رفتن به محتوا

✅ بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران کجاست؟ (از دیدگاه مخاطبان)

کشور ترکیه نزدیک‌ترین کشور به ایران است و این دو کشور  از نظر آب و هوایی و فرهنگ کاملا شبیه به هم هستند. به همین علت ایرانی‌های زیادی برای سفر به ترکیه می‌روند و یا اقامت ترکیه را می‌گیرند. از طرفی مردم ترکیه به شدت روی زبان خود تعصب دارند و به همین دلیل حتما باید برای سفر و زندگی در کشور ترکیه، زبان ترکی را در بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی تهران یاد بگیرید تا بتوانید در این کشور گلیم خود را از آب بیرون بکشید.

یادگیری زبان ترکی برای شمایی که دائما در حال سفر به کشور ترکیه هستید یک امر ضروری است و باید هرچه زودتر زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرید. در ادامه این مقاله شما را با بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی آشنا می‌کنیم.


آموزش ترکی استانبولی با بهترین متد روز دنیا!

GMT یک آموزشگاه معمولی نیست و با ارائه کلاس‌های مختلف و متنوع، به عنوان بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی در تهران شناخته می‌شود زیرا اساتید نیتیو و کارآزموده را در اختیار شما قرار می‌دهد. این آموزشگاه با سال‌ها تلاش و خدمت بی‌وقفه، جایگاه خود را به عنوان یکی از ۱۰ آموزشگاه برتر ایران تثبیت کرده است، به طوری که می‌توانید با خیال راحت زبان مورد نظر خود را یاد بگیرید و به راحتی صحبت کنید.

همچنین، کلاس‌های ترکی استانبولی آموزشگاه GMT چیز دیگریست. این آموزشگاه با برگزاری کلاس‌های متنوع مانند کلاس‌های گروهی ترکی، کلاس‌های خصوصی، کلاس‌های آنلاین، کلاس‌های فشرده و نیمه فشرده راه شما را برای یادگیری زبان ترکی استانبولی هم‌وار می‌کند. دیگر نیازی نیست نگران یادگیری زبان ترکی باشید زیرا این آموزشگاه با ارائه بهترین استاد ترکی استانبولی، تمامی رقبای خود را کنار زده است و در کم‌ترین زمان ممکن شما را به سطح مورد قبول می‌رساند.

سطوح کلاس های ترکی استانبولی

جدول زیر نواع سطح‌های یادگیری ترکی را برای شما شرح می‌دهد:

سطوح کلاس های زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه GMTویژگی های کلاس
A1اولین سطح زبان ترکی استانبولی A1 است در کلاس حضوری و گروهی این سطح را در 3 ماه و در کلاس های فشرده در 2 ماه تمام می کنید. در این سطح شما با مکالمات روزمره در سطح ابتدایی آشنا خواهید شد.
A2سطح دوم زبان ترکی A2 است. در کلاس های نرمال 3 ماه و فشرده 2 ماه به اتمام خواهد رسید در این سطح وارد گفتگو های طولانی تر زبان ترکی می شوید.
B1سطح B1 زبان ترکی 3 ماهه و در حالت فشرده 2 ماهه است. در این سطح گرامر های اصلی زبان ترکی را یاد میگیرید. به راحتی می‌توانید به زبان ترکی صحبت کنید.
B2زبان ترکی در سطح B2 رو به اتمام است. کلاس های نرمال 3 ماهه و کلاس های فشرده 2 ماهه تمام می‌شود.  
C1مناسب افرادی است که می‌خواهند در دانشگاه‌های دولتی کشور ترکیه تحصیل کنند. بهتر است در کلاس‌های خصوصی شرکت کنید زیرا برای موفقیت در آزمون بین المللی Tömer مفید است. در مدت زمان 6 ماهه می‌توانید به سطح B1 زبان ترکی برسید.  به راحتی می‌توانید به زبان ترکی صحبت کنید.

آموزشگاه GMT چه کلاس‌هایی برای آموزش ترکی استانبولی برگزار می‌کند؟

آموزشگاه GMT، تمامی آموزش‌های خود را به گونه‌ای تنظیم کرده است که می‌توانید پس از ۴ ماه به زبان ترکی استانبولی صحبت کنید. هرچند، تلاش و استمرار شما نیز تاثیر زیادی در یادگیری می‌گذارد.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با انواع سطوح کلاس‌های مختلف ترکی استانبولی در آموزشگاه GMT آشنا کنیم.

کلاس‌های گروهی ترکی استانبولی

کلاس‌های گروهی آموزش ترکی استانبولی در GMT به صورت فشرده و ترمیک برگزار می‌شود و شما می‌توانید با توجه به شرایط خود، کلاس مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 • کلاس‌های ترمیک: کلاس‌های ترمیک آموزشگاه GMT مناسب افرادی است که زمان بیش‌تری برای یادگیری دارند یا به صورت تفریحی می‌خواهند زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرند. این کلاس‌ها سطح  A1 و A2 را در مدت ۶ ماه تمام می‌کند و بعد از این ۶ ماه شما می‌توانید در حد معمولی به زبان ترکی استانبولی صحبت کنید.
 • کلاس‌های فشرده: کلاس‌های فشرده مخصوص کسانی است که زمان کم‌تری برای یادگیری دارند. در این کلاس‌ها، کتاب Hitit (معادل سطح A1  و A2) را در مدت سه ماه تمام می‌کنید.

بعد از اتمام این کلاس می‌توانید به صورت محاوره‌ای به زبان ترکی استانبولی صحبت کنید، بنویسید و مطالب را درک کنید.

کلاس‌های گروهی ترکی استانبولی

کلاس‌های خصوصی آموزش ترکی استانبولی در آموزشگاه GMT

دوره های خصوصی آموزشگاه GMT با توجه به زمان و تعداد جلسات مورد نیازتان تشکیل می‌شود. این کلاس‌ها به صورت فشرده است و حتماً باید ۵ تا ۶ ساعت در روز مطالعه جداگانه نیز داشته باشید.

کلاس‌های خصوصی بهترین مسیر برای کسانی است که می‌خواهند در زمان کوتاه، زبان ترکی استانبولی را به طور کامل یاد بگیرند.

اساتید کلاس خصوصی به طور کامل روی نقاط قوت و ضعف‌تان کار می‌کنند و به صورت آنلاین و حضوری تمامی رمز و رازهای یادگیری سریع زبان ترکی استانبولی را متوجه می‌شوید.

به علاوه، زمان کلاس‌ها با توجه به برنامه شما تنظیم می‌شود و در همه ساعت‌ها و روزهای هفته می‌توانید کلاس خصوصی داشته باشید.

کلاس‌های خصوصی آموزش ترکی استانبولی

کلاس‌های آمادگی آزمون تومر (زیر نظر دانشگاه آنکارا)

آموزشگاه GMT در کنار کلاس‌های خصوصی و گروهی، کلاس‌های مخصوصی را برای آمادگی آزمون تومر در اختیارتان قرار می‌دهد. این کلاس‌ها به صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌شوند و چهار مهارت زبانی شما به طور کامل بالا می‌رود. به علاوه، آموزشگاه GMT آزمون‌های شبیه‌سازی شده به آزمون تومر را نیز برگزار می‌کند تا استرس و فشار آزمون برای همیشه از روی دوش شما برداشته شود.

آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه GMT با چه کتابی است؟

آموزشگاه GMT از معتبرترین منابع برای آموزش زبان ترکی استانبولی استفاده می‌کند. به همین علت اساتید GMT از بی نظیر ترین و جامع ترین کتاب های آموزش ترکی استانبولی یعنی، یدی اقلیم (هفت اقلیم) yedi iklim türkçe استفاده میکنند.

? ویژگی‌های کتاب “هفت اقلیم” Yedi Iklim

 • این کتاب کاملاً آکادمیک است.
 • یک منبع عالی برای یادگیری ۴ مهارت اصلی زبان ترکی استانبولی است.
 • تمرکز و محوریت این کتاب بر مبنای مکالمه است.
 • سطح زبان شما به سرعت بالا می‌رود.
 • این کتاب از بهترین روش های آموزشی بهره می‌برد.
 • برای کسانی که قصد سفر به ترکیه یا ایجاد کار و تجارت و بازرگانی یا تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های عالی ترکیه را دارند.

بهترین استاد ترکی استانبولی تهران همراه با آموزشگاه GMT

آموزشگاه GMT در این مرحله نیز کم نیاورده است و با بهترین استاد ترکی استانبولی، استاد کامبیز داداش‌ زاده , تمامی رقبا را کنار زده است. استاد داداش‌زاده تحصیل کرده کشور ترکیه است و مدرک بین المللی دارد. این استاد یک استاد متفاوت است و تمام علم و دانش خود را با عشق و علاقه در اختیار زبان آموز قرار می‌دهد.

استاد داداش زاده چم و خم اصطلاحات و قوانین زبان ترکی استانبولی را با بیانی ساده و شیرین به شما می‌گوید، طوری که در همان وهله اول همه چیز را داخل کلاس یاد می‌گیرید. کامبیز داداش زاده یک استاد معمولی نیست و با ۱۸ سال سابقه و تجربه ترجمه کتاب گرامر، یک سبک خاص برای آموزش زبان ترکی استانبولی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

چرا پیشنهاد ما کلاس‌های گروهی است؟

کلاس‌های گروهی یک مزیت متفاوت نسبت به کلاس خصوصی دارد. این کلاس‌ها این امکان را به شما می‌دهد که با زبان آموزان دیگر ارتباط برقرار کنید. این ارتباط سطح مکالمه شما را بالا می‌برد و با گویش‌ها و لهجه‌های مختلف آشنا می‌شوید. همچنین این کلاس‌ها یک محیط شاد و پویا دارد و علاوه بر یادگیری، چند ساعتی در روز را با انرژی بالا طی می‌کنید.

✅ کمکتان خواهیم کرد تا ترکی استانبولی را قورت دهید!

دیگر وقت آن رسیده است که دستی روی دانش زبانی خود بکشید و با یادگیری زبان ترکی استانبولی یک سفر متفاوت به کشور ترکیه را تجربه کنید. آموزشگاه GMT با توجه به سابقه 20 ساله خود و همراهی اساتید درجه 1 ترکی استانبولی تهران ، ثابت کرده است که در آموزش زبان ترکی استانبولی حرف اول را می‌زند و قصد دارد با بهترین متد روز دنیا، یادگیری زبان ترکی استانبولی را برای شما شیرین تر کند.

پس بیشتر از این دست روی دست نگذارید و آموزش ترکی استانبولی را شروع کنید. بهترین و البته تنها انتخاب شما برای یادگیری اصولی زبان ترکی استانبولی، آموزشگاه GMT است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.8]

17 دیدگاه

 1. Avatar

  واقعاً راضیم از اینکه تونستم تو کمترین زمان ممکن به سطح خوبی از زبان ترکی استانبولی برسم، ممنون از همه اساتید.

  • Avatar

   خیلی خوشحالیم که تجربه‌ی مثبتی داشتید و تونستید پیشرفت کنید. اینکه تلاشتون به ثمر نشسته، بهترین پاداش برای ماست.

 2. Avatar

  کلاس‌های آنلاین ترکی استانبولی دارن یا فقط حضوریه؟

  • Avatar

   هر دو نوع کلاس مزایای خودشون رو دارن. کلاس‌های گروهی فرصت تعامل بیشتری می‌دهند، اما کلاس‌های خصوصی می‌تونن به نیازهای فردی بیشتر پاسخ بدن. به سبک یادگیری شما بستگی داره

 3. Avatar

  به نظرتون کلاس‌های گروهی ترکی استانبولی بهتره یا خصوصی؟

 4. Avatar

  من تازه شروع کردم به یادگیری زبان ترکی استانبولی، کسی تجربه‌ای از کلاس‌های فشرده این آموزشگاه رو داره؟

 5. Avatar

  کسی می‌دونه برای آمادگی آزمون تومر بهترین کلاس‌ها تو کدوم آموزشگاه ترکی استانبولیه؟

  • Avatar

   پیشنهاد می‌کنم نظرات دیگران رو هم بررسی کنی و از مشاوره‌های آموزشگاه‌های مختلف استفاده کنید تا بهترین گزینه رو انتخاب کنید. انتخاب آموزشگاه مناسب می‌تونه تاثیر زیادی بر روی موفقیت شما داشته باشه.
   ماهم که خدمتتون هستیم 🙂

 6. Avatar

  کسی از کتاب‌های آموزشی که تو این آموزشگاه استفاده می‌شه، اطلاعاتی داره؟

  • Avatar

   بله، اکثر آموزشگاه‌ها لیست کتاب‌های مورد استفاده رو در وب‌سایت خودشون قرار می‌دن. شاید یه ایده خوب باشه که مستقیماً با آموزشگاه تماس بگیری برای اطلاعات دقیق‌تر.

 7. Avatar

  تجربه‌ی من از یادگیری زبان ترکی استانبولی تو این آموزشگاه واقعاً عالی بود، اساتید خیلی خوب و متد آموزشی به روزی دارن.

  • Avatar

   خوشحالیم که تجربه‌اتون عالی بوده. بله، اساتید و متد آموزشی خوب، تفاوت بزرگی در یادگیری می‌تونن ایجاد کنن.

 8. Avatar

  من قبلاً تو چندتا آموزشگاه دیگه زبان خوندم اما هیچ کدوم مثل آموزشگاه زبان gmt نبود.

  • Avatar

   خوشحالیم که تونستیم تجربه‌ای متفاوت و مثبت براتون فراهم کنیم. رضایت شما برای ما ارزشمند است. امیدواریم همیشه در مسیر یادگیری باشید و پیشرفت کنید.

 9. Avatar

  من برای یادگیری زبان ترکی استانبولی خیلی جاها رو امتحان کردم اما هیچ کجا مثل اینجا نتونست پاگیر بکنه.

  • Avatar

   این بهترین تعریفیه که می‌تونستیم بشنویم! خیلی خوشحالیم که تونستیم به یادگیریتون کمک کنیم. امیدواریم همیشه کلاس ها براتون مفید باشه 🙂

 10. Avatar

  از نظر کیفیت آموزش و هم فضای دوستانه عالیه.


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !