاب ها دانش لغات زبان را افزایش داده و تمرکز اصلی آنها بر روی مکالمه ( Speaking ) کودکان میباشد . در کنار کتاب های نام برده ، کتاب های جانبی شامل کتاب های گرامر ، کتاب داستان و … با زبان آموزان عزیز کار میشود .

کتاب های First Friends و Family Friends
کتاب های First Friends و Family Friends

✅ شرایط کلاس های زبان کودکان GMT

تعداد جلسات دوره ترمیک کودکان 18 تا 22 جلسه میباشد

✔ تعداد جلسات

تعداد جلسات دوره ترمیک کودکان 12 جلسه میباشد که یک جلسه میانی مختص به آزمون میان ترم کودکان میباشد و جلسه آخر مختص بحث آزاد و مرور بر مطالب تدریس شده خواهد بود.

تعداد نفرات کلاس های موسسه gmt

✔ تعداد نفرات

با توجه به اهمیت یادگیری زبان آموز و مهارت مکالمه بصورت گروهی و زمان کافی برای مکالمه هر زبان آموز ، تعداد نفرات هر کلاس بصورت 8 - 10 نفره در نظر گرفته میشود.

رده سنی کودکان از 7 الی 12 سال میباشد

✔ رده سنی

رده سنی کودکان از 7 الی 12 سال میباشد

✅ ویژگی های دوره ترمیک کودکان GMT

✅ گزارش عملکرد به والدین

آکادمی زبان ما همواره بر این باور است که ارتباط مشاوران ، سوپروازرین کودکان نقش بسزایی در بهبود روند آموزشی کودکان دارد. و به همین منظور گزارشی کامل از روند آموزشی کودکان را در اختیار والدین گرامی قرار میدهد.به همین سبب کارگاه های ویژه برای والدین و فرزندان برگزار میکند که از نحوه تدریس و گزارش عملکرد کودکان آگاه باشند .

موسسه زبان GMT  برای ارتباط والدین در پایان هر کلاس از مطالب تدریس شده و تکالیف را در اختیار اولیا قرار میدهد تا بتوانند بر فعالیت کودکان خود بصورت کامل نظارت داشته باشند و اولیا می توانند هرروز برای مشاوره از وضعیت تحصیلی و پیشرفت فرزند خود بصورت حضوری به موسسه مراجعه نمایند .

ما بر این باور هستیم که اولیا محترم رکن اصلی در پیشرفت آموزشی کودکان را دارند.

گزارش عملکرد به والدین در موسسه زبان gmt

✅ قوانین دوره های ترمیک

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا بر روی هر جعبه کلیک کنید

تعداد غیبت مجاز

زبان آموز مجاز به 3 جلسه غیبت در طول ترم میباشد

اطلاع رسانی

غیبت کودکان در همان روز به والدین اطلاع داده خواهد شد .

شرکت در امتحانات

شرکت در امتحانات پایان ترم الزامی است

وقت شناس بودن

زبان آموز موظف است راس ساعت مشخص شده در کلاس حضور داشته باشد.

نحوه تعیین سطح و ثبت نام

تعیین سطح کودکان موسسه زبان  GMT  همه روزه از ساعت 9:30 صبح الی 20 شب ، بصورت شفاهی و رایگان برگزار میشود.