رفتن به محتوا

کلاس زبان آنلاین کودکان

قد کشیدن فرزند دلبند شما با زبان انگلیسی

یادگیری انگلیسی کودکان در خانه و آنلاین!

کلاس زبان آنلاین کودکان

✅ چرا کلاس های آنلاین کودکان موسسه زبان GMT ؟آموزشگاه زبان GMT در نظر گرفته است که پس از پایان هر جلسه فایل ضبطی محتوای آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار دهد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در بین کشورهای مختلف. برگزاری کلاس آنلاین و آموزش های الکترونیکی به علت کمبود هزینه های رفت و آمد رایج شده است. نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس های آنلاین شده است این است که امکاناتی فراهم میشود تا افراد بتوانند از سراسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.

موسسه زبان GMT  برای حفظ سلامتی و کاهش اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های مسافت و رفت آمد. دوره های آنلاین برای زبان آموزان موسسه در نظر گرفته است تا زبان آموزان در هر موقعیت و شرایط بتوانند یادگیری زبان را داشته باشند.

موسسه زبان GMT به صراحت یکی از بهترین و قوی ترین پلت فرم ها را برای کلاس های آنلاین خود تدارک دیده است. همچنین در این پلتفرم امکان پرسش توسط زبان آموز و رفع اشکال فردی فراهم گردیده است. آموزشگاه زبان GMT در نظر گرفته است که پس از پایان هر جلسه فایل ضبطی محتوای آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار دهد. به این دلیل که اگر فرزند دلبند شما به هر دلیلی موفق به حضور در کلاس نشد. بتواند با استفاده از فایل مربوط به آن جلسه ، سرفصی آموزشی تدریس شده توسط استاد را فرا بگیرد. موسسه زبان GMT به صراحت یکی از بهترین و قوی ترین پلت فرم ها را برای کلاس های آنلاین خود تدارک دیده است. همچنین در این پلتفرم امکان پرسش توسط زبان آموز و رفع اشکال فردی فراهم گردیده است.

✅ تفاوت کلاس های آنلاین و حضوری کودکان ؟!

سوال متداولی که زبان آموزان می پرسند این است که آیا کلاس آنلاین هم قابلیت های کلاس حضوری را دارد ؟
کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان GMT همواره تاکید ویژه ای بر چهار مهارت اصلی listening , Reading , Writing ,Speaking  دارد.

همچنین در کلاس های آنلاین کودکان ضمن فراگیری این 4 مهارت می توانند بصورت گروهی در خصوص موضوعات گوناگون روزمره باهم به گفتگو بپردازند. 

اما بزرگترین تفاوت میان کلاس حضوری و آنلاین کودکان این است که زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش مجازی شرکت کنند بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.

در کلاس های آنلاین زبان آموزان می توانند تصویر و صدای استاد و همکلاسی خود را داشته باشند و قابلیت ضبط کلاس به صورت ویدیو یکی از قابلیت های مهم کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  میباشد .

✅ زبان آموزان عزیز می توانند از تمامی نقاط ایران به راحتی در کلاس های آنلاین GMT شرکت کنند

کلاس های آنلاین GMT
ویژگی های کلاس های آنلاین موسسه GMT

ویژگی های کلاس های آنلاین موسسه GMT

امتحانات دوره آنلاین موسسه زبان GMT بصورت کتبی و شفاهی برگزار میگردد

ثبت نام دوره کلاس های آنلاین کودکان