Skip to content

✅ آموزش زبان آلمانی سطح C1، تنها راه قبولی آزمون‌های بین المللی

افرادی که علاقه دارند در کشورهای آلمانی‌زبان تحصیل کنند، بعد از کسب مدرک ،B1 باید برای مدرک C1 زبان آلمانی اقدام کنند. به علاوه، با گرفتن مدرک سطح C1 زبان المانی می‌توانید در سفرها و جشنواره‌های مختلف با افراد آلمانی زبان به راحتی صحبت کنید و با فرهنگ و زندگی آن‌ها به طور کامل آشنا شوید.

به همین علت، بعد از مدرک B1، اولین اقدامی که باید انجام دهید گرفتن مدرک C1 زبان آلمانی است. در ادامه این مقاله به طور کامل راجع به سطح C1 زبان آلمانی صحبت می‌کنیم تا به طور کامل جواب سوال‌های خود را بگیرید.

در ادامه این مقاله مطالب زیر را مطالعه می‌کنید:

 • مدرک سطح C1 زبان آلمانی چیست؟
 • زبان المانی سطح C1 مناسب چه کسانی است؟
 • بعد از آموزش سطح C1 زبان آلمانی چه مهارت‌هایی کسب می‌کنید؟
 • برای شرکت در دوره آموزش سطح C1 زبان المانی چه پیش نیازهایی لازم است؟
 • چگونه برای سطح C1 زبان آلمانی آماده شوید؟
 • چرا آموزشگاه GMT بهترین گزینه روی میز است؟

? مدرک سطح C1 زبان آلمانی چیست؟

با گرفتن مدرک سطح C1 زبان المانی می‌توانید متون پیچیده و متنوع در حوزه‌های مختلف را بخوانید و بفهمید. به علاوه، سطح C1 زبان آلمانی به شما کمک می‌کند که به راحتی مکالمه کنید و ایده‌ها و نظرات خود را به زبان آلمانی و با استفاده از اصطلاحات و واژگان پیچیده بگویید.

افرادی که مدرک سطح C1 زبان آلمانی را دریافت می‌کنند، مهارت بالایی در خواندن و نوشتن دارند و می‌توانند متون سخت و پیچیده با واژگان و اصطلاحات متفاوت را درک کنند.

? زبان آلمانی سطح C1 مناسب چه کسانی است؟

آموزش سطح C1 زبان آلمانی برای برخی از افراد با اهداف ویژه بسیار مناسب است. در زیر به چند مورد از این اهداف اشاره می‌کنیم.

1- مدرک سطح C1 زبان آلمانی برای بزرگسالان بالای ۱۷ سال مناسب است.
2 – سطح C1 زبان آلمانی مناسب افرادی است که می‌خواهند برای آزمون‌های بین‌المللی مانند گوته آماده شوند.
3 – زبان آلمانی سطح C1 مناسب افرادی است که می‌خواهند به سفر بروند یا مهاجرت تحصیلی و کاری به کشور آلمان داشته باشند.
4 – گرفتن مدرک سطح C1 آلمانی برای افرادی که علاقمند به تدریس زبان آلمانی هستند بسیار کاربردی است.

 زبان آلمانی سطح C1 مناسب چه کسانی است؟

✅ بعد از آموزش سطح C1 زبان آلمانی چه مهارت‌هایی کسب می‌کنید؟

افرادی که در دوره آموزش سطح C1 زبان آلمانی در آموزشگاه GMT شرکت می‌کنند این توانایی را دارند که:

 • نظرات و ایده خود را به زبان آلمانی بیان کنند.
 • متن‌های سخت و پیشرفته یا مقالات علمی تخصصی را درک کنند و حتی نظر خود را در مورد این موضوعات در هر جمعی بگویند.
 • افرادی که مدرک سطح C1 در زبان آلمانی را دارند، قادرند مقالات کوتاهی در زمینه موضوعات پیچیده و تخصصی ارائه دهند.
 • سطح C1 زبان آلمانی به افراد کمک می‌کند که بدون آمادگی قبلی موضوعات مختلف و تفکرات خود را به راحتی به زبان آلمانی بیان کنند.
 • گرفتن مدرک سطح C1 آلمانی شما را برای آزمون گوته آماده می‌کند.
 • سطح C1 زبان آلمانی امکان ترجمه و زیرنویس کردن فیلم‌ها را به شما می‌دهد.
 • می‌توانید در کنفرانس‌ها شرکت کنید و حرف بزنید.
بعد از آموزش سطح C1 زبان آلمانی چه مهارت‌هایی کسب می‌کنید؟

✅ برای شرکت در دوره آموزش سطح C1 زبان آلمانی چه پیش‌نیازهایی لازم است؟

آموزشگاه GMT به عنوان یک آموزشگاه تخصصی در حوزه برگزاری آزمون گوته و آموزش زبان آلمانی، کلاس‌های سطح C1 زبان آلمانی را تنها برای افراد واجد  شرایط برگزار می‌کند. برای اینکه بتوانید در کلاس‌های آموزش سطح C1 زبان آلمانی آموزشگاه GMT شرکت کنید، حتماً باید مهارت خود در سطح B1 زبان آلمانی را اثبات کرده باشید. در واقع قبل از شرکت در کلاس‌های زبان آلمانی سطح C1، حتماً یک تست از شما گرفته می‌شود تا میزان تسلط شما روی زبان آلمانی به طور کامل سنجیده شود. 

آموزشگاه GMT به شدت روی برگزاری کلاس زبان آلمانی بر اساس سطح و تخصص افراد حساس است. به همین علت بعد از تست، شما به طور ۱۰۰ درصد مطمئن می‌شوید که سطح B1 زبان آلمانی را به طور کامل یاد گرفته‌اید و آمادگی ورود به کلاس زبان آلمانی سطح C1 را دارید.

✅ چگونه برای سطح C1 زبان آلمانی آماده شوید؟

? اگر عزم خود را جذم کرده‌اید که مدرک سطح C1 زبان آلمانی را از آن خود کنید حتماً موارد زیرا انجام دهید.

? متون آلمانی را با صدای بلند بخوانید

کسانی که می‌خواهند به سطح C1 زبان آلمانی برسند حتماً باید تلفظ درستی داشته باشند.

درست است! تلفظ درست و نیز اجرای متون با صدای بلند می‌توانند به بهبود مهارت‌های گفتاری شما کمک کنند و باعث بهبود درک مطالب شود. علاوه بر این، با تمرین کردن تلفظ صحیح، می‌توانید به سطح C1 زبان آلمانی برسید. بهتر است که در این راه، از روش‌های مختلفی مانند گوش دادن به منابع صوتی آموزشی یا فیلم‌ها، تمرین خواندن متون با صدای بلند و شرکت در مکالمات گروهی یا با شرکای زبانی استفاده کنید. این امر به شما در بهبود تلفظتان و نیز مهارت‌های گفتاری کمک خواهد کرد.

متون آلمانی را با صدای بلند بخوانید

? دامنه واژگان خود را گسترش دهید

از آنجا که زبان آلمانی واژگان زیادی دارد، بهتر است سعی کنید برای ساخت بهترین جملات از تنوع لغات استفاده کنید. برای رسیدن به سطح C1 زبان آلمانی، توصیه می‌شود هر روز بین ۵ تا ۱۰ واژه جدید را حفظ کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا علاوه بر افزایش دایره واژگان خود، بتوانید جملات پیچیده‌تری بسازید و ارتباط بیشتری با زبان آلمانی برقرار کنید. با تلاش و تمرین منظم، می‌توانید به سطح موردنظر خود در این زبان دست یابید.

? فیلم آلمانی ببینید

فیلم‌های آلمانی به شما کمک می‌کنند تا تلفظ‌ها را به درستی یاد بگیرید، زیرا تلفظ کلمات در زبان آلمانی کمی دشوارتر از سایر زبان‌ها ست.

زمانی که شما فیلم‌های آلمانی را تماشا می‌کنید، با تلفظ‌ها و نحوه صحیح استفاده از کلمات آشنا می‌شوید. تلفظ در زبان آلمانی ممکن است به نسبت سایر زبان‌ها چالش‌برانگیزتر باشد، اما با مشاهده فیلم‌های آلمانی توجه به جزئیات تلفظ می‌تواند به شما کمک کند. این عمل باعث می‌شود تا با تمرین و تکرار، تلفظ کلمات را به درستی یاد بگیرید و مهارت لیسنینگ خود را به صورت قابل توجهی پیشرفت دهید.

 فیلم آلمانی ببینید

?‍? شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی

افرادی که می‌خواهند به سطح C1 زبان آلمانی برسند، می‌توانند از یک میان‌بر عالی استفاده کنند. بهترین میان‌بر برای گرفتن مدرک سطح C1 زبان آلمانی شرکت در کلاس‌های آموزشی در آموزشگاه GMT است. 

شرکت در کلاس امکان مشارکت با زبان آموزان دیگر را برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید زودتر از دیگران برای آزمون‌های بین‌المللی زبان آلمانی مانند آزمون گوته آماده شوید.

⭐ چرا آموزشگاه GMT بهترین گزینه روی میز است؟

ما به شما آموزشگاه GMT را معرفی می‌کنیم، اما علت پشت پرده این اطمینان چیست؟ آموزشگاه GMT با ۱۸ سال سابقه در حوزه آموزش زبان‌های خارجه به عنوان ۱۰ آموزشگاه برتر ایران شناخته شده است. این آموزشگاه با برگزاری کلاس‌های تخصصی آموزش سطح C1 زبان آلمانی این فرصت را با علاقه‌مندان می‌دهد که به صورت کاملاً اصولی و طبق یک برنامه‌ریزی مشخص، زبان آلمانی خود را تقویت کند.

آموزشگاه GMT با برگزاری کلاس‌های زبان آلمانی به صورت گروهی، خصوصی، آنلاین، فشرده و نیمه فشرده این امکان را به تمامی علاقه‌مندان می‌دهد که با توجه به شرایطشان، در کلاس مورد نظرشان شرکت کنند. هدف آموزشگاه GMT این است که افراد به خاطر شرایط و موقعیت خاصشان، یادگیری زبان آلمانی یا هر زبان دیگری را کنار نگذارند. این آموزشگاه با کمک اساتید مجرب و متخصص در حوزه آموزش زبان آلمانی سطح C1 یک بستری مطمئن و نتیجه بخش را برای علاقه‌مندان فراهم می‌کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !