رفتن به محتوا

کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در بین کشورهای مختلف ، برگزاری کلاس آنلاین و آموزش های الکترونیکی به علت کمبود هزینه های رفت و آمد رایج شده است.
نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس های آنلاین شده است این است که امکاناتی فراهم میشود تا افراد بتوانند از سراسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.
موسسه زبان GMT  برای حفظ سلامتی و کاهش اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های مسافت و رفت آمد. کلاس آنلاین ترکی استانبولی برای زبان آموزان موسسه در نظر گرفته است. تا زبان آموزان در هر موقعیت و شرایط بتوانند یادگیری زبان را داشته باشند.

کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی موسسه زبان gmt

چرا کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT ؟موسسه زبان GMT به صراحت یکی از بهترین و قوی ترین پلت فرم ها را برای کلاس های آنلاین خود تدارک دیده است

تفاوت کلاس های آنلاین و حضوری ؟!

سوال متداولی که زبان آموزان می پرسند این است که آیا کلاس آنلاین هم قابلیت های کلاس حضوری را دارد ؟
کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  نه تنها تمام قابلیت های کلاس حضوری را دارد. بلکه امکاناتی فراتر را در این کلاس ها برای زبان آموزان در نظر گرفته است. و چهار مهارت اصلی زبان listening , Redading , Writing ,Speaking  که در کلاس های حضوری ( ترمیک ، خصوصی ) تاکید میشود.

در کلاس های آنلاین هم توجه خاصی به این 4 مهارت بخصوص مکالمه زبان آموزان ( Speaking ) می شود. زبان آموزان می توانند در این کلاس ها هم کار گروهی و مکالمه با دیگر زبان آموزان را داشته باشند.
اما بزرگترین تفاوت میان کلاس حضوری و مجازی این است که زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش مجازی شرکت کنند. بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.
در کلاس های مجازی زبان آموزان می توانند تصویر و صدای استاد و همکلاسی خود را داشته باشند و قابلیت ظبط کلاس به صورت ویدیو یکی از قابلیت های مهم کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  میباشد .

✅ زبان آموزان عزیز می توانند از تمامی نقاط ایران به راحتی در کلاس های آنلاین GMT شرکت کنند

کلاس های آنلاین GMT

✅ ویژگی های کلاس های مجازی موسسه GMT

امتحانات دوره غیر حضوری موسسه زبان GMT بصورت کتبی و شفاهی برگزار میگردد

ثبت نام دوره کلاس های آنلاین زبان ترکی استانبولی