رفتن به محتوا

✅کلاس های زبان انگلیسی ویژه مهاجرت

یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت، یکی از مهم ترین دغدغه های هر مهاجری است.
?به طور مثال برای شما یک فرصت شغلی یا تحصیلی مناسب و خوب در کشور کانادا رخ داده است و تنها 6 ماه فرصت دارید زبان انگلیسی را بیاموزید، برای این که فرصت را از دست ندهید و بتوانید زبان انگلیسی را در این مدت کوتاه یادبگیرید چه کاری انجام خواهید داد؟
برای اینکه بتوانید در زمان کوتاه و اصولی زبان انگلیسی را برای مهاجرت یادبگیرید باید در ابتدا یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب پیدا کنید که کلاس هایی یادگیری زبان انگلیسی مختص مهاجرت داشته باشد، این کلاس از اساتید بومی (اساتید native کسانی هستند که در کشوره های انگلیسی زبان زندگی کرده اند و با اصلاحات و مکالمات محاوره ای روزمره کاملاً آشنا هستند) بهره میبرند که در مدت زمان کوتاه و بصورت فشرده به زبان انگلیسی مسلط خواهد شد.

توجه: یکی از معظل هایی که بعد از مهاجرت، اگر انگلیسی را به خوبی مسلط نباشید برایتان پیش خواهد آمد، عدم اعتماد به نفس برای صحبت کردن و عدم توانایی ارتباط برقرار کردن با مردم آن کشور است، این است که نمیتوانید منظور خود را به صورت شفاف به افراد توضیح دهید و این باعث به تعویق افتادن کارهایتان یا ایجاد احساس تنهایی در شما خواهد شد.

اما نگران نباشید درادامه ما راهکار هایی را خواهیم گفت که این موانع برایتان یه راحتی کنار گذاشته شود.
و آنچه در این مطلب میخوانیم یکی از عوامل بسیار مهم برای اینکه شما بتوانید در کشور مقصد، انگلیسی را خیلی راحت و روان صحبت کنید و خدایی نکرده سرتان کلاه نرود?

آنچه در این مقاله به آن خواهیم پرداخت:

 • برای آموزش انگلیسی برای مهاجرت باید چه مراحلی را طی کنیم؟
 • شرکت در دروه های آموزش زبان انگلیسی ویژه مهاجرت
 • 5 روش طلایی در یادگیری سریع زبان انگلیسی
 • چقدر نحوه تدریس استاد و آموزش انگلیسی برای مهاجرت شما مهم است؟
 • برای مهاجرت به شرکت در کدام آزمون نیاز دارید؟
 • افزایش انگیزه برای یادگیری زبان انگلیسی
 • جمع بندی

برای آموزش انگلیسی برای مهاجرت باید چه مراحلی را طی کنیم؟

?تعیین هدف: برای چه مقصدی میخواهید انگلیسی یادبگیرید؟ آیا مصاحبه شغلی و راه اندازی بیزنس شخصی خودتان است؟ یا برای تحصیل در دانشگاه و ادامه مقاطع تحصیلی است؟ یا صرفاً برای ارتباط با افراد محلی، رفت آمد روزمره و ازدواج است؟
?تعیین سطح زبان: برای آموزش زبان انگلیسی ،باید ابتدا سطح زبان خودرا تعیین کنید، می توانید از آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی (رایگان) GMT استفاده کنید که بصورت استاندارد بین المللی طرتاحی شده است.
شرکت در دروه های آموزشی مناسب و ویژه مهاجرت: شرکت در این کلاس های میتواند شما را در زمان بسیار کوتاه برای آزمون های تافل و آیلتس آماده کند تا سریع تر به اهداف خود برای مهاجرت برسید.
تلاش و انگیزه: تلاش و انگیزه بسیار مهم هستند به یاد داشته باشید که یادگیری زبان یک فرایندی است که نیاز به تمرین و پیگیری دارد و برای رسیدن به آخرش باید استمرار داشته و انگیزه خود را حفظ کنید.
مطالعه کتاب ها و منابع آموزشی: مطالعه کتاب ،پادکست ، وب سایت و اپلیکیشن های آموزش هم میتواند به شما کمک کند تا درخانه یا در زمان آزاد در کنار کلاس های زبان، به یادگیری زبان انگلیسی مسلط شوید.

برای آموزش انگلیسی برای مهاجرت باید چه مراحلی را طی کنیم؟

✅شرکت در دروه های یادگیری زبان انگلیسی ویژه مهاجرت:

شرکت در دروس آموزش زبان انگلیسی ویژه مهاجرت می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی با محیط جدیدی که در کشور مقصد زندگی خواهید کرد، سازگار شوید. در این دوره ها، شما با موضوعات و مباحث مفید و مرتبط با نیازهای صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن با مردم و مهاجرت به کشورهای خارجی آشنا خواهید شد و زبان انگلیسی را با تمرین‌های کاربردی و جذاب یاد خواهید گرفت.

?ویژگی‌های کلاس های زبان انگلیسی مهاجرت:

 • دروس آموزش زبان انگلیسی ویژه مهاجرت با محتوایی کاربردی و جذاب برگزار می‌شوند و اصطلاحاٌ به اصل مطلب و مطالبی که نیاز دارید میپردازند.
 • بهره‌گیری از اساتید تجربه که قصد تلف کردن وقت شما را ندارند و تمامی آن‌ها نفرات برتر تدریس زبان انگلیسی در ایران می‌باشند.
 • در این کلاس ها، روش‌هایی برای سازگار شدن با محیط جدیدی که در آن زندگی خواهید کرد، به شما آموزش داده می‌شود.
 • بهبود مهارت‌های زبانی شما و بالا بردن اعتماد به نفس در استفاده از زبان انگلیسی در محیط‌های مختلف
 • آشنایی کامل با آزمون‌های بین المللی نظیر آیلتس، تافل و دولینگو و آخرین تغییرات آن‌ها و دوره‌های آموزشی مختص آن‌ها
 • آگاهی به روز و کامل از قوانین به روز مهاجرتی بسیاری از کشورها نظیر کانادا
 • امکان حضور در کلاس‌های به صورت حضوری و آنلاین برای ایرانیان سراسر دنیا
 • پیگیریی مستمر روند پیشرفت زبان‌آموزان و مشاوره فرد به فرد از طریق تیم CRM
 • دارای کلاس حضوری وآنلاین
 • پشتیبانی فوق العاده و سوپروایزرین حرفه ای

? بهترین زمان برای شروع یادگیری زبان انگلیسی، همین الان است!

✅5 روش طلایی در یادگیری سریع زبان انگلیسی:

1- ثبات و استمرار: برای یادگیری سریع و با کیفیت، باید به طور مداوم و پایدار تمرین کنید، این به این معنی است که روزانه چند ساعت تمرین کردن، مهارت های مکالمه، شنیداری، خواندن و نوشتن است.
2- مطالعه منابع مناسب: برای یاد گیری باید از منابع مناسب استفاده کنید. مانند کتاب های آموزشی ،دوره های آموزشی آنلاین ،پادکست ها و فیلم های آموزشی کمک کننده است.
3- استفاده از تکنولوژی: استفاده از برنامه های آموزشی دیجیتالی میتواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند مانند: dUOLINGO و rOSETTA sTONE
4- تمرین با یک شخص: تمرین با یک شخص بومی زبان میتواند به شما کمک کند پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

5- به انگلیسی فکر کنید: بله درست خواندید، هنگام فکر کردن و صحبت با خودتان از زبان انگلیسی استفاده کنید!

5 روش طلایی در یادگیری سریع زبان انگلیسی

✅چقدر نحوه تدریس استاد و آموزش انگلیسی برای مهاجرت شما مهم است؟

برای انجام کار های روز مره نیاز به زبان انگلیسی دارید مانند خرید کردن، اجاره مسکن، ارتباط با مراکز بهداشتی، آموزشی باید به انگلیسی مسلط باشید.
شاید خیلی اوقات شینده ایم وقتی در محیط قرار بگیریم میتوانیم زبان انگلیسی را یاد بگیریم یا از نرم افزار های سخنگو کمک بگیریم اما واقعیت چیزی دیگری است!
برای مهاجرت به کشورهای دیگر، باید مهارت زبان انگلیسی خود را به سطحی برسانید که بتوانید به راحتی با مردم و محیط جدیدتان ارتباط برقرار کنید و این خیلی به نحوه تدریس استاد و تدریس زبان انگلیسی مختص مهاجرت، بستگی خواهد داشت.
یافتن یک استاد با تجربه و متخصص می‌تواند به شما خیلی کمک کند که بهترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی را تجربه کنید. ما در آموزشگاه‌ GMT بصورت ویژه در این زمینه فعالیت می‌کنیم و از روش‌های جدید و نوین بهره برده تا به شما کمک کنیم که بدون لهجه و با اعتماد به نفس بالا به زبان انگلیسی صحبت کنید.
پس اگر شما هم قصد دارید به کشوری جدید مهاجرت کنید، حتماً به انتخاب استاد و آموزشگاه مناسب دقت کنید تا بهترین نتیجه را برای خودتان به دست آورید.

برای پذیرش و زندگی در کشوری مانند کانادا حداقل سطح زبان چیست؟

در کانادا سطح زبان شما بسیار مهم است و برای پذیرش در دانشگاه و یا کسب و کار باید حداقل سطح زبان مشخصی را داشته باشید.
برای مثال برای پذیرش در دانشگاه ها، باید حداقل سطح زبانی IELTS 6.5 یا بالاتر را داشته باشید همچنین در بسیاری از حرفه ها برای کار کردن در کانادا ،لازم است که حداقل سطح زبانی مشخصی را داشته باشید. بنابراین برای موفقیت در کشورهایی مثل کانادا بهتر است زبان انگلیسی به خوبی یاد بگیرد تا در آزمون های بین المللی نمره بالایی گرفته و پذیرش شوید.

What is the minimum language level to accept and live in a country like Canada

برای مهاجرت به شرکت در کدام آزمون نیاز دارید؟

معمولا آزمون های بین المللی متعددی هر ساله برای اهداف مختلف برگزار می شود از جمله آن ها می توان به آزمون های آیلسIELTS، تافل TOEFو موارد دیگر اشاره کرد.
بسیاری از کشورها آزمون آیلتس و تافل از اعتبار بالایی برخوردار بوده و شما با شرکت در یکی از این دو آزمون و دریافت نمره مورد نیاز خود که براساس هدف تعیین شده هر فرد متفاوت می باشد اما معمولا آیلتس بالای ۶ و تافل بالای ۹۰، می توانید مدرک معتبر زبانی را دریافت کرده و اقدام به مهاجرت نمایید.

افزایش انگیزه برای یادگیری زبان انگلیسی

1- از قدرت تصویر سازی ذهنتان استفاده کنید
اگر به این فکر کنید که نمی توانید موفق شوید ، قطعا موفق نمی شوید. پس به این فکر کنید که شما حتما موفق می شوید و موفقیت خود را تصویر سازی کنید. به این فکر کنید که می توانید به راحتی انگلیسی صحبت کنید. چه حسی دارید؟ همین تصویر را در ذهنتان نگه دارید و ادامه دهید.

2-به یاد آورید که چرا در مرحله ی اول یادگیری زبان انگلیسی را شروع کردید!
برخی از اوقات خیلی سخت است که به یاد بیاورید چرا اصلا کاری را شروع کرده اید. در واقع هدفتان را فراموش می کنید. سعی کنید همان هیجانی که در پله ی اول داشتید را به یادآورید و همان جملات را تکرار کنید.

3-به پیشرفتتان فکر کنید
به یاد دارید اولین باری که می خواستید به زبان انگلیسی صحبت کنید ، چگونه صحبت میکردید؟ بدون شک از آن زمان خیلی پیشرفت کرده اید. از همین پیشرفتتان برای ادامه استفاده کنید.

4-روزانه برای خود هدف کوچکی تعیین کنید
هر روز هدفی که مطمئن هستید می توانید آن را انجام دهید ، برای خود انتخاب کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. به این شکل می توانید پیشرفت خود را کاملا درک کنید.

5-یک چیز جدید را امتحان کنید
مثلا می توانید روشی که در گذشته برای یادگیری انتخاب کرده بودید را تغییر دهید. از فلش کارت های مختلف یا ویدیو های جدید استفاده کنید.

? جمع بندی:

به دنبال یک راهکار جذاب و سریع برای یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت هستید؟
اگر پاسخ شما بله است، پیشنهاد ما شرکت در کلاس ها زبان انگلیسی ویژه مهاجرت است.
اینجاست که ما به کمک شما خواهیم آمد. با ارائه بهترین روش های آموزشی، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا به سرعت و بهترین شکل ممکن انگلیسی را یاد بگیرید و برای مهاجرت به کشور جدید خود آماده شوید.

همچنین، با توجه به نیازهای شما، می توانیم برنامه های آموزشی اختصاصی برای شما ارائه دهیم تا بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آوریم.
پس اگر به دنبال یک راه حل جدید و جذاب برای آموزش انگلیسی برای مهاجرت هستید، با ما تماس بگیرید تا تجربه 20 ساله خود را ر اختیارتان قرار دهیم?

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.3]

1 دیدگاه

 1. Avatar

  کلاس های آیلتس گروهی رو شرکت میکنم واقعا عالی هستن. هم کتابی که تدریس میشه هم متد آموزشی هم استاد??


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !