رفتن به محتوا

اهمیت یادگیری زبان فرانسه در چیست ؟

یادگیری زبان فرانسه :

یکی دیگر از برنامه های آموزشی موسسه زبان GMT آموزش زبان فرانسه می باشد.

یادگیری راحت زبان فرانسه در آموزشگاه زبان gmt به دلیل بهره گیری از به روز ترین روشهای دنیا و همچنین اساتید با تجربه و مسلط در این زمینه ، به سادگی امکان پذیر بوده طوریکه دانشجویان ما پس از گذراندن دوره های آموزش قادر خواهند بود این زبان شیرین را سلیس و روان صحبت کنند .

کلاس آنلاین زبان فرانسه نیز برای آن دسته از دانشجویانی که امکان شرکت در کلاس های حضوری موسسه را ندارند با بهترین کیفیت و بالاترین بازدهی برگزار می شود.

واقعا اهمیت یادگیری زبان فرانسه در چیست ؟

حال این سوال در ذهن بسیاری از شما که قصد یادگیری زبان دوم را دارید وجود دارد که یادگیری فرانسه چه مزیتی برای ما دارد ؟

یا یادگیری این زبان دلنشین چه تاثیر مثبتی می تواند در زندگی ما داشته باشد؟

اصلا چرا زبان فرانسه ؟

  • کسب شغل ایده آل در یکی از 5 قاره جهان
  • ادامه تحصیل در یکی از دانشگاههای خارجی
  • مهاجرت و قصد اقامت در کشورهای فرانسوی زبان
  • یادگیری یک فرهنگ با ادبیات غنی

امیدوارم در ادامه ، شما همراهان توضیحات ما را در رابطه با بندهای بالا به دقت مطالعه فرمایید تا به اهمیت یادگیری پی ببرید و بتوانید با آگاهی کامل و اشتیاق کافی آموزش این زبان را در آموزشگاه GMT شروع کنید . با ما همراه باشید.

استفاده از فرصتهای شغلی در سطح بین المللی :

توانایی صحبت به زبان فرانسه یک مزیت بسیار بزرگ است . چرا؟

زیرا مانند زبان انگلیسی در هر ۵ قاره جهان کاربرد دارد و حدود 220 میلیون نفر از مردم جهان با آن صحبت  می کنند، پس شما یک زبان پرکاربرد و بسیار گسترده را یاد می گیرید و قادر خواهید بود شغل آینده ی خود را ، درسطح جهان و در بسیاری از کشورهای دنیا  جستجو کنید.

نه تنها در فرانسه بلکه در سایر بخش‌های فرانسوی‌زبان دنیا همچون کانادا، سوییس، بلژیک، کشورهای شمال آفریقا و آفریقای سیاه مردم به این زبان صحبت می کنند،  در نتیجه شانس شما برای یافتن کسب و کارمورد علاقه تان بسیار بالا رفته و قطعا شرایطی مناسب با درامدی عالی در انتظار شما خواهد بود .

علاوه بر این، پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا محسوب می‌شود و یک شریک اقتصادی حیاتی است، سومین کشور دنیا از لحاظ جذب سرمایه‌گذاری خارجی می باشد که هرسال کارآفرینان، پژوهشگران و محققان خارجی زیادی را جذب می‌کند.

اگر قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاههای خارج از کشور را دارید :

اگر شما یا فرزند دلبندتان به زبان فرانسه مسلط باشد امکان تحصیل در بهترین دانشگاهها و موسسات آموزشی معتبر در سراسر دنیا را خواهید داشت .چگونه؟

افرادی که مسلط به این زبان هستند، فرصت‌هایی برای آموزش عالی در برخی از بهترین دانشگاه‌های فرانسه مانند دانشگاه سوربن، پیر ماری کوری و و مدرسه های عالی بازرگانی و مهندسی این کشور با تامین بهترین شرایط مالی را دارند.

حتی این شانس را دارند که یک کمک‌ هزینه دولتی فرانسوی برای ثبت‌نام در یک دوره کارشناسی‌ارشد در دانشگاه های فرانسه اخذ کنند که منجر به دریافت مدرک کارشناسی‌ارشد در سطح بین‌المللی و در نتیجه شانس داشتن یک آینده ی کاری پردرامد خواهد شد.

فرزندان شما نیز می توانند از مزایای تحصیلی در بسیار ی از کشورها ازجمله  ایالات متحده آمریکا استفاده کنند، زیرا زبان فرانسه  بعد از زبان اسپانیایی سومین زبانی است که در  ایالات متحده‌ی آمریکا توسط غیر‌بومی‌ ها صحبت می‌شود و همچنین دومین زبانی است که در مدارس و موسسه‌ های آمریکا تدریس می‌شود و همچنین می توانند از بورس های دولت فرانسه برای ادامه تحصیل در این کشور و در تمامی رشته ها و کسب مدرک معتبر بین المللی بهره مند شوند.

اگر قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاههای خارج از کشور را دارید

پس در کلاس آنلاین زبان فرانسه یا آموزشهای حضوری موسسه زبان GMT شرکت کنید و این فرصتهای طلایی را از خود و فرزندانتان دریغ نکنید.

اگر قصد مهاجرت به کشور فرانسه یا کشورهای فرانسوی زبان دارید :

شاید شما هم برای داشتن آینده ای بهتر برای خود و فرزندانتان قصد مهاجرت به کشورهایی مثل فرانسه ، کانادا و سایر کشورهای فرانسوی زبان را دارید و همانطور که میدانید اولین شرط برای پذیرش در کشور مربوطه ، تسلط به فرانسه و اخذ نمره قبولی در آزمونهای مربوطه است.
شما با یادگیری آسان ئ اصولی زبان فرانسه در آموزشگاه زبان GMT قطعا آینده ای زیبا را بعد از مهاجرت برای خود رقم میزنید زیرا قادر خواهید بود مانند یک فرانسوی زبان با مردم ارتباط برقرار کنید و ازتمام امکانات و شرایط عالی آن کشور استفاده کنید و هیچ فرصتی را از دست ندهید.

•	اگر قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاههای خارج از کشور را دارید ، موسسه gmt

یادگیری زبان فرانسه آشنایی به غنی ترین ادبیات جهان است :

بله ، ما اغلب این زبان را بعنوان زبان فرهنگ میشناسیم. فرانسه ، سفری فرهنگی به دنیای مد ، هنر ، معماری و علم است.
 با تسلط به این زبان می توانید  آثار نویسندگان معروف فرانسوی  مانند ویکتور هوگو یا مارسل پروست و شاعران مشهوری مانند چارلز بودلر یا ژاک پرور را با زبان اصلی مطالعه کنید. این بدان معنی است که می توانید صدای بازیگرانی مانند آلن دلون یا جولیت بنوش را بشنوید ، و لذت این را داشته باشید که بتوانید کلمات آهنگ های فرانسوی را بفهمید و حتی خودتان آنها را بخوانید.

همچنین ، در رشته های آشپزی، مد ، تئاتر، هنرهای بصری، رقص و معماری نیز یک زبان جهانی است و آشنایی با آن ، دسترسی به کتاب ها و شاهکارهای بزرگ ادبیات فرانسه و همچنین سینما و شعر فرانسوی را نیز برای شما مهیا می کند.

یادگیری زبان فرانسه آشنایی به غنی ترین ادبیات جهان است

شاید شما هم شنیده اید که زبان فرانسه زبان عشق است :

بله واقعا یادگیری زبان فرانسه، لذت یادگیری زبانی زیبا، غنی و خوش‌آهنگ است به همین خاطر آن را زبان عشق هم نامیده اند.
همچنین یک زبان تحلیلی است که ذهن را سازمان می‌بخشد و تفکر انتقادی را توسعه می‌دهد و این برای بحث و مذاکره یک مهارت ارزشمند محسوب می شود.


پس اگر اهل عشق و هنر و ادبیات هستید لذت یادگیری زبان فرانسه را در آموزشگاه GMTاز دست ندهید. اگر به هر دلیلی امکان شرکت در کلاسهای حضوری موسسه GMT را ندارید می توانید در کلاس آنلاین زبان فرانسه آموزشگاه شرکت کنید و یادگیری راحت این زبان کاربردی را تجربه کنید.

شاید شما هم شنیده اید که زبان فرانسه زبان عشق است

جدای از موارد بالا اگر قصد سفر به کشور توریستی فرانسه را دارید یا اگر برای سفر، کشورهایی همچون آفریقا، سوییس، کانادا، موناکو، سیشل را انتخاب کرده اید تا از تعطیلات خود نهایت لذت را ببرید، شرکت در کلاس های GMT را جزو برنامه های آموزشی خود قرار دهید تا با یادگیری این زبان شیرین ، لذت سفر شما دوچندان شود.

در دنیای امروز صحبت کردن به یک زبان خارجی کافی نیست.

اگر شما این توانایی را داشته باشید که به چندین زبان صحبت کنید ذهن شما تقویت شده و همچنین شانس پیدا کردن شغل برای شما افزایش می یابد ، محدودیت های شما از خواندن کتاب به زبان مادری گرفته تا دیدن فیلم و شنیدن موسیقی مورد علاقه تان به زبان اصلی، به پایان میرسد و همچنین شما می توانید به هر منبع اطلاعاتی دسترسی داشته باشید و از هر محصولی استفاده کنید.

با GMT همرا باشید …

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر
امتیاز شما این مقاله :
4.5/5

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *