رفتن به محتوا

✅ آموزش کودکان عزیزتان را به ما بسپارید

موسسه زبان GMT با هدف ارتقاء سطح زبان آموزان، همیشه سعی کرده است تا بهترین خدمات بی نظیری را به کودکان عزیز ارائه دهد. یکی از این خدمات، کلاس های جانبی رایگان برای کودکان است که به تازگی افزایش یافته و مورد استقبال بسیاری از دانش‌آموزان و والدین شان قرار گرفته است. این کلاس‌ها، علاوه بر ارتقاء سطح زبانی، به کودکان شما کمک می‌کنند تا مهارت‌های اجتماعی و همچنین توانایی‌های خلاقیتی خود را نیز بهبود ببخشند و در کنار یادگیری زبان، در موضوعات دیگر نیز پیشرفت کنند. دپارتمان کودکان موسسه زبان GMT، با کمال میل و اشتیاق، آماده ارائه این خدمات به شما عزیزان است و همواره سعی می‌کند تا بهترین شرایط را برای دانش‌آموزان خود فراهم کند.

کلاس های جانبی رایگان کودکان
⭐⭐⭐⭐⭐

کلاس بحث آزاد

برگزاری کلاس بحث آزاد به منظور افزایش مهارت مکالمه به صورت رایگان

کلاس بازی (GAME)

برگزاری کلاس GAME مخصوص کودکان بصورت رایگان

کلاس فیلم و کارتون (MOVIE)

برگزاری کلاس MOVIE متناسب با هر سطح به صورت رایگان

رفع اشکال

رفع اشکال فردی برای زبان آموز بصورت رایگان

کلاس های آموزشی

برگزاری کلاس های آموزشی برای کودکان به همراه والدین محترم

کشف استعداد

کشف استعداد کودک شما در 3 مهارت نوشتن ، خواندن و مکالمه

✅ کلاس بحث آزاد کودکان (Free Discussion)

کلاس های بحث آزاد برای کودکان، فرصتی عالی برای تقویت مهارت مکالمه آنهاست. با شرکت در این دوره های رایگان، فرزندان عزیز شما می توانند دایره لغات و ساختار جمله بندی خود را ارتقا داده و به راحتی با بومی زبانان صحبت کنند. همچنین، کلاس های بحث آزاد ویژه Family Friends، با توجه به سطح زبان فرزند دلبند شما، فرصتی مناسب برای تمرین و بهبود مهارت های زبانی فراهم می کند. همچنین در این کلاس ها، با موضوعات مختلفی مانند خانواده، دوستان، سفر و … آشنا می شوند و با تمرین کردن مکالمه و صحبت کردن، بهبود قابل توجهی در مهارت مکالمه خود حاصل می کنند. 

✅ کلاس بازی های ویدیویی (Game)

همیشه کلاس های درسی برای کودکان یک تجربه خسته کننده و کسل کننده بوده است، اما با برگزاری کلاس های Game، این تجربه به یک فضای شاد و تفریحی برای کودکان تبدیل شده است. این کلاس ها ویژه دوره First Friends برای کودکان 7 تا 9 سال می باشد که در آنها بازی های آموزشی و جذابی با زبان انگلیسی بازی می کنند و به این ترتیب حروف و آوای کلمات زبان آموزان تقویت می شود. به علاوه، شرکت در این کلاس ها برای کودکان کاملا رایگان است و به آنها فرصتی عالی برای یادگیری زبان انگلیسی در یک فضای شاد و پویا می دهد.

✅ کلاس فیلم و کارتون (Movie)

کلاس فیلم و کارتون (Movie) یکی از جالب‌ترین و جذاب‌ترین کلاس‌هایی است که برای کودکان برگزار می‌شود. هدف اصلی از این کلاس، تقویت مهارت شنیداری و گسترش دامنه واژگان این دلبندان است. کلاس‌های فیلم و کارتون شامل نمایش کارتون‌ها، انیمیشن‌ها و فیلم‌هایی هستند که مختص، برای کودکان طراحی شده‌اند. پس از تماشای این فیلم‌ها، زبان‌آموزان با محتوای آن به مکالمه می‌پردازند و در نتیجه با افزایش توانایی شنیداری و تقویت دامنه واژگان خود مواجه می‌شوند. کلاس‌های Movie برای دوره Family Friends برگزار می‌شوند و به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند.

✅ رفع اشکال فردی

همکاران سوپروایزر در بخش پشتیبانی، به صورت کاملاً رایگان هرگونه مشکل درسی مربوط به فرزند عزیز شما را بررسی و رفع می کنند. این فرصت برای بهبود مهارت زبانی آنها فوق العاده است و این امکان را می دهد تا با اعتماد بنفس بیشتری سوالات خود را سر کلاس بپرسند.

با کلاس های جانبی رایگان GMT کودکان عزیز خود را به دنیای جذاب آموزش ببرید!

برای تجربه لذت یادگیری، GMT را امتحان کنید!جایی که یادگیری زبان نه تنها آسان، بلکه هیجان‌انگیز است😉