رفتن به محتوا

کلاس های جانبی رایگان
موسسه GMT

کلاس های جانبی رایگان

موسسه زبان GMT

✅ چرا شرکت در کلاس های جانبی رایگان مهم است؟

موسسه زبان انگلیسی GMT با ارائه کلاس های جانبی بصورت رایگان بار دیگر اثبات کرده است که هدف اصلی موسسه ارتقا سطح زبان آموزان می باشد.
به اعتقاد کارشناسان و اساتید موسسه زبان انگلیسی GMT ، آموزش زبان انگلیسی صرفا به روش سنتی محدود نبوده. بلکه باتوجه به روحیات زبان آموزان و با استفاده از روش های نوین. میتوانیم تاثیر بسزایی در پیشرفت علمی زبان آموزان داشته باشیم.

در کلاس های جانبی رایگان موسسه زبان انگلیسی GMT فرصتی است تا با استفاده از مطالبی که در کلاس اصلی آموخته ایم . قادر باشیم در محیطی صمیمانه تر و در فضایی متفاوت با بکارگیری از دانش زبانی خود مهارت های جدید را بیاموزیم.

برگزاری کلاس های جانبی زبان انگلیسی ، باعث پیشرفت چشمگیر زبان آموزان در مهارت های مختلف به ویژه مهارت Speaking (مکالمه) گردیده است.

از ویژگی های اصلی و مهم کلاس های جانبی رایگان موسسه ، ترغیب و وادار کردن زبان آموزان به صحبت و در اصطلاح شکستن قفل زبان، تلفظ صحیح، یادگیری دامنه لغات بیشتر، اصلاح اشتباهات گرامر حین صحبت کردن می باشد.
موسسه زبان انگلیسی GMT مفتخر است بیش از 10 ساعت کلاس جانبی رایگان برای زبان آموزان موسسه برگزار نماید.

1- کلاس های بحث آزاد (Free Discussion)

اولین سوالی که برای زبان آموزان مطرح میشود این است Free Discussion به چه معناست؟

Free Discussion دقیقا همانند معنی خود به معنی گفتگو در مورد موضوعات متفاوت است.

شرکت درکلاس های Free Discussion موسسه زبان انگلیسی GMT یکی از بهترین راه ها برای تقویت مهارت Speaking میباشد.

این دوره برای زبان آموزانی طراحی گردیده که قصد دارند تا با تمرین بیشتر و مداوم و فارغ از مهارت های دیگر زبانی ،به روانی کلام، تصحیح در اشتباهات و فعال شدن بیشتر مکالمه زبان انگلیسی خود بپردازند.

بدیهی است که شرکت در این دوره باعث افزایش کیفی مهارت گفتاری (Speaking) و شنیداری (Listening) و بهبود سطح تلفظ (Vocabulary) ، گرامر (Grammar) و مهارت فرهنگی (Culture) می گردد .

کلاس های بحث آزاد آموزشگاه زبان انگلیسی GMT عموما توسط اساتید مطرح در تدریس مکالمه و اساتید مجرب در تدریس آیلتس و تافل برگزار میشود.

کلاس های بحث آزاد ( FREE DISCUSSION )

✅ تاثیر این کلاس در یادگیری راحت و سریع زبان انگلیسی

Movie Classes کلاس های رایگان تماشای فیلم موسسه زبان انگلیسی GMT به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که زبان آموزان با شرکت در این کلاس ها،به همراه تماشای فیلم یا سریال ها و انیمیشن به زبان اصلی ، بتوانند به بهبود مهارت شنیداری (Listening) خود کمک کنند و باعث میشود زبان آموزان تلفظ صحیح کلمات را یاد بگیرند.
هدف از برگزاری این دوره تقویت مهارت های زبان آموزان بوده است.
داوطلبان میتوانند با شرکت در این کلاس ها با زبان محاوره ای و گویش ها و واژه های عامیانه ی کشورهای انگلیسی زبان بیشتر آشنا شوند .

