رفتن به محتوا

کلاس آنلاین زبان آلمانی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در بین کشورهای مختلف ، برگزاری کلاس آنلاین و آموزش های الکترونیکی به علت کمبود هزینه های رفت و آمد رایج شده است.
نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس های آنلاین زبان آلمانی شده است این است که امکاناتی فراهم میشود تا افراد بتوانند از سراسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.

موسسه زبان GMT  برای حفظ سلامتی و کاهش اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد ، دوره های آنلاین زبان آلمانی برای زبان آموزان موسسه در نظر گرفته است تا زبان آموزان در هر موقعیت و شرایط بتوانند یادگیری زبان را داشته باشند.

کلاس آنلاین زبان آلمانی

چرا کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT ؟آموزشگاه زبان GMT در نظر گرفته است که پس از پایان هر جلسه فایل ظبطی محتوای آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار دهد. در این صورت اگر زبان آموزان به دلایلی موفق به حضور در کلاس نشدند ، با استفاده از فایل مربوط به آن جلسه میتوانند سرفصل آموزش تدریس شده توسط استاد را فرا بگیرند. موسسه زبان GMT به صراحت یکی از بهترین و قوی ترین پلت فرم ها را برای کلاس های آنلاین خود تدارک دیده است. همچنین در این پلتفرم امکان پرسش توسط زبان آموز و رفع اشکال فردی فراهم گردیده است.

تفاوت کلاس های آنلاین و حضوری ؟!

سوال متداولی که زبان آموزان می پرسند این است که آیا کلاس آنلاین هم قابلیت های کلاس حضوری را دارد ؟
کلاس های آنلاین زبان آلمانی  موسسه  GMT  نه تنها تمام قابلیت های کلاس حضوری را دارد بلکه امکاناتی فراتر را در کلاس های آنلاین برای زبان آموزان در نظر گرفته است.
 کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان GMT همواره تاکید ویژه ای بر چهار مهارت اصلی listening , Reading , Writing ,Speaking  دارد. همچنین در کلاس های آنلاین کودکان ضمن فراگیری این 4 مهارت می توانند بصورت گروهی در خصوص موضوعات گوناگون روزمره باهم به گفتگو بپردازند. 

در کلاس های آنلاین هم توجه خاصی به این 4 مهارت بخصوص مکالمه زبان آموزان ( Speaking ) می شودو زبان آموزان می توانند در کلاس های آنلاین هم کار گروهی و مکالمه با دیگر زبان آموزان را داشته باشند.
اما بزرگترین تفاوت میان کلاس حضوری و آنلاین المانی این است که زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش مجازی شرکت کنند بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.
در کلاس های آنلاین زبان آموزان می توانند تصویر و صدای استاد و همکلاسی خود را داشته باشند و قابلیت ظبط کلاس به صورت ویدیو یکی از امکانات های مهم کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  میباشد .

تفاوت کلاس های آنلاین و حضوری زبان آلمانی؟!

زبان آموزان عزیز می توانند از تمامی نقاط ایران به راحتی در کلاس های آنلاین زبان آلمانی GMT شرکت کنند

کلاس های آنلاین GMT

ویژگی های کلاس های آنلاین موسسه GMT

امتحانات دوره آنلاین موسسه زبان GMT بصورت کتبی و شفاهی برگزار میگردد

ثبت نام دوره کلاس های آنلاین زبان آلمانی