رفتن به محتوا

چرا باید زبان آلمانی یاد بگیریم؟

یادگیری زبان آلمانی به چه درد ما میخوره ؟

طی سالهای اخیر اشتیاق و انگیزه مردم به یادگیری زبان آلمانی باعث شده که پس از زبان انگلیسی در جایگاه دوم قرار بگیرد و افراد بسیاری نسبت به یادگیری این زبان اقدام نمایند. به همین خاطر، آموزشگاه زبان GMT ،آموزش زبان آلمانی را جزو برنامه های آموزشی خود قرارداده تا بتواند نیاز آموزشی زبان آموزان را به آموزش این زبان به بهترین شیوه و در کمترین زمان ممکن برطرف سازد.

آموزشگاه زبان GMT ، آموزش زبان آلمانی را نیز مانند آموزش سایر زبانهای  آموزشگاه به دو صورت حضوری و کلاس آنلاین برگزار می کند. خاطرنشان می گردد کیفیت آموزش کلاس حضوری و کلاس آنلاین در بالاترین سطح ممکن میباشد و دانشجویان عزیز میتوانند با توجه به شرایط خود یکی از روشها را جهت ثبت نام ، برای یادگیری راحت این زبان را برگزینند .

مطالبی که در این مقاله می خوانید :

  • آیا واقعا یادگیری زبان آلمانی دشوار است؟
  • زبان آلمانی را چگونه یاد بگیریم؟
  • یادگیری آلمانی و تحصیل رایگان در بهترین دانشگاههای دنیا
  • اگر می خواهید شغل پردرامدی داشته باشید آلمانی یاد بگیرید
  • زبان آلمانی ، پرکاربردترین زبان در کل کشورهای اروپایی

ما در این مقاله سعی کرده ایم به اهمیت یادگیری زبان آلمانی بپردازیم و با دلیل و علت به شما بگوییم یادگیری این زبان نه تنها سخت نیست بلکه در مدت کوتاه و به راحتی امکان پذیر است.

آیا واقعا یادگیری زبان آلمانی دشوار است؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، زبان آلمانی از زبان های محبوب در دنیا است و در پاسخ افردای که میگویند زبان آلمانی سخته باید گفت که این زبان، آسان‌ترین زبان برای یادگیری نیست و همانطور که میدانید یادگیری هر زبانی به غیر از زبان مادری با چالشهایی همراه است که نحوه برخورد با این چالشها و همچنین نحوه آموزش میتواند میزان دشواری یادگیری آن زبان را به حداقل برساند.

آیا واقعا یادگیری زبان آلمانی دشوار است؟

زبان آلمانی بیشتر به خاطر وجود ضمیر و واژگان خاص ، کلمات طولانی و همچنین  تلفظ‌ های نسبتاً سخت است که شاید برای بسیاری از مردم لذت بخش نباشد. ما در آموزشگاه زبان GMT با استفاده از روش ها و تکنیک های جدید و بهره گیری از اساتید با تجربه ، یادگیری راحت این زبان را برای شما عزیزان زبان آموز امکان پذیر میسازیم. پس اینکه میگویند سخته ، قصه ای بیش نیست .

آلمانی را چگونه یاد بگیریم؟

یادگیری زبان آلمانی یا به طور کل هر زبان دیگری  زمانبر است و شما بهتر است در طول زمان آموزش صبور باشید. با توجه به اینکه انسانها و ظرفیت پذیرش و همچنین سن آموزش آنها متفاوت میباشد پس یک شیوه و راه مشخصی برای یادگیری راحت آلمانی وجود ندارد و هرکس به شیوه‌ای این زبان را یاد می گیرد. پس بهتر است تکنیکی پیدا کنید که مختص شما باشد و یا در موسسه ای آموزش ببینید که از جدیدترین و موثرترین روشهای آموزشی بهره میگیرد.

زبان آلمانی را چگونه یاد بگیریم؟ موسسه زبان gmt

با توجه به اینکه تلفظ از مولفه‌های مهم در زبان آلمانی است، پس همواره سعی کنید ویدیوهای زیادی از این زبان را ببینید و گوش و حواس خود را به آن معطوف کنید. آهنگ‌های آلمانی را با متن‌هایشان گوش کنید. همیشه یک دیکشنری همراه با خود داشته باشید و معنی کلماتی که به ذهنتان می‌آید را پیدا و در دفتری یادداشت کنید. با توجه به اینکه افراد زیادی در حال آموختن این زبان هستند پس سعی کنید به آنها دسترسی پیدا کنید و یافته های خودرا با آنها به اشتراک بگذارید ، باهم مکالمه کنید و از صحبت کردن به این زبان خجالت نکشید.

یادگیری زبان آلمانی و تحصیل رایگان در بهترین دانشگاههای دنیا :

بسیاری از دانشگاه‌های کشور آلمان از لحاظ کیفیت آموزشی و امکانات تحصیلی جزو 100 دانشگاه برتر در دنیا  هستند.  جالب است بدانید در این دانشگاهها هزینه‌ای برای تحصیل دریافت نمی‌شود.

حال شاید این سوال برای شما مطرح است که چگونه ممکن است تحصیل در بهترین دانشگاههای خارجی برای غیر بومیان نیز رایگان باشد؟

بله با توجه به اینکه درصد کمی از دانش آموزان در آلمان (حدود 27درصد) به دانشگاه می روند و همچنین تمام هزینه‌های دانشگاه‌های آلمان توسط پرداخت‌کنندگان مالیات در این کشور تامین می‌شود . هزینه ی تحصیل در آلمان رایگان است در حالی که در کشورهایی مثل انگلستان، آمریکا و استرالیا، هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان خارجی  دو برابر دانشجویان تابعه آن کشور است.

یادگیری زبان آلمانی و تحصیل رایگان در بهترین دانشگاههای دنیا ( موسسه زبان gmt )

پس این فرصت طلایی را غنیمت بشمارید و با شرکت در کلاس آنلاین زبان آلمانی در موسسه GMT آینده ی تحصیلی درخشانی را برای خود و فرزندانتان فراهم کنید .

اگر می خواهید شغل پردرامدی داشته باشید آلمانی یاد بگیرید :

بله درسته ، ولی واقعا چگونه؟

 آلمان دارای بزرگ ترین اقتصاد در اتحادیه اروپاست و جزو بزرگترین صادرکنندگان جهان است ، از خودرو و ماشین‌ آلات گرفته تا محصولات شیمیایی و فلز ، همه و همه رابه تمام دنیا صادر می کند.پس با تسلط به آلمانی می توانید با بزرگترین شرکای تجاری جهان ارتباط برقرار کنید و کسب و کار خود را در جایگاه ویژه ای قرار دهید، قراردادهای پر سود منعقد کنید و در دنیای تجارت پیشرفت قابل ملاحظه ای کسب کنید.

و همچنین داشتن مهارت زبان آلمانی در رزومه کاری و تحصیلی می‌تواند شما را به سمت شرکت‌های بی ‌نظیری سوق دهد و رویای شما که یکی از پرسنل این شرکت‌های بزرگ شوید را محقق  سازد.

زبان آلمانی ، پرکاربردترین زبان در کل کشورهای اروپایی :

کشورهای آلمانی زبان به خصوص سوئیس و آلمان دارای بالاترین استانداردهای زندگی در جهان هستند. پس اگر قصد سفر یا مهاجرت به یکی از کشورهای آلمان ، اتریش ، سوئیس و یا بخش‌هایی از بلژیک را دارید با آموزش زبان آلمانی لذت سفر را دوچندان کنید  و از اقامت در کشور آلمانی زبان ، بهترین شرایط زندگی و تحصیل را برای خود و خانواده تان فراهم کنید.

زبان آلمانی ، پرکاربردترین زبان در کل کشورهای اروپایی

جالب است بدانید زبان آلمانی زبان اقلیت مردم کشورهای جمهوری چک ، هلند، برزیل ، ایتالیا، لهستان ، دانمارک ، مجارستان و  روسیه نیز میباشد و حدود 220 میلیون نفر در دنیا به این زبان مهم و پرکاربرد صحبت می کنند.

این زبان ، سومین زبان محبوبی است که در دنیا تدریس می‌شود و در اروپا و ژاپن نیز دومین زبان محبوب بعد از زبان انگلیسی می باشد.

شما چه از طریق تخصص ، چه از طریق تحصیل یا کارآفرینی و چه از طریق سرمایه گذاری قصد مهاجرت به کشور آلمان یا کشورهای آلمانی زبان را داشته باشید تسلط به این زبان اولین و مهمترین شرط جهت پذیرش و همچنین داشتن یک زندگی ایده ال در آن کشور است .  

بعد از خواندن این مقاله شاید این سوال در ذهن خیلی از شما زبان آموزان وجود دارد که چقدر طول میکشه زبان آلمانی یاد بگیرم؟

در جواب این سوال باید بگویم که جواب دقیقی برای این سوال وجود ندارد و همانطور که دربالا اشاره شد مدت یادگیری زبان آلمانی به سن آموزش ،میزان انگیزه و تمرین، میزان پذیرش افراد و روشها و تکنیک های آموزشی بستگی دارد.

چقدر طول میکشه زبان آلمانی یاد بگیرم

با نام نویسی در کلاسهای حضوری و کلاس آنلاین آموزشگاه زبان GMT یادگیری این زبان را در مدت کوتاه با استفاده از جذاب ترین و موثرترین روشهای آموزشی برای شما امکان پذیر خواهد بود و شما می توانید بعد از گذراندن دوره های آموزشی این موسسه، زبان آلمانی را مانند یک آلمانی ، صریح و روان صحبت کنید.

اشتراک گذاری این مطلب

اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در twitter
تویتر

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *