رفتن به محتوا

کلاس آنلاین زبان آلمانی

👈 کلاس های مجازی و غیر حضوری چه مزیت هایی دارند؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در بین کشورهای مختلف، برگزاری کلاس آنلاین و آموزش های مجازی به علت صرفه جویی در زمان و هزینه های رفت و آمد بسیار رایج شده است.
و همین نکته باعث جذابیت کلاس های آنلاین زبان آلمانی شده است، چراکه این بستر فراهم شده است تا همه علاقه مندان به یادگیری زبان آلمانی بتوانند از سراسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.

موسسه زبان GMT برای حفظ سلامتی بیشتر  و کاهش اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد شما عزیزان، “دوره های آنلاین زبان آلمانی برای زبان آموزان” در نظر گرفته است تا در هر موقعیت و شرایط بتوانید بتوانید زبان آلمانی را فرا بگیرید.

کلاس آنلاین زبان آلمانی

👈 چرا کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT؟

آموزشگاه زبان GMT در نظر گرفته است که پس از پایان هر جلسه فایل ظبطی محتوای آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار دهد.
در این صورت اگر زبان آموزان به دلایلی موفق به حضور در کلاس نشدند، با استفاده از فایل مربوط به آن جلسه میتوانند سرفصل آموزش تدریس شده توسط استاد را فرا بگیرند.
موسسه زبان GMT به صراحت یکی از بهترین و قوی ترین پلت فرم ها را برای کلاس های آنلاین خود تدارک دیده است. همچنین در این پلتفرم امکان پرسش توسط زبان آموز و رفع اشکال فردی فراهم گردیده است.

👈 تفاوت کلاس های آنلاین و حضوری ؟!

سوال متداولی که زبان آموزان می پرسند این است که آیا کلاس آنلاین هم قابلیت های کلاس حضوری را دارد؟

کلاس های آنلاین زبان آلمانی  موسسه  GMT  نه تنها تمام قابلیت های کلاس حضوری را دارد بلکه امکاناتی فراتر را در کلاس های آنلاین برای زبان آموزان در نظر گرفته است.
این کلاس ها همواره تاکید ویژه ای بر چهار مهارت اصلی “مکالمه (Speaking), خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و شنیدن (listening)” دارد.
همچنین در کلاس های آنلاین، ضمن فراگیری این 4 مهارت، می توانند بصورت گروهی در خصوص موضوعات گوناگون روزمره نیز باهم به گفتگو بپردازند.

در کلاس های آنلاین توجه خاصی به این 4 مهارت اللخصوص مکالمه زبان آموزان (Speaking) می شود و زبان آموزان می توانند در کلاس های آنلاین هم کار گروهی و مکالمه با دیگر زبان آموزان را داشته باشند.
اما بزرگترین تفاوت میان کلاس حضوری و آنلاین المانی این است که زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش مجازی شرکت کنند بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.
در کلاس های مجازی یا همان آنلاین، زبان آموزان می توانند تصویر و صدای استاد و همکلاسی خود را داشته باشند و قابلیت ظبط کلاس به صورت ویدیو یکی از امکانات های مهم کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  میباشد.

تفاوت کلاس های آنلاین و حضوری زبان آلمانی؟!

✅ زبان آموزان عزیز می توانند از تمامی نقاط ایران به راحتی در کلاس های آنلاین زبان آلمانی GMT شرکت نمایند

کلاس های آنلاین GMT

👈 ویژگی های کلاس های آنلاین موسسه GMT

ثبت نام دوره کلاس های آنلاین زبان آلمانی
👇👇👇