رفتن به محتوا

✅کلاس خصوصی آیلتس: بهترین راهکار برای دستیابی به نمره قبولی آیلتس!

زمانی که در فکر مهاجرت فرو می‌روید، اولین چیزی که ذهن شما را درگیر می‌کند مدرک آیلتس است. در واقع بدون مدرک آیلتس نمی‌توانید مهاجرت کنید زیرا تمامی دانشگاه‌ها و موسسات معتبر برای پذیرش شما به نمره بالا در آزمون آیلتس نیاز دارند.

اگر بتوانید نمره قابل قبولی در آزمون آیلتس کسب کنید شانس قبولی شما در دانشگاه‌های معتبر نیز افزایش پیدا می‌کند. همه به دنبال این هستند که در یک دانشگاه معتبر تحصیل کنند چرا شما آن یک نفر نباشید؟

آموزشگاه GMT در کنار شماست تا با کمک کلاس خصوصی آیلتس به شما کمک کند که دقیقاً همان نمره‌ای که برای رسیدن به رویایتان نیاز دارید را کسب کنید.

👈 در این مقاله موارد زیر را بررس می‌کنیم:

 • یادگیری ترفندهای مخفی آزمون به کمک کلاس خصوصی آیلتس
 • چگونه با کلاس خصوصی آیلتس نمره قبولی در آزمون کسب کنیم؟
 • خصوصیات منحصر به فرد کلاس خصوصی آیلتس در آموزشگاه GMT
 • راز موفقیت در آیلتس با شرکت در کلاس خصوصی
 • چرا باید آموزشگاه GMT را برای کلاس خصوصی آیلتس انتخاب کنید؟

🕵️‍♂️یادگیری ترفندهای مخفی آزمون به کمک کلاس خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس به شما کمک می‌کند که ترفندهای مخفی آزمون آیلتس را یاد بگیرید. اگر در یک کلاس خصوصی درست ثبت نام کنید تمامی نکات مهم به شما آموزش داده می‌شود. اما توجه کنید که تنها راز موفقیت شما داشتن یک معلم نیتیو و مجرب است تا تجربیات خود را به طور کامل در اختیار شما قرار دهد.

آموزشگاه GMT با تجربه‌ترین استادان نیتیو زبان انگلیسی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در محیطی کاملاً آرام، برای کسب نمره قبولی آیلتس تلاش کنید.

یادگیری ترفندهای مخفی آزمون به کمک کلاس خصوصی آیلتس

👈 یک استاد خوب در کلاس خصوصی آیلتس موارد زیر را با شما کار می‌کند:

شبیه سازی آزمون آیلتس

کلاس آیلتس بصورت خصوصی این امکان را به شما می‌دهد که با سوالات پیشین آزمون آیلتس بیشتر آشنا شوید. زمانی که ساختار سوالات و ترفندهای مخفی پاسخ‌دهی را بدانید، بدون شک در زمان آزمون نیز بدون هیچ استرسی موفق می‌شوید.

استفاده از تکنیک‌های خاص

اگر کلاس امادگی آزمون ایلتس را با یک استاد با تجربه و کارآزموده برگزار کنید، تمامی تکنیک‌های خاص برای هر بخش آزمون آیلتس را یاد می‌گیرید. استاد آیلتس در کلاس خصوصی ترفندهای مخفی برای خواندن سریع، تکنیک‌های شنیداری و بهترین روش‌ها و استراتژی‌های صحبت کردن را به شما آموزش می‌دهد.

یادگیری با معتبرترین منابع آموزشی

کلاس آیلتس بصورت خصوصی این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با منابع مختلف آزمون آیلتس آشنا شوید و به صورت اصولی تمرین کنید. اساتید مجرب در آموزشگاه GMT، جدیدترین کتاب‌ها، منابع آزمون آیلتس، منابع رسمی آیلتس و آزمون‌های تستی را در اختیار شما قرار می‌دهند. به علاوه، تمامی این اساتید نحوه استفاده از این منابع را به شما آموزش می‌دهند.

قرارگیری در شرایط واقعی آزمون

می‌توانید با حضور در کلاس خصوصی آیلتس، در شرایط واقعی آزمون آیلتس قرار بگیرید و استرس خود را کم‌تر کنید. زمانی که در کلاس خصوصی شرکت می‌کنید، به طور مکرر در شرایط مشابه آزمون آیلتس قرار می‌گیرید و در زمان محدود و محیط صوتی مشابه آزمون می‌دهید. به کمک کلاس آیلتس بصورت خصوصی با فشار و استرس شرایط واقعی آزمون آشنا می‌شوید و زمان برگزاری آزمون واقعی آیلتس عمل کرد قابل قبولی دارید.

دریافت بازخورد و فیدبک از استاد

استادان در کلاس امادگی آزمون ایلتس به عمل‌کرد شما بازخورد می‌دهند و ترفندهای مخفی و نکات خاصی را برای غلبه بر ضعف‌ها یاد می‌گیرید. حتماً به تمام بازخوردها و فیدبک‌های استادتان توجه کنید زیرا به شما کمک می‌کند که نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و با تمرکز بیشتر روی آن نقاط ضعف، مهارت خود را بالا ببرید.

دریافت بازخورد و فیدبک از استاد

👩‍🎓چگونه با کلاس خصوصی آیلتس نمره قبولی در آزمون کسب کنیم؟

اولین نکته‌ برای کسب نمره قبولی در آزمون آیلتس، انتخاب یک استاد با تجربه در حوزه آموزش آیلتس است. خوشبختانه آموزشگاه GMT با برگزاری کلاس آیلتس بصورت خصوصی بهترین استادان را در اختیار شما قرار می‌دهد. تمامی استادان از منابع معتبر استفاده می‌کنند و با ساختار آزمون کاملاً آشنا هستند. به علاوه، راهکارها و تکنیک‌های مفیدی برای بهبود عمل‌کرد شما ارائه می‌دهند.

استاد زبان در کلاس امادگی آزمون ایلتس یک برنامه آموزشی منحصر به فرد تهیه می‌کند و این برنامه شامل تمرین‌های متنوع و تکنیک‌های خاص برای هر بخش آزمون آیلتس است. به علاوه، کلاس خصوصی آیلتس برنامه‌ریزی منظمی دارد و شما موظف هستید که در زمان‌های خاصی در کلاس شرکت کنید و همین نظم باعث می‌شود که درصد موفقیت بالایی داشته باشید.

🏆خصوصیات منحصر به فرد کلاس خصوصی آیلتس در آموزشگاه GMT

کلاس خصوصی آموزشگاه GMT ترفندهای خاص و مهمی را برای کسب نمره قبولی در آزمون آیلتس به زبان آموزان آموزش می‌دهد. وجه تمایز آموزشگاه GMT با آموزشگاه‌های دیگر در برگزاری کلاس امادگی آزمون ایلتس شامل موارد زیر است:

 • تمامی تکنیک‌ها و مهارت‌های لازم برای موفقیت در آزمون آیلتس به شما آموزش داده می‌شود.
 • آیلتس رو توسط اساتید خبره و نیتیو یاد می‌گیرید.
 • در هر دوره ازمون آزمایشی آیلتس برگزار می‌شود.
 • در یک دوره کامل شرکت می‌کنید و اساتید در آموزش آیلتس کوچک‌ترین کوتاهی نمی‌کنند.
 • از منابع معتبر به روز استفاده می‌شود.
 • طبق یک برنامه‌ریزی مشخص و اصولی پیش می‌روید.
 • در آزمون‌های شبیه‌سازی شده شرکت می‌کنید و میزان استرس شما کم تر می‌شود.
خصوصیات منحصر به فرد کلاس خصوصی آیلتس در آموزشگاه GMT

راز موفقیت در آیلتس با شرکت در کلاس خصوصی

شرکت در کلاس امادگی آزمون ایلتس به شما کمک می‌کند که در یک دوره کوتاه، کامل و جامع هر چهار مهارت آزمون آیلتس را به طور کامل یاد بگیرید. به علاوه کلاس خصوصی آیلتس شبیه ساز آزمون آیلتس را برای زبان آموزان اجرا می‌کند تا میزان فشار و استرس زمان آزمون را بسنجند و از این طریق درک کاملی از آزمون آیلتس داشته باشند. 

اگر در یک کلاس خصوصی آیلتس معتبر شرکت کنید نمی‌توانید نمره قبولی نگیرید زیرا با بهترین روش آموزش می‌بینید و تمامی سوالات آزمون آیلتس را قورت می‌دهید. کلاس امادگی آزمون ایلتس تنها گزینه روی میز برای کسانی است که می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن به خواسته خود برسند. در یک کلاس خصوصی تمام توجه و تمرکز استاد روی پیشرفت شماست در نتیجه زودتر از دیگران موفق می‌شوید.

چرا باید آموزشگاه GMT را برای کلاس خصوصی آیلتس انتخاب کنید؟

پیدا کردن یک آموزشگاه مناسب برای برگزاری کلاس خصوصی آیلتس کار سختی است اما ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم که در بهترین کلاس‌های خصوصی آیلتس شرکت کنید و دیگر نگران کیفیت منابع آموزشی و تجربه اساتید نباشید.

آموزشگاه GMT در طی ۱۸ سال سابقه خود توانسته است که آمار قبولی بالای زبان آموزان در آزمون‌های بین‌المللی آیلتس و تافل را از آن خود کند. شعار نیست! تمامی کلاس‌ها توسط اساتید Native برگزار می‌شود و کیفیت بالای آموزش این آموزشگاه باعث شده است که آموزشگاه GMT در خصوص کلاس های آمادگی آزمون ایلتس در صدر بهترین ها بدرخشد⭐

✅میزان رضایت خود را با تعداد ستاره ها مشخص کنید🤗

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !