رفتن به محتوا
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب acfe creme
کتاب Café Creme در 3 ترم

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان موسسه زبان GMT

Adult English Language Teaching GMT Institute

اهداف اصلی دوره های آموزش زبان فرانسه

اهداف اصلی دوره های ترمیک بزرگسالان

آموزشگاه زبانGMT با توجه به قدرت یادگیری زبان آموزان برنامه آموزشی ویژه ای برای بزرگسالان پایه ریزی کرده است . دوره های ترمیک بزرگسالان زیر نظر استادان وکارشناسان برجسته برنامه ریزی شده است . هدف اصلی دوره های ترمیک بزرگسالان تسلط و یادگیری چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی:
مهم ترین هدف موسسه زبان GMT علاقه مند کردن زبان آموزان ، به مکالمه زبان انگلیسی میباشد که با استفاده از روش نوین واساتید مجرب انگیزه را برای یادگیری زبان افزایش میدهد. موسسه زبان GMT بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی چه به صورت آنلاین چه به صورت حضوری میباشد. آکادمی GMTهمواره بران است تا از اساتیدی که نه تنها مهارت تدریس داشته باشند بلکه تخصص لازم برای اموزش و علاقه مند کردن زبان آموزان را دارا باشند. کلاس های زبان انگلیسی موسسه زبانGMT سرشار از انرژی بوده است که باعث افزایش علاقه زبان آموزمیشود و زمان لذت بخشی را در کلاس به همراه یادگیری زبان انگلیسی میگذرانید شرکت در این کلاس ها احساس کاملا متفاوتی برای شما خواهد داشت . به همین سبب تمامی کلاس ها با بروز ترین متد جهانی برنامه ریزی شده است . لازم به ذکر است اکادمی زبان GMTعلاوه بر برگزاری کلاس های ترمیک ، کلاس های جانبی رایگان برای زبان آموزان برگزار میکند تا باعث تقویت مهارت های زبان آموزان از قبیلCollocation-Pronunciation -Vocabulary-Grammar شود. همواره هدف اصلی موسسه زبان GMTارتقاء،پیشرفت و رضایتمندی زبان آموزان میباشد و همین امر باعث حفظ رشد همیشگی دپاتمان زبان انگلیسی شده است . از دیگر اهداف و ویژگی های مهم این دوره پس از گذراندن سطح مربوطه آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی , IELTS IBTمیباشد.

ویژگی دوره های ترمیک بزرگسالان

معرفی دوره های آموزش زبان فرانسه دوره های آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان فرانسه GMT از سطح پایه تا پیشرفته در چهار سطح مختلف A1,A2 B1,B2 با کتاب های Mobil و Café creme برگزار میگردد.

سطح ( A1 ) مبتدی :

کلاس های آموزش زبان فرانسه در GMT نیز با کتاب Mobil ( سطح پایه ) در 3 ترم 18 جلسه ای برگزار میگردد و مناسب افرادی میباشد که میخواهند از ابتدا زبان فرانسه را فرا گیرند .

 زبان آموزان در پایان این سطح میتوانند مکالمات روزمره ساده و جملات ابتدایی را با استفاده از واژگان و ساختار گرامر ساده ای که آموخته اند را درک کرده و صحبت نمایند و در آزمون های بین المللی زبان فرانسه مربوطه به سطح A1 ) TEF,DALF.DELF ) شرکت نمایند.
طول دوره هر ترم بستگی به انتخاب دوره های ترمیک ،فشرده و نیمه فشرده یک الی دو ماهه دارد البته این دوره به غیر از کلاس های جانبی رایگان خواهد بود.( 

آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile

سطح ( A2 ) مقدماتی :

کلاس های آموزش زبان فرانسه GMT نیز با کتاب Mobil ( سطح مقدماتی ) در 3 ترمه 18 جلسه ای برگزار میگردد زبان آموزان در پایان این سطح به دایره وسیعی از واژگان دست پیدا خواهند کرد و همچنین می توانند وارد گفتگوهای روزمره و اطلاعات شخصی ،خانواده ،محیط کار و قادر به درک مقاله های کوتاه و روزنامه باشند.
طول دوره هر ترم بستگی به انتخاب دوره های ترمیک ،فشرده و نیمه فشرده یک الی دو ماهه دارد البته این دوره به غیر از کلاس های جانبی رایگان خواهد بود

سطح B1 ,B2 ( متوسط وپیشرفته) :

هر دو سطح B1,B2 در کلاس های آموزش زبان فرانسه GMT نیز فقط با کتاب CaféCreme در 3 ترم 21 جلسه ای برگزار می گردد .
زبان آموزان در پایان این سطح میتوانند به راحتی صحبت کنند و قادر به درک موضوعات سخت و طولانی خواهند بودو رشته ی خود را تخصصی تر و در مقاطع بالاتر پیگیری نمایند.
طول دوره هر ترم بستگی به انتخاب دوره های  ترمیک، فشرده و نیمه فشرده 5 / 1 الی 5 / 2 ماهه دارد البته این دوره به غیر از کلاس های جانبی رایگان خواهد بود.

کتاب Café Creme در 3 ترم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید

مدرسین زبان فرانسه آموزشگاه جی ام تی

مدرسین زبان انگلیسی

اساتیدی که در آموزشگاه زبان انگلیسیGMT مشغول به تدریس هستند از جمله برترین و موفق ترین اساتید کشوراند که در کلیه سطوح مختلف زبان مشغول به تدریس میباشند تمامی اساتید دارای مدارک بین المللی و مدارک اموزش و ادبیات زبان انگلیسی وحداقل 5 سال تدریس حرفه ای زبان انگلیسی را دارند.

کتاب های دوره

منابع آموزشی دوره ترمیک بزرگسالان در موسسه زبانGMT شامل کتاب هایFour corners از دانشگاه کمبریج است که میتواند زبان آموز را در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین بازدهی به اهداف خود برسند. کتاب های ذکر شده یکی از استاندارد ترین و پر طرف دارترین سری کتاب های آموزش زبان انگلیسی رده سنی بزرگسالان میباشد یکی از مهم ترین نقاط قوت در هر سطح کتاب هایFour corners تقویت مهارت گفتاری یا مکالمه است. هر چند که این کتاب به سه مهارت دیگر هم بی توجه نبوده و نیاز زبان آموزدر این زمینه را به خوبی پوشش میدهد.

آشنایی بیشتر با کتاب MOBILE + دانلود رایگان کتاب

آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب acfe creme
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile

نحوه تعیین سطح

تعیین سطح زبان فرانسه موسسه زبان GMT همه روز از ساعت 9 صبح تا 19:30 شب توسط کارشناسان آموزشی به صورت
شفاهی و رایگان انجام میشود و زبان آموزان پس از تعیین سطح میتوانند اقدام به ثبت نام نمایند .

آخرین مقالات و مطالب فرانسه

آخرین مقالات و مطالب فرانسه

کلاس ها و خدمات جانبی رایگان دوره های انگلیسی بزرگسالان

موسسه زبانGMT با ارائه کلاس های جانبی برای بزرگسالان بصورت رایگان بار دیگر اثبات کرده است که هدف اصلی موسسه ارتقاء سطح زبان آموزان میباشد. کلاس های جانبی یکی از نقاط قوت این موسسه میباشد. یکی از ویژگی های مهم دوره های جانبی این است که به زبان آموزان فرصت استفاده از دانش زبانی خود در محیط دوستانه را به عمل می اورد. آموزشگاه زبانGMT با بیش از 10 ساعت کلاس جانبی رایگان در هفته برای زبان آموزان باعث پیشرفت مهارت های زبانی به ویژه مهارت مکالمه میگردد. از دیگر ویژگی های کلاس های جانبی انگلیسی آکادمی GMTترغیب و وادار کردن دانشجویان به صحبت کردن و در اصطلاح شکستن قفل زبان ، اصلاح تلفظ دانشجویان ، یادگیری دامنه لغات بیشتر، اصلاح اشتباهات گرامری حین صحبت کردن میباشد. جهت آشنایی بیشتر با کلاس های جانبی رایگان موسسه کلیک نمایید.

امتحانات دوره ترمیک بزرگسالان

موسسه زبان انگلیسی GMT برای امتحانات کلاس های ترمیک برنامه ویژه ای طراحی کرده است آزمون میان ترم :آزمون میان ترم در نیمه ترم توسط سوپروایزرین بصورت شفاهی برگزار میشود تا بتوانیم نقاط قوت و ضعف شما عزیزان را پیدا کنیم. آزمون پایان ترم :این آزمون شبیه ساز آزمون آیلتس میباشد یعنی از همان سطح ابتدایی زبان آموزان موسسه را با امتحان آیلتس آشنا خواهیم ساخت این آزمون شامل چهار مهارت و بصورت کتبی برگزار خواهد شد آزمون مکالمه بصورت شفاهی توسط کارشناسان موسسه انجام میشود.
موسسه زبان انگلیسی GMT با استفاده از کارشناسان و سوپر وایزرین مجرب به صورت مستمر وضعیت آموزشی هر زبان آموز را در طول دوره کلاس ارزیابی کرده و تا رفع کامل مشکلات زبان آموزان کنار شما خواهند بود.

پشتیبانی آموزشی

ﻗﻮاﻧﯿﻦ دوره های ترمیک فرانسه

زبان آموزان موظف هستند
راس ساعت در کلاس حضور پیدا کنند

شرکت در امتحان میان ترم و
پایان ترم الزامی است

زبان آﻣﻮزان ﺗﻨﻬﺎ 3 ﺟﻠﺴﻪ
ﻣﺠﺎز ﺑﻪ ﻏﯿﺒﺖ ﻫﺴﺘﻨﺪ.