رفتن به محتوا

✅ کلاس های فشرده یادگیری زبان آلمانی مکالمه محور (خصوصی و گروهی)

کلاس فشرده زبان آلمانی یک رویکرد بسیار فراگیر برای یادگیری این زبان است. به شما کمک می‌کند که مهارت زبان آلمانی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بالاترین سطح برسانید. جذاب‌ترین ویژگی این کلاس‌هاُ درس‌های روزانه و تکرار پشت تکرار است که همین موضوع به یادگیری زبان آلمانی به شدت کمک می‌کند.

کلاس فوق فشرده زبان آلمانی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بعد از اتمام کلاس، یک درک کلی و جامع از زبان آلمانی دارید و جنبه‌های مختلف زبان از جمله گرامر، واژگان، مکالمه، درک مطلب، خواندن و نوشتن را به طور کامل یاد می‌گیرید.

آموزشگاه GMT پیشتاز برگزاری دوره زبان آلمانی فشرده در سریع‌ترین زمان ممکن است. به طوری که باور نمی‌کنید در چنین زمان کوتاهی به این درجه از دانش زبان آلمانی برسید.

در ادامه این مقاله از آموزشگاه GMT با ما همراه باشید تا به طور کامل با کلاس و دوره فوق فشرده آلمانی آموزشگاه GMT آشنا شوید.


✅ چرا شرکت در کلاس فشرده زبان آلمانی مهم است؟

قبل از هر چیزی باید فواید و نکات مثبت شرکت در دوره فشرده آموزش مکالمه زبان آلمانی را بدانید تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در ادامه این بخش به چند مورد از مهمترین فواید شرکت در کلاس فشرده زبان آلمانی به صورت گروهی و خصوصی اشاره می‌کنیم.

یادگیری سریع و اصولی

زبان آلمانی را می‌توان به راحتی و سریع یاد گرفت، اگر به روش‌های صحیح و اصولی تمرین کنید و توسط یک برنامه ی درست و اساتید خوب آموزش ببینید.

کلاس‌های فشرده زبان آلمانی به صورت روزانه تدریس می‌شوند و دانش آموزان به طور مداوم در معرض زبان آلمانی قرار می‌گیرند.
زبان آلمانی مانند زبان انگلیسی فرار است و زمانی نتیجه دلخواهتان را می‌گیرید که به طور منظم و مکرر اصول و قواعد زبان برای شما تکرار شود و به طور مداوم مجبور به صحبت کردن و استفاده از واژگان و گرامر زبان آلمانی شوید.

دریافت برنامه شخصی و یک تجربه منحصر به فرد

کلاس زبان آلمانی به صورت فشرده و خصوصی این فرصت را به شما می‌دهد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسید. زیرا یک برنامه شخصی و منحصر به خودتان دریافت می‌کنید. به علاوه این فرصت را دارید که با استاد مکالمه خصوصی داشته باشید و شخصاً تمام سوالات خود را بپرسید.

مطلب پیشنهادی: نکات آموزشی ابتدایی برای یادگیری زبان آلمانی

یادگیری مکالمه محور

یادگیری مکالمه محور یکی از مهمترین و کارآمدترین روش‌های یادگیری زبان است که سرعت واضحی در بهبود مهارت‌های زبانی دارد. این روش بر پایه فعالیت‌های گفتاری در مواقع واقعی و زنده متمرکز می‌شود. با تمرین مکالمه محور، شما توانایی‌تان در تولید جملات، استفاده صحیح از واژگان و گرامر، درک بهتر صحبت‌های شنیداری و پاسخگویی سریع‌تر را بهبود می‌دهید.

یکی از ویژگی‌های جذاب کلاس فشرده زبان آلمانی یادگیری مکالمه محور است. در این کلاس‌ها شما قبل از هر چیزی یاد می‌گیرید که چگونه زبان آلمانی را به صورت روزمره و در مکالمات خود استفاده کنید.

اساتید در کلاس خصوصی علاوه بر آموزش گرامر و واژگان،‌ به شما روش‌ها و اصول یاد می‌دهند که از طریق آن می‌توانید از تمام دانش و اطلاعات خود در شرایط واقعی استفاده کنید.

 یادگیری مکالمه محور

برگزاری کلاس فشرده آلمانی در آموزشگاه GMT به چه صورت است؟

دوره فشرده آموزش مکالمه زبان آلمانی در آموزشگاه GMT به سه صورت برگزار می‌شود. 

✔ کلاس فشرده زبان آلمانی آنلاین

این کلاس‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شود و یک برنامه فشرده در اختیار شما قرار می‌دهد تا به راحتی به زبان آلمانی تسلط پیدا کنید. شدت تعامل , اثربخشی کلاس فشرده زبان آلمانی آنلاین دقیقاً شبیه به دوره حضوری است. 

به علاوه مربیان مجرب آموزشگاه GMT روزانه دروس مجازی را برگزار می‌کنند. و به شما این فرصت را می‌دهند تا سرعت یادگیری خود را بالا ببرید. این آموزشگاه یک برنامه درسی جامع , همه جانبه و بازخورد صحیح در اختیار شما قرار می‌دهد.

در نتیجه، چه یک فرد حرفه‌ای باشید و چه به دنبال یادگیری از صفر هستید، کلاس فشرده زبان آلمانی آنلاین یک انتخاب ایده آل است.

کلاس فشرده زبان آلمانی به صورت آنلاین

مطلب پیشنهادی: بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان آلمانی

✔ کلاس فشرده زبان آلمانی به صورت گروهی

قدرت یادگیری با کلاس فشرده گروهی زبان آلمانی دوچندان می‌شود. کلاس‌های فوق فشرده زبان آلمانی در آموزشگاه GMT بسیار پویا و جذاب است. به کمک دوره فشرده آموزش مکالمه زبان آلمانی در آموزشگاه GMT هر روز این فرصت را دارید تا در یک کلاس پویا و پر انرژی شرکت کنید و با همکلاسی‌های خود مشارکت داشته باشید. 

به علاوه، در این کلاس‌ها استاد ریز و درشت نکات زبان آلمانی را در اختیارتان قرار می‌دهد و فرصت دارید که سوالات خود را بپرسید و مشکلات خود را در بخش‌های گرامر، واژگان و موارد دیگر برطرف کنید.

این کلاس‌ها به شما کمک می‌کند که همکلاسی و دوست‌هایی پیدا کنید که همه یک هدف دارید و آن یادگیری زبان آلمانی و شرکت در آزمون گوته است.

کلاس فشرده زبان آلمانی به صورت گروهی

✔ کلاس فشرده زبان آلمانی به صورت خصوصی

دوره زبان آلمانی فشرده در سریع‌ترین زمان ممکن فقط و فقط با شرکت در کلاس‌های خصوصی در اختیار شما قرار می‌گیرد. کلاس فشرده زبان آلمانی به صورت خصوصی یک تجربه شخصی از کلاس را به شما نشان می‌دهد و برای کسانی مناسب است که می‌خواهند صفر تا صد توجه مربی صرفاً روی آن‌ها باشد و ثانیه به ثانیه فرصت تعامل با استاد را داشته باشند. 

اساتید آموزشگاه GMT در کلاس‌های خصوصی فشرده زبان آلمانی یک برنامه آموزشی مناسب برای شما تعیین می‌کنند و سپس به کمک این برنامه تمامی نقاط قوت و ضعف شما شناسایی می‌شود.

به کمک کلاس خصوصی زبان آلمانی می‌توانید از هر دقیقه کلاس خود به نحو احسن استفاده کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن زبان آلمانی را یاد بگیرید.

کلاس فشرده زبان آلمانی به صورت خصوصی

چرا پیشنهاد میکنیم آموزشگاه GMT را انتخاب کنید؟

اگر به دنبال این هستید که به سرعت و البته به صورت کاملاً موثر روی زبان آلمانی تسلط پیدا کنید. حتماً باید سری با آموزشگاه GMT بزنید. این آموزشگاه با برگزاری کلاس‌های زبان آلمانی به صورت فشرده این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد که زبان آلمانی را به گونه که می‌خواهید یاد بگیرید و بعد از مدتی به راحتی به این زبان صحبت کنید. 

به علاوه این آموزشگاه با برگزاری دوره فشرده آموزش مکالمه زبان آلمانی شما را برای آزمون گوته آماده می‌کند. و تضمین می‌دهد که مسیر کسب نمره قبولی از این آزمون تنها از مسیر کلاس‌های فشرده زبان آلمانی می‌گذرد.

آموزشگاه GMT بر این باور است که یادگیری زبان جدید کلید رویارویی با فرصت‌های جدید است. فرقی نمی‌کند که آلمانی را به خاطر دلایل علمی، حرفه‌ای یا شخصی یاد می‌گیری. کلاس فوق فشرده زبان آلمانی در آموزشگاه GMT دقیقاً برای اهداف خاص شما طراحی شده است.

پیشنهاد می‌کنیم فرصت ثبت نام در کلاس‌های فشرده زبان آلمانی موسسه GMT را از دست ندهید. و هرچه زودتر برای کسب نمره قبولی در آزمون گوته و مهاجرت به کشور‌های آلمانی زبان اقدام کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

22 دیدگاه

 1. Avatar

  من کلاس خصوصی زبان آلمانی داخل این مجموعه داشتم و واقعا استادشون خیلی حرفه ای و مهربون بود?⭐️

 2. Avatar

  خیلی مقاله خوبی بود، ممنون

 3. Avatar

  کلاسای گروهی مکالمه زبان آلمانی هم برگزار میکنید ؟!

  • Avatar

   سلام خدمت شما ، بله داریم لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید کارشناسان راهنماییتون میکنن 🙂

 4. Avatar

  خیلی دوست داشتم بدونم برنامه‌ی شخصی‌سازی‌شده دقیقا چجوریه؟ هر کسی برنامه‌ی مخصوص به خودشو داره؟

  • Avatar

   بله، در کلاس‌های خصوصی معمولاً برنامه‌ی آموزشی بر اساس نیازها و سطح زبان شما شخصی‌سازی می‌شه. این روش بهت کمک می‌کنه تا بهترین و سریع‌ترین پیشرفت ممکن رو داشته باشی.

 5. Avatar

  کسی هست که تجربه‌ی شرکت در کلاس‌های آنلاین فشرده زبان آلمانی رو داشته باشه؟ می‌خوام بدونم کیفیت آموزش چطوره.

 6. Avatar

  من قبلا تو چند جای دیگه زبان خوندم اما این دوره‌های فشرده واقعا یه چیز دیگه‌ای بود. پیشرفتم رو مدیون این دوره‌هام.

  • Avatar

   خیلی خوشحالیم براتون ، امیدواریم همیشه موفق باشید.

 7. Avatar

  این کلاس‌های فشرده زبان آلمانی چقدر وقت می‌گیره؟ می‌خوام بدونم آیا می‌تونم کنار کارم شرکت کنم یا نه.

  • Avatar

   سلام! کلاس‌های فشرده معمولا با زمانبندی متنوعی طراحی می‌شن تا همه بتونن شرکت کنن. لطفاً با آموزشگاه تماس بگیرید.

 8. Avatar

  آیا برای شرکت در این کلاس‌ها نیاز به پیش‌زمینه خاصی از زبان آلمانی داریم یا از صفر هم می‌شه شروع کرد؟

  • Avatar

   خیر، نیازی به پیش‌زمینه نیست. کلاس‌ها برای همه سطوح، از جمله مبتدیان کامل، طراحی شده. پس اگر از صفر شروع می‌کنی، جای نگرانی نیست. بهترین زمان برای شروع همین الانه!

 9. Avatar

  واقعا این دوره‌های فشرده نتیجه می‌ده؟ یعنی میشه تو مدت کوتاهی زبان آلمانی یاد گرفت؟

  • Avatar

   بله، خیلی از زبا آموزان تجربه‌ی مثبتی داشتن! کلیدش هم تعهد و تمرین منظم و استمراره. اگر وقت بذارید و تمرین کنید، مطمئنا پیشرفت خواهید کرد 🙂

 10. Avatar

  از کلاس‌های گروهی خیلی لذت بردم. فضای یادگیری همراه با همکلاسی‌ها عالی بود و انگیزه‌ام رو دوچندان کرد.

  • Avatar

   خوشحالیم که از فضای گروهی لذت بردید! یادگیری با دیگران واقعاً می‌تونه تجربه‌ی یادگیری رو لذت‌بخش‌تر و مؤثرتر بکنه. امیدواریم همیشه انگیزه‌تان را حفظ کنید.

 11. Avatar

  فکر می‌کنید برای کسی که سطحش خیلی مبتدیه هم این کلاس‌های فشرده مفید باشه؟

  • Avatar

   قطعا! کلاس‌های فشرده طوری طراحی شدن که از مبتدی تا پیشرفته به همه سطوح کمک کنند. اساتید خوبی که اینجا مشغول تدریس هستند می‌تونن با هر سطحی کار کنند. پس نگران نباشید 🙂

 12. Avatar

  کیفیت مطالب و اساتید تو این آموزشگاه فوق‌العاده‌ه.

  • Avatar

   خوشحالیم که راضی بودید، هدف همیشه ارائه‌ی بهترین کیفیت هست. امیدواریم بتونیم همچنان در مسیر یادگیریتان پشتیبان باشیم.


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !