رفتن به محتوا

هر جا که هستی، میتونی آلمانی یاد بگیری!

فقط با یک کلیک، به دنیای هیجان انگیز آلمانی سفر کنید!

با کلاس آنلاین آلمانی، دیگه محدودیت زمان و مکان نخواهید داشت!

کلاس آنلاین زبان آلمانی

فقط با یک لپتاپ یا گوشی،

به دنیای هیجان انگیز آلمانی سفر کنید!

ویژگی های کلاس های آنلاین زبان آلمانی

هزینه مناسب و اقتصادی

خلاص شدن از ترافیک

صرفه جویی در زمان شما

امکان ضبط و تماشای جلسات 

یادگیری در هر مکان و زمانی

✅ چرا کلاس آنلاین آلمانی جذاب تر است؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در بین کشورهای مختلف ، برگزاری کلاس آنلاین و آموزش های الکترونیکی به علت کمبود هزینه های رفت و آمد رایج شده است.
نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس های آنلاین زبان آلمانی شده است این است که امکاناتی فراهم میشود تا افراد بتوانند از سراسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.

موسسه زبان GMT برای حفظ سلامتی و کاهش اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد، دوره های آنلاین زبان آلمانی برای زبان آموزان موسسه در نظر گرفته است تا زبان آموزان در هر موقعیتی بتوانند به یادگیری زبان بپردازند.

کلاس های آنلاین و مجازی زبان آلمانی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت در بین کشورهای مختلف ، برگزاری کلاس آنلاین و آموزش های الکترونیکی به علت کمبود هزینه های رفت و آمد رایج شده است.
نکته اصلی که باعث جذابیت کلاس های آنلاین زبان آلمانی شده است این است که امکاناتی فراهم میشود تا افراد بتوانند از سراسر ایران در کلاس حضور داشته باشند.

موسسه زبان GMT  برای حفظ سلامتی و کاهش اتلاف وقت و همچنین صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد ، دوره های آنلاین زبان آلمانی برای زبان آموزان موسسه در نظر گرفته است تا زبان آموزان در هر موقعیتی بتوانند به یادگیری زبان بپردازند.

کلاس های آنلاین و مجازی زبان آلمانی

✅ بزرگترین تفاوت میان کلاس آنلاین و حضوری؟

بزرگترین تفاوت میان کلاس حضوری و مجازی این است که زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش مجازی شرکت کنند، بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.
در کلاس های آنلاین زبان آلمانی، می توانید تصویر و صدای استاد و همکلاسی خود را داشته باشند و قابلیت ظبط کلاس به صورت ویدیو یکی از قابلیت های مهم کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  میباشد. یعنی شما هر زمان بخواهید میتوانید جلسه را دوباره مشاهده و یا مرور کنید.

کلاس آنلاین زبان آلمانی

✅ چرا اکثراً کلاس های آنلاین موسسه GMT رو انتخاب می کنند؟

آموزشگاه زبان GMT در نظر گرفته است که پس از پایان هر جلسه فایل ظبطی محتوای آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار دهد.
در این صورت اگر زبان آموزان به دلایلی موفق به حضور در کلاس نشدند، با استفاده از فایل مربوط به آن جلسه میتوانند سرفصل آموزش تدریس شده توسط استاد را فرا بگیرند.
همچنین موسسه زبان GMT به صراحت یکی از بهترین و قوی ترین پلت فرم ها را برای کلاس های آنلاین خود تدارک دیده است. همچنین در این پلتفرم امکان پرسش توسط زبان آموز و رفع اشکال فردی فراهم گردیده است.

از هر جای ایران عزیزمان میتونی زبان رو با کیفیت ایده آل یاد بگیری!

شما هم می‌توانید به راحتی در کلاس‌های آنلاین آلمانی GMT شرکت کنید.

کلاس آنلاین گروهی زبان آلمانی

کلاس‌های آنلاین گروهی زبان آلمانی در آموزشگاه ما یک تجربه جذاب و موثر برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند. اما چطور؟

GMT با بهره‌گیری از فناوری‌های روز و استفاده از پلتفرم های و نرم‌افزارهای نوین، کلاس های آنلاین را بصورت کاملاً حرفه ای برگزار میکند تا زبان آموزان محیطی تعاملی و پویا همانند کلاس های حضوری اما بصورت مجازی داشته باشند و از طریق این پلتفرم ها که با کیفیت خیلی خوب برگزار میشود، بتوانند به راحتی با اساتید و همکلاسی‌های خود ارتباط برقرار کنند.

همچنین این کلاس‌ها از تمرکز بر روی مکالمه، گرامر، لغت و مهارت‌های شنیداری به صورت تعاملی بهره مند است. همچنین، با ارائه تمرینات و فعالیت‌های گروهی و تکی، دانشجویان فرصتی فراوان برای تقویت مهارت‌های زبان آلمانی خود دارند و در محیطی همراه با همتایان خود از تجربیات یادگیری بهره مند می‌شوند.

کلاس آنلاین خصوصی زبان آلمانی

کلاس های آنلاین خصوصی زبان آلمانی آموزشگاه GMT به شما این امکان را میدهد که در مدت زمان بسیار کوتاه به هدف و مقصد خود در زبان آلمانی برسید.

به این دلیل که در این کلاس ها شما می توانید از تمام دقت و تمرکز و دانش استاد خود بهره ببرید و از زمانتان 100 درصد استفاده رو بکنید.

اساتید در نظر گرفته شده برای این کلاس ها بسیار حرفه ی و با تجربه هستند و از همه مهم تر این اساتید برخورد های  دوستانه دارند پس بدون هیچ مشکلی میتوانید از آنها هر سوال و ایرادی را که دارید بپرسید.

تعیین سطح آلمانی (رایگان)

مسیر موفقیتت از اینجا شروع میشه !

✅ آیا کلاس آنلاین امکانات کلاس های حضوری را دارد؟

سوال متداولی که زبان آموزان می پرسند این است که آیا کلاس آنلاین هم قابلیت های کلاس حضوری را دارد؟

کلاس انلاین زبان آلمانی موسسه  GMT  نه تنها تمام قابلیت های کلاس حضوری را دارد بلکه امکاناتی فراتر را در کلاس های آنلاین برای زبان آموزان در نظر گرفته است.
این کلاس ها همواره تاکید ویژه ای بر چهار مهارت اصلی “مکالمه (Speaking), خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و شنیدن (listening)” دارد.
همچنین در کلاس های آنلاین، ضمن فراگیری این 4 مهارت، می توانند بصورت گروهی در خصوص موضوعات گوناگون روزمره نیز باهم به گفتگو بپردازند.

در کلاس های آنلاین توجه خاصی به این 4 مهارت اللخصوص مکالمه زبان آموزان (Speaking) می شود و زبان آموزان می توانند در کلاس های آنلاین هم کار گروهی و مکالمه با دیگر زبان آموزان را داشته باشند.
اما بزرگترین تفاوت میان کلاس حضوری و انلاین المانی این است که زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش مجازی شرکت کنند بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.
در کلاس های مجازی یا همان انلاین، زبان آموزان می توانند تصویر و صدای استاد و همکلاسی خود را داشته باشند و قابلیت ظبط کلاس به صورت ویدیو یکی از امکانات های مهم کلاس های آنلاین موسسه زبان GMT  میباشد.

تفاوت کلاس های آنلاین و حضوری زبان آلمانی؟!

👈 کلاس های آنلاین و امتیازات آن:

سوالات متداول شما عزیزان

امتحانات دوره انلاین امتحانات دوره انلاین موسسه زبان GMT بصورت کتبی و شفاهی (کاملاً آنلاین) برگزار میگردد.
در صورت تمایل میتوانید بصورت حضوری هم در آزمون شرکت کنید.

زبان آموزان می توانند از هر جای کشور در کلاس های آموزش انلاین شرکت کنند. بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند.

فایل ضبط شده ی هر جلسه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد. همچنین در کلاس گروهی زبان آموزان میتوانند با مکالمه گروهی سطح مکالمه خود را تقویت کنید.

هزینه کلاس های آنلاین به مراتب از هزینه کلاس های حضوری پایین تر است.
لطفاً برای اطلاع دقیق از هزینه ی کلاس ها و زمان آنها میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

ثبت نام دوره کلاس های آنلاین زبان آلمانی