رفتن به محتوا

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان آلمانی

آزمون تعیین سطح آنلاین آلمانی آموزشگاه زبان gmt

1- تعداد سوالات و مدت زمان آزمون:

آزمون تعيين سطح زبان آلمانی GMT شامل 20 سؤال تستي چهارگزينه اي ميباشد كه بايد در مدت زمان 10 دقيقه به آن هاپاسخ دهيد.

2- نحوه ارزیابی:

اين آزمون شامل 10 سؤال واژگان و 10 سؤال گرامر ميباشد و تنها وضعيت گرامرو واژگان شما را ميسنجد، مهارت هاي شمارا ارزيابي نميكند و جاي تعيين سطح حضوري را نميگيرد.

3- نتیجه واقعی آزمون:

جهت دريافت نتيجه واقعي آزمون آنلاین تعیین سطح آلمانی، ازپاسخ دادن به سؤالاتي كه پاسخ آنها را نميدانيد لطفا خودداري فرمائيد. آنلاین

4- امتیاز سوالات و نمره شما:

سوالات آزمون تعیین سطح آلمانی به ترتيب از آسان به سخت طبقه بندي شده است و نمره منفي ندارد.

5- پایان آزمون و عملکرد شما:

در پایان آزمون تعیین سطح زبان آلمانی بلافاصله نتیجه آزمون و سطح زبان شما سنجیده خواهد شد و میتوانید با مشاوران و همکاران ما با شماره 02188913000 تماس داشته باشید تا مطابق سطح و نتیجه آزمون خدمت شما عزیزان مشاوره و راهنمایی های لازم ارائه شود.

✅ توصيه ميشود براي شركت درآزمون محيطي كاملا آرام ومطلوب و به دور از هرگونه تنش فكري را انتخاب نماييد!
موفق باشید.

آزمون تعیین سطح زبان آلمانی

این بخش را تکمیل نمایید.
این بخش را تکمیل نمایید.
این بخش را تکمیل نمایید.

سوالات متداول شما عزیزان:

تعیین سطح زبان آلمانی به شما کمک می‌کند تا دوره‌ای که دقیقاً متناسب با دانش و نیازهای شما است را پیدا کنید. این کار اطمینان می‌دهد که مواد آموزشی نه خیلی ساده باشند و نه خیلی دشوار، بنابراین پیشرفت شما در یادگیری بهینه خواهد بود.

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان آلمانی معمولاً شامل بخش‌های شنیداری، خواندنی و گاهی اوقات نوشتاری می‌شود. این آزمون به ارزیابی توانایی‌های فعلی شما در زبان آلمانی کمک می‌کند و بر اساس نتایج، سطح مناسب آموزشی شما تعیین می‌گردد.

بسیاری از موسسات آموزشی که دوره‌های زبان آلمانی ارائه می‌دهند، خدمات تعیین سطح را نیز ارائه می‌دهند. این موسسات شامل مدارس زبان، دانشگاه‌ها، و برخی از مراکز فرهنگی آلمانی هستند که می‌توانند با توجه به نیازهای خاص شما، شما را در سطح مناسب قرار دهند.
دپارتمان زبان آلمانی موسسه GMT با تجربه 20 سال فعالیت در عرصه آموزش زبان های خارجه اللخصوص زبان آلمانی،یک آزمون استاندارد و جامع را بصورت کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میدهد تا به راحتی و بدون هیچ هزینه ای میزان اطلاعات خود را در خصوص زبان آلمانی بسنجید.

زمان لازم برای اعلام نتایج آزمون آنلاین تعیین سطح آلمانی معمولاً کوتاه و بلافاصه بعد از آزمون بصورت آنلاین در اختیازتان قرار داده میشود، و بعد از آزمون راهنمایی های لازم جهت اقدامات بعدی خدمتتان ذکر شده است.