رفتن به محتوا

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

موسسه زبان GMT

اهداف اصلی دوره های ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان

آموزشگاه زبانGMT با توجه به قدرت یادگیری زبان آموزان ، برنامه آموزشی ویژه ای برای دوره های ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان پایه ریزی کرده است و این دوره ها زیر نظر استادان و کارشناسان برجسته برنامه ریزی شده است .

هدف اصلی دوره های ترمیک بزرگسالان تسلط و یادگیری چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی :

مهارت مکالمه

Speaking

مهارت شنیداری

Listening

مهارت خواندن

Reading

مهارت نوشتاری

writing

مهم ترین هدف موسسه زبان GMT علاقه مند کردن زبان آموزان ، به مکالمه زبان انگلیسی میباشد که با استفاده از روش نوین و اساتید مجرب انگیزه را برای یادگیری زبان افزایش میدهد.
موسسه زبان GMT جزو بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی چه به صورت آنلاین چه به صورت حضوری میباشد و همواره بر آن است تا از اساتیدی که نه تنها مهارت تدریس داشته باشند بلکه تخصص لازم برای اموزش و علاقه مند کردن زبان آموزان را دارا باشند.
کلاس های زبان انگلیسی موسسه زبانGMT سرشار از انرژی بوده است که باعث افزایش علاقه زبان آموز میشود و زمان لذت بخشی را در کلاس به همراه یادگیری زبان انگلیسی میگذرانید شرکت در این کلاس ها احساس کاملا متفاوتی برای شما خواهد داشت .
به همین سبب تمامی کلاس ها با بروز ترین متد جهانی برنامه ریزی شده است .

آخرین مقالات و مطالب انگلیسی موسسه زبان gmt

لازم به ذکر است آکادمی زبان GMT علاوه بر برگزاری کلاس های ترمیک ، کلاس های جانبی رایگان برای زبان آموزان برگزار میکند تا باعث تقویت مهارت های زبان آموزان از قبیلCollocation-Pronunciation-Vocabulary – Grammar شود.

همواره هدف اصلی موسسه زبان GMT ارتقاء ، پیشرفت و رضایتمندی زبان آموزان میباشد و همین امر باعث حفظ رشد همیشگی دپارتمان زبان انگلیسی شده است .
از دیگر اهداف و ویژگی های مهم این دوره پس از گذراندن سطح مربوطه آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی  IELTS و  IBT  میباشد.

ویژگی های دوره ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید

مدرسین زبان انگلیسی

مدرسین زبان انگلیسی

اساتیدی که در آموزشگاه زبان انگلیسیGMT مشغول به تدریس هستند از جمله برترین و موفق ترین اساتید کشوراند که در کلیه سطوح مختلف زبان مشغول به تدریس میباشند. 

 تمامی اساتید دارای مدارک بین المللی و مدارک آموزش و ادبیات زبان انگلیسی وحداقل 5 سال تدریس حرفه ای زبان انگلیسی را دارند.

کتاب آموزش زبان انگلیسی ( Four corners )

منابع آموزشی دوره ترمیک بزرگسالان در موسسه زبانGMT شامل کتاب های Four corners از دانشگاه کمبریج است که میتواند زبان آموز را در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین بازدهی به اهداف خود برساند.
کتاب های ذکر شده یکی از استاندارد ترین و پر طرفدارترین سری کتاب های آموزش زبان انگلیسی رده سنی بزرگسالان میباشد یکی از مهم ترین نقاط قوت در هر سطح کتاب های Four corners تقویت مهارت گفتاری یا مکالمه است.
هر چند که این کتاب به سه مهارت دیگر هم بی توجه نبوده و نیاز زبان آموز در این زمینه را به خوبی پوشش میدهد.

آشنایی بیشتر با کتاب Four corners + دانلود رایگان کتاب

نحوه تعیین سطح و ثبت نام

تعیین سطح زبان انگلیسی آکادمی GMT همه روزه از ساعت 9 صبح تا ساعت 19:30 شب توسط کارشناسان آموزش به صورت شفاهی و رایگان برگزار میگردد و زبان آموزان پس از تعیین سطح میتوانند اقدام به ثبت نام کنند.

کلاس ها و خدمات رایگان جانبی

موسسه زبانGMT با ارائه کلاس های جانبی برای بزرگسالان بصورت رایگان بار دیگر اثبات کرده است که هدف اصلی موسسه ارتقاء سطح زبان آموزان میباشد و کلاس های جانبی یکی از نقاط قوت این موسسه میباشد.
یکی از ویژگی های مهم دوره های جانبی این است که به زبان آموزان فرصت استفاده از دانش زبانی خود در محیط دوستانه را به عمل می آورد.
آموزشگاه زبانGMT با بیش از 10 ساعت کلاس جانبی رایگان در هفته برای زبان آموزان باعث پیشرفت مهارت های زبانی به ویژه مهارت مکالمه میگردد.
از دیگر ویژگی های کلاس های جانبی انگلیسی آکادمی GMT ، ترغیب و وادار کردن دانشجویان به صحبت کردن و در اصطلاح شکستن قفل زبان ، اصلاح تلفظ دانشجویان ، یادگیری دامنه لغات بیشتر، اصلاح اشتباهات گرامری حین صحبت کردن میباشد.
جهت آشنایی بیشتر با کلاس های جانبی رایگان موسسه کلیک نمایید.

امتحانات دوره ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان

موسسه زبان انگلیسی GMT برای امتحانات کلاس های ترمیک برنامه ویژه ای طراحی کرده است.

آزمون میان ترم :

آزمون میان ترم در نیمه ترم توسط سوپروایزرین بصورت شفاهی برگزار میشود تا بتوانیم نقاط قوت و ضعف شما عزیزان را پیدا کنیم.

آزمون پایان ترم :
این آزمون شبیه ساز آزمون آیلتس میباشد یعنی از همان سطح ابتدایی زبان آموزان موسسه را با امتحان آیلتس آشنا خواهیم ساخت این آزمون شامل چهار مهارت و بصورت کتبی برگزار خواهد شد آزمون مکالمه بصورت شفاهی توسط کارشناسان موسسه انجام میشود.

موسسه زبان انگلیسی GMT با استفاده از کارشناسان و سوپر وایزرین مجرب به صورت مستمر وضعیت آموزشی هر زبان آموز را در طول دوره کلاس ارزیابی کرده و تا رفع کامل مشکلات زبان آموزان کنار شما خواهند بود.

پشتیبانی آموزشی

تعداد نفرات

با توجه به اهمیت یادگیری شما عزیزان ، کیفیت آموزشی و زمان کافی برای مکالمه هر زبان آموز تعداد نفرات هر کلاس بصورت 4 تا 6 نفر در نظر گرفته شده است .

تعداد جلسات دوره های بزرگسالان زبان انگلیسی بین 14 تا 18 جلسه 90 دقیقه ای میباشد.

البته این تعداد جلسات به غیر از کلاس های جانبی رایگان میباشد که موسسه در اختیار شما قرار میدهد .
جلسه میانی مختص به آزمون میان ترم به صورت شفاهی و جلسه اخر مرور مطالب تدریس شده در نظر گرفته شده است.

تعداد جلسات

ﻗﻮاﻧﯿﻦ دوره های ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان

زبان آموزان موظف هستند
راس ساعت در کلاس حضور پیدا کنند

شرکت در امتحان میان ترم و
پایان ترم الزامی است

زبان آﻣﻮزان ﺗﻨﻬﺎ 3 ﺟﻠﺴﻪ
ﻣﺠﺎز ﺑﻪ ﻏﯿﺒﺖ ﻫﺴﺘﻨﺪ.

آخرین مقالات و مطالب انگلیسی