در کلاس های Movie Classes موسسه زبان انگلیسی GMT بعد از تماشای خلاصه فیلم زبان آموزان به بحث و گفتگو میپردازند که این امر باعث تقویت مهارت Speaking و به کارگیری واژگان جدید در مکالمه زبان انگلیسی خود میگردد.
این دوره برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT بصورت رایگان میباشد تا زبان آموزان به راحتی در کلاس ها شرکت و مهارت های گفتاری و شنیداری و درک مطلب خود را تقویت کنند.

این دوره ویژه زبان آموزان در سطوح BASIC و Intermediate و Advance زبان انگلیسی میباشد

اهداف دوره رایگان Free Discussion موسسه زبان GMT :

1 .یادگیری سریع لغات و اصطلاحات جدید

2 .تسلط بیشتر بر مکالمات و افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان

3 .آشنایی با دیدگاه های مختلف

4 .آشنایی با IDIOMS و اصطلاحات گوناگون

5 .سرعت در جمله بندی و مکالمه زبان آموزان

6 . اصلاح تلفظ صحیح کلمات

7 . رفع اشکالات گرامری

8 . تصحیح تلفظ صحیح کلمات

9 . رفع اشکالات گرامری

اهداف دوره رایگان Free Discussion موسسه زبان GMT

کلاس های بحث آزاد موسسه زبان انگلیسی GMT در سه سطح مقدماتی (Basic)، متوسط (Intermediate) و پیشرفته (Advance) برگزار میشود تا زبان آموزان به راحتی با توجه به سطح زبانی خود در کلاس ها شرکت کنند. دوره های جانبی برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT رایگان میباشد.

کلاس های مکالمه در موقعیت های واقعی

2- کلاس های مکالمه در موقعیت های واقعی (Real English)

اولین سوالی که برای زبان آموزان مطرح میشود این است Real English به چه معناست؟

Real English دقیقا همانند معنی خود میباشد یعنی (مردم در موقعیت های واقعی) انگلیسی صحبت میکنند.

کلاس های رایگان Real English موسسه زبان انگلیسی GMT به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که زبان آموزان بتوانند در موقعیت های واقعی بصورت تئوری خود را محک بزنند.

در این کلاس ها زبان آموزان تمامی موقعیت های روزمره ای که ممکن است در طول مسافرت یا خرید کردن ، بیمارستان رفتن و ….. به آن نیاز داشته باشند آموزش داده میشود تا با اصطلاحات ، تکنیک ها و واژگان زبان انگلیسی بیشتر آشنا بشوند.

دوره های جانبی برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT بصورت رایگان میباشد. تا زبان آموزان به راحتی در کلاس ها شرکت و مهارت های گفتاری و شنیداری و درک مطلب خود را تقویت کنند.

Real English ویژه زبان آموزان از سطح متوسط تا پیشرفته طراحی شده است.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس ها با  02188913000 تماس حاصل فرمایید.

3- کلاس های تماشای فیلم (Movie Classes)

Movie Classes کلاس های رایگان تماشای فیلم موسسه زبان انگلیسی GMT به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که زبان آموزان با شرکت در این کلاس ها،به همراه تماشای فیلم یا سریال ها و انیمیشن به زبان اصلی ، بتوانند به بهبود مهارت شنیداری (Listening) خود کمک کنند و باعث میشود زبان آموزان تلفظ صحیح کلمات را یاد بگیرند.
هدف از برگزاری این دوره تقویت مهارت های زبان آموزان بوده است.
داوطلبان میتوانند با شرکت در این کلاس ها با زبان محاوره ای و گویش ها و واژه های عامیانه ی کشورهای انگلیسی زبان بیشتر آشنا شوند .

در کلاس های Movie Classes موسسه زبان انگلیسی GMT بعد از تماشای خلاصه فیلم زبان آموزان به بحث و گفتگو میپردازند. که این امر باعث تقویت مهارت Speaking و به کارگیری واژگان جدید در مکالمه زبان انگلیسی خود میگردد.
این دوره برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT بصورت رایگان میباشد تا زبان آموزان به راحتی در کلاس ها شرکت و مهارت های گفتاری و شنیداری و درک مطلب خود را تقویت کنند.

این دوره ویژه زبان آموزان در سطوح BASIC و Intermediate و Advance زبان انگلیسی میباشد.

کلاس های تماشای فیلم

4- کلاس های گرامر زبان انگلیسی (grammar)

کلاس های رایگان گرامر موسسه زبان انگلیسی GMT به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که زبان آموزان با شرکت در این کلاس ها بتوانند در هر سطحی که قرار دارند اشکالات گرامری و ساختار جمله بندی خود را رفع کنند.

هدف از برگزاری این کلاس ها تقویت مهارت های زبان آموزان می باشد. داوطلبان میتوانند با شرکت در این کلاس ها ایرادات مکالمه، مشکل ساختاری در نوشتن (writing) را برطرف کنند.
زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT ممکن است در طول ترم کلاس های زبان انگلیسی خود مشکلات و سوالات گرامری داشته باشند که با شرکت در کلاس های رایگان گرامر انگلیسی میتوانند به تسلط کامل در دستور زبان انگلیسی دست یابند.

این کلاس ها توسط اساتید مجرب و سوپروایزر آموزشگاه زبان انگلیسی GMT برگزار میشود. در ابتدای هر جلسه یک مبحث گرامری بسته به سطح زبان آموزان مطرح و تدریس میشود. در ادامه کلاس رفع اشکال و تمرین در مورد همان گرامر صورت میگیرد.

این دوره برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT بصورت رایگان میباشد تا زبان آموزان به راحتی در کلاس ها شرکت نمایند و مهارت های گفتاری و نوشتاری و گرامری خود را تقویت کنند.

این دوره ویژه زبان آموزان در سطوح BASIC و Intermediate و Advance زبان انگلیسی میباشد

5- کلاس های یادگیری با موزیک انگلیسی (Music)

کلاس های رایگان Music موسسه زبان انگلیسی GMT به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که زبان آموزان با شرکت در این کلاس ،بتوانند دامنه واژگان (Vocabulary) خود را افزایش دهند همچنین مهارت شنیداری (Listening) خود را نیز تقویت کنند.

هدف از برگزاری این کلاس ها تقویت مهارت های زبان آموزان بوده است. زبان آموز میتواند با شرکت در این کلاس ها مانند کلاس های تماشای فیلم با زبان محاوره ای و گویش ها و واژه های جدید و اصطلاحات کشورهای انگلیسی زبان بیشتر آشنا شوند.

این کلاس برای زبان آموزانی که علاقه ای به دیدن فیلم ندارند و شنیدن موسیقی را ترجیح میدهند مناسب میباشد.

یادگیری زبان انگلیسی با ترانه و موسیقی روشی مهیج و جالب میباشد که میتوانند به سرعت انگلیسی شما را تقویت کرده و باعث پیشرفت سطح زبانی شما شود. 

گوش دادن به موسیقی در کلاس به شما این فرصت را می دهد که روی لحن، تلفظ، لهجه های مختلف و استرس کلمات و جملات تمرکز کنید و به کلی فرابگیرید.

✅ تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی :

با شرکت در این کلاس و شنیدن موزیک به زبان انگلیسی و یادگیری کلمات جدید و تلفظ کلمات و تکرار مکرر آن مهارت مکالمه Speaking خود را تقویت می کنید. این دوره برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT بصورت رایگان میباشد تا زبان آموزان به راحتی در کلاس ها شرکت و مهارت های گفتاری و شنیداری خود را تقویت کنند. این دوره ویژه زبان آموزان در سطوح Intermediate و Advance زبان انگلیسی میباشد.
کلاس های رفع اشکال فردی

6- کلاس های رفع اشکال فردی

کلاس رفع اشکال فردی برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT بصورت رایگان میباشد.

زبان آموزان میتوانند هرگونه مشکل درسی اعم از گرامر،تلفظ و….. در هر بخش از کتاب خود را دارند با هماهنگی بصورت فردی با سوپروایزر خود کلاس رفع اشکال داشته باشند.

هدف ما جذاب کردن یادگیری زبان انگلیسی برای تمامی گروه سنی میباشد.

هدف اصلی موسسه زبان انگلیسی GMT یادگیری زبان آموزان و پیشرفت سطح زبان انگلیسی ورضایت مندی آنها میباشد

این دوره ویژه زبان آموزان در تمامی سطوح زبان انگلیسی میباشد

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس ها با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.