رفتن به محتوا

✅خرید مدرک گوته و ösd: فریب یا فرصت؟❌

ما به تمامی سوالاتی که ممکن است در ذهن شما ایجاد شود را بررسی کرده و مطمئن ترین روش ممکن را به شما عزیزان ارائه کرده ایم.
با آموزشگاه زبان آلمانی GMT همراه باشید تا با موضوعات زیر آشنا شویم.

در این مقاله به این سوالات جواب خواهیم داد:

 1. آشنایی با آموزش گوته و ösd
 2. هزینه های خرید مدرک گوته و ösd
 3. خرید مدرک گوته و ösd و تهدید به بلک لیست شدن
 4. آیا امکان خرید مدرک گوته و ösdدر ایران و کشور های دیگر وجود دارد؟
 5. آیا این مدارک قابل استعلام رسمی هستند؟
 6. امکان این وجود دارد که شخص دیگری در آزمون به جای شما شرکت کند؟
 7. بهترین و مطمئن ترین روش برای گرفتن مدرک گوته و ösd چیست؟

آشنایی با آزمون گوته و ösd:

آزمون زبان آلمانی در سطوح مختلف از C1 تا A1 برگزار خواهد شد که پایین ترین سطح A1 و بالاترین سطح C1 می‌باشد افرادی که قصد مهاجرت به کشور آلمان و اتریش را دارند باید مدرک زبان آلمانی دریافت کنند که این آزمون شامل شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن است که برای قبولی باید 60% نمره را در هر یک از این بخش ها کسب کنید.
مدرک گوته و ösd یکی از معتبر ترین مدارک زبان آلمانی است که در سراسر جهان شناخته شده است این مدرک به عنوان شاخصی برای سطح زبان آلمانی شما در تحصیل و کار مفید است امابرای دریافت این مدرک نیاز است تا آزمون های مورد نیاز را با موفقیت بگذرانید.
اول شروع، شما باید سطح خود را بر اساس سیستم CEFR تعیین کنید.
برای مثال کسانی که قصد امتحان در سطح A1را دارند معمولا برای پیوست به خانواده اقدام به گرفتن مدرک زبان آلمانی میکنند.
همچنین برای گرفتن مدرک زبان آلمانی سطح B1 باید اقدام به ویزای کاری کنید و برای گرفتن مدرک B2 زبان آلمانی باید از طریق تحصیل به کشور آلمان و اتریش مهاجرت کنید.

آشنایی با آزمون گوته و ösd:

هزینه های خرید مدرک گوته و ösd:

برای گرفتن مدرک گوته افرادی هزینه هایی برای خرید این مدارک مشخص کرده اند از ۲۰ میلیون تومان تا ۱۵۰ میلیون تومان با توجه به تجربه ی چندین ساله GMT در حوزه آموزش زبان آلمانی لطفا به هیچ کدام از این افراد سود جو و فرصت طلب و شرکت های به ظاهر معتبر مدرک فروش اعتماد نکنید. در ادامه با ما باشید تا دلایل محکم تری برای شما ارائه بدهیم.

?ارائه مدرک گوته و ösd تضمینی همراه با استعلام رسمی:

بسیاری از افراد با این بیان که مدارک ما قابل استعلام هستند و تمامی افراد تضمینی می‌توانند مهاجرت به کشور آلمان را داشته باشند مبلغی ناچیز بعنوان بیعانه از شما خواهندگرفت و بعد از تحویل مدرک از شما تسویه کامل را خواهند گرفت که خود نوعی کلاه برداری محسوب میشود.
⛔ لطفا اصلا و ابدا به هیچ یک از این افراد اعتماد نکنید به چند دلیل که در ادامه به آنان پرداخته ایم.

هزینه های خرید مدرک

خرید مدرک گوته و ösd و دردسر های بلک لیست شدن!

اگر از افراد و منابع غیر مطمئن مدرک خریدی، فکر مهاجرت به آلمان و اتریش رو از سرت بیار بیرون!!

بله درست شنیدید ، در صورت ارتکاب تخلف و پیگیری موسسه گوته ، شما در بلک لیست قرار خواهید گرفت!
بعد از تسویه و گرفتن این مدارک از افراد سود جو متوجه این موضوع خواهید شد که این مدارک جعلی و قابل استعلام رسمی نیست و از آنان میخواهید که پول شما را بازگردانند اما شما را تهدید میکنند که اگر شکایت کنید به سفارت خانه و موسسه گوته اعلام خواهد کرد که شما همچین کاری انجام داده اید و دیگر برای همیشه نمیتوانید به کشور آلمان و اتریش مهاجرت کنید و همچنین اگر شما متوجه این موضوع نشوید که مدرک شما جعلی و قلابی می‌باشد به محض ارائه به سفارتخانه های آلمان و اتریش آنان بسیار سریع متوجه این موضوع شده و شما را به عنوان متخلف در بلک لیست قرار میدهند این جاست که میگن دیگه فکر مهاجرت رو از سرت ببر بیرون !!

? به جای شما شخص دیگری در آزمون شرکت کند!

اگر از ما میخواهید به هیچ قیمتی این کار را انجام ندهید چرا که سیستم آزمون های بین المللی به گونه ای پایه ریزی شده است که به هیچ وجه ممکن شما نمیتوانید فردی حتی شبیه به خود را سر جلسه بگذارید این پیشنهاد از سوی افراد کلاه بردار به شما ارائه میشود که خیال شما راحت باشد افراد ما هماهنگ هستن با مرکز آزمون اما دوربین ها آنلاین فرد به فرد از شما عکس میگیرند عملٱ این کار هم نشدنی خواهد بود و تمامی راه های تقلب بسته شده است پس خرید مدرک گوته و ösd در این مرحله هم شکست میخورد.
این نکته هم یادتان باشد که در آزمون مکالمه خود شما باید حضور داشته باشید در نتیجه تمامی درب ها برای تقلب بسته اند و گول افراد کلاه بردار را نخورید.

خرید مدرک گوته و ösd و دردسر های بلک لیست شدن!

چاپ قلابی مدرک گوته و ösd و نحوه تشخیص آن:

شاید شما هیچ فرقی بین مدرک اصلی و قلابی را متوجه نشوید چه بسا که مدارک قلابی آنقدر شبیه به مدارک اصلی هستند که همکاران ما هم پس از چندین سال سابقه فعالیت در این حوزه متوجه نشوند اما هنگام ارائه و استعلام از مراکز بین الملل آنان به سرعت متوجه این موضوع میشوند و در این حالت شما را متخلف محسوب کرده و کار های مهاجرتی شما را رد خواهند کرد.

✅ آیا خرید مدرک گوته و ösd در کشور های دیگه امکان دارد؟

این نکته را در نظر داشته باشید که مراکز معتبری مانند گوته و ösd هیچ وقت اعتبار خود را به خاطر صدور یک مدرک به خطر نمی اندازند پس نه تنها در ایران بلکه در هیچ کشوری از دنیا این کار نشدنی خواهد بود. پس با تبلیغات های وسوسه انگیز تحریک به انجام این کار نشویم.

راحت ترین روش برای گرفتن مدرک گوته و ösd:

اصولی ترین روش ممکن برای مهاجرت به کشور آلمان و گرفتن مدارک معتبر شرکت در کلاس های آموزش زبان آلمانی می‌باشد چرا که آموزشگاه زبان آلمانی GMT با روش های خاص و کلاس های متنوع برای هر سبک از تیپ شخصیتی و محدودیت های زمانی هر فرد یادگیری زبان را بسیار شیرین کرده است.

? گلیم خود را از آب بیرون بکشید!

این نکته را در نظر داشته باشید که شما به هر حال قصد مهاجرت دارید پس زبان آن کشور مقصد را نیاز دارید تا بتوانید گلیم خود را از آب بیرون بکشید از آنجایی که هزینه های یادگیری زبان در ایران بسیار ارزان تر از کشور های غربی می‌باشد پس همین حالا تصمیم به یادگیری زبان آلمانی بکنید.

راحت ترین روش برای گرفتن مدرک

? جمع بندی:

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر دوره های آموزش زبان آلمانی با آموزشگاه در ارتباط باشید تا بتوانیم شما عزیزان را در مسیر درست و اصولی یادگیری زبان قرار داده و نمره بالا و مطلوبی را برای آزمون گوته و ösd دریافت نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر از آزمون گوته لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید.

? همچنین برای اطلاعات بیشتر از دوره های آموزش زبان آلمانی به لینک زیر مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 2.7]

11 دیدگاه

 1. Avatar

  امون از دست این کلاه بردارها ! خیلی از دوستان مهاجر افغان اقدام به این کار میکنن و به نتیجه ای هم نمیرسن

 2. Avatar

  کلاس های آمادگی آزمون testdaf هم برگزار میکنین آیا؟؟

  • Avatar

   بله ، با موسسه تماس بگیرید مشاورین راهنمایی میکنند.

  • Avatar

   بله خدمتتون هستیم با آموزشگاه تماس بگیرید

 3. Avatar

  من اونجا آمادگی آزمون B2 خوندم با استادی که خودشون سالیان سال آلمان زندگی کرده بودن از همین جا ازشون تشکر میکنم واقعا مدیون ایشون هستم?❤️

 4. Avatar

  من براي مهاجرتم پيش شما زبان خوندم علاوه بر زبان خيلي براي كاراي مهاجرتيم راهنماييم كردن ويزامم اومد براي اول ماه بعد ممنون ?

  • Avatar

   خوشحالیم که رضایت داشتید

 5. Avatar

  آموزشگاه خوبی دارید من دوستم اونجا انگلیسی میخونه، خودمم میخوام تو کلاسای آلمانیتون شرکت کنم

  • Avatar

   تشریف بیارید خدمتتون هستیم

 6. Avatar

  من امتحان دادم رد شدم با وجودیکه a2 تموم کرده بودم ده نمونه را حفظ بودم و مواقع معرفی تمام سوال ها را پاسخ دادم و در آخر ۵۰ گرفتم و دوستهایم که مثل من درس خوانده بودن آنها هم رد شدن اما برای بار دوم همه قبول شدن چون گوته برای بار اول همه را رد میکند بخاطر پول بار دوم همه را قبول میکند گوته ده حق مردم بی انصافی میکند و لغت های میارد تو امتحان که سطح اش خیلی بالا است من روزی که رد شدم از آن روز به بعد روی کتاب باز نکردم و کاملآ ناامید شدم درست است شما بخاطر پول مردم رد میکنید اما ما سر بانک نیستیم پول چاپ نمی کنیم اشکال ندارد اگر امتحان ۳ تومن میگرفتین تا سه بار هم امتحان میدادم اما شش میلیونی خیلی پول است من توانشه ندارم هر دفعه شما رد کنین و من امتحان بدهم

  • Avatar

   البته، درک می‌کنیم که ناامیدی شما از نتایج آزمون گوته کاملاً طبیعی است. اما مطمئن باشید که سازمان گوته به اعتبار و ارزش و رسالت خود اهمیت می‌دهد و آزمون‌هایش بر اساس استانداردهای بین‌المللی طراحی شده‌اند. گاهی نتایج آزمون‌ها با انتظارات و پیش بینی متقاظیان مطابقت ندارند، اما این فرصتی است برای یادگیری بیشتر و بهبود مهارت‌هایتان و بدون شک اگر آزمون را مطابق استاندارد و درست پاسخ دهید به نتیجه مطلوب خواهید رسید و این پیش فرض ذهنی را برای خود ملاک قرار ندهید! به جای ناامیدی، این تجربه را به عنوان یک چالش برای رشد و پیشرفت ببینید. امیدوارم به زودی به هدفتان برسید و موفق و سربلند باشید.


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !