رفتن به محتوا

زبان آلمانی رو مثل آب خوردن یاد بگیر!​

آیا تا به حال احساس کردید که زبان آلمانی مثل یک معماست که نمی‌توانید حل کنید؟

با ما، این معما را به یک بازی جذاب تبدیل کنید!

زبان آلمانی

رو مثل آب خوردن یاد بگیر!

دوره های آموزش زبان آلمانی GMT
group class
کلاس گروهی
online course
کلاس آنلاین
private class
کلاس خصوصی
intensive
کلاس فشرده

✅ چرا آلمانی یاد بگیرم؟

همیشه فکر می‌کردید زبان آلمانی فقط کلمات سخت و قواعد پیچیده است؟ این فکر ها رو بریزید دور!
زبان آلمانی، مثل کلیدی است که دروازه‌های بی‌شماری از فرصت را به روی شما باز می‌کند.

آلمان یکی از قدرت های صنعتی جهان است و جزو کشور هایی است که اقتصاد خیلی قوی ای دارد و دانشگاه های آلمان از دانشگاه های برتر جهان هستند که حتی در بعضی شرایط امکان تحصیل رایگان در این دانشگاه ها وجود دارد! به همین علت یک مقصد پر طرفدار برای مهاجرین است.
و همچنین به دلیل داشتن اقتصاد قوی این کشور پر از فرصت های شغلی فوق العاده هستش که شما با یادگرفتن زبان آلمانی می توانید از این فرصت ها استفاده کنید و در حوزه شغلی خود پیشرفت بسیاری کنید! حالا تصور کنید در قلب اروپا، در یکی از قوی‌ترین اقتصاد‌های جهان کار می‌کنید. فرصت شغلی در آلمان، بیش از یک شغل است؛ این یک فرصت است برای رشد، یادگیری و تجربه‌های بی‌نظیر.

زبان آلمانی نه تنها یک زبان است، بلکه کلیدی به دنیایی پر از ماجرا، فرصت و کشف! آماده‌اید که این ماجراجویی را شروع کنید؟

نحوه برگزاری دوره ها

👈 گروهی:

در موسسه زبان GMT، کلاس‌های گروهی یک فرصت فوق العاده برای یادگیری زبان آلمانی است! در این کلاس‌ها، هر دانش‌آموز با دیگران تعامل دارد، نظرات را به اشتراک می‌گذارند و از تجربیات یکدیگر استفاده میکنند

تصور کنید در حین یادگیری، با دوستان جدیدی آشنا می‌شوید و همزمان به تقویت مهارت‌های ارتباطی خود نیز می‌پردازید. در موسسه GMT، هر کلاس گروهی یک ماجراجویی است که در آن همگی با هم به کشف دنیای جدیدی از زبان و فرهنگ می‌پردازند. در کلاس‌های گروهی، با دیگران صحبت می کنید، نظرات را می شنوید و زبان را در یک محیط واقعی تجربه می کنید.

در نتیجه، کلاس‌ زبان آلمانی به صورت گروهی در GMT فرصتی است تا در کنار دیگران، در یک محیط دوستانه و پویا، به بهترین شکل ممکن زبان را یاد بگیرید.

👈 خصوصی:

در کلاس زبان آلمانی به صورت خصوصی به دلیل اینکه تمرکز استاد فقط بر روی یک شاگرد است، می تواند مطالب بیشتری را به او آموزش دهد و در کلاس‌های خصوصی، برنامه‌ریزی بر اساس نیازها، علاقه‌ها و هدف‌های شخصی دانش‌آموز انجام می‌شود.

 همچنین کلاس های خصوصی طبق زمانبندی شما چیده می شود و می توانید نسبت به تایم های خالی که دارید کلاس بردارید.

در این کلاس‌ها، فرصتی برای تمرکز بر موضوعات خاص وجود دارد. آیا می‌خواهید بر روی مکالمه تمرکز کنید؟ یا شاید گرامر؟ در کلاس‌های خصوصی، شما تصمیم‌گیرنده هستید!

به طور خلاصه، کلاس‌های خصوصی موسسه زبان GMT، فرصتی است برای یادگیری زبان آلمانی، با توجه کامل به نیازهای شما است. این یک سفر اختصاصی به دنیای زبان است، که هر لحظه‌اش پر از یادگیری، کشف و پیشرفت است.

👈 آنلاین:

این کلاس‌ها، بدون توجه به موقعیت جغرافیایی، دانش‌آموزان را از سراسر ایران و حتی خارج از کشور در یک محیط مجازی گرد هم می‌آورد تا در کنار هم و با استفاده از ابزارهای دیجیتالی پیشرفته، به یادگیری زبان بپردازند.

کلاس‌ زبان آلمانی GMT به صورت آنلاین با استفاده از پلتفرم‌های تعاملی، امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری برجسته‌ای را فراهم می‌کنند. دانش‌آموزان می‌توانند با معلم و سایر هم‌کلاسی‌ها به صورت زنده تعامل داشته باشند، و این مورد باعث شده تا کلاس های آنلاین و حضوری از نظر کیفیتی نه تنها در تدریس بلکه در برگزاری کلاس ها هیچ تفاوتی باهم نداشته باشند!

همچنبن دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه برای رفت و آمد نیست؛ یادگیری زبان تنها با چند کلیک فاصله دارد.

👈 فشرده:​

ما می‌دانیم که همه افراد زمان و صبر یکسانی برای یادگیری ندارند. برخی از دانش‌آموزان به دنبال روشی سریع و موثر برای یادگیری زبان هستند. برای همین، کلاس‌های فشرده ما طراحی شده‌اند.

این کلاس‌ها، با ترکیبی از محتوای کاربردی، روش‌های آموزشی مدرن، به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان کوتاهی پیشرفت قابل توجهی کسب کنید.

کلاس زبان آلمانی به صورت فشرده در یک دوره کوتاه، موضوعاتی که معمولاً در چند ماه آموزش داده می‌شوند، با کیفیت بالا و با تمرکز به شما آموزش داده می‌شود.

نتایج برگزاری دوره ها
0 +
کلاس های برگزار شده
0
رضایت دانشجو ها
0 +
تعداد دانشجو ها

✅ پاسخ به سوالات شما عزیزان در مورد زبان آلمانی:

نمایش ویدیو درباره پاسخ به سوالات شما عزیزان در مورد زبان آلمانی

✅ چگونه زبان آموزان ما در "کوتاه ترین زمان" زبان آلمانی را یاد گرفتند:

دوره هاي آموزش زبان آلمانی حاصل سالها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از اساتید ،كارشناسان برتر زبان آلمانی موسسه زبان آلمانی GMT میباشد.
در حال حاضر در بخش دپارتمان آلمانی GMT نیز كتاب STARTEN WIR به عنوان جديدترين و قوي ترين متد آموزش به زبان آموزان بصورت حضوري و آنلاين تدريس میگردد.
برگزاری كلاس زبان آلمانی در GMT، بهترین آموزشگاه زبان آلمانی، به شكلی طراحی و برنامه ريزي شده است كه زبان آموزان بتوانند در طول دوره آموزشی خود به تقويت هر يک از چهار مهارت اصلی زبان يعنی مكالمه ، خواندن ، گوش دادن و نوشتن بپردازند تا بتوانند درک بهتري از اين زبان داشته باشند و هر يک از اين مهارت ها بر روي ديگري تاثیر مستقیم دارد ، براي مثال با تقويت مهارت شنیداري به بهبود مهارت مكالمه خود نیز كمک می كنید.

✅ ارتقاء مهارتهای زبانی (مکالمه):

نكته اي كه در یادگیری آلمانی ، باعث میشه آموزشگاه GMT جزو بهترین آمورشگاه ربان آلمانی باشد اين است كه تاكید بسیار ويژه اي بر ارتقاء مهارت مكالمه آلمانی دارد بطوري كه زبان آموزان میتوانند پس از هر ترم به راحتی از تمامی ساختار زبان آلمانی و لغات نوآموخته خود در مكالمات روزمره استفاده نمايند.
به علاوه اين مهارتهاي زبانی نیز از قبیل ( گرامر ، واژگان ، تلفظ كلمات ) نیز در دوره آموزش زبان آلمانی مورد هدف قرار گرفته شده است.
دوره هاي آموزش زبان آلمانی در GMT، بهترین آموزشگاه زبان آلمانی، از سطح پايه تا پیشرفته در 6 سطح مختلف ( A1 ,A2 ,B1 ,B2 ,C1 ,C2 ) با كتاب هاي STARTEN WIR و Sicher برگزار می شود و ويژه افرادي است كه قصد يادگیري اصولی زبان آلمانی و قصد مهاجرت يا ادامه تحصیل در كشور هاي آلمان ، اتريش و سوئیس را دارند. از ديگر ويژگی هاي مهم دوره آموزش زبان آلمانی آماده سازي زبان آموزان براي شركت در آزمون هاي گوته و ÖKF می باشد و به عبارت ديگر زبان آموزان پس از گذراندن سطوح لازم میتوانند در دوره هاي آمادگی آزمون هاي بین المللی آموزشگاه زبان آلمانی GMT شركت نمايند.

مدرک پایان دوره زبان آلمانی

✅ چرا GMT بهترين آموزشگاه زبان آلمانی بصورت آنلاين و حضوري میباشد؟​

✅ معرفی كلاس هاي آموزش زبان آلمانی GMT

کلاس هاي ترمیک زبان آلمانی با ساختار علمی و اصولی توسط گروهی از اساتید،كارشناسان برتر آموزش زبان آلمانی طراحی و برنامه ريزي شده است و همین امر باعث شده که GMT بهترین آموزشگاه زبان آلمانی باشد و خانواده بزرگ GMT را از ديگر رقبا متمايز میسازد. از آنجا كه تاكید موسسه در كنار ارتقاء كلید مهارت هاي زبانی دانشجويان بر پیشرفت مهارت گفتاري آنها می باشد از اين رو تعداد نفرات كلاس محدود (7 تا 10 نفر) و به استاد اين اجازه را خواهد داد كه زمان كافی براي تک تک زبان آموزان صرف كند و دانشجويان نیز فرصت كافی براي مكالمات در كلاس داشته باشند.
موسسه زبان GMT تنها مركز آموزشی و یادگیری زبان آلمانی در رشته هاي تخصصی شما (هنر،پزشكی،مهندسی،زبان و …) است.

سطوح مختلف زبان آلمانی از (A1) مقدماتی تا (C1) پیشرفته

سطح A1 (مقدماتی 1)

کلاس زبان آلمانی در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی GMT مطابق جدول زير بصورت ترمیک و فشرده در 4 ترم 14 جلسه اي برگزار میشود. زبان آموزان در پايان اين سطح میتوانند در موقعیت هاي روزمره، موضوعات و سوالات كلی و بسیار ساده، دستور العمل ها و اطلاعیه ها را درک كرده و همچنین پیغام هاي تلفنی، اطلاعیه هاي عمومی و گفت و گوهاي كوتاه را متوجه می شوند. با اخذ مدرک اين سطح زبان آموزان میتوانند به اهداف خود از قبیل پیوستن به خانواده ،ازدواج و مهاجرت به آلمان، اتريش يا سوئیس را داشته باشند.
آزمون A1 زبان آلمانی در هر ماه توسط موسسه گوته تهران و سفارت اتريش به صورت رسمی برگزار می شود.

نوع ترم و زمان
ترمیک
فشرده
آخر هفته
تعداد ترم
4 ترم
4 ترم
4 ترم
تعداد جلسات هر ترم
13 جلسه
13 جلسه
13 جلسه
روزهای برگزاری
3 روز زوج / 2 روز فرد
3 روز زوج / 2 روز فرد
پنج شنبه یا پنج شنبه و جمعه ها
مدت زمان هر ترم
4 هفته / 6 هفته
2 هفته / 3 هفته
6 هفته / 3 هفته

* تعداد جلسات دوره هاي ترمیک آموزش زبان آلمانی 13 جلسه ي 90 دقیقه اي میباشد البته اين تعداد جلسات به غیر از 5 جلسه كلاس هاي جانبی رايگان هستند.

سطح A2 (مقدماتی 2)

كلاس زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی GMT مطابق جدول زير بصورت ترمیک و فشرده در 4 ترم 14 جلسه اي برگزار میشود. زبان آموزان در پايان اين سطح میتوانند وارد گفتگوهاي روزمره و اطلاعات شخصی، خانواده، محیط كار و همچنین درک مقاله هاي كوتاه و روزنامه ها باشند.

نوع ترم و زمان
ترمیک
فشرده
آخر هفته
تعداد ترم
4 ترم
4 ترم
4 ترم
تعداد جلسات هر ترم
13 جلسه
13 جلسه
13 جلسه
روزهای برگزاری
3 روز زوج / 2 روز فرد
3 روز زوج / 2 روز فرد
پنج شنبه یا پنج شنبه و جمعه ها
مدت زمان هر ترم
4 هفته / 6 هفته
2 هفته / 3 هفته
6 هفته / 3 هفته

* تعداد جلسات دوره هاي ترمیک آموزش زبان آلمانی 13 جلسه ي 90 دقیقه اي میباشد البته اين تعداد جلسات به غیر از 5 جلسه كلاس هاي جانبی رايگان هستند.

سطح B1 (متوسط 1)

کلاس زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی GMT مطابق جدول زير بصورت ترمیک و فشرده در 4 ترم 16 جلسه اي برگزار میشود. زبان آموزان در پايان اين سطح به دايره لغات وسیعی دست پیدا كرده اند و میتوانند بصورت منسجم و راحت صحبت كنند و در سفرهاي خود اغلب نیاز هاي خود را برطرف سازند.

نوع ترم و زمان
ترمیک
فشرده
آخر هفته
تعداد ترم
4 ترم
4 ترم
4 ترم
تعداد جلسات هر ترم
16 جلسه
16 جلسه
16 جلسه
روزهای برگزاری
3 روز زوج / 2 روز فرد
3 روز زوج / 2 روز فرد
پنج شنبه یا پنج شنبه و جمعه ها
مدت زمان هر ترم
3 الی 6 هفته
2 الی 4 هفته
4 تا 6 هفته

* تعداد جلسات دوره هاي ترمیک آموزش زبان آلمانی 16 جلسه ي 90 دقیقه اي میباشد البته اين تعداد جلسات به غیر از 5 جلسه كلاس هاي جانبی رايگان هستند.

سطح B2 (متوسط 2)

كلاس هاي زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی GMT مطابق جدول زير بصورت ترمیک و فشرده در 4 ترم 16 جلسه اي برگزار میشود. زبان آموزان در پايان اين سطح از آموزش زبان آلمانی قادر به درک مطالب پیشرفته تر خواهند بود و میتوانند در رشته تخصصی خود مكالمات تخصصی تري داشته باشند و بدون هیچ آمادگی قبلی به صورت روان و پیوسته صحبت كنند. داوطلبان اين سطح از آموزش زبان آلمانی بیشتر قصد ادامه تحصیل در كشور هاي آلمان يا اتريش را دارند ، به اين دلیل كه بیشتر دانشگاه هاي آلمان جهت پذيرش دانشجو درخواست مدرک B2 از متقاضیان دارد به اين علت شركت در آزمون اين سطح از اهمیت زيادي برخوردار است.
اين آزمون هر ماه توسط موسسه گوته و سفارت اتريش در تهران برگزار میشود.

نوع ترم و زمان
ترمیک
فشرده
آخر هفته
تعداد ترم
4 ترم
4 ترم
4 ترم
تعداد جلسات هر ترم
16 جلسه
16 جلسه
16 جلسه
روزهای برگزاری
3 روز زوج / 2 روز فرد
3 روز زوج / 2 روز فرد
پنج شنبه یا پنج شنبه و جمعه ها
مدت زمان هر ترم
3 الی 6 هفته
2 الی 4 هفته
4 تا 6 هفته

* تعداد جلسات دوره هاي ترمیک آموزش زبان آلمانی 16 جلسه ي 90 دقیقه اي میباشد البته اين تعداد جلسات به غیر از 5 جلسه كلاس هاي جانبی رايگان هستند.

سطح C 1 (پیشرفته)

دوره هاي یادگیری زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی GMT مطابق جدول زير بصورت ترمیک و فشرده در 4 ترم 16 جلسه اي برگزار میشود. زبان آموزان در پايان اين سطح از آموزش زبان آلمانی میتوانند واژه ها و عبارات پیچیده تري را درک كنند و به راحتی و روان مكالمه نمايند. اين سطح از زبان آلمانی براي افرادي مناسب است كه قصد دارند زبان آلمانی را در مقطع دكتري و بالاتر ادامه بدهند و همچنین علاقمند به تدريس زبان آلمانی باشند.

نوع ترم و زمان
ترمیک
فشرده
آخر هفته
تعداد ترم
4 ترم
4 ترم
4 ترم
تعداد جلسات هر ترم
16 جلسه
16 جلسه
16 جلسه
روزهای برگزاری
3 روز زوج / 2 روز فرد
3 روز زوج / 2 روز فرد
پنج شنبه یا پنج شنبه و جمعه ها
مدت زمان هر ترم
3 الی 6 هفته
2 الی 4 هفته
4 تا 6 هفته

* تعداد جلسات دوره هاي ترمیک آموزش زبان آلمانی 16 جلسه ي 90 دقیقه اي میباشد البته اين تعداد جلسات به غیر از 5 جلسه كلاس هاي جانبی رايگان هستند.

مدرسین زبان آلمانی آموزشگاه زبان gmt

✅ مدرسین زبان آلمانی

از ديگر نكات متمايز دوره هاي GMT که به عنوان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی ازش نام برده می شود، بهره گیري از اساتیدی است كه مشغول آموزش زبان آلمانی در GMT هستند از جمله برترين و موفق ترين اساتید زبان آلمانی كشور می باشند كه مهر تايید به كارنامه علمی آنها زده شده است.
تمامی اساتید داراي مدارک كارشناسی، كارشناسی ارشد و دكترا در گرايش هاي زبان آلمانی (آموزش آلمانی و ادبیات آلمانی) بوده و داراي مدارک بین المللی آموزش زبان آلمانی و حداقل 3 سال سابقه تدريس حرفه اي زبان آلمانی را دارند. يكی از دلايل تمايز GMT و اینکه بهترین آموزشگاه زبان آلمانی است، بهره گیري از اساتیدي است كه همگی داراي مدارک بین المللی و داخلی آموزش زبان آلمانی از جمله TTC و TKT هستند و دوره هاي روانشناسی تدريس را در موسسه سپري نموده اند.

✅ کتاب آموزش زبان آلمانی:

ياد گیري زبان آلمانی در GMT توسط سري كتابهاي starten wir میباشد كه بر اساس متد توصیه شده از سوي بخش فرهنگی سفارت آلمان در تهران است.

كتاب starten wir در حال حاضر يكی از جديدترين و بروزترين كتاب آموزش زبان آلمانی بزرگسالان در دنیا است كه توسط انتشارات Hueber آلمان منتشر شده است.
اولین چاپ starten wir آلمانی درسال 2017 انجام شد و اين كتاب مورد استقبال موسسه گوته و ديگر آموزشگاه هاي زبان آلمانی در سراسر دنیا قرار گرفت و همچنین اين كتاب مورد تايید سفارت كشور آلمان نیز میباشد و زبان آموزان میتوانند در كوتاه ترين زمان ممكن و بالاترين بازدهی به اهداف خود برسند و در بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی این کتاب ها تدریس می شود.

كتاب هاي b2 Sicher
كتاب هاي زبان المانی c1 Sicher
كتاب STARTEN WIR a2
كتاب STARTEN WIR a1
كتاب STARTEN WIR b1

نحوه تعیین سطح

تعیین سطح زبان آلمانی موسسه زبان GMT همه روز از ساعت 9 صبح تا 19:30 شب توسط کارشناسان آموزشی به صورت شفاهی و رایگان انجام میشود و زبان آموزان پس از تعیین سطح میتوانند اقدام به ثبت نام کنند.

کلاس ها و خدمات رایگان جانبی

مهمترين اهداف موسسه ارائه بالاترين خدمات با بهترين كیفیت می باشد و همواره بر اين بوده ايم كه پايبند به شعارها و سیاست هاي خود باشیم و در اين راستا كلاس هاي جانبی با بیش از 6 ساعت در هفته بصورت كاملا رايگان و اختیاري براي زبان آموزان GMT برگزار نمايیم. به جرات میتوان گفت خانواده GMT تنها موسسه زبان در كشور كه اين گونه كلاس هايی را با بالاترين سطح علمی ممكن ارائه میدهد و از دلایلی است که باعث شده به عنوان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی نام برده شود. اين كلاس ها باعث شده كه انگیزه و مهارتهاي اصلی زبان آموزان چندين برابر گردد. زبان آموزان دوره هاي ترمیک به ازاي هر ترم 5 جلسه از اين كلاس ها رو استفاده نمايند.

اﻣﺘﺤﺎنات دوره آلمانی:

زبان آموزان موسسه دو آزمون شفاهی (میان ترم ،پایان ترم) و یک آزمون کتبی پایان ترم خواهند داشت. آزمون شفاهی توسط سوپروایزر آلمانی برگزار خواهد شد. این آزمون به صورتی تهیه و برنامه ریزی شده است که مطابق با آخرین استاندارد های سفارت آلمان و آزمون های بین اللملی میباشد و با آزمون کتبی توسط مسئول امتحانات در پایان ترم از زبان آموزان گرفته خواهد شد ، تمامی نقاط قوت و ضعف شما عزیزان را گزارش خواهیم داد.

دلیل دیگری که باعث شده GMT بهترین آمورشگاه زبان آلمانی باشد این است که، موسسه زبان آلمانی GMT از كارشناسان خبره زبان آلمانی و سوپروايزرهای خود به عنوان پشتیبانی آموزشی براي برطرف كردن نقاط ضعف زبان آموزان به صورت كاملا رايگان نیز بهره میبرد، به عبارت ديگر زبان آموزان به جز كلاس هاي خود میتوانند نقاط ضعف خود را با سوپروايزرهای مربوطه موسسه در میان بگذارند تا مشكلات آنان به صورت كامل رفع گردد. 

ﻗﻮاﻧﯿﻦ دوره های ترمیک آلمانی

زبان آموزان موظف هستند راس ساعت در کلاس حضور پیدا کنند

شرکت در امتحان میان ترم در پایان ترم الزامی است

زبان آﻣﻮزان ﺗﻨﻬﺎ 3 ﺟﻠﺴﻪ ﻣﺠﺎز ﺑﻪ ﻏﯿﺒﺖ ﻫﺴﺘﻨﺪ.

آخرین مقالات و مطالب آلمانی