رفتن به محتوا
دوره های آزمون آیلتس موسسه زبان gmt

اهداف اصلی کلاس های IELTS

دوره های آزمون آیلتس موسسه زبان GMTحاصل یک دهه تحقیق و تلاش گروهی از اساتید و کارشناسان برتر IELTSکشور میباشد. دوره های آیلتس درGMT به طوری طراحی وبرنامه ریزی شده است که تمامی نکات و تکنیک های هر4مهارت اصلی آزمون آیلتس به طور کامل توسط اساتید آیلتسGMT تدریس خواهد شد.
آزمون تافل )مهارت گفتاری( Speaking

صحبت کردن ( Speaking )

شنیداری ( Listening )

مهارت خواندن زبان انگلیسی

خواندن ( Reading )

مهارت نوشتن زبان انگلیسی موسسه gmt

نوشتن ( Writing )

همچنین زبان آموزان موسسه با گذراندن کامل دوره های آیلتس در46 جلسه میتوانند به نمره مدنظر خود برسند. شرکت در دوره های آزمون آیلتس و کلاس های جانبی رایگان آکادمی GMTباعث میشود نمره آیلتس شما به طور میانگین بین 1تا2 نمره بالاتر شود.

کتاب ها و منابع آموزش دوره آیلتس

منابع آموزش دوره های آیلتس) ( IELTSبه صورت جزوه هایی توسط دپارتمان آزمون های بین المللی آموزشگاه زبان GMT تهیه شده است. این جزوات شامل چندین کتب آیلتس بوده که توسط کارشناسان آموزش زبان جمع آوری گردیده است. در کنار این جزوات آیلتس از سری کتاب های Cambridg IELTSجهت ارزیابی مستمر شما استفاده میشود.
کتاب های آیلتس کمبریج ( موسسه زبان gmt )

کلاس ها و خدمات رایگان دوره های آیلتس

تمامی زبان آموزان دوره های آیلتس میتوانند ازاین کلاس های رایگان که شامل بحث آزاد ، گرامر و… هستند تا سقف 10 جلسه به صورت کاملا رایگان استفاده نمایند که تاثیر چشم گیری در نمره آزمون آیلتس خواهد داشت .

سطح و تعداد جلسات مورد نیاز برای شرکت در دوره های آیلتس

تعداد جلسات دوره نیز 46 جلسه 90 دقیقه ای به علاوه 10جلسه کلاس های جانبی رایگان خواهد بود. سطح شما برای شرکت در دوره های بستگی به نمره مد نظر شما به شرح زیر میباشد فقط در صورتی میتوانید در این دوره شرکت نمایید که سطح شما متناسب با سطح داخل جدول باشد در غیر این صورت باید در کلاس های Pre IELTS شرکت کرده تاسطح دانش زبانی شما به میزان مورد نیاز برسد.
نمره مد نظر
حداقل سطح مورد نیاز
5-6
Intermadiat
6-7
Upper intermadiat
7-8
advance
فقط در صورتی میتوانید در این دوره شرکت نمایید که سطح شما متناسب با سطح داخل جدول باشد در غیر این صورت باید در کلاس های Pre IELTS شرکت کرده تاسطح دانش زبانی شما به میزان مورد نیاز برسد.

مدرسین دوره آیلتس

اساتیدی که در دپارتمان IELTS مشغول به تدریس هستند دارای حداقل 6 سال سابقه تدریس در زمینه آزمون آیلتس هستند و تمامی این اساتید دارای مدارک بین المللی ودکترا آموزش زبان انگلیسی میباشند. همین امر موجب شده تا قوی ترین و برترین آموزشگاه زبان در زمینه آزمون IELTSباشیم و بالغ بر 90درصد زبان آموزان به نمره مد نظرخود دست یابند.

سوالات متداولی که شما عزیزان در مورد امتحان بین المللی ایلتس و کلاس های آموزش IELTS را دارید

چقدر طول میکشد آیلتس بگیریم چقدر باید برای مطالعه وقت بگذاریم؟

بستگی به دانش زبانی شما و نمره مد نظر شما دارد زمانی که آماده شرکت در دوره آیلتس هستید نیاز به 21جلسه خصوصی دارید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید. به ازای هر جلسه حداقل باید 3ساعت مطالعه در منزل داشته باشید
چقدر طول میکشد آیلتس بگیریم

چقدر زمان میبرد تا جواب نمره آیلتس ارسال شود؟

جواب آزمون آیلتس حدودا 2 هفته طول میکشد تا برای شما ارسال شود
نحوه محاسبه نمرات آزمون آیلتس

آیا هر روز کلاس آمدن مفید است؟

از آن جایی که به ازای هر جلسه حداقل باید 3ساعت مطالعه در منزل داشته باشید کلاس های خیلی فشرده باعث خستگی و دل زدگی از کلاس خواهد شد به شما عزیزان این کلاس ها پیشنهاد نمیشود و باعث بهبود عملکرد شما نخواهد شد.

زمان برگزاری آزمون آیلتس

فرق آیلتس جنرال وآکادمیک در چیست؟

امتحان آکادمیک مخصوص کسانی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان را دارند وتوانایی شما را در سطوح علمی و تحصیلات عالی میسنجد. امتحان جنرال آزمون آیلتس مخصوص کسانی است که میخواهند مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان را داشته باشند تفاوت آزمون جنرال و آکادمیک در بخش های Readingو Writing میباشد در بخش Reading امتحان آکادمیک 3 متن طولانی وجود دارد که موضوع آن به صورت توصیفی و تحلیلی است اما در بخش جنرال 5 یا 6 متن کوتاه وجود دارد و یک متن طولانی در مورد موضوعی عمومی میباشد در بخش Writing آکادمیک سوال اول یک جدول یا نمودار وجود دارد که باید آن را توصیف کنید و در سوال دوم یک انشا باید بنویسید در مدل جنرال سوال اول نوشتن یک نامه و سوال دوم نوشتن انشا می باشد.
فرق آیلتس جنرال وآکادمیک در چیست؟

برای قبولی در آیلتس فقط نیازمند تکنیک هستیم یا دانش انگلیسی بالا هم نیاز داریم؟

چندین سال پیش بعضی از زبان آموزان با دانش انگلیسی متوسط وبا حفظ کردن یک سری عبارات و تکنیک های خاص نمره قابل قبولی میگرفتند اما با بروز رسانی الگو های تصحیح سوالات و ملاک های جدید ارزیابی زبان آموزان در آزمون آیلتس این روش جوابگو نبوده و در آزمون نمره بالایی نخواهید گرفت دانش زبانی شما برای موفقیت در آزمون آیلتس از اهمیت بالایی برخوردار میباشد در نتیجه در دوره های آمادگی آیلتس علاوه بر یادگیری تکنیک های آیلتس به مهارت های زبانی دیگر اهمیت زیادی بدهید.
برای قبولی در آیلتس فقط نیازمند تکنیک هستیم یا دانش انگلیسی بالا هم نیاز داریم؟

نحوه تعیین سطح و ثبت نام

تعیین سطح و مشاوره رایگان همه روزه از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9صبح تا 19شب به صورت شفاهی و رایگان انجام خواهد شد و زبان آموزان پس از تعیین سطح اقدام به ثبت نام مینمایید.

021-88913000