رفتن به محتوا

✅ بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان آلمانی

آیا شما هم فکر می کنید برای آموختن زبان آلمانی حتما باید روند طولانی و اذیت کننده ای را پشت سر بگذارید؟ تا به حال شده فقط در کلاس های مختلف آموختن زبان آلمانی شرکت بکنید ولی به نتیجه دلخواه تان نرسید؟ آیا به دنبال راهی سریع و موثر برای یادگیری زبان آلمانی هستید؟ اگر نمی دانید از کجا شروع بکنید تا آخر این مقاله با ما همراه شوید.
ما در این مقاله 7 تا از بهترین اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی که یادگیری را برای شما راحت تر و جذاب تر می کند،معرفی کرده ایم.
با این اپلیکیشن ها، به راحتی و با سرگرمی، قواعد گرامر، واژگان و مهارت های مکالمه خود را بهبود دهید. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته. این اپلیکیشن ها طراحی شده‌اند تا یادگیری را هرچه سریع‌تر و لذت‌بخش‌تر ساخته و شما را به سطح بالاتری از تسلط بر زبان آلمانی هدایت کنند.

اگر که قصد دارید از میان تعداد زیادی از اپلیکیشن های موجود در بازار بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان آلمانی را استفاده کنید این مقاله می تواند در انتخاب بهتر به شما کمک کند،قطعا این اپلیکیشن ها می توانند پاسخگوی نیاز های شما باشند و در زمینه آموختن این زبان جذاب و سخت یاری کنند.


تکرار و تمرین، نیاز یادگیری هر مهارت جدید:

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که اصلا چرا باید در کنار استفاده از کتاب ها و متدهای آموزشی زبان آلمانی از اپلیکیشن های یادگیری زبان آلمانی نیز استفاده کرد؟

پاسخ سوال شما کاملا واضح است. چرا که برای یادگیری و تسلط بیشتر در هر زبان خارجی جدید تکرار و تمرین متناوب نیاز و حتی واجب است.
بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان آلمانی به شما کمک می کند با استفاده از راه های جدید و متنوع به طور روزانه و مستمر به تکرار و تمرین بپردازید.

 تکرار و تمرین، نیاز یادگیری هر مهارت جدید

مزایای استفاده از اپلیکیشن های یادگیری زبان آلمانی:

برای استفاده از این اپلیکیشن ها نیازی به پرداخت هزینه های کلان نیست!

برای نصب و راه اندازی این برنامه ها نیازی به هزینه کردن نیست. فقط ممکن است در برخی از اپلیکیشن ها برای دسترسی به قسمت های مختلف هزینه های کمی را پرداخت نمایید.

مطلب پیشنهادی: بازار کار زبان آلمانی چگونه است؟ با یادگیری این زبان میتوانیم مشغول به کار شویم؟

✅ یادگیری در فضایی جذاب و سرگرم کننده:

این اپلیکیشن ها با ایجاد فضای بسیار زیبا و چشم نواز شما را برای تکرار و تمرین لغات و اصطلاحات آلمانی ترغیب می کنند. از طرفی دیگر با استفاده از گرافیک و رنگ های شاد شما را تشویق به تمرین بیشتر می کند.

هفت تا از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان آلمانی:

شما می توانید با نصب این برنامه بر روی تلفن همراه،تبلت و یا رایانه شخصی خودتان در کنار شرکت در کلاس حضوری و آنلاین آموزشگاه برای تمرین روزانه از این اپلیکیشن ها استفاده کنید.

DuoLingo – 1

اپلیکیشن DuoLingo به عنوان بهترین و پرمخاطب ترین برنامه با استفاده از تمارین و بازی های شنیداری و سوالات چهار گزینه ای افعال،لغات و اصطلاحات کاربردی زبان آلمانی را به شما آموزش می دهد.

این برنامه نموداری را که نشان دهنده میزان فعالیت روزانه شما بوده است. در پروفایل شخصی شما نمایش می دهد،همچنین با فعال کردن بخش یادآور به شما یادآوری می کند که تمرین روزانه تان را فراموش نکنید.

DuoLingo

Rosetta Stone -2

از میان بهترین اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی،اپلیکیشن روسِتا استون از بهترین و قدیمی ترین ها (باسابقه ترین ها) میباشد.

این اپلیکیشن در صدر گروهی از اپلیکیشن ها قرار می گیرد که برای آموزش به کودکان و افرادی که در سطوح مقدماتی هستند،مناسب می باشد. یکی از ویژگی هایی که این اپلیکیشن را منحصر به فرد می کند امکان برقراری با سایر زبان آموزان هم سطح خودتان است. این برنامه با استفاده از فیلم ها،صوت ها و ترجمه افعال،لغات و عبارات آلمانی به زبان آلمانی خوذش را به یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن ها تبدیل کرده است.

Rosetta Stone

Deutsch akademie – 3

یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان آلمانی یادگیری قواعد و دستور زبان آلمانی است. این برنامه با به کارگیری لغات و جملات مصطلح آلمانی به این دغدغه پایان داده است.

در این اپلیکیشن بیش از 22 هزار تست و تمرین گوناگون در نظر گرفته شده است و روش های جالبی را برای تمرین گرامر و قواعد سخت و در عین حال شیرین برای این زبان چالشی در نظر گرفته است. البته که این منبع منبع مناسبی برای آموختن نیست بلکه شما می توانید بعد از یادگیری قواعد و دستور زبان در کلاس های گروهی و خصوصی GMT برای تمرین بیشتر از این اپلیکیشن استفاده کنید.

Deutsch akademie

German Verb Conjugations By Brainscap – 4

اگر یک مسئله چالش برانگیز در یادگیری این زبان جهانی و پراهمیت وجود داشته باشد صرف افعال آلمانی است. فعل ها و کلمات در زبان آلمانی با توجه به نوع،جنس و تعداد تغییر می کنند.

این برنامه با تقسیم بندی فعل ها و کلمه ها به 8 قسمت،برنامه مناسبی برای تکرار افعال است. این هشت قسمت به طور کلی دارای 275 فعل کاربردی زبان آلمانی است و یکی از وزگی هایی که این برنامه را متمایز می کند. نمودار پیشرفت شما است که انگیزه شما را برای تکرار و تمرین چندین برابر می کند.

German Verb Conjugations By Brainscap

FluentU – 5

راه مهاجرت به یک کشور نه تنها آموختن زبان آن کشور بلکه آشنایی با فرهنگ و آداب    

 با به کارگیری آهنگ های FluentU و رسوم آن کشور نیز حائز اهمیت است. اپلیکیشن

آلمانی،شعر،فیلم،اخبار و مطالب و رویداد های اجتماعی هم شما را فرهنگ و روابط اجتماعی در آلمان و هم با استفاده از آنها تمرین های آموزشی گوناگونی را برای شما ایجاد می کند.

 با همکاری با اساتیدی که سال ها در آلمان زندگی کرده اند امکان GMT در آموزشگاه

آشنایی با فرهنگ های بخش های مختلف آلمان را خواهید داشت و همچنین از لهجه بومی آنها می توانید بهره ببرید.

FluentU

مطلب پیشنهادی: آموزش روزهای هفته، فصل‌ها و ماه‌ها به زبان آلمانی

Wie geht`s germa – 6

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی، اپلیکیشن Wie geht`s germa است که با سطح بندی و طبقه بندی موضوعات شما را درآموختن موضوع دلخواه در زمینه A2 کمک می کند. به طور مثال شما در سطح A1_C2 تان در هر سطحی از:

سلامت،تجارت،سفر و گردش و… می توانید جملات و کلمات کاربردی را پیدا کنید و سطح مهارت مکالمه خود را بالا ببرید.

این اپلیکیشن  مخصوص آموختن و آموزش جملات پرکاربرد و روزانه آلمانی می باشد. این برنامه تلفظ درست کلمات را توسط افراد آلمانی زبان در اختیار شما قرار می دهد. هم چنین با ایجاد بازی،سرگرمی وفلش کارت کلمات و اعداد را برای شما مرور می کند.

به طور کلی این اپلیکیشن،برنامه خوبی برای شروع تمرین های شبانه درزمینه زبان آلمانی است.

Wie geht`s germa

Der,Das,Die – 7

داشتن این اپلیکیشن برای هر زبان آموز زبان آلمانی امری ضروری است.در زبان آلمانی   بیان می شود و به این کلمه ها آرتیکل گفته میشود. .Der,Das,Dieبه سه شکل The  کلمه

این آرتیکل ها با توجه به جنس و تعداد کلمات انتخاب می شوند و ممکن است در سطوح بالاتر این آرتیکل ها از خاطر شما بروند. پس با داشتن این برنامه می توانید کاربرد این آرتیکل ها را در جملات و موقعیت های گوناگون آشنا بشوید.

این اپلیکیشن با مرور کلمات در قالب فلش کارت یادآور آرتیک مناسب خواهد شد.

شما هم اگر اپلیکیشنی می شناسید که به آموختن و آموزش زبان زبان آلمانی کمک کرده است ممنون می شویم که اسم اپلیکیشن رو برامون کامنت کنید و یا اگر تجربه استفاده از این برنامه ها را داشتید تجربه تون رو با ما درمیان بگذارید.

Der,Das,Die

جمع بندی و خلاصه:

از آنجایی که امروزه  بازار مهاجرت به آلمان داغ است و مهاجرت به این کشور یعنی وارد شدن به قطب اقتصادی اروپا،پس متقاضیان آموختن این زبان هم افزایش پیدا کرده است.

