رفتن به محتوا

یادگیری زبان انگلیسی کاری نداره!

بدون زبان انگلیسی همه جا گیر میکنی

پس سریعتر برای یادگیری این زبان مهم اقدام کن!

یادگیری زبان انگلیسی کاری نداره!

دوره های آموزش زبان انگلیسی GMT
کلاس گروهی
کلاس آنلاین
کلاس خصوصی
کلاس فشرده

✅ لذت یادگیری زبان انگلیسی با GMT

آموزشگاه زبانGMT با توجه به قدرت یادگیری زبان آموزان، برنامه آموزشی ویژه ای برای کلاس زبان انگلیسی بزرگسالان پایه ریزی کرده است و این دوره ها زیر نظر استادان و کارشناسان برجسته برنامه ریزی شده است.

هدف اصلی دوره های ترمیک بزرگسالان تسلط و یادگیری چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی است، یعنی:

مکالمه انگلیسی

Speaking

شنیداری انگلیسی

Listening

خواندن انگلیسی

Reading

نوشتاری انگلیسی

writing

یکی از اولویت های مهم  موسسه زبان GMT علاقه مند کردن زبان آموزان، به مکالمه و صحبت کردن به زبان انگلیسی میباشد که با استفاده از روش نوین و اساتید مجرب حرفه ای این انگیزه را برای یادگیری زبان افزایش میدهد.
موسسه زبان GMT با توجه به سابقه 20 ساله در این حوزه و رضایت 95 درصدی زبان آموزانی که در کلاس زبان انگلیسی بزرگسالان شرکت داشته اند توانسته در چند سال اخیر به یکی بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی چه به صورت آنلاین چه به صورت حضوری تبدیل شود و همواره بر آن است تا از اساتیدی بهره بگیرد که نه تنها مهارت تدریس داشته باشند بلکه تخصص لازم برای اموزش و علاقه مند کردن زبان آموزان را دارا باشند.

👈 استمرار و ادامه یادگیری زبان آموزان:

کلاس زبان انگلیسی بزرگسالان موسسه زبان GMT سرشار از انرژی بوده است و این باعث افزایش علاقه زبان آموز به یادگیری و استمرار شده و زمان لذت بخشی را در کلاس به همراه یادگیری زبان انگلیسی میگذراند و با توجه نظرات زبان آموزان عزیز که در GMT زبان را فرا گرفته اند، در این کلاس ها احساس کاملا متفاوتی در یادگیری زبان انگلیسی داشته اند و روند یادگیری به گونه ای بوده است که باعث استمرار در یادگیری زبان انگلیسی شده است.
با افتخار و برای ارزشی که برای شما عزیزان قائل هستیم تمامی کلاس های موسسه زبان GMT با بروز ترین متد جهانی برنامه ریزی و برگزار کرده ایم.

نحوه برگزاری دوره ها

👈 گروهی:

در موسسه زبان GMT، کلاس‌های گروهی یک فرصت فوق العاده برای یادگیری زبان انگلیسی است! در این کلاس‌ها، هر دانش‌آموز با دیگران تعامل دارد، نظرات را به اشتراک می‌گذارند و از تجربیات یکدیگر استفاده میکنند

تصور کنید در حین یادگیری، با دوستان جدیدی آشنا می‌شوید و همزمان به تقویت مهارت‌های ارتباطی خود نیز می‌پردازید. در موسسه GMT، هر کلاس گروهی یک ماجراجویی است که در آن همگی با هم به کشف دنیای جدیدی از زبان و فرهنگ می‌پردازند. در کلاس‌های گروهی، با دیگران صحبت می کنید، نظرات را می شنوید و زبان را در یک محیط واقعی تجربه می کنید.

در نتیجه، کلاس‌ زبان انگلیسی بزرگسالان به صورت گروهی در GMT فرصتی است تا در کنار دیگران، در یک محیط دوستانه و پویا، به بهترین شکل ممکن زبان را یاد بگیرید.

👈 خصوصی:

در کلاس زبان انگلیسی بزرگسالان به صورت خصوصی به دلیل اینکه تمرکز استاد فقط بر روی یک شاگرد است، می تواند مطالب بیشتری را به او آموزش دهد و در کلاس‌های خصوصی، برنامه‌ریزی بر اساس نیازها، علاقه‌ها و هدف‌های شخصی دانش‌آموز انجام می‌شود.

 همچنین کلاس های خصوصی طبق زمانبندی شما چیده می شود و می توانید نسبت به تایم های خالی که دارید کلاس بردارید.

در این کلاس‌ها، فرصتی برای تمرکز بر موضوعات خاص وجود دارد. آیا می‌خواهید بر روی مکالمه تمرکز کنید؟ یا شاید گرامر؟ در کلاس‌های خصوصی، شما تصمیم‌گیرنده هستید!

به طور خلاصه، کلاس‌های خصوصی موسسه زبان GMT، فرصتی است برای یادگیری زبان انگلیسی، با توجه کامل به نیازهای شما است. این یک سفر اختصاصی به دنیای زبان است، که هر لحظه‌اش پر از یادگیری، کشف و پیشرفت است.

👈 آنلاین:

این کلاس‌ها، بدون توجه به موقعیت جغرافیایی، دانش‌آموزان را از سراسر ایران و حتی خارج از کشور در یک محیط مجازی گرد هم می‌آورد تا در کنار هم و با استفاده از ابزارهای دیجیتالی پیشرفته، به یادگیری زبان بپردازند.

کلاس‌ زبان انگلیسی GMT به صورت آنلاین با استفاده از پلتفرم‌های تعاملی، امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری برجسته‌ای را فراهم می‌کنند. دانش‌آموزان می‌توانند با معلم و سایر هم‌کلاسی‌ها به صورت زنده تعامل داشته باشند، و این مورد باعث شده تا کلاس های آنلاین و حضوری از نظر کیفیتی نه تنها در تدریس بلکه در برگزاری کلاس ها هیچ تفاوتی باهم نداشته باشند!

همچنبن دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه برای رفت و آمد نیست؛ یادگیری زبان تنها با چند کلیک فاصله دارد.

👈 فشرده:​

ما می‌دانیم که همه افراد زمان و صبر یکسانی برای یادگیری ندارند. برخی از دانش‌آموزان به دنبال روشی سریع و موثر برای یادگیری زبان هستند. برای همین، کلاس‌های فشرده ما طراحی شده‌اند.

این کلاس‌ها، با ترکیبی از محتوای کاربردی، روش‌های آموزشی مدرن، به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان کوتاهی پیشرفت قابل توجهی کسب کنید.

کلاس زبان انگلیسی بزرگسالان به صورت فشرده در یک دوره کوتاه، موضوعاتی که معمولاً در چند ماه آموزش داده می‌شوند، با کیفیت بالا و با تمرکز به شما آموزش داده می‌شود.

نتایج برگزاری دوره ها
کلاس های برگزار شده
0 +
رضایت دانشجو ها
0
تعداد دانشجو ها
0 +

✅ پیشرفت و رضایتمندی زبان آموزان:

لازم به ذکر است آکادمی زبان GMT علاوه بر برگزاری کلاس های ترمیک ، کلاس های جانبی رایگان برای زبان آموزان برگزار میکند تا باعث تقویت مهارت های زبان آموزان از قبیل مکالمه و صحبت کردن، اصطلاحات رایج انگلیسی به کمک فیلم، تکنیک های گرامری و … شود.

همواره هدف اصلی موسسه زبان GMT ارتقاء ، پیشرفت و رضایتمندی شما عزیزان و زبان آموزان بوده که همین امر باعث حفظ رشد همیشگی دپارتمان زبان انگلیسی و رضایت زبان آموزان شده است.
از دیگر اهداف و ویژگی های مهم این دوره پس از گذراندن سطح مربوطه ، آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی  IELTS و  TOFEL میباشد.

میخوای بدونی چقدر زبانت خوبه؟

شما میتونید با شرکت توی آزمون های رایگان تعیین سطح GMT از سطح زبانتون اگاه شید و نسبت به سطحتون داخل کلاس ها شرکت کنید

✅ مزایای دوره زبان انگلیسی بزرگسالان:

کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان

✅ مدرسین زبان انگلیسی:

اساتیدی که در آموزشگاه زبان انگلیسی GMT مشغول به تدریس میباشند از جمله برترین و با سابقه ترین مدرسین کشور میباشند که در کلیه سطوح مختلف زبان مشغول به تدریس هستند. 

همچنین تمامی اساتید محترم GMT با حساسیت بالا انتخاب شده اند و دارای مدارک بین المللی آموزش زبان انگلیسی و مستلزم به گذراندن دوره های تربیت مدرس (TTC) هستند که همین امر باعث میشود تا از تجربه و مهارت های لازم در زمینه تدریس برخوردار باشند.

✅ پرطرفدار ترین و بهترین منابع آموزشی:

کتاب آموزش زبان انگلیسی (American English File)

منابع آموزشی دوره ترمیک بزرگسالان در موسسه زبانGMT شامل کتاب های American English file از دانشگاه کمبریج است که میتواند زبان آموز را در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین بازدهی به اهداف خود برساند.
کتاب های ذکر شده یکی از استاندارد ترین و پر طرفدارترین سری کتاب های آموزش زبان انگلیسی رده سنی بزرگسالان میباشد که یکی از مهم ترین نقاط قوت در هر سطح کتاب های American English file تقویت مهارت گفتاری یا مکالمه است.
هر چند که این کتاب به سه مهارت دیگر هم بی توجه نبوده و نیاز زبان آموز در این زمینه را به خوبی پوشش میدهد.

کلاس ها و خدمات رایگان جانبی

مهمترين اهداف موسسه ارائه بالاترين خدمات با بهترين كیفیت می باشد و همواره بر اين بوده ايم كه پايبند به شعارها و سیاست هاي خود باشیم و در اين راستا كلاس هاي جانبی با بیش از 6 ساعت در هفته بصورت كاملا رايگان و اختیاري براي زبان آموزان GMT برگزار نمايیم. به جرات میتوان گفت خانواده GMT تنها موسسه زبان در كشور كه اين گونه كلاس هايی را با بالاترين سطح علمی ممكن ارائه میدهد و از دلایلی است که باعث شده به عنوان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی نام برده شود. اين كلاس ها باعث شده كه انگیزه و مهارتهاي اصلی زبان آموزان چندين برابر گردد. زبان آموزان دوره هاي ترمیک به ازاي هر ترم 5 جلسه از اين كلاس ها رو استفاده نمايند.

امتحانات زبان انگلیسی بزرگسالان:

موسسه زبان انگلیسی GMT برای امتحانات کلاس های ترمیک برنامه ویژه ای طراحی کرده است.

آزمون میان ترم:

امتحان میان ترم در نیمه ترم توسط سوپروایزرین بصورت شفاهی برگزار میشود تا بتوانیم نقاط قوت و ضعف شما عزیزان را پیدا کنیم.

آزمون پایان ترم:

این آزمون شبیه ساز آزمون آیلتس میباشد یعنی از همان سطح ابتدایی زبان آموزان موسسه را با امتحان آیلتس آشنا خواهیم ساخت و شامل چهار مهارت و بصورت کتبی برگزار خواهد شد آزمون مکالمه بصورت شفاهی توسط کارشناسان موسسه انجام میشود.

✅ پشتیبانی آموزشی:

موسسه زبان انگلیسی GMT با استفاده از کارشناسان و سوپروایزرین مجرب به صورت مستمر وضعیت آموزشی هر زبان آموز را در طول دوره کلاس ارزیابی کرده و تا رفع کامل مشکلات زبان آموزان کنار شما خواهند بود.

تعداد نفرات در کلاس:

با توجه به اهمیت یادگیری شما عزیزان ، کیفیت آموزشی و زمان کافی برای مکالمه هر زبان آموز تعداد نفرات هر کلاس بصورت 6 تا 10 نفر در نظر گرفته شده است .

✅ تعداد جلسات دوره:

تعداد جلسات دوره های بزرگسالان زبان انگلیسی برای هر ترم بین 14 جلسه 90 دقیقه ای میباشد. البته این تعداد جلسات به غیر از کلاس های جانبی رایگان میباشد که موسسه در اختیار شما قرار میدهد و جلسه پایانی برای  مرور مطالب تدریس شده در نظر گرفته است .

ﻗﻮاﻧﯿﻦ دوره های ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان

زبان آموزان موظف هستند
راس ساعت در کلاس حضور پیدا کنند

شرکت در امتحان میان ترم و
پایان ترم الزامی است

زبان آﻣﻮزان ﺗﻨﻬﺎ 3 ﺟﻠﺴﻪ
ﻣﺠﺎز ﺑﻪ ﻏﯿﺒﺖ ﻫﺴﺘﻨﺪ.

✅ آخرین مقالات و مطالب انگلیسی :