رفتن به محتوا

کلاس های جانبی رایگان
موسسه GMT

کلاس های جانبی رایگان

موسسه زبان GMT

هدف از برگزاری کلاس های جانبی رایگان

موسسه زبان انگلیسی GMT با ارائه کلاس های جانبی بصورت رایگان بار دیگر اثبات کرده است که هدف اصلی موسسه ارتقا سطح زبان آموزان می باشد.
به اعتقاد کارشناسان و اساتید موسسه زبان انگلیسی GMT ، آموزش زبان انگلیسی صرفا به روش سنتی محدود نبوده بلکه باتوجه به روحیات زبان آموزان و با استفاده از روش های نوین، میتوانیم تاثیر بسزایی در پیشرفت علمی زبان آموزان داشته باشیم.

در کلاس های جانبی رایگان موسسه زبان انگلیسی GMT فرصتی است تا با استفاده از مطالبی که در کلاس اصلی آموخته ایم ، قادر باشیم در محیطی صمیمانه تر و در فضایی متفاوت با بکارگیری از دانش زبانی خود مهارت های جدید را بیاموزیم.

برگزاری کلاس های جانبی زبان انگلیسی ، باعث پیشرفت چشمگیر زبان آموزان در مهارت های مختلف به ویژه مهارت Speaking  ( مکالمه ) گردیده است.

از ویژگی اصلی و مهم کلاس های جانبی رایگان موسسه ، ترغیب و وادار کردن دانشجویان به صحبت و در اصطلاح شکستن قفل زبان، تلفظ صحیح، یادگیری دامنه لغات بیشتر، اصلاح اشتباهات گرامر حین صحبت کردن می باشد.
موسسه زبان انگلیسی GMT مفتخر است بیش از 10 ساعت کلاس جانبی رایگان برای زبان آموزان موسسه برگزار نماید.

01

کلاس های بحث آزاد ( Free Discussion )

اولین سوالی که برای زبان آموزان مطرح میشود این است Free Discussion به چه معناست؟

Free Discussion دقیقا همانند معنی خود به معنی گفتگو در مورد موضوعات متفاوت است.

شرکت درکلاس های Free Discussion موسسه زبان انگلیسی GMT یکی از بهترین راه ها برای تقویت مهارت Speaking میباشد.

این دوره برای زبان آموزانی طراحی گردیده که قصد دارند تا با تمرین بیشتر و مداوم و فارغ از مهارت های دیگر زبانی ،به روانی کلام، تصحیح در اشتباهات و فعال شدن بیشتر مکالمه زبان انگلیسی خود بپردازند.

بدیهی است که شرکت در این دوره باعث افزایش کیفی مهارت گفتاری ( Speaking ) و شنیداری ( Listening ) و بهبود سطح تلفظ ( Vocabulary ) ، گرامر ( Grammar ) و مهارت فرهنگی ( Culture )  نیز تاثیر مثبت می گذارد.

کلاس های بحث آزاد آموزشگاه زبان انگلیسی GMT عموما توسط اساتید مطرح در تدریس مکالمه و اساتید مجرب در تدریس آیلتس و تافل برگزار میشود.

 بدون شک یادگیری زبان در چنین فضاهایی بسیار آسان است ، زیرا بسیاری از موانع روانشناختی که باعث میشود یک زبان آموز کمتر از رفتار کلامی و حضور فعال در کلاس بهره ببرد، برطرف میشود و روند فراگیری زبان در محیطی دوستانه و طبیعی بوجود می آید. به عبارت دیگر حتی زبان آموزان خجالتی نیز میتوانند به راندمان مطلوبی برسند .

موضوعات کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی هر هفته توسط آموزشگاه اعلام میگردد تا زبان آموزان بتوانند با آمادگی بیشتری در کلاس ها شرکت کنند.

یکی از خدمات ویژه آموزشگاه زبان انگلیسی GMT برای پیشرفت زبان آموزان و کیفیت سطح آموزشی برگزاری کلاس های بحث آزاد بصورت رایگان برای زبان آموزان موسسه میباشد.

زبان آموزان میتوانند نسبت به سطح زبانی خود در کلاسهای رایگان مکالمه زبان انگلیسی مجموعه شرکت کنند تا به ارتقا سطح زبانی خود کمک کنند.

اهداف دوره رایگان Free Discussion موسسه زبان GMT :

1 .یادگیری سریع لغات و اصطلاحات جدید

2 .تسلط بیشتر بر مکالمات و افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان

3 .آشنایی با دیدگاه های مختلف

4 .آشنایی با IDIOMS و اصطلاحات گوناگون

5 .سرعت در جمله بندی و مکالمه زبان آموزان

 

کلاس های بحث آزاد موسسه زبان انگلیسی GMT در سه سطح مقدماتی ( Basic )، متوسط ( Intermediate ) و پیشرفته ( Advance ) برگزار میشود تا زبان آموزان به راحتی با توجه به سطح زبانی خود در کلاس ها شرکت کنند.

این دوره های جانبی برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT رایگان میباشد.

Free Discussion
Real English

02

کلاس های مکالمه در موقعیت های واقعی ( Real English )

اولین سوالی که برای زبان آموزان مطرح میشود این است Real English به چه معناست؟

 

Real English دقیقا همانند معنی خود میباشد یعنی ( مردم در موقعیت های واقعی ) انگلیسی صحبت میکنند.

کلاس های رایگان Real English موسسه زبان انگلیسی GMT به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که زبان آموزان بتوانند در موقعیت های واقعی بصورت تئوری خود را محک بزنند.

در این کلاس ها زبان آموزان تمامی موقعیت های روزمره ای که ممکن است در طول مسافرت یا خرید کردن ، بیمارستان رفتن و ….. به آن نیاز داشته باشند آموزش داده میشود تا با اصطلاحات ، تکنیک ها و واژگان زبان انگلیسی بیشتر آشنا بشوند.

این دوره برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT بصورت رایگان میباشد تا زبان آموزان به راحتی در کلاس ها شرکت و مهارت های گفتاری و شنیداری و درک مطلب خود را تقویت کنند.

 Real English ویژه زبان آموزان از سطح متوسط تا پیشرفته طراحی شده است.

03

کلاس های تماشای فیلم ( Movie Classes )

اولین سوالی که برای زبان آموزان مطرح میشود این است Movie Classes به چه معناست؟


دقیقا همانند معنی خود یعنی کلاس تماشای فیلم می باشد . Movie Classes کلاس های رایگان تماشای فیلم موسسه زبان انگلیسی GMT به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که زبان آموزان با شرکت در این کلاس ها،به همراه تماشای فیلم یا سریال ها و انیمیشن به زبان اصلی ، بتوانند به بهبود مهارت شنیداری ( Listening ) خود کمک کنند و باعث میشود زبان آموزان تلفظ صحیح کلمات را یاد بگیرند.

هدف از برگزاری این دوره تقویت مهارت های زبان آموزان بوده است.
داوطلبان میتوانند با شرکت در این کلاس ها با زبان محاوره ای و گویش ها و واژه های عامیانه ی کشورهای انگلیسی زبان بیشتر آشنا شوند .

در کلاس های Movie Classes موسسه زبان انگلیسی GMT بعد از تماشای خلاصه فیلم زبان آموزان به بحث و گفتگو میپردازند که این امر باعث تقویت مهارت Speaking و به کارگیری واژگان جدید در مکالمه زبان انگلیسی خود میگردد.

این دوره برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT بصورت رایگان میباشد تا زبان آموزان به راحتی در کلاس ها شرکت و مهارت های گفتاری و شنیداری و درک مطلب خود را تقویت کنند.

این دوره ویژه زبان آموزان در سطوح BASIC و Intermediate و Advance زبان انگلیسی میباشد

Movie Classes
English Grammar

04

کلاس های گرامر زبان انگلیسی

اولین سوالی که برای زبان آموزان مطرح میشود این است English Grammar به چه معناست؟


Grammar English دقیقا همانند معنی خود یعنی کلاس گرامر انگلیسی میباشد.

کلاس های رایگان گرامر موسسه زبان انگلیسی GMT به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که زبان آموزان با شرکت در این کلاس بتوانند در هر سطحی که قرار دارند اشکالات گرامری و ساختار جمله بندی خود را رفع کنند.

هدف از برگزاری این کلاس ها تقویت مهارت های زبان آموزان بوده است. داوطلبان میتوانند با شرکت در این کلاس ها ایرادات مکالمه، مشکل ساختاری در نوشتن ( writing ) را برطرف کنند.

زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT ممکن است در طول ترم کلاس های زبان انگلیسی خود مشکلات و سوالات گرامری داشته باشند که در کلاس های رایگان گرامر انگلیسی میتوانند شرکت کنند تا بتوانند تسلط کامل به دستور زبان انگلیسی داشته باشند.

این کلاس ها توسط اساتید مجرب و سوپروایزر آموزشگاه زبان انگلیسی GMT برگزار میشود. در ابتدای هر جلسه یک مبحث گرامری بسته به سطح زبان آموزان مطرح و تدریس میشود و در ادامه کلاس رفع اشکال و تمرین در مورد همان گرامر صورت میگیرد.

این دوره برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT بصورت رایگان میباشد تا زبان آموزان به راحتی در کلاس ها شرکت و مهارت های گفتاری و نوشتاری و گرامری خود را تقویت کنند.

این دوره ویژه زبان آموزان در سطوح BASIC و Intermediate و Advance زبان انگلیسی میباشد

05

کلاس های یادگیری با موزیک انگلیسی( Music )

اولین سوالی که برای زبان آموزان مطرح میشود این است Music به چه معناست؟

 

Music دقیقا همانند معنی خود یعنی کلاس گوش کردن به موزیک میباشد.

کلاس های رایگان Music موسسه زبان انگلیسی GMT به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که زبان آموزان با شرکت در این کلاس ،بتوانند دامنه واژگان ( Vocabulary ) خود را افزایش دهند همچنین مهارت شنیداری ( Listening ) خود را نیز تقویت کنند .

هدف از برگزاری این کلاس ها تقویت مهارت های زبان آموزان بوده است. زبان آموز میتواند با شرکت در این کلاس ها مانند کلاس های تماشای فیلم با زبان محاوره ای و گویش ها و واژه های جدید و اصطلاحات کشورهای انگلیسی زبان بیشتر آشنا شوند .

این کلاس برای زبان آموزانی که علاقه ای به دیدن فیلم ندارند و شنیدن موسیقی را ترجیح میدهند مناسب میباشد.

یادگیری زبان انگلیسی با ترانه و موسیقی روشی مهیج و جالب میباشد که میتوانند به سرعت انگلیسی شما را تقویت کرده و باعث پیشرفت سطح زبانی شما شود. گوش دادن به موسیقی در کلاس به شما این فرصت را می دهد که روی لحن، تلفظ، لهجه های مختلف و استرس کلمات و جملات تمرکز کنید و یاد بگیرید.

با شرکت در این کلاس و شنیدن موزیک به زبان انگلیسی و یادگیری کلمات جدید و تلفظ کلمات و تکرار مکرر آن مهارت مکالمه Speaking خود را تقویت می کنید.

این دوره برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT بصورت رایگان میباشد تا زبان آموزان به راحتی در کلاس ها شرکت و مهارت های گفتاری و شنیداری خود را تقویت کنند.

این دوره ویژه زبان آموزان در سطوح Intermediate و Advance زبان انگلیسی میباشد.

Music

06

کلاس های رفع اشکال فردی

کلاس رفع اشکال فردی برای زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی GMT بصورت رایگان میباشد.

زبان آموزان میتوانند هرگونه مشکل درسی اعم از گرامر،تلفظ و….. در هر بخش از کتاب خود را دارند با هماهنگی بصورت فردی با سوپروایز خود کلاس رفع اشکال داشته باشند.

هدف اصلی موسسه زبان انگلیسی GMT یادگیری زبان آموزان و پیشرفت سطح زبان انگلیسی ورضایت مندی آنها میباشد.

این دوره ویژه زبان آموزان در تمامی سطوح زبان انگلیسی میباشد

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس ها با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.