 با کلاس های خصوصی و گروهی که به شکل حضوری و به شکل آنلاین در آموزشگاه GMT برگزار می گردد،زبان آلمانی را به شکلی حرفه ای به شما خواهیم آموخت. شما نیز می توانید با شرکت در این کلاس ها و استفاده از این برنامه در کنار کلاس های ما ظرف حداکثر 18 ماه به سطح B2  برسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

21 دیدگاه

 1. Avatar

  برنامه های خوبی هستن من ازشون استفاده کردم

 2. Avatar

  ممنون از معرفی خوب و جامعتون

 3. Avatar

  ممنون از مطالب خوب و مفیدی که به اشتراک میگذارین

 4. Avatar

  به نظرم یادگیری گرامر زبان آلمانی با استفاده از اپلیکیشن یه کم سخته

  • Avatar

   درسته که یادگیری گرامر زبان آلمانی با استفاده از اپلیکیشن می‌تونه یه کم چالش‌برانگیز باشه، اما غیرممکن نیست. اپلیکیشن‌هایی مثل Deutsch Akademie و Der,Das,Die می‌تونن با ارائه توضیحات و تمرینات مختلف، به شما در یادگیری گرامر زبان آلمانی کمک کنن.

 5. Avatar

  آیا این اپلیکیشن‌ها برای یادگیری گرامر زبان آلمانی هم مناسب هستن؟

  • Avatar

   بله، برخی از اپلیکیشن‌ها مثل Deutsch Akademie و Der,Das,Die می‌تونن برای یادگیری گرامر زبان آلمانی هم مفید باشن. اما به طور کلی، یادگیری کامل و عمیق گرامر به کمک یک مدرس و در کلاس‌های آموزشی انجام می‌شه.

 6. Avatar

  بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان آلمانی برای چه سطحی هستن؟ برای مبتدی‌ها مناسبه؟

  • Avatar

   بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان آلمانی برای هر سطح، به نیازها و ترجیحات فردی شما بستگی داره. اما به طور کلی، اپلیکیشن‌هایی مثل Duolingo، Memrise و Babbel برای مبتدی‌ها مناسب هستن. این اپلیکیشن‌ها با ارائه تمارین و بازی‌های جذاب، می‌تونن یادگیری زبان رو برای شما لذت‌بخش کنن.

 7. Avatar

  هزینه کلاس‌های زبان آلمانی در آموزشگاه GMT چقدره؟

  • Avatar

   هزینه کلاس‌های زبان آلمانی در آموزشگاه GMT با توجه به نوع کلاس (گروهی، خصوصی، آنلاین، فشرده و نیمه فشرده) و تعداد جلسات متغیره. برای اطلاع دقیق از هزینه‌ها می‌تونید با بخش مشاوره و پذیرش آموزشگاه تماس بگیرید.

 8. Avatar

  من از اپلیکیشن Duolingo برای یادگیری زبان آلمانی استفاده می‌کنم و خیلی راضی هستم. به نظرم این اپلیکیشن برای شروع یادگیری زبان آلمانی خیلی مناسبه.

  • Avatar

   اپلیکیشن‌های مختلفی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارن که هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن. مهمه که اپلیکیشنی رو انتخاب کنید که با سبک یادگیری شما سازگار باشه و ازش لذت ببرید. Duolingo یکی از محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان آلمانیه.

 9. Avatar

  آیا استفاده از این اپلیکیشن‌ها می‌تونه جایگزینی برای کلاس‌های آموزشی باشه؟

  • Avatar

   خیر، استفاده از این اپلیکیشن‌ها به تنهایی نمی‌تونه جایگزینی برای کلاس‌های آموزشی باشه. اپلیکیشن‌ها می‌تونن مکمل خوبی برای یادگیری زبان باشن، ولی برای پیشرفت اصولی و سریع، به راهنمایی و تعامل با یک مدرس مجرب نیاز دارید.

 10. Avatar

  یادگیری زبان آلمانی با استفاده از اپلیکیشن چقدر طول می‌کشه؟

  • Avatar

   مدت زمان یادگیری زبان آلمانی با استفاده از اپلیکیشن به عوامل مختلفی مثل سطح فعلی زبان شما، انگیزه و پشتکارتون، و میزان زمانی که روزانه برای تمرین اختصاص می‌دید، بستگی داره. به طور کلی، نمی‌تون عدد دقیقی برای این موضوع ارائه کرد.

 11. Avatar

  به نظرم استفاده از اپلیکیشن‌ها می‌تونه یه مکمل خوب برای کلاس‌های آموزشی باشه، ولی به تنهایی کافی نیستن.

  • Avatar

   کاملا درسته. استفاده از اپلیکیشن‌ها می‌تونه به عنوان یه مکمل در کنار کلاس‌های آموزشی، به یادگیری و تمرین بیشتر زبان آلمانی کمک کنه. اما برای پیشرفت اصولی و سریع، به راهنمایی و تعامل با یک مدرس مجرب در کلاس‌های آموزشی نیاز دارید.

 12. Avatar

  من قبلا از چند تا اپلیکیشن دیگه برای یادگیری زبان آلمانی استفاده کرده بودم، ولی هیچ‌کدومشون به خوبی Duolingo نبودن.

  • Avatar

   Duolingo می‌تونه یه نقطه شروع خوب برای یادگیری زبان آلمانی باشه، به خصوص برای مبتدی‌ها. این اپلیکیشن با ارائه تمارین و بازی‌های جذاب، می‌تونه یادگیری زبان رو برای شما لذت‌بخش کنه.


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !