رفتن به محتوا

✅ چرا آموزش انگلیسی کودکان عزیزتان را به GMT بسپارید؟

موسسه زبان GMT با هدف ارتقاء سطح زبان آموزان، همیشه سعی کرده است تا بهترین خدمات بی نظیری را به کودکان عزیز ارائه دهد. یکی از این خدمات، کلاس های جانبی رایگان برای کودکان است که جزو بهترین کلاس انگلیسی کودکان به حساب می آید که به تازگی افزایش یافته و مورد استقبال بسیاری از دانش‌آموزان و والدین شان قرار گرفته است. این کلاس‌ها، علاوه بر ارتقاء سطح زبانی، به کودکان شما کمک می‌کنند تا مهارت‌های اجتماعی و همچنین توانایی‌های خلاقیتی خود را نیز بهبود ببخشند و در کنار یادگیری زبان، در موضوعات دیگر نیز پیشرفت کنند. دپارتمان کودکان موسسه زبان GMT، با کمال میل و اشتیاق، آماده ارائه این خدمات به شما عزیزان است و همواره سعی می‌کند تا بهترین شرایط را برای دانش‌آموزان خود فراهم کند. 

ویژگی های برتر کلاس انگلیسی کودکان

کلاس بحث آزاد کودکان

کلاس های بحث آزاد برای کودکان، فرصتی عالی برای تقویت مهارت مکالمه آنهاست. در این دوره رایگان، کودکان می توانند دایره لغات و ساختار جمله بندی خود را ارتقا بدهند.

کلاس فیلم و کارتون

کلاس فیلم و کارتون (Movie) یکی از جالب‌ترین و جذاب‌ترین کلاس‌هایی است که برای کودکان برگزار می‌شود.

کلاس بازی های ویدیویی

همیشه کلاس های درسی برای کودکان یک تجربه خسته کننده است، اما با برگزاری کلاس های Game، این تجربه به یک فضای شاد و تفریحی برای کودکان تبدیل شده است.

رفع اشکال فردی

همکاران سوپروایزر در بخش پشتیبانی، به صورت کاملاً رایگان هرگونه مشکل درسی مربوط به فرزند عزیز شما را بررسی و رفع می کنند.

کلاس های جانبی رایگان کودکان
⭐⭐⭐⭐⭐

کلاس بحث آزاد

برگزاری کلاس بحث آزاد به منظور افزایش مهارت مکالمه به صورت رایگان

کلاس بازی (GAME)

برگزاری کلاس GAME مخصوص کودکان بصورت رایگان

کلاس فیلم و کارتون (MOVIE)

برگزاری کلاس MOVIE متناسب با هر سطح به صورت رایگان

رفع اشکال

رفع اشکال فردی برای زبان آموز بصورت رایگان

کلاس های آموزشی

برگزاری کلاس های آموزشی برای کودکان به همراه والدین محترم

کشف استعداد

کشف استعداد کودک شما در 3 مهارت نوشتن ، خواندن و مکالمه

رده سنی کودکان برای کلاس ها

✅بهترین کلاس انگلیسی کودکان برای رده سنی های مختلف:

👈رده سنی 3 تا 6 سال:

در موسسه زبان GMT، کلاس‌های زبان انگلیسی برای کودکان در رده سنی 3 تا 6 سال، یک سفر شگفت‌انگیز به دنیای زبان انگلیسی شروع می‌شود. این کلاس‌ها، به شکلی طراحی شده‌اند تا کودکان شما با لذت به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.

در این کلاس‌ها، برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان از روش‌های تدریس نوین و بازی‌های جذاب برای جلب توجه کودکان استفاده می‌شود. اساتید ما با تخصص در زمینه‌ی تدریس به کودکان، به دقت نیازهای گروه سنی 3 تا 6 سال را در نظر می‌گیرند و برنامه‌های آموزشی را با توجه به رشد ذهنی و انگیزه فردی هر کودک طراحی می‌کنند.

در هر جلسه، کودکان با داستان‌های جذاب، آهنگ‌های شاد، و بازی‌های آموزشی در معرض کلمات و اصطلاحات انگلیسی قرار می‌گیرند. این روش‌های تدریس موثر به کودکان این امکان را می‌دهد تا زبان را به طور جذاب و با لذت یاد بگیرند.

👈رده سنی 7 تا 9 سال:

خوش آمدید به دنیایی پر از هیجان آموزش انگلیسی به کودکان در رده سنی 7 تا 9 سال در موسسه زبان GMT. این کلاس‌ انگلیسی کودکان به عنوان یک سفر جذاب به دنیای زبان‌آموزی طراحی شده‌اند، جایی که کودکان شما به زبان انگلیسی علاقه‌مند می‌شوند و همزمان با رشدشان در این سنین حسابی پیشرفت می‌کنند.

در کلاس‌ انگلیسی کودکان، ترکیبی از درس‌های مهارتی، بازی‌های جذاب، و فعالیت‌های گروهی منحصر به فرد استفاده می‌شود تا یادگیری و آمورش انگلیسی به کودکان یه یک تجربه متفاوت و سرگرم‌کننده تبدیل شود.

اساتید ما با استفاده از روش‌های تدریس مدرن و جذاب، کودکان را به افزایش دایره واژگان، مهارت‌های شنیداری، و توانایی ارتباطی تشویق می‌کنند. این رویکرد تدریس، علاوه بر ایجاد انگیزه برای یادگیری زبان، به کودکان این امکان را می‌دهد که در یک محیط دوستانه و پشتیبانی‌کننده، اعتماد به نفس و مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنند.

👈رده سنی 10 تا 12 سال:

بهترین کلاس انگبسی برای کودکان در رده سنی 20 تا 12 سال در موسسه زبان GMT، به عنوان یک سفر هیجان‌انگیز به دنیای زبان، با هدف تقویت مهارات زبانی و انگلیسی کودکان شما طراحی شده‌اند.

 اساتید ما، که دارای تخصص در آموزش به این گروه سنی هستند، با استفاده از روش‌های نوین و فعالیت‌های پویا، به دانش آموزان این امکان را می‌دهند تا زبان انگلیسی را با اعتماد به نفس بیشتری بیاموزند.

هر جلسه از این کلاس‌ها، یک سفر جدید به دنیای داستان‌ها، بازی‌ها، و چالش‌های زبانی است. برای آموزش انگلیسی به کودکان از شیوه آموزشی متنوع و متناسب با علایق این گروه سنی استفاده می‌شود تا یادگیری زبان به یک تجربه جذاب و کم‌دردسر تبدیل شود.

با توجه به نیازها و توانمندی‌های کودکان در این رده سنی، کلاس‌های موسسه زبان GMT به آنها این امکان را می‌دهند که مهارت‌های چهارگانه‌ی زبانی‌شان را تقویت کرده و همچنین در محیطی دوستانه و حمایتی با دیگران ارتباط برقرار کنند.

✅ کلاس بحث آزاد کودکان (Free Discussion)

کلاس های بحث آزاد برای کودکان جزو بهترین کلاس انگلیسی برای کودکان است و فرصتی عالی برای تقویت مهارت مکالمه آنهاست. با شرکت در این دوره های رایگان، فرزندان عزیز شما می توانند دایره لغات و ساختار جمله بندی خود را ارتقا داده و به راحتی با بومی زبانان صحبت کنند. همچنین، کلاس های بحث آزاد ویژه Family Friends، با توجه به سطح زبان فرزند دلبند شما، فرصتی مناسب برای تمرین و بهبود مهارت های زبانی فراهم می کند. همچنین در این کلاس ها، با موضوعات مختلفی مانند خانواده، دوستان، سفر و … آشنا می شوند و با تمرین کردن مکالمه و صحبت کردن، بهبود قابل توجهی در مهارت مکالمه خود حاصل می کنند. 

✅ کلاس بازی های ویدیویی (Game)

همیشه کلاس های درسی برای کودکان یک تجربه خسته کننده و کسل کننده بوده است، اما با برگزاری کلاس های Game، این تجربه به یک فضای شاد و تفریحی برای کودکان تبدیل شده است. این کلاس ها ویژه دوره First Friends برای کودکان 7 تا 9 سال می باشد که در آنها بازی های آموزشی و جذابی با زبان انگلیسی بازی می کنند و به این ترتیب حروف و آوای کلمات زبان آموزان تقویت می شود. به علاوه، شرکت در این کلاس ها برای کودکان کاملا رایگان است و به آنها فرصتی عالی برای یادگیری زبان انگلیسی در یک فضای شاد و پویا می دهد.

✅ کلاس فیلم و کارتون (Movie)

کلاس فیلم و کارتون (Movie) یکی از جالب‌ترین و جذاب‌ترین کلاس‌ انگلیسی کودکان است که برای کودکان برگزار می‌شود. هدف اصلی از این کلاس، تقویت مهارت شنیداری و گسترش دامنه واژگان این دلبندان است. کلاس‌های فیلم و کارتون شامل نمایش کارتون‌ها، انیمیشن‌ها و فیلم‌هایی هستند که مختص، برای کودکان طراحی شده‌اند. پس از تماشای این فیلم‌ها، زبان‌آموزان با محتوای آن به مکالمه می‌پردازند و در نتیجه با افزایش توانایی شنیداری و تقویت دامنه واژگان خود مواجه می‌شوند. کلاس‌های Movie برای دوره Family Friends برگزار می‌شوند و به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند.

✅ رفع اشکال فردی

همکاران سوپروایزر در بخش پشتیبانی، به صورت کاملاً رایگان هرگونه مشکل درسی مربوط به فرزند عزیز شما را بررسی و رفع می کنند. این فرصت برای بهبود مهارت زبانی آنها فوق العاده است و این امکان را می دهد تا با اعتماد بنفس بیشتری سوالات خود را سر کلاس بپرسند.

✅ سوالات متداول

با کلاس های جانبی رایگان GMT کودکان عزیز خود را به دنیای جذاب آموزش ببرید!جایی که یادگیری زبان نه تنها آسان، بلکه هیجان‌انگیز است😉