رفتن به محتوا

✅ معرفی و دانلود 7 کتاب داستان جذاب زبان انگلیسی برای سطح مبتدی

بزرگ‌ترین چالش یادگیری زبان انگلیسی  را افراد مبتدی پشت سر می‌گذارند. اگر به عنوان یک فرد مبتدی می‌خواهید زبان انگلیسی را بهتر و دقیق‌تر یاد بگیرید، حتماً باید به سراغ کتاب داستان انگلیسی برای سطح مبتدی بروید. 

کتاب داستان انگلیسی روی بخش ریدینگ شما کار می‌کند و نه تنها سرعت خواندن و درک مطلب شما بالا می‌رود، بلکه لغات جدید یاد می‌گیرید و نکات گرامری خود را نیز مرور می‌کنید.

در نتیجه تا دیر نشده است به سراغ کتاب داستان انگلیسی رایگان بروید و یک قدم از تمامی دوستان خود جلو بزنید. در ادامه این مقاله از آموزشگاه GMT، قرار است سری به کتاب داستان انگلیسی برای سطح مبتدی بزنیم و بهترین آن‌ها را به شما معرفی کنیم.


✅ معرفی ۷ کتاب داستان انگلیسی برای سطح مبتدی

اگر در سطح مبتدی قرار دارید و به دنبال راهی برای افزایش مهارت ریدینگ و درک مطلب خود هستید، ما اینجاییم تا با معرفی کتاب داستان زبان انگلیسی کار شما را راحت‌تر کنیم. در ادامه ۷ کتاب داستان انگلیسی رایگان برای سطح مبتدی را معرفی می‌کنیم.

۱- دانلود کتاب داستان انگلیسی (The Old Man and the Sea)

این کتاب یکی از پرطرفدارترین کتاب‌های ارنست میلر همینگوی است. همینگوی در این کتاب خود بسیاری از اصطلاحات جذاب و لغات متفاوت زبان انگلیسی را به کار می‌برد و همین موضوع به افراد مبتدی کمک می‌کند که با انواع ساختار جمله‌بندی زبان انگلیسی آشنا شوند.

این کتاب در مورد یک پیرمرد کوبایی است که برای تجربه یک صید متفاوت، دل به دریا می‌زند و یک سفر جذاب را شروع می‌کند.

۲- کتاب انگلیسی ماجرای عجیب سگی در شب (The strange story of “Dog in the Night)

داستان کتاب انگلیسی ماجرای عجیب سگی در شب در مورد پسر جوانی به نام کریستوفر است. کریستوفر بیماری اوتیسم دارد و به مدرسه استثنایی‌ها می‌رود. پسرک این قصه ‌نمی‌تواند با انسان‌های اطراف خود و دنیای بیرون ارتباط برقرار کند. 

یک روز کریستوفر به طور اتفاقی متوجه می‌شود که سگ همسایه‌اش مرده است و تصمیم می‌گیرد علت مرگ او را پیدا کند و از این طریق وارد یک مسیر پر پیچ و خم و جدیدی از زندگی‌اش می‌شود.

این کتاب به زبانی ساده و قابل درک، داستان کریستوفر را به شما می‌گوید و در کنار سادگی از ساختار و لغات جذاب و متفاوتی استفاده می‌کند. به همین دلیل کتاب ماجرای عجیب سگی در شب به عنوان یک کتاب داستان انگلیسی برای سطح مبتدی کار شما را راه می‌اندازد.

۳- کتاب انگلیسی شرلوک هلمز (Sherlock Holmes and the Dukes Son)

با خواندن کتاب انگلیسی رایگان شرلوک هلمز وارد دنیای جنایی و هیجان‌انگیزی می‌شوید. این کتاب کاملا مناسب دختران و پسران نوجوانی است که در سطح مبتدی قرار دارند. کتاب شرلوک هلمز نه تنها شما را در دنیای رمز و رازهای شرلوک هلمز غرق می‌کند، بلکه به شما کمک می‌کند تا با اصطلاحات و لغات جدید زبان انگلیسی آشنا شوید و نکات گرامری خود را مرور کنید.

این کتاب در مورد دکتر هاکس است که یک مدرسه پسرانه دارد. بعد از گذشت چند روز پسر دوک هولدرنس، که شخصیت مهمی دارد، به مدرسه دکتر هاکس می‌رود و دکتر از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجد. اما داستان جور دیگری پیش می‌رود و پسر دوک را بعد از دو هفته می‌دزدند و کارآگاه معروف نقشه پیدا کردن او را می‌کشد.

۴- کتاب انگلیسی رایگان زنان کوچک (The little women)

کتاب داستان انگلیسی زنان کوچک کاملا مناسب دختران نوجوان است که در سطح مبتدی یادگیری زبان انگلیسی هستند. زبان کتاب یک زبان رسمی است، در نتیجه می‌توانید تمامی نکات گرامری خود را از لابه‌لای جملات پیدا کنید و لغات کاربردی و جدید را یاد بگیرید.

کتاب زنان کوچک حال و هوای دوستانه و صمیمی دارد و از خواندن آن خسته نمی‌شوید. در واقع تقویت مهارت ریدینگ واژگان و درک مطلب با کتاب زنان کوچک یک تجربه شیرین و لذت بخش خواهد بود.

? مطلب پیشنهادی: تاثیر تماشای فیلم در یادگیری زبان انگلیسی

۵- آقای روباه شگفت انگیز (Mr. Amazing Fox)

کتاب آقای روباه شگفت انگیز برای کودکان مناسب است، اما اگر در سطح مبتدی قرار دارید این کتاب به شدت توصیه می‌شود. رولد دال این کتاب را با زبان بسیار ساده و در سطح بیسیک تالیف کرده است، به طوری که افراد مبتدی می‌توانند متن کتاب را به طور کامل متوجه شوند.

این داستان در مورد سه کشاورز و یک روباه است. روباه برای تهیه غذا تمامی مرغ، سیب‌زمینی و محصولات کشاورزان را می‌دزدد. در طول داستان می‌بینیم که سه کشاورز تصمیم می‌گیرند با یک نقشه روباه را در خانه‌اش حبس کنند اما روباه نیز نقشه‌هایی در سر دارد.

۶- کتاب انگلیسی مرغ کوچک حنایی (The little red hen)

این کتاب داستان جذاب در مورد یک مرغ حنایی کوچک است که می‌خواهد نان درست کند و برای این کار از حیوانات مزرعه کمک می‌خواهد. در طول این کتاب داستان انگلیسی برای سطح مبتدی با ساختارها و جمله‌بندی زبان انگلیسی تا حدی آشنا می‌شوید. به علاوه، می‌توانید جمله‌سازی کلمات و گرامر این کتاب را نیز با خودتان مرور کنید.

کتاب انگلیسی مرغ کوچک حنایی برای کودکان مناسب است اما نوجوانانی که در سطح مبتدی قرار دارند نیز می‌توانند از این کتاب برای یادگیری لغات تصویری و انجام تمرین‌های مناسب استفاده کنند.

? مطلب پیشنهادی: روش های کاربردی و موثر برای تقویت زبان انگلیسی چیست؟

۷- هری پاتر و سنگ جادو (Harry Potter and the Sorcerer’s Stone)

همه کتاب‌های هری پاتر را می‌شناسند و داستان آن را می‌دانند. این کتاب نسبت به کتاب‌های دیگر با زبانی ساده داستان هری پاتر را می‌گوید و برای نوجوانان و کودکان در سطح مبتدی است.

با خواندن کتاب هری پاتر و سنگ جادو نه تنها در دنیای ماجراجویی‌های هری پاتر غرق می‌شوید، بلکه لغات و اصطلاحات جدید زبان انگلیسی را نیز یاد می‌گیرید.

ارباب حلقه ها (The Lord of the Rings)

کتاب ارباب حلقه‌ها (The Lord of the Rings)، نوشته‌ی جی. آر. آر. تالکین، یکی از شاهکارهای دنیای فانتزی است که برای خوانندگان با سطح زبانی C1 و C2 توصیه می‌شود. این رمان، که در یک دنیای خیالی جریان دارد، داستانی ماجراجویانه و فانتزی است و شخصیت‌های آن در جستجوی حلقه‌ای افسانه‌ای هستند که قدرت‌های بی‌نظیری به دارنده‌اش می‌بخشد. داستان، پر از تنش‌ها و چالش‌هایی است که شخصیت‌ها باید بر آن‌ها غلبه کنند، در حالی که مفاهیمی چون قدرت، دوستی و شجاعت را در خود دارد. این کتاب نه تنها برای به چالش کشیدن دانش زبانی خواننده طراحی شده، بلکه تمرینی عالی برای تقویت مهارت‌های خواندن و درک متون پیچیده و غنی از لحاظ ادبی است.

The Lord of the Rings

یادگیری زبان انگلیسی؛ شرط موفقیت در هر زمینه‌ای

شما به هیچ عنوان نمی‌توانید اهمیت یادگیری زبان انگلیسی را انکار کنید و خوب می‌دانید که در هر زمینه‌ای، چه تحصیلی و چه کاری، حتما باید زبان انگلیسی را بلد باشید. کتاب داستان انگلیسی برای سطح مبتدی یک روش بسیار جذاب برای تقویت مهارت ریدینگ و افزایش دانش زبان انگلیسی است.
اما تنها با کتاب خواندن نمی‌توانید تمامی مهارت‌های خود را تقویت کنید. پس راه حل چیست؟

ما به شما توصیه می‌کنیم به آموزشگاه‌های معتبر سری بزنید و با یک برنامه‌ریزی درست و مناسب با سطح خودتان، یادگیری زبان انگلیسی را با بهترین متد روز دنیا شروع کنید. زبان انگلیسی در کنار راحتی یادگیری، نیازمند صرف انرژی و زمان برای تقویت بیش‌تر و بهتر است.

به علاوه، اگر از همان ابتدا آموزشگاه خوبی را انتخاب نکنید مسلماً در طول مسیر از یادگیری زبان انگلیسی سرد می‌شوید و شاید برای همیشه زبان انگلیسی را کنار بگذارید. برای همین ما به شما آموزشگاه GMT را معرفی می‌کنیم زیرا تمامی دانش آموزان این آموزشگاه از انتخاب خود راضی هستند و برای برگزاری کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی لحظه شماری می‌کنند.

آموزشگاه GMT یک محیط شاد و پویا برای زبان آموز فراهم می‌کند و با استفاده از به روزترین متد تدریس، یادگیری زبان انگلیسی را برای تمامی زبان آموزان به یک تجربه جذاب و لذت بخش تبدیل کرده است. تبدیل کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]

17 دیدگاه

 1. Avatar

  خواندن داستان علاوه بر تقویت زبان به قدرت تصویرسازی ذهنی و خلاقیت هم کمک قابل توجهی میکنه، و ازین جهت یکی از عادات خوب و سازنده هست برای هر شخص.

 2. Avatar

  معرفی کتاب “پیرمرد و دریا” در مقاله‌تون فوق‌العاده بود، احساس کردم برای شروع خیلی مناسبه.

  • Avatar

   کتاب “پیرمرد و دریا” واقعاً یک کتاب عالی برای شروعه. امیدواریم که از خواندنش لذت ببرید.

 3. Avatar

  مقاله‌تون خیلی کمکم کرد تا کتاب‌های مناسب سطحم رو پیدا کنم، مرسی!

  • Avatar

   خوشحالیم که تونستیم به شما کمک کنیم تا منابع مناسب سطح‌تون رو پیدا کنید!

 4. Avatar

  خیلی خوشم اومد که لینک دانلود مستقیم هر کتاب رو گذاشتین، دسترسی رو راحت کردید.

  • Avatar

   ممنون برای بازخوردتون!

 5. Avatar

  کلاس هاتون ساعت چند تا چند هستش؟

  • Avatar

   برای اطلاع از ساعات برگزاری کلاس‌ها در موسسه GMT، توصیه می‌کنیم با موسسه تماس بگیرید تا از برنامه‌های جدید و زمان‌بندی‌های دقیق مطلع شوید.

 6. Avatar

  موسسه GMT چه زبان هایی رو تدریس میکنه؟

  • Avatar

   اکثر زبان ها در موسسه ما تدریس می‌شوند، لطفاً با موسسه تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق‌تری دریافت کنید.

 7. Avatar

  مقاله خوبی بود، ممنون!

  • Avatar

   ممنون از نظرتون! خوشحالیم که مقاله براتون مفید بوده.

 8. Avatar

  کتاب هایی که معرفی شدن فوق العاده هستن.

  • Avatar

   خوشحالیم که کتاب‌های معرفی‌شده به نظرتون جذاب اومدن، امیدواریم لذت ببرید!

 9. Avatar

  عالی بود که کتاب‌های داستان انگلیسی رو برای سطح مبتدی معرفی کردید، به نظرم روش خوبیه برای تقویت زبان.

  • Avatar

   مرسی که بازخوردتون رو به اشتراک گذاشتید.


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !