رفتن به محتوا

کلاس‌ آنلاین فرانسوی، میانبری به دنیای شیک و زیبای زبان فرانسه!

دیگه هیج بهونه ای برای شروع یادگیری زبان فرانسه ندارید!

زبان فرانسه آنلاین

همه‌چیز برای یادگیری فرانسوی، در دسترس شماست!

ویژگی های کلاس های آنلاین زبان فرانسه

هزینه مناسب و اقتصادی

خلاص شدن از ترافیک

صرفه جویی در زمان شما

امکان ضبط و تماشای جلسات 

یادگیری در هر مکان و زمانی

✅ کلاس های آنلاین و مجازی زبان فرانسه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در بین کشورهای مختلف ، برگزاری کلاس آنلاین و آموزش های الکترونیکی به علت کمبود هزینه های رفت و آمد رایج شده است.
نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس های آنلاین زبان فرانسه شده است این است که امکاناتی فراهم میشود تا افراد بتوانند از سراسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.

موسسه زبان GMT  برای حفظ سلامتی و کاهش اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد ، دوره های آنلاین زبان فرانسه برای زبان آموزان موسسه در نظر گرفته است تا زبان آموزان در هر موقعیتی بتوانند به یادگیری زبان بپردازند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در بین کشورهای مختلف ، برگزاری کلاس آنلاین و آموزش های الکترونیکی به علت کمبود هزینه های رفت و آمد رایج شده است.
نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس های آنلاین زبان انگلیسی شده است این است که امکاناتی فراهم میشود تا افراد بتوانند از سراسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.

موسسه زبان GMT  برای حفظ سلامتی و کاهش اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد ، دوره های آنلاین زبان انگلیسی برای زبان آموزان موسسه در نظر گرفته است تا زبان آموزان در هر موقعیتی بتوانند به یادگیری زبان بپردازند.

✅ کلاس های مجازی و غیر حضوری چه مزیت هایی دارند؟

کلاس‌های مجازی و آموزش‌های غیر حضوری در دنیای امروز نقش مهمی در توسعه مهارت‌ها دارند.

بزرگترین تفاوت میان کلاس حضوری و مجازی این است که زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش مجازی شرکت کنند. بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.
در کلاس های مجازی زبان آموزان می توانند تصویر و صدای استاد و همکلاسی خود را داشته باشند و قابلیت ظبط کلاس به صورت ویدیو یکی از قابلیت های مهم کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  میباشد .

کلاس های انلاین زبان فرانسه موسسه gmt

از هر جای ایران میتونی زبان رو با کیفیت عالی یاد بگیری!

شما می‌توانید به راحتی در کلاس‌ آنلاین فرانسه شرکت کنند.

تفاوت کلاس های آنلاین و حضوری زبان فرانسه ؟!

سوال متداولی که زبان آموزان می پرسند این است که آیا کلاس آنلاین هم قابلیت های کلاس حضوری را دارد ؟
کلاس های آنلاین زبان فرانسه موسسه زبان GMT  نه تنها تمام قابلیت های کلاس حضوری را دارد. بلکه امکاناتی فراتر را در کلاس های آنلاین برای زبان آموزان در نظر گرفته است و چهار مهارت اصلی زبان listening , Redading , Writing , Speaking  که در کلاس های حضوری ( ترمیک ، خصوصی ) تاکید میشود.

در کلاس های آنلاین هم توجه خاصی به این 4 مهارت بخصوص مکالمه زبان آموزان ( Speaking ) می شودو زبان آموزان می توانند در کلاس های آنلاین هم کار گروهی و مکالمه با دیگر زبان آموزان را داشته باشند.

اما بزرگترین تفاوت میان کلاس حضوری و آنلاین فرانسه این است که زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش مجازی شرکت کنند بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.
در کلاس های آنلاین زبان آموزان می توانند تصویر و صدای استاد و همکلاسی خود را داشته باشند و قابلیت ظبط کلاس به صورت ویدیو یکی از قابلیت های مهم کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  میباشد .

کلاس آنلاین گروهی زبان فرانسه

کلاس‌های انلاین گروهی زبان فرانسه در آموزشگاه ما یک تجربه جذاب و موثر برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند.

با بهره‌گیری از فناوری‌های روز و استفاده از نرم‌افزارهای نوین، دانشجویان ما در محیطی تعاملی و پویا، از طریق ویدیوکنفرانس‌های با کیفیت بالا با مربیان و همکلاسی‌های خود ارتباط برقرار می‌کنند.

 این کلاس‌ها از تمرکز بر روی مکالمه، گرامر، لغت و مهارت‌های شنیداری به صورت تعاملی بهره مند است. همچنین، با ارائه تمرینات و فعالیت‌های گروهی و تکی، دانشجویان فرصتی فراوان برای تقویت مهارت‌های زبان فرانسه خود دارند و در محیطی همراه با همتایان خود از تجربیات یادگیری بهره مند می‌شوند.

کلاس آنلاین خصوصی زبان فرانسه

کلاس های انلاین خصوصی آموزشگاه GMT به شما این امکان را میدهد که در مدت زمان بسیار کوتاه به هدف و مقصد خود در زبان فرانسه برسید.

به این دلیل که در این کلاس ها شما میتوناید از تمام دقت و تمرکز و دانش استاد خود بهره ببرید و از زمانتان 100 درصد استفاده رو بکنید.

اساتید در نظر گرفته شده برای این کلاس ها بسیار حرفه ی کاربلد هستند و از همه مهم تر این اساتید دوستانه و خودمانی هستند پس بدون هیچ مشکلی میتوانید از آنها هر سوال و ایرادی را که دارید بپرسید.

آزمون تعیین سطح

مسیر موفقیتت از اینجا شروع میشه !

✅ ویژگی های کلاس های آنلاین فرانسه موسسه GMT

سوالات متداول شما عزیزان

امتحانات دوره انلاین فرانسه امتحانات دوره انلاین موسسه زبان GMT بصورت کتبی و شفاهی برگزار میگردد.

زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش انلاین شرکت کنند. بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.

فایل ضبط شده ی هر جلسه انلاین فرانسه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد. همچنین در کلاس گروهی زبان آموزان میتوانند با مکالمه گروهی سطح مکالمه خود را تقویت کنید.

شاید فکر کنید این کلاس ها هزینه ی سنگینی دارند اما ما در آموزشگاه GMT کیفیت یادگیری برایمان مهم تر است. برای اطلاع دقیق از هزینه ی کلاس ها و زمان آنها میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید

ثبت نام دوره کلاس های آنلاین زبان فرانسه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]