رفتن به محتوا

✅ آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته

افرادی که قصد یادگیری زبان ترکی استانبولی را دارند یا به خاطر علاقه خود این زبان را یاد می‌گیرند، یا اهمیت این زبان شیرین را درک کرده‌اند و برای پیشرفت آینده شغلی و تحصیلی خود می‌خواهند آموزش ترکی استانبولی را از پایه شروع کنند.

البته حمایت دولتی کشور ترکیه از یادگیری زبان ترکی یکی دیگر از دلایلی است که بسیاری از علاقمندان را به سمت آموزش ترکی استانبولی پیشرفته سوق می‌دهد. به علاوه، ترک زبان‌ها در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی زندگی می‌کنند و یادگیری زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته این امکان را به شما می‌دهد که حتی در کشورهای اروپایی نیز صحبت کردن ترکی استانبولی برای‌تان راحت باشد. 

در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد یادگیری آسان ترکی استانبولی بیش‌تر بدانید.

در این مقاله مطالب زیر را می‌خوانید:

  • آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی آسان است؟
  • نقشه راه برای یادگیری زبان ترکی استانبولی پیشرفته
  • شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته 
  • یادگیری الفبا و تلفظ زبان ترکی
  • تمرکز روی گرامر و واژگان
  • مکالمه و تمرین زبان ترکی استانبولی
  • یادگیری آسان ترکی استانبولی با خواندن و نوشتن
  • پیشرفت و تمرین مداوم زبان ترکی استانبولی
  • چرا آموزشگاه GMT بهترین گزینه روی میز است؟

✅ آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی آسان است؟

خبر خوب این است که یادگیری زبان ترکی ساده‌تر از آن چیزی است که تصورش را می‌کنید. این زبان از الفبای لاتین تشکیل شده است و هر حرف با یک صدا مطابقت دارد. در واقع، هر آن چیزی که می‌نویسید را تلفظ می‌کنید. اگر در کلاس آموزش ترکی استانبولی پیشرفته یا کلاس آموزش ترکی استانبولی از پایه شرکت کنید. حتماً می‌توانید پس از گذشتن چند جلسه زبان ترکی را بخوانید و صحبت کنید.

یادگیری آسان ترکی استانبولی امکان پذیر است زیرا این زبان از پسوندهای زیادی استفاده می‌کند و ساختار منظم و قوانین تکراری دارد. آموزش ترکی استانبولی از پایه، این امکان را به شما می‌دهد که با دریایی از قواعد و قوانین گرامری پیچیده گیج نشوید.

به علاوه، زبان ترکی استانبولی کلمات قرضی زیادی از زبان‌های دیگر دارد و افرادی که زبان فارسی، عربی یا فرانسوی را بلدند، می‌توانند به راحتی صحبت کردن ترکی استانبولی را یاد بگیرند.

✅ نقشه راه برای یادگیری زبان ترکی استانبولی پیشرفته

به طور کلی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی پیشرفته باید نقشه راه را بدانید و این مسیر را طی کنید تا نتیجه دلخواه‌تان را بگیرید. بهترین نقشه راه به شرح زیر است:

1- شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته:

اولین قدم برای یادگیری آسان ترکی استانبولی شرکت در کلاس‌های گروهی یا خصوصی است. آموزشگاه‌های زیادی آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه را در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهند. هرچند ما به شما آموزشگاه GMT را معرفی می‌کنیم. 

این آموزشگاه با برگزاری کلاس‌های گروهی، خصوصی و آنلاین ترکی استانبولی این امکان را به شما می‌دهد که یادگیری آسان ترکی استانبولی را برای خودتان ممکن کنید. با شرکت در کلاس آموزش ترکی استانبولی پیشرفته فرصت صحبت کردن ترکی استانبولی را دارید می‌توانید سریال‌های ترکی را بدون زیرنویس ببینید. 

البته افرادی که می‌خواهند آموزش ترکی استانبولی از پایه یاد بگیرند، بعد از تعیین سطح، یادگیری خود را شروع می‌کنند و این اولین قدم برای یادگیری آسان ترکی استانبولی است.

شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته

2- یادگیری الفبا و تلفظ زبان ترکی:

الفبا و تلفظ در یادگیری زبان ترکی مانند هر زبان دیگری حرف اول را می‌زند.

در اولین قدم شروع کلاس آموزش ترکی استانبولی از پایه، شما الفبا و تلفظ زبان ترکی را یاد می‌گیرید.
زبان ترکی از الفبای لاتین استفاده می‌کند، هر چند برخی حرف‌ها و نویسه‌ها تلفظ مخصوص به خودش را دارد. 

شما در جلسه اول کلاس، حروف را به طور کامل یاد می‌گیرید و در جلسات بعدی وارد مسائل اصلی‌تر و مهم‌تر یادگیری آسان ترکی استانبولی می‌شوید.

👈 برای مثال: تلفظ حروف ترکی برای بعضی حروف و نویسه‌ها کمی متفاوته. برای مثال، حرف “C” در ترکی به شکل “جِ” تلفظ می‌شه. همینطور حرف “İ” که شبیه حرف “I” است، به صورت “عی” تلفظ می‌شه.

 یادگیری الفبا و تلفظ زبان ترکی

3- تمرکز روی گرامر و واژگان:

کلاس‌های ترکی استانبولی آموزشگاه GMT تمرکز زیادی روی گرامر و واژگان دارد زیرا این دو بخش اصل اساسی یادگیری هر زبانی است. اگر بتوانید از واژگان و گرامر به درستی استفاده کنید، بدون شک می‌توانید جملات با ساختار اصولی بسازید و در نتیجه صحبت کردن ترکی استانبولی را یاد بگیرید. 

اساتید نیتیو ترکی استانبولی در آموزشگاه GMT، کلاس های خود را به گونه‌ای برگزار می‌کنند که شما تمام زیر و بم زبان ترکی را یاد بگیرید. تمامی نکات گرامری به شما گفته می‌شود و با تکرار مداوم واژگان در جملات مختلف داخل کلاس، به طور مداوم در معرض زبان ترکی استانبولی قرار می‌گیرید.

📢 می‌توانید بعد از گذشت چند جلسه از کلاس، سریال‌ و فیلم های ترکی استانبولی را متوجه شوید.

4- مکالمه و تمرین زبان ترکی استانبولی:

بعد از اینکه گرامر و واژگان را در کلاس‌های ترکی استانبولی آموزشگاه GMT یاد گرفتید, زمان آن رسیده است که صحبت کردن ترکی استانبولی را شروع کنید. کلاس‌های آموزش ترکی استانبولی پیشرفته در آموزشگاه GMT این فرصت را به شما می‌دهد تا دانش گرامری و واژگان خود را به صورت مکالمه در بیاورید و با هم‌کلاسی‌ها و استاد خود صحبت کنید. 

افرادی که در کلاس‌های گروهی آموزشگاه GMT شرکت می‌کنند. این فرصت را دارند که صحبت کردن ترکی استانبولی را با هم‌کلاسی خود تمرین کنند و یا حتی در کلاس به صورت انفرادی یک داستان را به زبان ترکی استانبولی بگویند.

از طرفی، افرادی که در کلاس خصوصی ترکی استانبولی آموزشگاه GMT شرکت می‌کنند، می‌توانند به صورت فشرده و نیمه فشرده با سرعت بیش‌تری این زبان را یاد بگیرند و حتی به صورت متکلم وحده، با کمک استاد، صحبت کردن ترکی استانبولی را قورت دهند.

مکالمه و تمرین زبان ترکی استانبولی

5- یادگیری آسان ترکی استانبولی با خواندن و نوشتن:

مرحله بعد یادگیری ترکی استانبولی به خواندن و نوشتن این زبان اختصاص دارد.
زمانی که گرامر و واژگان را در کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه GMT به طور کامل تقویت کردید. زمان آن می‌رسد که متون ترکی را بخوانید و مقاله در موضوعات مختلف به زبان ترکی بنویسید. 

زمانی که در کلاس‌های گروهی و خصوصی یادگیری زبان ترکی استانبولی آموزشگاه GMT شرکت کنید می‌توانید متون ترکی استانبولی را بخوانید و در مورد موضوعات مختلف بنویسید.

به علاوه، بعد از اینکه متن‌تان را نوشتید. این امکان را دارید که با هم‌کلاسی‌های خود به اشتراک بگذارید یا داخل کلاس متن‌تان را بخوانید و در مورد آن صحبت کنید.

یادگیری آسان ترکی استانبولی با خواندن و نوشتن

✅ پیشرفت و تمرین مداوم زبان ترکی استانبولی

آموزش ترکی استانبولی پیشرفته تنها زمانی نتیجه‌بخش خواهد بود که به صورت مداوم تمرین کنید و با شرکت در کلاس‌های مختلف دانش خود را بالا ببرید. هم‌چنین می‌توانید با دیدن فیلم و سریال‌های ترکی، خواندن کتاب و گوش دادن به آهنگ‌های ترکی تمام مطالبی که در کلاس یاد گرفته‌اید را مرور کنید و نکات جدیدی نیز یاد بگیرید.

بهترین راه این است که در کلاس‌های جانبی و رایگان آموزشگاه GMT شرکت کنید. برای مثال، می‌توانید با شرکت در کلاس‌های تقویت مکالمه، واژگان و گفتگوی آزاد آموزشگاه GMT. هیچ نقطه تاریکی برای یادگیری آسان ترکی استانبول در ذهنتان باقی نگذارید.

⭐ چرا آموزشگاه GMT بهترین گزینه روی میز است؟

ما به شما آموزشگاه GMT را برای آموزش ترکی استانبولی پیشرفته معرفی می‌کنیم. اما چه چیزی باعث می‌شود که این آموزشگاه به عنوان یک آموزشگاه برتر شناخته شود؟ آموزشگاه GMT یک آموزشگاه معمولی نیست زیرا ۱۸ سال سابقه دارد و با ارائه مدرک بین المللی این فرصت را به شما می‌دهد که از آموزش و یادگیری زبان ترکی نهایت استفاده را ببرید.

اگر واقعا می‌خواهید به کشور ترکیه مهاجرت کنید، داشتن یک مدرک بین‌المللی معتبر از وزارت علوم با قابلیت ترجمه رسمی، یک فرصت تکرار نشدنی است. این فرصت را تنها افرادی غنیمت می‌شمارند که به دنبال یک آینده روشن و زندگی ایده‌آل در کشور ترکیه یا کشورهای اروپایی هستند. پس بیش‌تر از این وقتتان را تلف نکنید و با شرکت در کلاس‌ آموزش ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته، مسیر مهاجرت را برای خودتان هم‌وار کنید.

✅میزان رضایت خود را با تعداد ستاره ها مشخص کنید🤗

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !