رفتن به محتوا

✅ یادگیری سریع و راحت زبان انگلیسی (در 3 ماه انگلیسی را بفهمید و صحبت کنید)

یادگیری سریع زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که هر فرد برای مهاجرت تحصیلی و کاری به آن نیاز دارد. اما آیا واقعاً یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه امکان‌پذیر است؟ آیا واقعاً می‌توانید در زمان کوتاه انگلیسی صحبت کنید؟

بله می‌توانید!

اما همه چیز به تلاش شما بستگی دارد. در ادامه این مقاله چندین روش سریع، که هم بصورت رایگان و هم بصورت هزینه‌ ای هستن را به شما معرفی می‌کنیم. اگر به تمامی این روش‌ها عمل کنید، می‌توانید در زمان کوتاه انگلیسی صحبت کنید.
با ما همراه باشید تا با تمام این روش‌های منحصر به فرد آشنا شوید.

در ادامه این مقاله مطالب زیر را مطالعه می‌کنید:

 • هدفتون از آموزش زبان انگلیسی چیست؟
 • یادگیری انگلیسی در زمان کوتاه; سریع‌ترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی
 • هر کلمه‌ای را که می‌بینید را حفظ کنید
 • در طول روز صحبت کنید
 • فیلم ببینید و آهنگ گوش کنید
 • هر روز کتاب انگلیسی بخوانید
 • در زبان انگلیسی غرق شوید
 • در کلاس‌های گروهی زبان انگلیسی شرکت کنید
 • در کلاس‌های خصوصی شرکت کنید
 • خودتان را خسته نکنید!
 • یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه با آموزشگاه GMT

هدفتون از آموزش زبان انگلیسی چیست؟

شروع مسیر یادگیری زبان انگلیسی بدون داشتن هدفی مشخص، مانند رانندگی بدون مقصد است؛ شما ممکن است در جاده‌ها پیش بروید، اما بدون دانستن اینکه کجا باید بروید، احتمال دارد وقت و انرژی خود را هدر دهید.

پس قبل از هر چیز، باید بپرسید:
“هدف من از یادگیری زبان انگلیسی چیست؟”
آیا می‌خواهید برای تحصیل، مهاجرت، یا پیشرفت شغلی انگلیسی یاد بگیرید؟ شاید هم می‌خواهید با فرهنگ‌های دیگر ارتباط برقرار کنید یا به ادبیات و سینمای انگلیسی دسترسی پیدا کنید.

مشخص کردن این اهداف نه تنها به شما کمک می‌کند تا انگیزه خود را حفظ کنید، بلکه راهنمایی است برای انتخاب روش‌ها و منابع یادگیری که به طور مؤثر به شما کمک می‌کنند تا به نتایج مورد نظر برسید. بنابراین، قبل از آنکه اولین قدم را بردارید، لحظه‌ای تامل کنید و با دقت هدف خود را تعیین کنید؛ این تصمیم، نقشه راه شما برای موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی خواهد بود.

یادگیری انگلیسی در زمان کوتاه، سریع‌ترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

در ادامه به چند مورد از سریع‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی اشاره می‌کنیم.

1-هر کلمه‌ای را که می‌ بینید را حفظ کنید!

لغات، اصل اساسی زبان انگلیسی است و یادگیری لغات به صورت روزانه، به مرور زمان تاثیر شگفت‌انگیزی روی سطح زبان انگلیسی شما می‌گذارد.
بیش از اندازه روی گرامر، تلفظ و لهجه وقت نگذارید.

در مرحله اول حتماً باید دامنه لغات خود را بیشتر کنید. کسی که لهجه خوبی داشته باشد اما نتواند از لغات در جملات به درستی استفاده کند، هیچ وقت نمی‌تواند انگلیسی صحبت کند.

لغت در زبان انگلیسی حرف اول را می‌زند زیرا اگر به گرامر زبان انگلیسی مسلط باشید اما دایره لغاتتان پایین باشد، نمی‌توانید از دانش گرامری خود به نحو احسن استفاده کنید.

هر لغتی که یاد می‌گیرید را روی کاغذ بنویسید و در طول هفته با خودتان مرور کنید. 
بهتر است یک دفتر لغات برای خودتان آماده کنید و تمامی لغات جدید را به همراه معنی داخل دفتر بنویسید و هر روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب، لغات خود را مرور کنید. این کار را امتحان کنید، تا در دراز‌مدت تاثیر شگفت انگیز آن را ببینید.

یادگیری انگلیسی در زمان کوتاه

2-در طول روز صحبت کنید:

بدون شک برای یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه حتماً باید روزانه زمانی را برای صحبت کردن اختصاص دهید. نیازی نیست حتماً مانند یک فرد نیتیو صحبت کنید، اما تلاش شما به مرور زمان مهارت شما را بیشتر می‌کند.  می‌توانید با یکی از دوستان خود قرار بگذارید و هر روز رأس یک ساعت مشخص در مورد یک موضوع خاص صحبت کنید. 

صحبت کردن روزانه معجزه می‌کند. حتی می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی با افراد خارجی ارتباط برقرار کنید تا از این طریق مجبور شوید که هر روز انگلیسی صحبت کنید.
علاوه بر این می‌توانید یک فیلم جذاب ببینید، لغات جدید فیلم را یادداشت کنید، روبروی آینه بایستید و در مورد فیلم صحبت کنید. 

در طول روز صحبت کنید

3-فیلم ببینید و آهنگ گوش کنید:

بعد از تقویت لغات و تمرین روزانه مکالمه، حتماً باید مهارت شنیداری خود را نیز تقویت کنید. سعی کنید در طول روز به آهنگ‌های انگلیسی زبان گوش کنید و فیلم‌های خارجی ببینید.

این کار به شما کمک می‌کند که در طول روز دائماً در معرض زبان انگلیسی قرار بگیرید و ناخودآگاه تمامی لغات و گرامرهایی که یاد گرفتید برای شما تکرار می‌شود. زمانی که فیلم می‌بینید حتماً جملات و لغات جذاب را یادداشت و در طول هفته آن‌ها را مرور کنید. 

یادگیری انگلیسی در زمان کوتاه

4-هر روز کتاب انگلیسی بخوانید:

روزانه زمانی را به مطالعه کتاب‌های انگلیسی اختصاص دهید. می‌توانید تمامی لغاتی را مرور کنید که قبلاً یادداشت کرده‌اید یا کتاب انگلیسی و رمان مطالعه کنید.

حتماً هنگام مطالعه کتاب انگلیسی لغات جدید را بنویسید و در طول هفته با خودتان مرور کنید.
تمامی نکاتی که به شما می‌گوییم را به طور روزانه انجام دهید تا تاثیر شگرف آن را ببینید.

5-در زبان انگلیسی غرق شوید:

یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه تنها با تمرین روزانه میسر است. وقتی می‌گوییم در زبان انگلیسی غرق شوید به این معنی است که حتماً باید روزانه ۵ تا ۶ ساعت را به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دهید. برای یادگیری مهارت‌های شنیداری، صحبت کردن و خواندن حتماً باید روزانه ساعت‌های زیادی را به مطالعه، صحبت کردن و حفظ لغت بپردازید. حتی یک روز را هم از دست ندهید زیرا تنها راه یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه فقط و فقط، تکرار، تکرار و تکرار است.

در زبان انگلیسی غرق شوید

6-در کلاس‌های گروهی زبان انگلیسی شرکت کنید:

بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه این است که تمامی مطالعات روزانه و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. این کار تنها با شرکت در کلاس گروهی امکان‌پذیر است. کلاس‌های گروهی آموزشگاه GMT این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تمامی دانش زبان خود را در محیط واقعی استفاده کنید.

زمانی که شما در خانه تمرین می‌کنید، سطح دانش خود را بالا می‌برید، اما اگر نتوانید در محیط واقعی صحبت کنید و لغات و گرامری که یاد گرفته‌اید را در شرایط واقعی به کار ببرید، نتیجه دلخواه را نمی‌بینید.
آموزشگاه GMT این بستر را برای شما فراهم می‌کند. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و در یک محیط کاملاً دوستانه و زیر نظر یک استاد نیتیو، زبان انگلیسی را در سریع‌ترین زمان یاد بگیرید.

کلاس‌های گروهی زبان انگلیسی

۷-در کلاس‌های خصوصی شرکت کنید:

بعد از کلاس گروهی، بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی شرکت در کلاس خصوصی است. اما چرا کلاس خصوصی آموزشگاه GMT تاثیر بیشتری دارد؟
آموزشگاه GMT باتجربه‌ترین و کارآزموده‌ترین اساتید زبان انگلیسی را در اختیار زبان آموز قرار می‌دهد تا دیگر هیچ بهانه‌ای برای یادگیری سریع زبان انگلیسی نداشته باشد.
زمانی که در کلاس خصوصی شرکت می‌کنید، تمام توجه استاد برای شماست و هر ایراد و ضعفی که داشته باشید کاملاً برطرف می‌شود.

به علاوه، می‌توانید در کلاس خصوصی تمام سوالات خود را از استاد بپرسید و در همان جلسه اول اغلب ضعف‌های خود را برطرف کنید.

صادقانه بگوییم، کلاس خصوصی موثرترین روش برای یادگیری سریع زبان انگلیسی است زیرا می‌توانید هر روز در این کلاس شرکت کنید و مهارت خود را به طور کاملاً تخصصی افزایش دهید.

English private classes

خودتان را خسته نکنید!

یادگیری زبان انگلیسی، مانند ساختن یک دیوار آجری است؛ هر جلسه مطالعه مثل یک آجر است که به تدریج به دیوار اضافه می‌شود. تلاش برای ساختن تمام دیوار در یک روز نه تنها غیرممکن است، بلکه ممکن است شما را به شدت خسته و ناامید کند. به جای اینکه سعی کنید در یک روز یک رمان انگلیسی بخوانید یا تمام قواعد دستوری را در یک هفته فرا بگیرید، رویکرد آهسته و پیوسته‌ای را انتخاب کنید. تنظیم جلسات کوتاه مطالعه در طول روز، نه تنها از خستگی ذهنی شما جلوگیری می‌کند، بلکه به شما امکان می‌دهد اطلاعات بیشتری را به خاطر بسپارید و درک بهتری از زبان پیدا کنید. به خاطر داشته باشید، کلید موفقیت در یادگیری زبان، تداوم این تمرین‌های کوتاه و مؤثر است. هر روز کمی بخوانید، و با هر جلسه‌ی کوتاه، دانش خود را گسترش دهید؛ این رویکرد به شما کمک خواهد کرد تا بدون احساس خستگی، مهارت‌های زبانی خود را توسعه دهید.

یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه با آموزشگاه GMT

آموزشگاه GMT با برگزاری کلاس‌های خصوصی گروهی و آنلاین این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد که در زمان کوتاه انگلیسی صحبت کنید.
این آموزشگاه با ارائه مدرک معتبر از وزارت علوم، بهره‌مندی از اساتید با تجربه و با انگیزه و ارائه امکانات و محیط آموزشی جذاب و دوستانه، یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه را از غیر ممکن به ممکن تبدیل کرده است.

اگر می‌خواهید انگلیسی صحبت کنید اما ترس دارید و از خودتان مطمئن نیستید، آموزشگاه GMT با برگزاری کلاس خصوصی تمام ترس و استرس شما را از بین می‌برد زیرا تنها با چند جلسه می‌توانید بسیاری از ضعف‌های خود را برطرف کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.3]

20 دیدگاه

 1. Avatar

  می‌خواستم بدونم آموزشگاه GMT کلاس‌های خصوصی برای سرعت بخشیدن به یادگیری داره؟

  • Avatar

   بله، ما کلاس‌های خصوصی مختلفی داریم که می‌تواند به شما در سرعت بخشیدن به یادگیری کمک کند. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام، لطفاً با آموزشگاه ما تماس بگیرید.

 2. Avatar

  همیشه دنبال روش‌های سریع برای یادگیری زبان بودم، خیلی خوب بود که راجع به این روش‌ها نوشتید.

  • Avatar

   مرسی که نظرتون رو به اشتراک گذاشتید!

 3. Avatar

  این روش‌های سریع یادگیری زبان که گفتید واقعاً جالب بودن، مخصوصاً قسمت فیلم و آهنگ گوش دادن.

  • Avatar

   رسی که نظرتون رو به اشتراک گذاشتید!

 4. Avatar

  مرسی از مقاله خوبتون.

  • Avatar

   خوشحالیم که مقاله براتون مفید بوده.

 5. Avatar

  بعد از خوندن این مقاله دلم می‌خواد همین الان شروع کنم به یادگیری! مرسی که اینقدر انگیزه دادید.

  • Avatar

   چقدر عالی که انگیزه گرفتید! برای شروع و دریافت مشاوره، با آموزشگاه ما تماس بگیرید و ما کمک می‌کنیم تا هر چه زودتر شروع کنید.

 6. Avatar

  کلاس های انگلیسی شما به چه صورت هستش؟

  • Avatar

   برای اطلاعات بیشتر کلاس ها، لطفاً با آموزشگاه ما تماس بگیرید.

 7. Avatar

  وای، خوندن این مقاله خیلی بهم انگیزه داد برای شروع یادگیری زبان انگلیسی!

  • Avatar

   خیلی خوشحالیم که مقاله ما تونسته به شما انگیزه بده!

 8. Avatar

  فکر می‌کردم یادگیری انگلیسی خیلی سخت باشه اما شما نشون دادید که راه‌های سریع‌تری هم وجود داره، ممنون!

  • Avatar

   خوشحالیم که مقاله براتون کاربردی بوده!

 9. Avatar

  به نظر شما کدوم روش برای شروع بهتره؟ من تازه می‌خوام شروع کنم به یادگیری.

  • Avatar

   برای مشاوره بیشتر و اطلاعات دقیق‌تر، با آموزشگاه ما تماس بگیرید.

 10. Avatar

  من خیلی با آهنگ گوش دادن راحت‌تر می‌تونم زبان یاد بگیرم، خوشحالم که تو مقاله بهش اشاره کرده بودید.

  • Avatar

   خیلی خوبه که از این روش لذت می‌برید! موسیقی می‌تونه ابزار فوق‌العاده‌ای برای یادگیری باشه.


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !