رفتن به محتوا

✅ کلاس های آنلاین و مجازی زبان انگلیسی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در بین کشورهای مختلف ، برگزاری کلاس آنلاین و آموزش های الکترونیکی به علت کمبود هزینه های رفت و آمد رایج شده است.
نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس های آنلاین زبان انگلیسی شده است این است که امکاناتی فراهم میشود تا افراد بتوانند از سراسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.

موسسه زبان GMT  برای حفظ سلامتی و کاهش اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد ، دوره های آنلاین زبان انگلیسی برای زبان آموزان موسسه در نظر گرفته است تا زبان آموزان در هر موقعیتی بتوانند به یادگیری زبان بپردازند.

کلاس های آنلاین زبان انگلیسی

✅ چرا کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT ؟موسسه زبان GMT به صراحت یکی از بهترین و قوی ترین پلت فرم ها را برای کلاس های آنلاین خود تدارک دیده است

✅ آیا کلاس آنلاین همانند کلاس های حضوری از کیفیت بالایی برخوردار میباشد ؟!

سوال متداولی که زبان آموزان می پرسند این است که آیا کلاس آنلاین هم قابلیت های کلاس حضوری را دارد ؟
کلاس های آنلاین زبان انگلیسی موسسه GMT  نه تنها تمام قابلیت های کلاس حضوری را دارد. بلکه امکاناتی فراتر را در کلاس های آنلاین برای زبان آموزان در نظر گرفته است.
در کلاس های آنلاین، زبان آموزان می توانند تصویر و صدای استاد و همکلاسی خود را داشته باشند. علاوه بر این فایل ضبط شده هر جلسه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد.

در کلاس های آنلاین همانند کلاس حضوری امکان برگزاری بحث آزاد و کار گروهی در جهت تقویت مهارت مکالمه زبان آموزان ( Speaking ) فراهم می گردد.

اما بزرگترین تفاوت میان کلاس حضوری و آنلاین این است که زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش مجازی شرکت کنند. بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.

کلاس آنلاین یا حضوری زبان انگلیسی

✅ زبان آموزان عزیز می توانند از تمامی نقاط ایران به راحتی در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی GMT شرکت کنند

کلاس های آنلاین GMT
ویژگی های کلاس های آنلاین موسسه GMT

ویژگی های کلاس های آنلاین موسسه GMT

امتحانات دوره آنلاین امتحانات دوره آنلاین موسسه زبان GMT بصورت کتبی و شفاهی برگزار میگردد

ثبت نام دوره کلاس های آنلاین زبان انگلیسی