رفتن به محتوا

با کلاس آنلاین GMT، زبان ترکی را آسان، سریع و با لذت یاد بگیرید!

فرقی نمی‌کند کجا هستید، با کلاس‌های آنلاین ما، ترکی استانبولی را در هر نقطه از جهان یاد بگیرید.

آموزش زبان ترکی استانبولی "آنلاین"

هر کجا که هستید،

میتوانید به دنیای شگفت‌انگیز ترکی استانبولی وارد شوید!

ویژگی های کلاس آنلاین ترکی استانبولی

هزینه مناسب و اقتصادی

خلاص شدن از ترافیک

صرفه جویی در زمان شما

امکان ضبط و تماشای جلسات 

یادگیری در هر مکان و زمانی

✅ چرا کلاس های آنلاین ترکی استانبولی GMT

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در بین کشورهای مختلف ، برگزاری کلاس انلاین و آموزش های الکترونیکی به علت کمبود هزینه های رفت و آمد رایج شده است.
نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس های آنلاین زبان ترکی استانبولی شده است این است که امکاناتی فراهم میشود تا افراد بتوانند از سراسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.

موسسه زبان GMT  برای حفظ سلامتی و کاهش اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد ، دوره های انلاین زبان ترکی استانبولی برای زبان آموزان موسسه در نظر گرفته است تا زبان آموزان در هر موقعیتی بتوانند به یادگیری زبان بپردازند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در بین کشورهای مختلف ، برگزاری کلاس آنلاین و آموزش های الکترونیکی به علت کمبود هزینه های رفت و آمد رایج شده است.
نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس های آنلاین زبان انگلیسی شده است این است که امکاناتی فراهم میشود تا افراد بتوانند از سراسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.

موسسه زبان GMT  برای حفظ سلامتی و کاهش اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد ، دوره های آنلاین زبان انگلیسی برای زبان آموزان موسسه در نظر گرفته است تا زبان آموزان در هر موقعیتی بتوانند به یادگیری زبان بپردازند.

✅ تفاوت کلاس های آنلاین و حضوری؟

سوال متداولی که زبان آموزان می پرسند این است که آیا کلاس آنلاین هم قابلیت های کلاس حضوری را دارد ؟
کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  نه تنها تمام قابلیت های کلاس حضوری را دارد. بلکه امکاناتی فراتر را در این کلاس ها برای زبان آموزان در نظر گرفته است. و چهار مهارت اصلی زبان listening , Redading , Writing ,Speaking  که در کلاس های حضوری ( ترمیک ، خصوصی ) تاکید میشود.

در کلاس های آنلاین هم توجه خاصی به این 4 مهارت بخصوص مکالمه زبان آموزان ( Speaking) می شود. زبان آموزان می توانند در این کلاس ها هم کار گروهی و مکالمه با دیگر زبان آموزان را داشته باشند.
اما بزرگترین تفاوت میان کلاس حضوری و مجازی این است که زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش مجازی شرکت کنند. بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.
در کلاس های مجازی زبان آموزان می توانند تصویر و صدای استاد و همکلاسی خود را داشته باشند و قابلیت ظبط کلاس به صورت ویدیو یکی از قابلیت های مهم کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  میباشد .

از هر جای ایران میتونی زبان ترکی استانبولی رو با کیفیت عالی یاد بگیری!

دوره های ترمیک زبان ترکی استانبولی

زبان آموزان عزیز می توانند از تمامی نقاط ایران به راحتی در کلاس های آنلاین زبان آلمانی GMT شرکت کنند​

کلاس آنلاین "گروهی" ترکی استانبولی

کلاس‌های آنلاین گروهی زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه ما یک تجربه جذاب و موثر برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند.

با بهره‌گیری از فناوری‌های روز و استفاده از نرم‌افزارهای نوین، دانشجویان ما در محیطی تعاملی و پویا، از طریق ویدیوکنفرانس‌های با کیفیت بالا با مربیان و همکلاسی‌های خود ارتباط برقرار می‌کنند.

 این کلاس‌ها از تمرکز بر روی مکالمه، گرامر، لغت و مهارت‌های شنیداری به صورت تعاملی بهره مند است. همچنین، با ارائه تمرینات و فعالیت‌های گروهی و تکی، دانشجویان فرصتی فراوان برای تقویت مهارت‌های زبان ترکی استانبولی خود دارند و در محیطی همراه با همتایان خود از تجربیات یادگیری بهره مند می‌شوند.

کلاس آنلاین "خصوصی" ترکی استانبولی

کلاس های آنلاین ترکی استانبولی خصوصی آموزشگاه GMT به شما این امکان را میدهد که در مدت زمان بسیار کوتاه به هدف و مقصد خود در زبان ترکی استانبولی برسید.

به این دلیل که در این کلاس ها شما میتوناید از تمام دقت و تمرکز و دانش استاد خود بهره ببرید و از زمانتان 100 درصد استفاده رو بکنید.

اساتید در نظر گرفته شده برای این کلاس ها بسیار حرفه ی کاربلد هستند و از همه مهم تر این اساتید دوستانه و خودمانی هستند پس بدون هیچ مشکلی میتوانید از آنها هر سوال و ایرادی را که دارید بپرسید.

✅ ویژگی های دیگر کلاس های آنلاین GMT

سوالات متداول شما عزیزان

کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  نه تنها تمام قابلیت های کلاس حضوری را دارد. بلکه امکاناتی فراتر را در این کلاس ها برای زبان آموزان در نظر گرفته است. و چهار مهارت اصلی زبان listening , Redading , Writing ,Speaking  که در کلاس های حضوری ( ترمیک ، خصوصی ) تاکید میشود.

زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش انلاین شرکت کنند. بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.

فایل ضبط شده ی هر جلسه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد. همچنین در کلاس گروهی زبان آموزان میتوانند با مکالمه گروهی سطح مکالمه خود را تقویت کنید.

شاید فکر کنید این کلاس ها هزینه ی سنگینی دارند اما اینگونه نیست و ما در آموزشگاه GMT کیفیت یادگیری برایمان مهم تر از هر چیزی است. برای اطلاع دقیق از هزینه ی کلاس ها و زمان آنها میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید

امتحانات دوره انلاین امتحانات دوره انلاین موسسه زبان GMT بصورت کتبی و شفاهی برگزار میگردد.

ثبت نام کلاس های آنلاین ترکی استانبولی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]