رفتن به محتوا

 ✅خرید مدرک تومر | گرفتن مدرک Tömer بدون آزمون!

بسیاری از مواقع، مراجعه کنندگان و زبان آموزان زبان ترکی استانبولی در کلاس‌های زبان از ما این سوال را می‌پرسند که آیا امکان دارد مدرک تومر را خریداری کنند؟ یا با پرداخت هزینه‌ای، مدرک اصلی Tömer را دریافت کنند؟

با توجه به تجربه دو دهه آموزشگاه GMT در برگزاری دوره‌های آزمون تومر و تدریس دوره های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی مانند آیلتس، گوته، و تافل، شما می‌توانید به راحتی مدرک تومر خود را تهیه کنید که در ادامه تمام جزئیات آن را در کنار شما بررسی خواهیم کرد.
مطلب امروز با استفاده از نظرات و تجربیات ارزشمند اساتید ما در زمینه آزمون‌ تومر تهیه شده است تا قبل از اقدام به هر تصمیم و عملی، با اطلاعات لازم، اقدام نمایید.

همچنین در این مطلب به پرسش هایی که شما عزیزان ممکن است برای خرید مدرک Tömer در داخل یا خارج از کشور پیش بیاید پاسخ داده ایم:

  • “آزمون تومر” چیست؟ معرفی کوتاه از آن
  • قیمت خرید مدرک Tömer چقدر است؟
  • آیا “مدرک تومر” که خریداری میکنید قابل استعلام و رسمی است؟
  • آیا روشی وجود دارد که در خارج از کشور مدرک Tömer را تهیه کرد؟
  • آیا با تخلف کردن در آزمون تومر در بلک لیست سفارت قرار خواهیم گرفت؟
  • آیا میتوانیم شخص دیگری را در آزمون به جای خود قرار دهیم؟
  • موثرترین روش برای گرفتن مدرک Tömer کدام است؟

“آزمون تومر” چیست؟ معرفی کوتاه از آن

آزمون Tömer در شش سطح، از سطح A1 مقدماتی تا سطح C2 پیشرفته برگزار میگردد و برای ورود به دانشگاه‌های معتبر ترکیه الزامی است.
تومر یا Tömer به معنای مرکز آموزش زبان ترکی است و همانند آزمون های بین المللی انگلیسی ،آیلتس و تافل از اهمیت زیادی برخوردار است.

همچنین اگر می‌خواهید کسب و کار خود را در بازارهای ترکیه گسترش دهید یا در آنجا روابط اجتماعی بهتری داشته باشید اقدام به گرفتن آن بکنید.
با قبولی در آزمون بین‌المللی زبان ترکی استانبولی به دنیایی از فرصت‌های هیجان‌انگیز در کور ترکیه پا میگذارید. با قبول شدن در این آزمون ، توانایی شما در صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن به زبان ترکیه به حدی خواهد رسید که میتوانید به راحتی در آنجا زندگی کنید.

 آزمون بین‌المللی زبان ترکی استانبولی Tömer

✅قیمت خرید مدرک Tömer چقدر است؟

ببرای اینکه بتوانید بدون آزمون، مدرک تومر بگیرید باید هزینه کنید، اما به چه قیمتی؟!
البته بعضی افراد، قیمت های غیرمعقولی برای فروش این مدرک تعیین کرده اند. اگر یک سرچ ساده در اینترنت و اینستاگرام بزنید و به قیمت ها نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که نرخ آن از 2 میلیون تومان تا 80 میلیون میتواند متفاوت باشد!
اما پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که به هیچ وجه به این شرکت های به اصطلاح معتبر و با سابقه اعتماد نکنید، دلایل آن را هم در ادامه خدمتتان توضیح خواهیم داد.

قیمت خرید مدرک Tömer چقدر است؟

✅آیا “مدرک تومر” که خریداری میکنید قابل استعلام و رسمی است؟

این یکی از پرسش‌هایی است که اخیراً بسیار پرتکرار شده است.
اما در پاسخ به این سوال باید بگوییم که، قطعاًخیر!
خرید مدرک تومر هرگز قابل استعلام و رسمی نخواهد بود. مراکز معتبری که آزمون بین‌المللی زبان ترکی استانبولیرا برگزار می‌کنند، هیچگاه اعتبار و درجه خود را بابت صدور مدرک بدون آزمون به خطر نمی‌اندازند.

لطفاً فریب تبلیغات قلابی و وسوسه‌آمیز عوامل سودجو را نخورید و به انجام این کار تشویق نشوید!
به جای این کار، بهتر است که به روش‌های قانونی و معتبر برای کسب مدارک مورد نیاز خود روی بیاورید.

آیا “مدرک تومر” که خریداری میکنید قابل استعلام و رسمی است؟

مثلاً می‌توانید آزمون تومر را بدهید و در صورت قبولی، مدرک مورد نیاز خود را بطور مشروع دریافت کنید. در نهایت، همیشه به یاد داشته باشید که راه‌های قانونی و معتبر همیشه بهتر و پایدارتر از راه‌های غیرقانونی و نامشروع هستند.

آیا روشی وجود دارد که در خارج از کشور مدرک Tömer را تهیه کرد؟

ممکن است در ایران و کشورهای همسایه، تبلیغاتی راجع به این موضوع شنیده باشید، اما همیشه باید به یک نکته مهم توجه داشته باشید، مراکز معتبری که آزمون تومر را برگزار می‌کنند، هیچ وقت اعتبار و درجه خود را بابت صدور مدرک بدون آزمون به خطر نمی‌اندازند.
بنابراین، این کار نه تنها در ایران بلکه در هیچ کشوری جهان قابل ممکن نخواهد بود. به همین دلیل، بهتر است با تبلیغات قلابی و وسوسه‌آمیز، فریب عوامل سودجو را نخورید و به انجام این کار تشویق نشوید!
بهترین راه برای به دست آوردن مدرک تومر، شرکت در آزمون رسمی و در مراکز معتبر آن است. در نهایت، با تلاش و تمرین، می‌توانید به موفقیت در آزمون تومر دست یابید و به زبان ترکی استانبولی مسلط شوید.

آیا با تخلف کردن در آزمون تومر در بلک لیست سفارت قرار خواهیم گرفت؟

اگر به دنبال راهی سریع و میانبر برای کسب مدرک آزمون بین‌المللی زبان ترکی استانبولی هستید پس متوجه عواقب آن هم باشید!
شاید به نظر برسد که خرید مدرک تومر، یک راه حل عالی و سریع برای رسیدن به آینده‌ای بهتر در کشور ترکیه است، اما باید بدانید که این کار غیرقانونی است و می‌تواند عواقب جدی برای شما داشته باشد.
در واقع، تخلف در آزمون تومر و مدرک آن باعث قرار گرفتن شما در لیست سیاه افراد سفارت ترکه قرار داده می شود که در نتیجه آن، امکان مهاجرت به کشور ترکیه برای شما به شدت محدود می‌شود.
بنابراین، بهتر است از هرگونه تخلف در این امتحان خودداری کنید و به روش‌های قانونی و معتبر برای کسب این مدرک پایبند باشید.

آیا با تخلف کردن در آزمون تومر در بلک لیست سفارت قرار خواهیم گرفت؟

آیا میتوانیم شخص دیگری را در آزمون به جای خود قرار دهیم؟

این سؤال ممکن است برای برخی افراد جذاب باشد.
اما با وجود فکرها و روش هایی که ممکن است در ذهنتان برای تقلب در آزمون تومر وجود داشته باشد، باید خدمتتان عرض کنیم که هیچ راهی برای تقلب در این آزمون وجود ندارد. اما چرا؟

به این دلیل که آزمون Tömer با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ای مانند دوربین های مرکزی و مدارک شناسایی، از ممکن بودن تقلب جلوگیری می کند. در واقع، برای ورود به جلسه آزمون، عکستان شما با چهره شما مطابقت داشته باشد و دوربین های مرکزی به طور مداوم چک می کنند که همه چیز به درستی است. بنابراین، بهتر است این ترفند را فراموش کنید و به جای آن، بهترین راه برای موفقیت در آزمون بین‌المللی زبان ترکی استانبولی، تمرین و آماده شدن برای این امتحان است.

آیا میتوانیم شخص دیگری را در آزمون به جای خود قرار دهیم؟

موثرترین روش برای گرفتن مدرک Tömer کدام است؟

آیا به دنبال راهی هستید تا بتوانید به راحتی در آزمون تومر شرکت کرده و نمره مورد نظر خود را کسب کنید؟
راهکاری که بهترین و اصولی‌ترین نتیجه را برای شما به همراه دارد، شرکت در دوره‌های آموزش اصولی و تضمینی Tömer است.
با این راهکار، شما می‌توانید با خیال راحت در این آزمون شرکت کرده و نمره مورد نظر خود را کسب کنید.
تیم مشاوران تخصصی و دقیق ما، به صورت رایگان، شما را در مورد دوره‌های آمادگی آزمون Tömer و آموزش زبان ترکی استانبولی مشاوره می‌دهند تا بهترین تجربه آموزشی را به شما ارائه کنند.
جهت اطلاعات بیشتر، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

و این اطمینان خاطر را به شما بدهیم که آموزشگاه زبان GMT با روش های نوین و کلاس های متنوع، برای هر سبک از شما عزیزان و برداشتن محدودیت های زمانی و مکانی، یادگیری زبان را بسیار جذابتر کرده است.

با ما همراه شوید تا لذت یادگیری را با دوره های GMT تجربه کنید?

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

1 دیدگاه

  1. Avatar

    با اینکه برخلاف قانون بودن واقعا میتونه جذاب باشه آمااااا به ریسکش نمی ارزه. در نتیجه بشینیم درسمون و بخونیم?


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !