رفتن به محتوا

✅ دوره مکالمه رایگان انگلیسی در 30 روز؛ این فرصت را از دست ندهید!

آیا تا به حال به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در دنیای پر زرق و برق امروزی فکر کرده‌اید؟
اصلاً مکالمه زبان انگلیسی چه کمکی به شما می‌کند؟ جواب این سوال پیش ماست!
چه در داخل کشور زندگی می‌کنید و چه قصد مهاجرت دارید، یادگیری زبان انگلیسی یک قدم شما را از بقیه جلو می‌اندازد.

تصور کنید در خیابان راه می‌روید و یک توریست خارجی از شما سوال می‌پرسد، آیا می‌توانید جواب او را بدهید؟ یا مثل مردم عادی با ایما با اشاره به توریست می‌فهمانید که حرف او را متوجه نمی‌شوید؟
مسلماً در چنین شرایطی هر کسی احساس خجالت و شرمندگی می‌کند. اما دیگر نگران نباشید.

به لطف خدای منان، آموزشگاه GMT توانسته است با ارائه دوره رایگان مکالمه انگلیسی، یک فرصت تکرار نشدنی و استثنایی را برای همه علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی فراهم می‌کند تا همه هم وطنان سرتاسر کشور عزیزمان ایران در امر یادگیری ساده و رایگان سهیم باشند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به طور کامل با دوره رایگان مکالمه انگلیسی آموزشگاه GMT، فواید این دوره و دروس مختلف آن آشنا شوید.


چرا دوره مکالمه زبان انگلیسی رایگان آموزشگاه GMT؟

سوال خوبی است و ما یک جواب عالی برای شما داریم.
دوره مکالمه زبان انگلیسی رایگان آموزشگاه GMT ساده و کاربردی است. بهتر است بگوییم لقمه را دور سرمان نمی‌چرخانیم و مستقیم می‌رویم سر اصل مطلب. آموزشگاه GMT در دوره مکالمه انگلیسی رایگان ریز و درشت مهارت‌ها و رازهای مکالمه انگلیسی را به شما آموزش می‌دهد و صرفاً سراغ مطالب به درد بخور و کاربردی می‌رود.
شما در این دوره مباحثی را یاد می‌گیرید که بلافاصله می‌توانید در زندگی روزمره از آن استفاده کنید. جذاب است نه؟

این دوره فقط به همین جا ختم نمی‌شود. اساتید با تجربه دور هم جمع شدند تا یک تجربه یادگیری جذاب و البته رایگان را برای شما به ارمغان بیاورند. شما در این دوره تلفظ درست کلمات، اصطلاحات روزمره و کاربردی و لحن و بیان مناسب را یاد می‌گیرید.

نکته جذاب اینجاست که این دوره کاربردی برای همه زبان آموزان با هر سطح زبان است و این انعطاف پذیری جذابیت دوره رایگان مکالمه انگلیسی آموزشگاه GMT را دوچندان می‌کند.

مهم: قبل از شروع دوره لطفا به این نکات توجه کنید!

  1. تهیه دفتر و خودکار: برای ثبت جملات ماربردی و درس‌هایی که در دوره یاد می‌گیرید، تهیه یک دفتر و خودکار بسیار مفید است. با نوشتن و تمرین نوشتاری، سرعت یادگیری شما بالا خواهد رفت.
  2. برنامه‌ریزی روزانه برای یادگیری بهتر و مستمر: برنامه‌ریزی زمانی اهمیت بسیاری در یادگیری دارد. تعیین زمان‌های مشخص برای مطالعه و تمرین، به شما کمک می‌کند تا به صورت منظم در دوره مکالمه شرکت کنید و پیشرفت خود را بیشتر کنید. مرور دفتر فراموش نشود.
  3. تکرار جملات همراه با تلفظ استاد: یکی از روش‌های مؤثر برای یادگیری تلفظ صحیح و بهتر زبان انگلیسی، تکرار جملات و عبارات همراه با تلفظ استاد در دوره است. در هر جلسه، بعد از استاد، جملات و عبارات را تکرار کنید و سعی کنید تلفظ صحیح را تقلید کنید. این تمرین به شما کمک می‌کند تا تلفظ خود را بهبود بخشید و بهتر درک کنید که چگونه باید جملات را به صورت صحیح تلفظ کنید.
  4. تلاش برای استفاده فعال از زبان انگلیسی: در طول دوره، سعی کنید از زبان انگلیسی در زندگی روزمره‌تان استفاده کنید. این جملات را در مکالمات و موقعیت‌های واقعی بکار ببرید. این می‌تواند شامل گوش دادن به موسیقی و پادکست‌های انگلیسی، تماشای فیلم‌ها و سریال‌های انگلیسی، و حتی مکالمه با دوستان یا همکاران انگلیسی‌زبان باشد. این تمرین‌ها به شما کمک می‌کنند تا با زبان در موقعیت‌های واقعی آشنا شوید و مهارت مکالمه‌تان را تقویت کنید.

از این روش‌ها برای تقویت تلفظ و به خاطر سپردن جملات در دوره استفاده کنید. با تکرار مداوم و بکاربردن جملات، مهارت مکالمه‌تان بهبود خواهد یافت. موفق باشید!

مباحث آموزشی دوره یادگیری مکالمه انگلیسی رایگان آموزشگاه GMT

بهتر است برویم سر اصل مطلب؛ در این دوره شما چه چیزهایی یاد؟ دوره آموزش رایگان مکالمه زبان انگلیسی آموزشگاه GMT تمام مباحث مهم را در بر می‌گیرد که در ادامه به همه موضوعات درسی این دوره اشاره می‌کنیم.

? آموزش اصطلاحات انگلیسی در کافی شاپ و رستوران

تصور کنید در یک کافی شاپ در دل خیابان‌های انگلستان نشسته‌اید و می‌خواهید قهوه سفارش دهید؟ آیا نحوه سفارش قهوه را بلدید؟ آیا می‌دانید چگونه گارسون را صدا بزنید؟ اگر نمی‌دانید، دوره مکالمه انگلیسی رایگان آموزشگاه GMT به شما کمک می‌کند.

نگران نباشید ما در این دوره تمام اصطلاحات کاربردی و لازم برای استفاده در رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها را به شما یاد می‌دهیم. زمانی که این اصطلاحات را یاد بگیرید اعتماد به نفستان از صفر به ۱۰۰ می‌رسد  و هنگام سفر نگران سفارش غذا در رستوران نیستید زیرا همه چیز را بلدید و این جذاب‌ترین قسمت ماجراست.

به زبان آموزان دیگر ملحق شو و هرچه زود زودتر در دوره رایگان مکالمه انگلیسی آموزشگاه GMT شرکت کن.

آموزش اصطلاحات انگلیسی در کافی شاپ و رستوران

? آموزش روزهای هفته، فصل و ماه‌ها به زبان انگلیسی

همانطور که گفتیم آموزشگاه GMT در این دوره رایگان مباحث کاربردی را پوشش می‌دهد. در نتیجه، این آموزشگاه از آموزش روزهای هفته و ماه‌ها غافل نمی‌شود. آموزشگاه GMT وارد عمق مطلب می‌شود و در کنار آموزش روزهای هفته و فصل‌ها نحوه استفاده از آنها در جملات مختلف و حتی سوال در مورد ماه تولد و استفاده از تاریخ‌های مختلف را به شما آموزش می‌دهد.

بیشتر از این وقت ارزشمندت رو هدر نده و هرچه زودتر در دوره رایگان مکالمه انگلیسی GMT شرکت کن.

آموزش روزهای هفته، فصل و ماه‌ها به زبان انگلیسی

?آموزش اصطلاحات انگلیسی برای خرید در فروشگاه

به کشور مورد نظرتان سفر کرده‌اید و می‌خواهید در فروشگاه لباس بخرید اما نمی‌دانید چگونه قیمت بپرسید یا با فروشنده حرف بزنید؟ این حس درماندگی را کاملاً درک می‌کنیم و به همین علت در دوره رایگان مکالمه انگلیسی تمامی اصطلاحات برای خرید کردن در فروشگاه‌ها را به شما آموزش می‌دهیم. به علاوه، ما در این دوره فراتر از این مسائل معمولی پیش می‌رویم به طوری که نحوه استفاده از اصطلاحات در شرایط مختلف را نیز یاد می‌دهیم. زمانی که صحبت با فروشنده به زبان انگلیسی را یاد بگیرید، شک نکنید با اعتماد به نفس بیشتری خرید می‌کنید و ترس و نگرانی برای سوال پرسیدن ندارید.

مکالمات روزمره زبان انگلیسی رو “رایگان” با آموزشگاه GMT یاد بگیر.

آموزش اصطلاحات انگلیسی برای خرید در فروشگاه

? آموزش اصطلاحات انگلیسی در سفر

به کشور مورد نظرتان سفر کرده‌اید و می‌خواهید مکان‌های توریستی را ببینید یا در خیابان‌ها قدم بزنید اما حتی آدرس پرسیدن را هم بلد نیستید؟ چگونه می‌توانید تاکسی بگیرید یا خیابان‌ها را پیدا کنید؟ درست در چنین لحظه‌ای است که با خودتان می‌گویید کاش در کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی شرکت می‌کردم. اما هنوز دیر نشده است. با شرکت در کلاس‌های مکالمه رایگان آموزشگاه GMT مکالمه زبان انگلیسی را قورت می‌دهید. ما در این کلاس‌ها زیر و بم اصطلاحات لازم در سفر را به شما یاد می‌دهیم.

آموزش اصطلاحات انگلیسی در سفر

? فرصت شرکت در دوره رایگان مکالمه انگلیسی را از دست ندهید!

با توجه به مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم، شما به اهمیت یادگیری مکالمه انگلیسی پی بردید و می‌دانید که هرچه زودتر باید برای شرکت در دوره رایگان مکالمه انگلیسی اقدام کنید تا نسبت به رقبا چندین قدم جلو باشید.

آموزشگاه GMT این دوره منحصر به فرد و استثنایی را برای تمامی زبان آموزان در سطح‌های مختلف فراهم کرده است و بدون هزینه می‌توانید مکالمه انگلیسی را مثل آب خوردن یاد بگیرید. توصیه می‌کنیم این فرصت را از دست ندهید زیرا هیچ آموزشگاهی مثل آموزشگاه GMT دوره رایگان و کاربردی برگزار نمی‌کند.

GMT تنها آموزشگاهی است که چنین فرصتی برای شما فراهم می‌کند. آموزشگاه GMT به اساتید و متد آموزشی خود باور دارد و مطمئن است که سطح زبان شما بعد از این دوره نسبت به قبل چنان تغییر می‌کند که حتی خود شما نیز از این تغییر شگفت زده می‌شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !