رفتن به محتوا

✅ آموزشگاه زبان انگلیسی آنلاین و غیر حضوری (آموزش مجازی)

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یکی ازبرنامه‌های مهم زندگی شخصی هر فردی به شمار می‌رود. اما با توجه به مشغله‌ی کاری، ترافیک زیاد، آلودگی هوا و همچنین شرایط خاص قرنطینه  افراد زیادی هستند که آموزش آنلاین زبان انگلیسی را به شرکت در کلاس‌های حضوری، ترجیح می‌دهند.
با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بعد از شیوع بیماری کرونا، تعداد کسانی که به شرکت در دوره‎ های کلاس زبان آنلاین تمایل دارند، رو به افزایش است.

در واقع برخی اتفاقات، سبب تغییر سبک زندگی ما می‎شوند و به ما فرصتی جهت استفاده بهینه از امکانات و تکنولوژی جدید می‌دهند. شرکت در کلاس زبان آنلاین در بهترین آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی قطعا در این راه کمک زیادی به ما خواهد کرد.

در این مقاله سعی کرده ایم اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم که پس ازمطالعه آن به راحتی می توانید بهترین روش آموزش را در بهترین آموزشگاه، برای  خود و یا فرزندانتان انتخاب نمایید ، با GMT همراه باشید…

مطالب جدیدی که در این مطلب به آنها خواهیم پرداخت:

 • بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 • چطور میتوانم بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی رو انتخاب کنم؟
 • تعیین سطح آنلاین در موسسه زبان خارجه gmt توسط اساتید باتجربه انجام می‌پذیرد.
 • آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان
 • تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین

بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی:

با رشد کیفیت و سرعت اینترنت و پیشرفت روش‌های آموزشی، مراکز زیادی اقدام به برگزاری آموزش زبان انگلسیی آنلاین نموده‌اند. از طرفی تعداد زیاد آمار جستجو در گوگل برای عبارت‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین و بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی  نشان می‌دهد که تقاضا برای یادگیری زبان انگلیسی آنلاین نیز به سرعت رو به افزایش است.

چطور میتوانم بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی رو انتخاب کنم؟

برای رسیدن به جواب این سوال باید چندین فاکتور را بررسی نماییم تا بتوانیم با جمع‎ بندی این فاکتورها به هر آموزشگاهی امتیاز داده و در نهایت با جمع بندی این امتیازها، بهترین آموزشگاه آنلاین زبان را انتخاب کنیم.

تعیین سطح آنلاین در موسسه زبان خارجه GMT توسط اساتید باتجربه انجام می‌پذیرد.

توجه به این نکته نیز ضروری است که  در تبلیغات برخی موسسات مطلبی با عنوان آموزش زبان انگلیسی  آنلاین رایگان دیده می‌شود، می توان گفت که چیزی با عنوان آموزش صد در صد رایگان زبان انگلیسی وجود ندارد.
البته  بسیاری از موسسات اقدام به  برگزاری یک یا دو جلسه زبان آنلاین رایگان می‌نمایند تا شما ضمن حضور در این دوره  با شیوه برگزاری کلاس در سیستم آنلاین موسسه آشنا شده و تصمیم گیری نمایید.

جهت آشنایی با شیوه های تدریس آموزشگاه زبان آنلاین GMT، این موسسه  با برگزاری  یک تا دوجلسه آموزش زبان انگلیسی آنلاین رایگان ، به شما این  امکان را  می‎دهد که پس از آشنایی کامل با روش تدریس این موسسه، اقدام به ثبت نام نمایید.

مزایای کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی در موسسه GMT

1. نداشتن محدودیت جغرافیایی

با شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی موسسه ما، شما می‌توانید از هر نقطه‌ای از دنیا و بدون محدودیت جغرافیایی در کلاس‌ها شرکت کنید. تنها نیاز به یک دستگاه متصل به اینترنت دارید. این بدان معناست که شما دیگر محدود به انتخاب معلمان و آموزشگاه‌های محلی نیستید و می‌توانید بهترین اساتید را بر اساس نیازها و ترجیحات خود انتخاب کنید.

2. هزینه کمتر

کلاس‌های آنلاین ما معمولاً هزینه‌های کمتری نسبت به کلاس‌های حضوری دارند. شما نیاز به پرداخت هزینه‌های رفت و آمد ندارید و همچنین اساتید نیز از پرداخت هزینه‌های اضافی برای امکانات فیزیکی معاف هستند. این کاهش هزینه‌ها باعث می‌شود تا کلاس‌ها برای دانش‌آموزان مقرون‌به‌صرفه‌تر باشند.

3. انعطاف‌پذیری برای شاغلان

یکی از مشکلات اصلی کلاس‌های حضوری، محدودیت زمانی است که با ساعت کاری شاغلان تداخل دارد. کلاس‌های آنلاین موسسه ما با برنامه‌های زمانی انعطاف‌پذیر این مشکل را حل کرده‌اند. شما می‌توانید در هر زمانی که برایتان مناسب است، در کلاس‌ها شرکت کنید. این ویژگی به خصوص برای افراد شاغل و کسانی که مسئولیت‌های خانوادگی دارند، بسیار مفید است.

4. صرفه‌جویی در وقت

کلاس‌های آنلاین موسسه ما به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به صرف وقت در ترافیک و رفت و آمد، از خانه یا محل کار خود در کلاس‌ها شرکت کنید. شما می‌توانید با لباسی راحت و در محیطی آشنا به یادگیری بپردازید، که این خود می‌تواند به تمرکز و بهره‌وری بیشتر شما کمک کند.

5. استفاده از متدهای آموزشی روز

در کلاس‌های آنلاین ما از متدهای آموزشی به‌روز و جذاب استفاده می‌شود. به جای مقالات طولانی و کسل‌کننده، از لوازم کمک آموزشی متنوع و متدهای گرافیکی و تعاملی بهره‌برداری می‌شود. این روش‌ها نه تنها یادگیری را جذاب‌تر می‌کنند، بلکه تاثیرگذاری بیشتری نیز دارند.

این مزایا نشان می‌دهند که کلاس‌های آنلاین موسسه ما نه تنها به شما کمک می‌کنند تا با هزینه کمتر و زمان‌بندی منعطف‌تری زبان انگلیسی را بیاموزید، بلکه با استفاده از متدهای آموزشی به‌روز و پشتیبانی کامل، تاثیرگذاری بیشتری در فرآیند یادگیری خواهید داشت.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان:

دلیل اهمیت آموزش زبان انگلیسی به کودکان این است که در دوران کودکی هوش و استعدادهای کودکان در بالاترین حالت ممکن قرار دارد و می توان انجام کارها را به سادگی به کودکان آموزش داد.

کودکان معمولا بیش از آنچه در کلمات می گویند، می فهمند. اگر روش تدریس برای آنها سرگرم کننده و همراه با برنامه های متمرکز باشد، باعث می شود زبان انگلیسی را با سرعت خودشان یاد بگیرند.

کودکان معمولا مشغول کاوش در دنیای خودشان هستند و اکثر آنها مشتاق کشف چیزهای جدید هستند، به ویژه اگر به آنها روشی دلگرم کننده  وجذاب ارائه شود.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

جهت بازدهی بیشتر کودکان عزیزتان از کلاس آنلاین به این نکات توجه فرمایید:

اما با توجه به شرایط موجود در جامعه، مشغله زیاد والدین، بحث قرنطینه و تلاش برای حفظ سلامت فرزندان از سوی والدین، این روزها آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان نیز علاقه‌مندان زیادی دارد. اما تجربه ثابت کرده است که برای کسب نتیجه بهتر در جهت یادگیری زبان انگلیسی آنلاین باید به چند نکته توجه ویژه داشته باشیم:

? اول اینکه زمان  جلسات آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان نباید طولانی باشد. توجه به این نکته ضروری است که حتی بزرگسالان نیز از جلسات طولانی آموزش خسته و کسل شده و تمرکز آنها به شدت کاهش می یابد. پس بهتر است به جای جلسات طولانی، آموزش زبان انگلیسی مختصر و مفید برگزار شود.

? دوم اینکه از برگزاری کلاس‎های خشک و جدی برای کودکان پرهیز نمایید. برگزاری کلاس‎های آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان باید همراه با بازی و شور و نشاط باشد تا کودک در میانه راه، درگیر دل‌زدگی و بی میلی برای شرکت در کلاس زبان آنلاین نشود.

?نکته سوم نیز این است که جلسات آموزش آنلاین انگلیسی باید برنامه ریزی شده و منظم باشد.

اگر تاکنون از کلاس‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان استفاده نکرده اید، بهتر است این روش را امتحان کنید تا از مزایای آن نسبت به روش حضوری بهره مند شوید.

در هر صورت در آغاز راه و برای شروع  دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین بهتر است والدین نیز یک برنامه منسجم و کامل برای کودکان خود داشته باشند، اگر والدین نمی‌توانند این کار را انجام دهند، بهتر است با کمک یک مشاور یا کارشناس، یک برنامه دقیق برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی به فرزندان خود، طراحی کنند.

 جهت بازدهی بیشتر کودکان عزیزتان از کلاس آنلاین به این نکات توجه فرمایید

با شرکت در کلاس آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی موسسه زبان خارجه GMT، فرزندان عزیز شما با اشتیاق بیشتری زبان انگلیسی را فرا می‎گیرند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین:

هر فردی که قصد شرکت در دوره‌های آموزش اینترنتی زبان انگلیسی را دارد، بهتر است از همان ابتدا هدف خود را مشخص نماید.
اگر هدف فرد از یادگیری زبان انگلیسی، مهاجرت، کسب و کار و یا تحصیل باشد، پس باید به دنبال موثرترین روش در یادگیری زبان انگلیسی باشد، توصیه ما  به این افراد شرکت در دوره‎ های  تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین است. 

از مهم ترین مزایای این روش این است که سرعت یادگیری افزایش می‌یابد، بنابراین ممکن است که تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین در ابتدا پرهزینه به نظر برسد، اما با توجه به سرعت یادگیری و کوتاه شدن دوره آموزش تا حصول بهترین نتیجه، این روش حتی می تواند به کاهش هزینه فرآیند یادگیری نیز منجر شود.

در یادگیری به روش خصوصی، مدرس با توجه به توانایی‌ها و سطح واقعی دانش آموز می‌تواند برنامه مخصوص به فرد را پایه‌ریزی و اجرا نماید.  زبان آموز و مدرس می‎توانند روی اهداف بیشتری تمرکز کنند.
?مثلا اگر شخصی با هدف مهاجرت در این دوره‌ها شرکت می‌کند، قطعا می‌تواند برای خود برنامه‌ریزی زمانی داشته باشد و تا زمان مهاجرت به سطح قابل قبولی برسد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین

به چند دلیل شرکت در دوره‌‎های تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

1 – در کلاسهای خصوصی محور اصلی کلاس خود شما هستید، پس در زمان کمتر بازدهی بیشتری خواهید داشت. در صورتی که در دوره‌های خصوصی بهترین آموزشگاه آنلاین زبان شرکت نمایید، مدرس شما می‌تواند سبک و سرعت یادگیری شما را در برنامه ریزی خود لحاظ کند و بدین ترتیب یک رابطه خوب بین زبان آموز و مدرس ایجاد می‌شود.

2 – درکلاسهای آنلاین خصوصی زبان، می توانید فارغ از برنامه‌ریزی قبلی ساعت و روز کلاس، در صورت اضطرار با هماهنگی قبلی کلاس خود را جابجا نمایید و یا حتی با جایگزین کردن جلسات دیگر، در  مورد غیبت در تعداد محدودی از جلسات اضطراب نداشته باشید. 

3 – در این دوره‌ها مدرس می‌تواند برروی نقاط ضعف زبان آموز خود تمرکز کرده و با رفع آنها به کسب نمرات بهتر در آزمونها به او کمک کند.

4 – یک مدرس خوب در دوره‌های خصوصی  می‌تواند زبان آموز را در انجام تکالیف و تستها تا حد زیادی همراهی نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درارتباط با دوره‎های تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین، با کارشناسان آموزشگاه زبان آنلاین تماس بگیرید.

چرا و به چه دلیل زبان انگلیسی آنلاین را پیشنهاد میکنیم؟

زبان انگلیسی در جهان به عنوان یک زبان بین المللی شناخته می شود. بنابراین افرادی که زبان رسمی کشور آنها انگلیسی نیست، تلاش می‌کنند تا این زبان را به صورت کامل یاد بگیرند.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی به حدی زیاد است که یکی از شرایط مهم استخدام  شرکت‌ها و سازمان‌ها، تسلط به زبان انگلیسی می‌باشد. با شرکت در دوره‌های آموزش اینترنتی زبان انگلیسی، می‌توانید کلیه مهارت‎های لازم برای مکالمه را حتی به صورت محاوره‌ای فرا بگیرید.

امروزه تعداد افراد علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی در کشور ما نیز رو به افزایش است. با توجه به شرایط حاکم بر جامعه، تعداد متقاضیان برای شرکت در دوره‎ های آموزش زبان انگلیسی آنلاین نیز فراوان است.  با شرکت در کلاس‌های آنلاین می توانید این زبان پرکاربرد بین المللی را به خوبی آموزش ببینید و با یادگیری زبان انگلیسی، می‌توانید به راحتی در محیط‌های کاری بین‌المللی فعالیت کنید و به سادگی با شرکتهای تجاری از سراسر جهان همکاری کنید. همچنین، دسترسی آسان به منابع آموزشی و اطلاعاتی در زبان انگلیسی برای شما فراهم می‌شود و می‌توانید از تحقیقات و دانش روز دنیا بهره‌برداری کنید.

دوره‌های آموزش اینترنتی زبان انگلیسی موسسه gmt

دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی کودکان و بزرگسالان، به صورت گروهی و خصوصی در موسسه زبان خارجه GMT برگزار می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]

27 دیدگاه

 1. Avatar

  چقدر خوب بود ، ممنون که تصمیم گیری رو براری من راحت کردید❤

  • Avatar

   خوشحالیم که براتون مفید بوده ❤

 2. Avatar

  شهریه ثبت نام تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین چقدره؟ روزاش رو میتونیم خودمون انتخاب کنیم؟

  • Avatar

   سلام خدمت شما، لطفاً با آموزشگاه تماس بگیرید، کارشناسان دپارتمان انگلیسی راهنماییتون میکنن.

 3. Avatar

  من کلاس های آنلاین زبان انگلیسی شما رو شرکت میکنم، خیلی راضی هستم?

  • Avatar

   خوشحالیم که رضایت دارید دوست عزیز ?

 4. Avatar

  دوره‌های زبان آنلاین از همه لحاظ بهتره?

 5. Avatar

  کلاس انگلیسی فشرده آنلاین هم دارین؟

  • Avatar

   بله، کلاس‌های فشرده آنلاین هم داریم. برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

 6. Avatar

  مقاله خیلی خوبی بود و نکات مفیدی رو درباره انتخاب بهترین آموزشگاه آنلاین بیان کرده بود. من خودم تو کلاس‌ های آنلاین شما شرکت میکنم و تجربه خیلی خوبی دارم.

  • Avatar

   از اینکه تجربه خوبی با ما داشتید بسیار خوشحالیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 7. Avatar

  مطالب این مقاله واقعاً جامع و کامل بود و کمک کرد تا مطمئن بشم که انتخاب درستی کردم. پیشنهاد می‌کنم همه بخوننش.

  • Avatar

   خوشحالیم که مقاله براتون مفید بود و به انتخاب شما کمک کرد. ممنون از پیشنهادتون!

 8. Avatar

  این مقاله خیلی خوب مزایای کلاس‌های آنلاین رو توضیح داده. پرفکت بود!

  • Avatar

   خیلی ممنون از نظر لطف شما. امیدواریم همیشه از کلاس‌ها لذت ببرید.

 9. Avatar

  از وقتی که در کلاس‌های آنلاین gmt شرکت کردم، پیشرفت زیادی داشتم. اساتید با تجربه و منابع آموزشی عالی!

  • Avatar

   از شنیدن پیشرفتتون بسیار خوشحالیم. امیدواریم همیشه موفق باشید!

 10. Avatar

  بهترین تصمیمی که گرفتم، ثبت نام تو کلاس‌های آنلاین شما بود. با شرایط کاری و ترافیک تهران، خیلی راحت می‌تونم از خونه زبان یاد بگیرم.

  • Avatar

   از اینکه تصمیم درستی گرفتید و از خدمات ما رضایت دارید خوشحالیم. موفق باشید!

 11. Avatar

  من به تازگی با آموزشگاه شما آشنا شدم و توی دوره‌های آنلاینش شرکت کردم. واقعاً عالی بود! مطالب آموزشی خیلی جذاب و کاربردی بودن. ممنون از این مقاله مفید.

  • Avatar

   خوشحالیم که از دوره‌های ما راضی هستید! موفقیت شما باعث افتخار ماست.

 12. Avatar

  تایم کلاس های آنلاینتون فرق میکنه؟

  • Avatar

   بله، تایم کلاس‌ها متفاوت هست و ما سعی می‌کنیم با برنامه شما هماهنگ باشیم. برای جزئیات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

 13. Avatar

  برای کسی مثل من که دائم در سفر هست، کلاس‌های آنلاین GMT یه نعمت بزرگه.

  • Avatar

   خوشحالیم که کلاس‌های آنلاین ما برای شما مفید بوده.

 14. Avatar

  شهریه هاتون چقدره برای آنلاین؟

  • Avatar

   لطفاً برای اطلاعات دقیق‌تر درباره شهریه‌ها با موسسه تماس بگیرید.


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !