رفتن به محتوا

✅ آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته (A1 تا C1) حضوری و آنلاین

افرادی که قصد یادگیری زبان ترکی استانبولی را دارند یا به خاطر علاقه خود این زبان را یاد می‌گیرند، یا اهمیت این زبان شیرین را درک کرده‌اند و برای پیشرفت آینده شغلی و تحصیلی خود می‌خواهند آموزش ترکی استانبولی را از پایه تا پیشرفته شروع کنند.

در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد یادگیری آسان ترکی استانبولی بیش‌تر بدانید.

در این مقاله مطالب زیر را می‌خوانید:

 • آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی آسان است؟
 • نقشه راه برای یادگیری زبان ترکی استانبولی پیشرفته
 • شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته 
 • یادگیری الفبا و تلفظ زبان ترکی
 • تمرکز روی گرامر و واژگان
 • مکالمه و تمرین زبان ترکی استانبولی
 • یادگیری آسان ترکی استانبولی با خواندن و نوشتن
 • پیشرفت و تمرین مداوم زبان ترکی استانبولی
 • چرا آموزشگاه GMT بهترین گزینه روی میز است؟

✅ آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی آسان است؟

خبر خوب این است که یادگیری زبان ترکی ساده‌تر از آن چیزی است که تصورش را می‌کنید! این زبان از الفبای لاتین تشکیل شده است و هر حرف با یک صدا مطابقت دارد. در واقع، هر آن چیزی که می‌نویسید را تلفظ می‌کنید. البته اگر در کلاس آموزش ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته GMT شرکت کنید حتماً می‌توانید پس از گذشتن چند جلسه از کلاستان، ترکی استانبولی را بخوانید و صحبت کنید.

گرامر راحت: یادگیری آسان ترکی استانبولی امکان پذیر است زیرا این زبان از پسوندهای زیادی استفاده می‌کند و ساختار منظم و قوانین تکراری دارد. آموزش ترکی استانبولی از پایه، این امکان را به شما می‌دهد که با دریایی از قواعد و قوانین گرامری پیچیده گیج نشوید.

کلمات رایج و عام: به علاوه، زبان ترکی استانبولی کلمات قرضی زیادی از زبان‌های دیگر دارد و افرادی که زبان فارسی، عربی یا فرانسوی را بلدند، می‌توانند به راحتی صحبت کردن ترکی استانبولی را یاد بگیرند.

آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی آسان است؟

✅ نقشه راه برای یادگیری زبان ترکی استانبولی پیشرفته

به طور کلی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی پیشرفته باید نقشه راه را بدانید و این مسیر را طی کنید تا نتیجه دلخواه‌تان را بگیرید. بهترین نقشه راه به شرح زیر است:

1- شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته:

اولین قدم و سریع ترین روش برای یادگیری راحت ترکی استانبولی شرکت در کلاس‌های گروهی یا خصوصی است، چون از همان ابتدا این زبان رو اصولی و بدون اتلاف وقت یاد خواهید گرفت که داشتن استاد و راهنما باعث میشه مسیر های میانبر و ساده تری رو برای یادگیری امتحان کنید!
آموزشگاه‌های زیادی آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه را در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهند. هرچند ما به شما آموزشگاه GMT را معرفی می‌کنیم و دلیلش رو هم در ادامه خدمتتان عرض میکنیم.

آموزشگاه GMT در قلب تهران، با برگزاری کلاس‌های گروهی، خصوصی و آنلاین ترکی استانبولی این امکان را به شما می‌دهد که یادگیری سریع و راحت ترکی استانبولی را برای خودتان ممکن کنید.

مهم: افرادی که می‌خواهند آموزش ترکی استانبولی از پایه یاد بگیرند، بعد از تعیین سطح، یادگیری خود را شروع می‌کنند و این اولین قدم برای یادگیری آسان ترکی استانبولی است.

شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته

2- یادگیری الفبا و تلفظ زبان ترکی:

الفبا و تلفظ در یادگیری زبان ترکی مانند هر زبان دیگری حرف اول را می‌زند!

در اولین قدم شروع کلاس آموزش ترکی استانبولی از پایه، شما الفبا و تلفظ زبان ترکی را یاد می‌گیرید.
زبان ترکی از الفبای لاتین استفاده می‌کند، هر چند برخی حرف‌ها و نویسه‌ها تلفظ مخصوص به خودش را دارد. 

شما در جلسه اول کلاس، حروف را به طور کامل یاد می‌گیرید و در جلسات بعدی وارد مسائل اصلی‌تر و مهم‌تر یادگیری آسان ترکی استانبولی می‌شوید.

برای مثال: تلفظ حروف ترکی برای بعضی حروف و نویسه‌ها کمی متفاوته.
برای مثال، حرف “C” در ترکی به شکل “جِ” تلفظ می‌شه. همینطور حرف “İ” که شبیه حرف “I” است، به صورت “عی” تلفظ می‌شه.

 یادگیری الفبا و تلفظ زبان ترکی

3- تمرکز روی گرامر و واژگان:

کلاس‌های ترکی استانبولی آموزشگاه GMT تمرکز زیادی روی گرامر و واژگان دارد زیرا این دو بخش اصل اساسی یادگیری هر زبانی است. اگر بتوانید از واژگان و گرامر به درستی استفاده کنید، بدون شک می‌توانید جملات با ساختار اصولی بسازید و در نتیجه صحبت کردن ترکی استانبولی را یاد بگیرید. 

اساتید نیتیو ترکی استانبولی در آموزشگاه GMT، کلاس های خود را به گونه‌ای برگزار می‌کنند که شما تمام زیر و بم زبان ترکی را یاد بگیرید. تمامی نکات گرامری به شما گفته می‌شود و با تکرار مداوم واژگان در جملات مختلف داخل کلاس، به طور مداوم در معرض زبان ترکی استانبولی قرار می‌گیرید.

می‌توانید بعد از گذشت چند جلسه از کلاس، سریال‌ و فیلم های ترکی استانبولی را متوجه شوید!

4- مکالمه و تمرین زبان ترکی استانبولی:

بعد از اینکه گرامر و واژگان را در کلاس‌های ترکی استانبولی آموزشگاه GMT یاد گرفتید, زمان آن رسیده است که صحبت کردن ترکی استانبولی را شروع کنید. کلاس‌های آموزش ترکی استانبولی پیشرفته در آموزشگاه GMT این فرصت را به شما می‌دهد تا دانش گرامری و واژگان خود را به صورت مکالمه در بیاورید و با هم‌کلاسی‌ها و استاد خود صحبت کنید. 

افرادی که در کلاس‌های گروهی آموزشگاه GMT شرکت می‌کنند. این فرصت را دارند که صحبت کردن ترکی استانبولی را با هم‌کلاسی خود تمرین کنند و یا حتی در کلاس به صورت انفرادی یک داستان را به زبان ترکی استانبولی بگویند.

از طرفی، افرادی که در کلاس خصوصی ترکی استانبولی آموزشگاه GMT شرکت می‌کنند، می‌توانند به صورت فشرده و نیمه فشرده با سرعت بیش‌تری این زبان را یاد بگیرند و حتی به صورت متکلم وحده، با کمک استاد، صحبت کردن ترکی استانبولی را قورت دهند.

مکالمه و تمرین زبان ترکی استانبولی

5- یادگیری آسان ترکی استانبولی با خواندن و نوشتن:

مرحله بعد یادگیری ترکی استانبولی به خواندن و نوشتن این زبان اختصاص دارد.
زمانی که گرامر و واژگان را در کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه GMT به طور کامل تقویت کردید. زمان آن می‌رسد که متون ترکی را بخوانید و مقاله در موضوعات مختلف به زبان ترکی بنویسید. 

زمانی که در کلاس‌های گروهی و خصوصی یادگیری زبان ترکی استانبولی آموزشگاه GMT شرکت کنید می‌توانید متون ترکی استانبولی را بخوانید و در مورد موضوعات مختلف بنویسید.

به علاوه، بعد از اینکه متن‌تان را نوشتید. این امکان را دارید که با هم‌کلاسی‌های خود به اشتراک بگذارید یا داخل کلاس متن‌تان را بخوانید و در مورد آن صحبت کنید.

یادگیری آسان ترکی استانبولی با خواندن و نوشتن

✅ پیشرفت و تمرین مداوم زبان ترکی استانبولی

آموزش ترکی استانبولی پیشرفته تنها زمانی نتیجه‌بخش خواهد بود که به صورت مداوم تمرین کنید و با شرکت در کلاس‌های مختلف دانش خود را بالا ببرید. هم‌چنین می‌توانید با دیدن فیلم و سریال‌های ترکی، خواندن کتاب و گوش دادن به آهنگ‌های ترکی تمام مطالبی که در کلاس یاد گرفته‌اید را مرور کنید و نکات جدیدی نیز یاد بگیرید.

بهترین راه این است که در کلاس‌های جانبی و رایگان آموزشگاه GMT شرکت کنید.
برای مثال، می‌توانید با شرکت در کلاس‌های تقویت مکالمه، واژگان و گفتگوی آزاد آموزشگاه GMT. هیچ نقطه تاریکی برای یادگیری آسان ترکی استانبول در ذهنتان باقی نگذارید.

1- آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی آسان است؟

بله، نسبتاً آسان است. ترکی استانبولی با الفبای لاتین نوشته می‌شود و دارای ساختار گرامری منظم است، که یادگیری آن را ساده‌تر می‌کند.

2- چگونه می‌توانم به سطح پیشرفته در ترکی استانبولی برسم؟

برای رسیدن به سطح پیشرفته، توصیه می‌شود در کلاس‌های تخصصی شرکت کنید، مطالعه مداوم داشته باشید، و با بومی‌های زبان ترکی استانبولی تمرین کنید.

3- چه فوایدی در شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی GMT وجود دارد؟

شرکت در این کلاس‌ها که بصورت گروهی، خصوصی، و آنلاین برگزار خواهند شد، به شما کمک می‌کند تا در محیطی هدفمند و با راهنمایی متخصصان، سریع‌تر و مؤثرتر ترکی استانبولی را یاد بگیرید.

4- چگونه می‌توانم الفبا و تلفظ ترکی استانبولی را به خوبی یاد بگیرم؟

تمرکز بر روی الفبا، تمرین مستمر تلفظ، و استفاده از منابع آموزشی مانند کتاب‌های صوتی و ویدیوهای آموزشی می‌تواند بسیار مفید باشد.

5- تمرکز بر روی گرامر و واژگان چه اهمیتی دارد؟

دانستن گرامر و واژگان پایه و اساس تسلط بر هر زبانی است و به شما کمک می‌کند تا جملات صحیح و دقیقی بسازید.

6- چرا مکالمه و تمرین مهم است؟

مکالمه و تمرین مداوم به شما کمک می‌کند تا با استفاده از دانش خود در موقعیت‌های واقعی، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و تسلط خود را بر زبان تقویت کنید.

7- چگونه می‌توانم با خواندن و نوشتن، ترکی استانبولی را بهتر یاد بگیرم؟

خواندن متون و نوشتن به ترکی استانبولی به شما کمک می‌کند تا با انواع مختلف ساختارهای زبانی آشنا شوید و مهارت‌های نوشتاری خود را تقویت کنید.

⭐ چرا آموزشگاه GMT بهترین گزینه روی میز است؟

ما به شما آموزشگاه GMT را برای آموزش ترکی استانبولی پیشرفته معرفی می‌کنیم. اما چه چیزی باعث می‌شود که این آموزشگاه به عنوان یک آموزشگاه برتر شناخته شود؟ آموزشگاه GMT یک آموزشگاه معمولی نیست و با داشتن 20 سال سابقه و با ارائه مدرک بین المللی این فرصت را به شما می‌دهد که از آموزش و یادگیری زبان ترکی نهایت استفاده را ببرید.

اگر واقعا می‌خواهید به کشور ترکیه مهاجرت کنید، داشتن یک مدرک بین‌المللی معتبر از وزارت علوم با قابلیت ترجمه رسمی، یک فرصت تکرار نشدنی است. این فرصت را تنها افرادی غنیمت می‌شمارند که به دنبال یک آینده روشن و زندگی ایده‌آل در کشور ترکیه یا کشورهای اروپایی هستند. پس بیش‌تر از این وقتتان را تلف نکنید و با شرکت در کلاس‌ آموزش ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته، مسیر مهاجرت را برای خودتان هم‌وار کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]

17 دیدگاه

 1. Avatar

  فکر می‌کنم کلاس‌های گروهی ترکی استانبولی در GMT خیلی کمک می‌کنه به پیشرفت سریع‌تر

 2. Avatar

  تجربه‌ام در کلاس‌های ترکی استانبولی پایه GMT عالی بود، اساتید درجه 1 تهران رو داره.

 3. Avatar

  واقعاً GMT بهترین گزینه برای یادگیری زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته (A1 تا C1) حضوری و آنلاینه.

 4. Avatar

  دوست دارم بدونم آموزش زبان ترکی استانبولی پیشرفته در GMT چطوره؟

  • Avatar

   کلاس‌های پیشرفته ما با تمرکز بر مهارت‌های عملی و تمرین‌های جذاب طراحی شده‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 5. Avatar

  واقعاً کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی پایه در GMT عالیه، پیشرفتم خیلی خوب بوده

 6. Avatar

  کلاس‌های مکالمه ترکی استانبولی GMT واقعاً تأثیرگذاره. اعتماد به نفسم برای صحبت کردن خیلی بیشتر شده.

  • Avatar

   عالیه که کلاس های مکالمه برای شما موثر بوده! ممنون از بازخوردتون

 7. Avatar

  کسی می‌دونه یادگیری الفبا و تلفظ ترکی در کلاس‌های GMT چقدر طول می‌کشه؟

  • Avatar

   یادگیری الفبا و تلفظ معمولاً در چند جلسه اول کلاس‌های ما مطرح می‌شود. با تمرکز و تمرین، می‌توانید به سرعت پیشرفت کنید.

 8. Avatar

  کسی می‌دونه آموزشگاه GMT برای یادگیری زبان ترکی استانبولی پیشرفته چه روش‌هایی داره؟

 9. Avatar

  چقدر عالیه که توی کلاس‌های GMT می‌تونیم هم تمرین کنیم و هم پیشرفت کنیم.

  • Avatar

   ممنون از بازخوردتون! ما در GMT به کیفیت آموزشی توجه زیادی داریم تا زبان آموزان بتوانند پیشرفت قابل توجهی داشته باشند.

 10. Avatar

  آیا کسی تجربه شرکت در کلاس‌های پیشرفته ترکی استانبولی GMT رو داره؟

 11. Avatar

  با خواندن و نوشتن در کلاس‌های GMT، ترکی استانبولی رو خیلی بهتر فهمیدم!

 12. Avatar

  تمرکز روی گرامر و واژگان در کلاس‌های GMT به من خیلی کمک کرد تا زبان رو سریع‌تر یاد بگیرم.

  • Avatar

   خوشحالیم که تجربه‌تون با ما مثبت بوده! در GMT همیشه سعی می‌کنیم یادگیری رو ساده و لذت‌بخش کنیم.


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !