رفتن به محتوا
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب acfe creme
کتاب Café Creme در 3 ترم

کلاس های ترمیک و آموزش زبان فرانسه

موسسه زبان GMT

اهداف اصلی دوره های آموزش زبان فرانسه

اهداف اصلی دوره های آموزش زبان فرانسه

دوره های آموزش زبان فرانسه با ساختاری علمی و اصولی توسط گروهی از ساتید ، کارشناسان برتر دپارتمان زبان فرانسه GMT طراحی و برنامه ریزی شده است.
در حال حاضر در آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile به عنوان جدیدترین و قوی ترین متد آموزش زبان فرانسه که مورد تایید سفارت میباشد بصورت حصوری و آنلاین به زبان آموزان تدریس میگردد.
کلاس های آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان GMT به شکلی طراحی و برنامه ریزی شده است که زبان آموزان بتوانند در طول دوره آموزشی خود به تقویت هر یک از چهار مهارت اصلی زبان یعنی مکالمه،خواندن ،گوش دادن و نوشتن بپردازند تا بتوانند درک بهتری از این زبان داشته باشند هریک از این مهارتها بر روی دیگری تاثیر مستقیم دارد برای مثال با تقویت مهارت شنیداری خود به بهبود مهارت مکالمه خود کمک می کنید.
نکته ای که آموزش فرانسه ،آموزشگاه GMT را از سایر موسسات زبان فرانسه متمایز میکند این است که تاکید بسیار ویژه ای بر ارتقا مهارت مکالمه فرانسه دارد بطوری که زبان آموزان میتوانند پس از هر ترم به راحتی از تمامی ساختار زبان فرانسه و لغات نوآموخته خود در مکالمات روزمره استفاده نمایند . به علاوه این مهارتهای زبانی نیز از قبیل )گرامر،واژگان،تلفظ کلمات(نیز در دوره آموزش زبان فرانسه مورد هدف قرار گرفته شده است.
در دوره های آموزش زبان فرانسه در GMT ویژه افرادی است که علاقه مند به بادگیری اصولی زبان فرانسه و یا قصد ادامه تحصیل و مهاجرت به کشور های فرانسه زبان را دارند.
از دیگر ویژگی های مهم این دوره آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی TCF,TEF , DELF,DALF می باشدو با عبارت دیگرزبان آموزان پس از گذراندن سطوح لارم میتوانند در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی آموزشگاه زبان فرانسه GMT شرکت نمایند.

ویژگی های دوره های آموزش زبان فرانسه موسسه GMT

معرفی دوره های آموزش زبان فرانسه دوره های آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان فرانسه GMT از سطح پایه تا پیشرفته در چهار سطح مختلف A2,A1 B1,B2 با کتاب های Mobil و Café creme برگزار میگردد.

سطح ( A1 ) مبتدی :

کلاس های آموزش زیان فرانسه در GMT نیز با کتاب Mobil )سطح پایه( در 3 ترم 18 جلسه ای برگزار میگردد و مناسب افرادی میباشد که میخواهند از ابتدا زبان فرانسه را فرا گیرند زبان آموزان در پایان این سطح میتوانند مکالمات روزمره ساده و جملات ایتدایی را با استفاده از واژگان و ساختارگرامرساده ای که آموخته اند را درک کرده و صحبت نمایند و در آزمون های بین المللی زبان فرانسه مربوطه به سطح A1 ( TEF,DALF.DELF (شرکت نمایند.
طول دوره هر ترم بستگی به انتخاب دوره های ترمیک ،فشرده و نیمه فشرده یک الی دو ماهه دارد البته این دوره به غیر از کلاس های جانبی رایگان خواهد بود.

آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile

سطح ( A2 ) مقدماتی :

کلاس های آموزشی زبان فرانسه GMT نیز با کتاب Mobil )سطح مقدماتی( در 3 ترمه 18 جلسه ای برگزار میگردد زبان آموزان در پایان این سطح به دایره وسیعی از واژگان دست پیدا خواهند کرد و همچنین می توانند وارد گفتگوهای روزمره و اطلاعات شخصی ،خانواده ،محیط کار و قادر به درک مقاله های کوتاه و روزنامه باشند.
طول دوره هر ترم بستگی به انتخاب دوره های ترمیک ،فشرده و نیمه فشرده یک الی دو ماهه دارد البته این دوره به غیر از کلاس های جانبی رایگان خواهد بود

سطح B1 ,B2 ( متوسط وپیشرفته) :

هر دو سطح B1,B2 در کلاس های آموزش زبان GMT نیز فقط با کتاب Café Creme در 3 ترم 21 جلسه ای برگزار می گردد .
زبان آموزان در پایان این سطح میتوانند به راحتی صحبت کنند و قادر به درک موضوعات سخت و طولانی خواهند بودو رشته ی خود را تخصصی تر و در مقاطع بالاتر پیگیری نمایند.
طول دوره هر ترم بستگی به انتخاب دوره ها ترمیک،فشرده و نیمه فشرده 5 / 1 الی 5 / 2 ماهه دارد البته این دوره به غیر از کلاس های جانبی رایگان خواهد بود.

کتاب Café Creme در 3 ترم
مدرسین زبان فرانسه آموزشگاه جی ام تی

مدرسین زبان فرانسه

استاتیدی که در آموزشگاه زبان فرانسه GMT مشغول آموزش زبان فرانسه هستند از جمله برترین و موفق ترین اساتید کشور اند که در کلیه سطوح مختلف زبان مشغول به تدریس میباشند تمامی اساتید دارای مدارک بین المملی و مدارک آموزش و ادبیات زبان فرانسه حداقل 5 سال تدریس حرفه ای زبان فرانسه را دارند.

کتاب آموزش زبان فرانسه ( MOBILE )

یادگیری زبان فرانسه در GMT بعنوان بهترین آموزشگاه زبان فرانسه توسط کتاب Mobil یا مبیل می باشد که بر اساس متد توصیه شده از سوی بخش فرهنگی سفارت آلمان در تهران است.
کتاب Mobil در حال حاضر یکی از جدیدترین و بروزترین کتاب آمورش زبان فرانسه در دنیا است که توسط انتشارات didier فرانسه در سال 2019 منتشر شده است.این کتاب مورد استفبال سغارت فرانسه و همچنین موسسات برتر دنیا قرار گرفت و از جمله ویژگی های ان کتاب استفاده ار موضوع های متنوع و کاربردی در کشور فرانسه واژگان به روز ربان فرانسه همراه با فایل های شنیداری و ویدیوهای جذاب آموزش با کیفیت بسیار بالا می باشد.

آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب acfe creme
آموزشگاه زبان فرانسه GMT کتاب Mobile

نحوه تعیین سطح

تعیین سطح زبان فرانسه موسسه زبان GMT همه روز از ساعت 9 صبح تا 19:30 شب توسط کارشناسان آموزشی به صورت
شفاهی و رایگان انجام میشود و زبان آموزان پس از تعیین سطح میتوانند اقدام به ثبت نام کنند.

آخرین مقالات و مطالب فرانسه

آخرین مقالات و مطالب فرانسه

کلاس ها و خدمات رایگان جانبی

زﺑﺎن آﻣﻮزان آﻣﻮزﺷﮕﺎه زﺑﺎن GMT ﻋﻼوه ﺑﺮ 30 ﺳﺎﻋﺖ آﻣﻮزﺷﯽ ،ﺑﺎﯾﺪ ﺣﺪاﻗﻞ 9 ﺳﺎﻋﺖ ( 6 ﺟﻠﺴﻪ ﯾﮏ ﺳﺎﻋﺖ و ﻧﯿﻢ ) ﺑﺼﻮرت راﯾﮕﺎن در ﮐﻼس Observiation ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﺎ ﺗﮑﻨﯿﮏ ﻫﺎی ﺗﺪرﯾﺲ از ﻧﺰدﯾﮏ آﺷﻨﺎ ﺷﻮﻧﺪ.
ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻣﯿﺘﻮاﻧﻨﺪ در دوره ﻫﺎی ﺟﺎﻧﺒﯽ آﻣﻮزﺷﮕﺎه در ﺳﻄﺢ ADVANCEﺑﺼﻮرت راﯾﮕﺎن ﺷﺮﮐﺖ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ.
ﺑﺮای اﻃﻼﻋﺎت ﺑﯿﺸﺘﺮ دوره ﻫﺎی راﯾﮕﺎن آﻣﻮزﺷﮕﺎه ﮐﻠﯿﮏ کنید :

اﻣﺘﺤﺎنات دوره فرانسه

زبان آموزان موسسه دو آزمون شفاهی ( میان ترم ،پایان ترم ) و یک آزمون کتبی پایان ترم خواهند داشت.
آزمون شفاهی توسط سوپروایزر فرانسه برگزار خواهد شد این آزمون به صورتی تهیه و برنامه ریزی شده است که مطابق با آخرین استاندارد های سفارت فرانسه و آزمون های بین اللملی میباشد با آزمون کتبی توسط مسئول امتحانات در پایان ترم از زبان آموزان گرفته خواهد شد و درپایان ترم تمامی نقاط قوت و ضعف شما عزیزان را گزارش خواهیم داد.

زبان آموزان موسسه دو آزمون شفاهی ( میان ترم ،پایان ترم ) و یک آزمون کتبی پایان ترم خواهند داشت.
آزمون شفاهی توسط سوپروایزر فرانسه برگزار خواهد شد این آزمون به صورتی تهیه و برنامه ریزی شده است که مطابق با اخرین استاندارد های سفارت فرانسه و آزمون های بین اللملی میباشد با آزمون کتبی توسط مسئول امتحانات در پایان ترم از زبان آموزان گرفته خواهد شد و درپایان ترم تمامی نقاط قوت و ضعف شما عزیزان را گزارش خواهیم داد

پشتیبانی آموزشی

ﻗﻮاﻧﯿﻦ دوره های ترمیک فرانسه

زبان آموزان موظف هستند
راس ساعت در کلاس حضور پیدا کنند

شرکت در امتحان میان ترم و
پایان ترم الزامی است

زبان آﻣﻮزان ﺗﻨﻬﺎ 3 ﺟﻠﺴﻪ
ﻣﺠﺎز ﺑﻪ ﻏﯿﺒﺖ ﻫﺴﺘﻨﺪ.