رفتن به محتوا

✅ کلاس های فشرده یادگیری زبان فرانسه مکالمه محور (خصوصی و گروهی)

تاحالا شده میان دوستانتون که به زبان های مختلف مسلط هستند احساس ضغف کنید؟
? اگر به دنبال یادگیری زبان فرانسه به صورت حرفه ای هستید دوره فشرده آموزش مکالمه زبان فرانسه یک فرصت استثنایی و طلایی برای کسانی است که می‌خواهند به سرعت زبان فرانسه را یاد بگیرند و هرچه زودتر برای مهاجرت اقدام کنند. کلاس فشرده زبان فرانسه یک ساختار متفاوت با کلاس‌های معمولی دارند و به همین علت نتیجه کار خود را زودتر از کلاس‌های معمولی می‌بینید. 

آموزشگاه GMT به عنوان یک آموزشگاه پیشرو این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد که با شرکت در کلاس و دوره فوق فشرده زبان فرانسوی، شانس خود برای یادگیری سریع و اصولی زبان فرانسه را بیشتر کنید.

? این آموزشگاه برتری‌های بسیار زیادی نسبت به آموزشگاه‌های دیگر دارد که در ادامه این مقاله به تمامی این برتری‌ها و ویژگی‌های مثبت اشاره می‌کنیم. 

با ما همراه باشید تا با دوره فشرده زبان فرانسوی به طور کامل آشنا شوید.


✅ چرا بهتر است در کلاس‌های فشرده زبان فرانسه شرکت کنید؟

شرکت در دوره فشرده آموزش مکالمه زبان فرانسه مزیت‌هایی دارد که ترازوی این کلاس‌ها را نسبت به کلاس‌های ترمیک زبان فرانسه پربارتر می‌کند. در ادامه با ما همراه باشید تا به چند مورد از فواید شرکت در کلاس‌های فشرده آموزشگاه GMT اشاره کنیم.

? برنامه درسی ساختار یافته و منظم

کلاس فشرده زبان فرانسه در آموزشگاه GMT یک برنامه درسی ساختار یافته دارد که تمام جنبه‌های زبانی شما را پوشش می‌دهد.
برنامه درسی ساختار یافته و منظم برای یادگیری زبان فرانسه اهمیت چشمگیری دارد. این نوع برنامه‌ها، با تأکید بر ترتیب منطقی و تدریجی مباحث زبانی و گرامری، به افراد کمک می‌کند تا با قواعد زبان فرانسه آشنا شوند و مهارت‌های مختلفی مانند شنیداری و خوانداری را تقویت کنند.

علاوه بر این، برنامه درسی ساختار یافته می‌تواند به دانشجویان کمک کند تا درک واژگان و عبارات زبان فرانسه را گسترش دهند، با تمرین‌های عملی و تمرین‌های گوش دادن، به مهارت‌های مکالمه خود اعتماد بیشتری پیدا کنند و در نهایت در یادگیری زبان فرانسه پیشرفت سریعتری داشته باشند.

برنامه درسی ساختار یافته و منظم

? مطلب پیشنهادی: مزایای یادگیری زبان فرانسه چیست؟چرا زبان فرانسه را انتخاب کنیم؟

? اساتید مجرب با مدرک بین المللی

لازمه هر کلاس فشرده زبان فرانسه، اساتید آگاه و با تجربه هستند و آموزشگاه GMT  از این قضیه مستثنا نیست. اساتید آموزشگاه GMT مدرک بین المللی دارند و کاملاً به زبان فرانسه مسلط هستند. 

به علاوه، مهارت‌های آموزشی قوی اساتید به شما کمک می‌کند که به طور غیر قابل باوری پیشرفت خودتان را ببینید. شور و اشتیاق اساتید به زبان فرانسه می‌تواند شما را ترغیب کند و به شما انگیزه مضاعف بدهد.

? ایجاد یک فضای کاملاً واقعی

دوره فشرده آموزش مکالمه زبان فرانسه باید در یک محیط کاملا فرانسوی باشد. در واقع کلاس شما باید صفر تا صد به زبان فرانسه باشد تا شما در یک محیط واقعی قرار بگیرید. به طوریی که انگار با یک فرد فرانسوی صحبت می‌کنید. 

ایجاد یک فضای کاملاً واقعی در فرایند یادگیری زبان فرانسه بسیار اهمیت دارد. وقتی که شما در یک فضا با محیطی باشید که زبان فرانسه در آن بکار برده می‌شود، قادر خواهید بود عمق زبان را تجربه کنید و مهارت‌های خود را در مکالمه، شنیداری، خواندن و نوشتن بهبود دهید.

خوشبختانه آموزشگاه GMT این فرصت ناب را در اختیار شما قرار می‌دهد و با به حداقل رساندن استفاده از زبان مادری و ایجاد فضای فرانسوی زبان، قدرت یادگیری شما را دو برابر می‌کند.

ایجاد یک فضای کاملاً واقعی

? کلاس‌های کوچک با تعداد کم

یکی از ویژگی‌های جذاب کلاس‌های فشرده زبان فرانسه، تعداد کم زبان آموزان است. زمانی که تعداد زبان آموزان کم باشد. توجه و تمرین فردی بیش‌تر می‌شود و شما فرصت دارید سوالات خود را از استاد بپرسید و با زبان آموزان ارتباط برقرار کنید. 

به علاوه، اساتید در کلاس‌های فوق فشرده زبان فرانسه آموزشگاه GMT. به نیاز هر دانش آموز به صورت جداگانه رسیدگی می‌کنند و بازخورد شخصی ارائه می‌دهند.

? مطلب پیشنهادی: زبان انگلیسی یا زبان فرانسه؟ کدوم رو یاد بگیرم؟

? ارزیابی منظم

اساتید آموزش زبان فرانسه ارزیابی دوره‌ای انجام می‌دهند و با برگزاری آزمون‌ها، پیشرفت شما را پیگیری می‌کنند. اساتید آموزشگاه GMT بعد از ارزیابی، به شما بازخورد می‌دهند و روی نقاط ضعفتان بیشتر کار می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود که نتیجه بهتری بگیرید و هرچه سریعتر نقاط ضعف و قوت خود را متوجه شوید.

✅ دوره فشرده آموزش مکالمه زبان فرانسه در آموزشگاه GMT به چه صورت است؟

آموزشگاه جی ام تی با ۱۸ سال سابقه در حوزه آموزش انواع زبان‌های مختلف، همه جوانب را در نظر گرفته است و کلاس‌های فشرده را با توجه به نیاز زبان آموز برگزار می‌کند. به همین دلیل این آموزشگاه کلاس فشرده زبان فرانسه را به صورت گروهی، خصوصی و آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد. تا شما با توجه به شرایط کاری و تحصیلی خود کلاس مورد نظر را انتخاب کنید و یک آموزش جذاب و منحصر به فردی داشته باشید.

 • کلاس فشرده زبان فرانسه به صورت گروهی: این کلاس‌ها به صورت چند نفره برگزار می‌شوند و سرعت و تایم کلاس‌ها نسبت به کلاس‌های معمولی متفاوت است. شما می‌توانید طی دو هفته تا یک ماه کلاس خود را تمام کنید و وارد دوره بعدی شوید. به علاوه، این فرصت را دارید که با دانش آموزان دیگر مشارکت داشته باشید.
 • کلاس فشرده زبان فرانسه به صورت خصوصی: این کلاس‌ها بین شما و استاد برگزار می‌شود و تسلط کامل روی کلاس دارید. به علاوه تمام وقت و انرژی استاد صرف آموزش به شما می‌شود و همین موضوع جذابیت این کلاس را دوچندان می‌کند. افرادی که به دنبال یک فضای خصوصی برای آموزش زبان فرانسه هستند. حتماً باید در دوره فشرده آموزش مکالمه زبان فرانسه به صورت خصوصی شرکت کنند.
 • کلاس فشرده زبان فرانسه به صورت آنلاین: این کلاس کمی متفاوت با کلاس‌های دیگر است زیرا نیازی به حضور در کلاس ندارید و می‌توانید در خانه آموزش خود را شروع کنید. بسیاری از زبان آموزان کلاس آنلاین را انتخاب می‌کنند زیرا حوصله رفت و آمد و ترافیک شلوغ شهر را ندارند.

? آموزشگاه GMT نقطه شروع برای یادگیری زبان فرانسه

تفاوتی نمی‌کند که در اول راه هستید یا نصف مسیر را طی کرده‌اید. آموزشگاه GMT قدم به قدم در کنار شماست تا آموزش زبان فرانسه را هرچه زودتر شروع کنید. دوره فوق فشرده زبان فرانسوی یک فرصت استثنایی است. زیرا می‌توانید با قیمت مناسب نتیجه حداکثری بگیرید و زودتر از دیگران به زبان فرانسه مسلط شوید. 

این آموزشگاه اولویت اول و آخر خود را زبان آموز می‌داند. به همین دلیل کلاس‌های فوق فشرده زبان فرانسه را به صورت خصوصی، گروهی و آنلاین برگزار می‌کند تا شما بتوانید در هر موقعیت، مکان و زمان زبان فرانسه را یاد بگیرید و نتیجه دلخواه خود را ببینید. 

به علاوه، این آموزشگاه مدرک بین المللی را در کارنامه شما می‌گذارد و با برگزاری کلاس‌های آزمون بین‌المللی زبان فرانسه تضمین می‌دهد که مدرک قبولی را در دست خود بگیرید. 

شاید بهتر باشد سریع به این آموزشگاه بزنید و شانس خود را امتحان کنید. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

6 دیدگاه

 1. Avatar

  دوره های فشرده همون کیفیت و اساتید کلاس های غیر فشرده رو هم داره؟

  • Avatar

   سلام، بله کلاس ها دقیقاً با همان کیفیت کلاس های ترمیک برگزار خواهند شد.

 2. Avatar

  کلاس های فرانسه گروهی سمت عصر هم برگزار میکنه آموزشگاهتون؟؟

  • Avatar

   بله عصر هم کلاس داریم، برای زمان بندی کلاس ها لطفاً با آموزشگاه تماس بگیرید.

 3. Avatar

  کلاسای فشرده ی خصوصی زبان فرانسه رو میخوام شرکت کنم، هزینه رو میگید؟!

  • Avatar

   سلام خدمت شما، لطفاً با آموزشگاه تماس بگیرید، کارشناسان دپارتمان فرانسه راهنماییتون میکنن.


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !