رفتن به محتوا
کتاب سطح 1 (ElEMENTARY American English File)

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

موسسه زبان GMT

اهداف اصلی دوره های ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان :

آموزشگاه زبانGMT با توجه به قدرت یادگیری زبان آموزان ، برنامه آموزشی ویژه ای برای دوره های ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان پایه ریزی کرده است و این دوره ها زیر نظر استادان و کارشناسان برجسته برنامه ریزی شده است.

هدف اصلی دوره های ترمیک بزرگسالان تسلط و یادگیری چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی :

مهارت مکالمه انگلیسی

Speaking

مهارت شنیداری انگلیسی

Listening

مهارت خواندن انگلیسی

Reading

مهارت نوشتاری انگلیسی

writing

مهم ترین هدف موسسه زبان GMT علاقه مند کردن زبان آموزان ، به مکالمه و صحبت کردن به زبان انگلیسی میباشد که با استفاده از روش نوین و اساتید مجرب این انگیزه را برای یادگیری زبان افزایش میدهد.
موسسه زبان GMT با توجه به سابقه بالا در این حوزه توانسته در چند سال اخیر به یکی بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی چه به صورت آنلاین چه به صورت حضوری تبدیل شود و همواره بر آن است تا از اساتیدی بهره بگیرد که نه تنها مهارت تدریس داشته باشند بلکه تخصص لازم برای اموزش و علاقه مند کردن زبان آموزان را دارا باشند.
کلاس های زبان انگلیسی موسسه زبان GMT سرشار از انرژی بوده است و این باعث افزایش علاقه زبان آموز به یادگیری و استمرار شده و زمان لذت بخشی را در کلاس به همراه یادگیری زبان انگلیسی میگذراند به جرات میتوانیم بگوییم شرکت در این کلاس ها احساس کاملا متفاوتی در یادگیری زبان انگلیسی برای شما خواهد داشت.
با افتخار و برای ارزشی که برای شما عزیزان قائل هستیم تمامی کلاس های موسسه زبان GMT با بروز ترین متد جهانی برنامه ریزی شده است.

پیشرفت و رضایتمندی زبان آموزان :

آخرین مقالات و مطالب انگلیسی موسسه زبان gmt

لازم به ذکر است آکادمی زبان GMT علاوه بر برگزاری کلاس های ترمیک ، کلاس های جانبی رایگان برای زبان آموزان برگزار میکند تا باعث تقویت مهارت های زبان آموزان از قبیل Collocation – Pronunciation – Vocabulary – Grammar شود.

همواره هدف اصلی موسسه زبان GMT ارتقاء ، پیشرفت و رضایتمندی زبان آموزان میباشد که همین امر باعث حفظ رشد همیشگی دپارتمان زبان انگلیسی رضایت زبان آموزان شده است.
از دیگر اهداف و ویژگی های مهم این دوره پس از گذراندن سطح مربوطه ، آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی  IELTS و  IBT میباشد.

ویژگی های دوره ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان :

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

مدرسین زبان انگلیسی

مدرسین زبان انگلیسی :

اساتیدی که در آموزشگاه زبان انگلیسی GMT مشغول به تدریس میباشند از جمله برترین و با سابقه ترین اساتید کشوراند که در کلیه سطوح مختلف زبان مشغول به تدریس هستند. 

تمامی اساتید محترم GMT دارای مدارک بین المللی آموزش زبان انگلیسی و از تجربه و مهارت های لازم در زمینه تدریس برخوردارند.

کتاب آموزش زبان انگلیسی ( American English File )

منابع آموزشی دوره ترمیک بزرگسالان در موسسه زبانGMT شامل کتاب های American English file از دانشگاه کمبریج است که میتواند زبان آموز را در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین بازدهی به اهداف خود برساند.
کتاب های ذکر شده یکی از استاندارد ترین و پر طرفدارترین سری کتاب های آموزش زبان انگلیسی رده سنی بزرگسالان میباشد که یکی از مهم ترین نقاط قوت در هر سطح کتاب های American English file تقویت مهارت گفتاری یا مکالمه است.
هر چند که این کتاب به سه مهارت دیگر هم بی توجه نبوده و نیاز زبان آموز در این زمینه را به خوبی پوشش میدهد.

آشنایی بیشتر با کتاب American English file + دانلود رایگان کتاب

کتاب سطح 1 (ElEMENTARY American English File)

نحوه تعیین سطح و ثبت نام

تعیین سطح زبان انگلیسی آکادمی GMT همه روزه از ساعت 9 صبح تا ساعت 19:30 شب توسط کارشناسان آموزش به صورت شفاهی و رایگان برگزار میگردد و زبان آموزان پس از تعیین سطح میتوانند اقدام به ثبت نام کنند.

کلاس ها و خدمات رایگان جانبی

موسسه زبانGMT با ارائه کلاس های جانبی برای بزرگسالان بصورت رایگان بار دیگر اثبات کرده است که هدف اصلی موسسه ارتقاء سطح زبان آموزان میباشد و کلاس های جانبی یکی از نقاط قوت این موسسه میباشد.
یکی از ویژگی های مهم دوره های جانبی این است که به زبان آموزان فرصت استفاده از دانش زبانی خود در محیط دوستانه را به عمل می آورد.
آموزشگاه زبان GMT با بیش از 10 ساعت کلاس جانبی رایگان در هفته برای زبان آموزان باعث پیشرفت مهارت های زبانی به ویژه مهارت مکالمه میگردد.
از دیگر ویژگی های کلاس های جانبی انگلیسی آکادمی GMT ، ترغیب و وادار کردن دانشجویان به صحبت کردن و در اصطلاح شکستن قفل زبان ، اصلاح تلفظ دانشجویان ، یادگیری دامنه لغات بیشتر، اصلاح اشتباهات گرامری حین صحبت کردن میباشد.
جهت آشنایی بیشتر با کلاس های جانبی رایگان موسسه کلیک نمایید.

امتحانات دوره ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان :

موسسه زبان انگلیسی GMT برای امتحانات کلاس های ترمیک برنامه ویژه ای طراحی کرده است.

آزمون میان ترم :

آزمون میان ترم در نیمه ترم توسط سوپروایزرین بصورت شفاهی برگزار میشود تا بتوانیم نقاط قوت و ضعف شما عزیزان را پیدا کنیم.

آزمون پایان ترم :
این آزمون شبیه ساز آزمون آیلتس میباشد یعنی از همان سطح ابتدایی زبان آموزان موسسه را با امتحان آیلتس آشنا خواهیم ساخت این آزمون شامل چهار مهارت و بصورت کتبی برگزار خواهد شد آزمون مکالمه بصورت شفاهی توسط کارشناسان موسسه انجام میشود.

پشتیبانی آموزشی :

موسسه زبان انگلیسی GMT با استفاده از کارشناسان و سوپروایزرین مجرب به صورت مستمر وضعیت آموزشی هر زبان آموز را در طول دوره کلاس ارزیابی کرده و تا رفع کامل مشکلات زبان آموزان کنار شما خواهند بود.

تعداد نفرات :

با توجه به اهمیت یادگیری شما عزیزان ، کیفیت آموزشی و زمان کافی برای مکالمه هر زبان آموز تعداد نفرات هر کلاس بصورت 6 تا 10 نفر در نظر گرفته شده است .

تعداد جلسات :

تعداد جلسات دوره های بزرگسالان زبان انگلیسی برای هر ترم بین 14 جلسه 90 دقیقه ای میباشد. البته این تعداد جلسات به غیر از کلاس های جانبی رایگان میباشد که موسسه در اختیار شما قرار میدهد و جلسه پایانی برای  مرور مطالب تدریس شده در نظر گرفته است .

ﻗﻮاﻧﯿﻦ دوره های ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان

زبان آموزان موظف هستند
راس ساعت در کلاس حضور پیدا کنند

شرکت در امتحان میان ترم و
پایان ترم الزامی است

زبان آﻣﻮزان ﺗﻨﻬﺎ 3 ﺟﻠﺴﻪ
ﻣﺠﺎز ﺑﻪ ﻏﯿﺒﺖ ﻫﺴﺘﻨﺪ.

آخرین مقالات و مطالب انگلیسی :