Skip to content

✅ یادگیری سریع و راحت زبان انگلیسی (در 3 ماه انگلیسی را بفهمید و صحبت کنید)

یادگیری سریع زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که هر فرد برای مهاجرت تحصیلی و کاری به آن نیاز دارد. اما آیا واقعاً یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه امکان‌پذیر است؟ آیا واقعاً می‌توانید در زمان کوتاه انگلیسی صحبت کنید؟

?بله می‌توانید!

اما همه چیز به تلاش شما بستگی دارد. در ادامه این مقاله چندین روش سریع، که هم بصورت رایگان و هم بصورت هزینه‌ ای هستن را به شما معرفی می‌کنیم. اگر به تمامی این روش‌ها عمل کنید، می‌توانید در زمان کوتاه انگلیسی صحبت کنید.
با ما همراه باشید تا با تمام این روش‌های منحصر به فرد آشنا شوید.

در ادامه این مقاله مطالب زیر را مطالعه می‌کنید:

  • یادگیری انگلیسی در زمان کوتاه; سریع‌ترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی
  • هر کلمه‌ای را که می‌بینید را حفظ کنید
  • در طول روز صحبت کنید
  • فیلم ببینید و آهنگ گوش کنید
  • هر روز کتاب انگلیسی بخوانید
  • در زبان انگلیسی غرق شوید
  • در کلاس‌های گروهی زبان انگلیسی شرکت کنید
  • در کلاس‌های خصوصی شرکت کنید
  • یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه با آموزشگاه GMT

یادگیری انگلیسی در زمان کوتاه، سریع‌ترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

در ادامه به چند مورد از سریع‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی اشاره می‌کنیم.

?1-هر کلمه‌ای را که می‌ بینید را حفظ کنید!

لغات، اصل اساسی زبان انگلیسی است و یادگیری لغات به صورت روزانه، به مرور زمان تاثیر شگفت‌انگیزی روی سطح زبان انگلیسی شما می‌گذارد.
بیش از اندازه روی گرامر، تلفظ و لهجه وقت نگذارید.

در مرحله اول حتماً باید دامنه لغات خود را بیشتر کنید. کسی که لهجه خوبی داشته باشد اما نتواند از لغات در جملات به درستی استفاده کند، هیچ وقت نمی‌تواند انگلیسی صحبت کند.

لغت در زبان انگلیسی حرف اول را می‌زند زیرا اگر به گرامر زبان انگلیسی مسلط باشید اما دایره لغاتتان پایین باشد، نمی‌توانید از دانش گرامری خود به نحو احسن استفاده کنید.

هر لغتی که یاد می‌گیرید را روی کاغذ بنویسید و در طول هفته با خودتان مرور کنید. 
بهتر است یک دفتر لغات برای خودتان آماده کنید و تمامی لغات جدید را به همراه معنی داخل دفتر بنویسید و هر روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب، لغات خود را مرور کنید. این کار را امتحان کنید، تا در دراز‌مدت تاثیر شگفت انگیز آن را ببینید.

هر کلمه‌ای را که می‌بینید را حفظ کنید

?2-در طول روز صحبت کنید:

بدون شک برای یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه حتماً باید روزانه زمانی را برای صحبت کردن اختصاص دهید. نیازی نیست حتماً مانند یک فرد نیتیو صحبت کنید، اما تلاش شما به مرور زمان مهارت شما را بیشتر می‌کند.  می‌توانید با یکی از دوستان خود قرار بگذارید و هر روز رأس یک ساعت مشخص در مورد یک موضوع خاص صحبت کنید. 

صحبت کردن روزانه معجزه می‌کند. حتی می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی با افراد خارجی ارتباط برقرار کنید تا از این طریق مجبور شوید که هر روز انگلیسی صحبت کنید.
علاوه بر این می‌توانید یک فیلم جذاب ببینید، لغات جدید فیلم را یادداشت کنید، روبروی آینه بایستید و در مورد فیلم صحبت کنید. 

در طول روز صحبت کنید

?3-فیلم ببینید و آهنگ گوش کنید:

بعد از تقویت لغات و تمرین روزانه مکالمه، حتماً باید مهارت شنیداری خود را نیز تقویت کنید. سعی کنید در طول روز به آهنگ‌های انگلیسی زبان گوش کنید و فیلم‌های خارجی ببینید.

این کار به شما کمک می‌کند که در طول روز دائماً در معرض زبان انگلیسی قرار بگیرید و ناخودآگاه تمامی لغات و گرامرهایی که یاد گرفتید برای شما تکرار می‌شود. زمانی که فیلم می‌بینید حتماً جملات و لغات جذاب را یادداشت و در طول هفته آن‌ها را مرور کنید. 

فیلم ببینید و آهنگ گوش کنید

?4-هر روز کتاب انگلیسی بخوانید:

روزانه زمانی را به مطالعه کتاب‌های انگلیسی اختصاص دهید. می‌توانید تمامی لغاتی را مرور کنید که قبلاً یادداشت کرده‌اید یا کتاب انگلیسی و رمان مطالعه کنید.

حتماً هنگام مطالعه کتاب انگلیسی لغات جدید را بنویسید و در طول هفته با خودتان مرور کنید.
تمامی نکاتی که به شما می‌گوییم را به طور روزانه انجام دهید تا تاثیر شگرف آن را ببینید.

?5-در زبان انگلیسی غرق شوید:

یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه تنها با تمرین روزانه میسر است. وقتی می‌گوییم در زبان انگلیسی غرق شوید به این معنی است که حتماً باید روزانه ۵ تا ۶ ساعت را به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دهید. برای یادگیری مهارت‌های شنیداری، صحبت کردن و خواندن حتماً باید روزانه ساعت‌های زیادی را به مطالعه، صحبت کردن و حفظ لغت بپردازید. حتی یک روز را هم از دست ندهید زیرا تنها راه یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه فقط و فقط، تکرار، تکرار و تکرار است.

در زبان انگلیسی غرق شوید

?6-در کلاس‌های گروهی زبان انگلیسی شرکت کنید:

بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه این است که تمامی مطالعات روزانه و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. این کار تنها با شرکت در کلاس گروهی امکان‌پذیر است. کلاس‌های گروهی آموزشگاه GMT این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تمامی دانش زبان خود را در محیط واقعی استفاده کنید.

زمانی که شما در خانه تمرین می‌کنید، سطح دانش خود را بالا می‌برید، اما اگر نتوانید در محیط واقعی صحبت کنید و لغات و گرامری که یاد گرفته‌اید را در شرایط واقعی به کار ببرید، نتیجه دلخواه را نمی‌بینید.
آموزشگاه GMT این بستر را برای شما فراهم می‌کند. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و در یک محیط کاملاً دوستانه و زیر نظر یک استاد نیتیو، زبان انگلیسی را در سریع‌ترین زمان یاد بگیرید.

کلاس‌های گروهی زبان انگلیسی

?۷-در کلاس‌های خصوصی شرکت کنید:

بعد از کلاس گروهی، بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی شرکت در کلاس خصوصی است. اما چرا کلاس خصوصی آموزشگاه GMT تاثیر بیشتری دارد؟
آموزشگاه GMT باتجربه‌ترین و کارآزموده‌ترین اساتید زبان انگلیسی را در اختیار زبان آموز قرار می‌دهد تا دیگر هیچ بهانه‌ای برای یادگیری سریع زبان انگلیسی نداشته باشد.
زمانی که در کلاس خصوصی شرکت می‌کنید، تمام توجه استاد برای شماست و هر ایراد و ضعفی که داشته باشید کاملاً برطرف می‌شود.

به علاوه، می‌توانید در کلاس خصوصی تمام سوالات خود را از استاد بپرسید و در همان جلسه اول اغلب ضعف‌های خود را برطرف کنید.

صادقانه بگوییم، کلاس خصوصی موثرترین روش برای یادگیری سریع زبان انگلیسی است زیرا می‌توانید هر روز در این کلاس شرکت کنید و مهارت خود را به طور کاملاً تخصصی افزایش دهید.

English private classes

?یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه با آموزشگاه GMT

آموزشگاه GMT با برگزاری کلاس‌های خصوصی گروهی و آنلاین این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد که در زمان کوتاه انگلیسی صحبت کنید.
این آموزشگاه با ارائه مدرک معتبر از وزارت علوم، بهره‌مندی از اساتید با تجربه و با انگیزه و ارائه امکانات و محیط آموزشی جذاب و دوستانه، یادگیری زبان انگلیسی در زمان کوتاه را از غیر ممکن به ممکن تبدیل کرده است.

اگر می‌خواهید انگلیسی صحبت کنید اما ترس دارید و از خودتان مطمئن نیستید، آموزشگاه GMT با برگزاری کلاس خصوصی تمام ترس و استرس شما را از بین می‌برد زیرا تنها با چند جلسه می‌توانید بسیاری از ضعف‌های خود را برطرف کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !