رفتن به محتوا

✅ تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی (رایگان) آموزشگاه GMT

ارائه یک برنامه آموزشی منظم کاری است که هر آموزشگاهی از پس آن بر نمی‌آید و از طرفی برنامه منظم تنها با یک تعیین سطح اصولی امکان‌پذیر است. به همین علت، تعیین سطح اولین قدم برای شروع آموزش زبان انگلیسی است. اگر به درستی تعیین سطح نشوید و با دقت و جزئیات کامل مهارت و دانش زبانی شما مورد بررسی قرار نگیرد، مسلما شروع آموزش خوبی هم نخواهید داشت. اما راه حل چیست؟ 

تنها راه حل شما این است که در یک آموزشگاه معتبر تعیین سطح شوید و بر اساس دانش و اطلاعاتی که دارید، یک برنامه مشخص بگیرید. سپس آموزش خود را به صورت اصولی شروع کنید و در کلاس‌های آموزشی‌ای قرار بگیرید که با همکلاسی‌هایتان در یک سطح هستید. 

این موضوع بسیار مهم است و هرگز از تعیین سطح سرسری نگذرید. در ادامه این مقاله با آموزشگاه GMT همراه باشید تا شرایط تعیین سطح در این آموزشگاه را یاد بگیرید و سطح زبانی خود را تا حد ممکن بهتر کنید.

 • چرا باید تعیین سطح شوید؟
 • آموزشگاهGMT چند نوع آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دارد؟
 • شرایط آزمون تعیین سطح آنلاین آموزشگاه GMT چیست؟
 • نحوه شرکت در آزمون تعیین سطح اموزشگاه GMT به چه صورت است؟
 • شروع آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه GMT

✅ چرا باید تعیین سطح شوید؟

ممکن است در وهله اول از خودتان بپرسید که اصلا چرا به تعیین سطح نیاز دارم؟ تصور کنید بدون تعیین سطح وارد یک کلاس زبان انگلیسی می‌شوید. در چنین شرایطی دو حالت برای شما پیش می‌آید. 

اولا ممکن است سطح کلاس از شما بسیار بالاتر باشد و به هیچ عنوان نتوانید با استاد و دیگر همکلاسی‌های خود تعامل داشته باشید. دوما این احتمال هست که سطح کلاس از شما پایین‌تر است و باز هم شما نمی‌توانید منظور و حرف خود را برسانید زیرا هم‌کلاسی‌هایتان صحبت‌های شما را متوجه نمی‌شوند.

دقیقا در همین نقطه تعیین سطح زبان انگلیسی مشکل گشاست. زمانی که در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی انلاین شرکت می‌کنید، دانش زبانی و سطح زبان انگلیسی شما بررسی می‌شود و بعد از آن متخصصان آموزشگاه، برنامه آموزشی در اختیارتان قرار می‌دهند و طبق آن برنامه کلاس‌های خود را شروع می‌کنید.

در واقع بعد از آزمون تعیین سطح خیالتان راحت است زیرا سطح دانش زبانی همکلاسی‌هایتان همسو با خودتان است و دیگر استرس ندارید و با خیالی آسوده آموزشتان را شروع می‌کنید.

✅ آموزشگاهGMT چند نوع آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دارد؟

به طور کلی دو نوع آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی حضوری و آنلاین در آموزشگاه GMT وجود دارد. اما فرق این دو آزمون چیست؟

اگر برای اولین بار می‌خواید تعیین سطح شوید، حتما تعیین سطح زبان انگلیسی انلاین را انتخاب کنید. بعد از تعیین سطح آنلاین و دریافت نمره خود، به صورت حضوری به آموزشگاه GMT بیایید تا مرحله بعدی تعیین سطح خود را تکمیل کنید. این مرحله از تعیین سطح بسیار دقیق و طولانی‌تر است زیرا اساتید می‌خواهند سطح زبانتان را به طور کامل و جزئی در بخش‌های شنیداری، درک مطلب، مکالمه و اسپیکینگ بسنجند.

این حجم دقت و ریزبینی اساتید نهایتا به نفع خودتان تمام می‌شود زیرا یک برنامه آموزشی درست دریافت می‌کنید. آموزشگاه GMT زبان آموز را به عنوان هدف اول و آخر خود در نظر می‌گیرد و به همین علت بسیار در تعیین سطح دقیق و نکته‌سنج است و مو را از ماست بیرون می‌کشد.

شاید در ابتدا کمی بترسید اما اصلا هیچ جایی برای استرس و نگرانی وجود ندارد. این دقت و ریزبینی فقط و فقط برای ارائه خدمات آموزشی منحصر به خودتان است تا مسیر آموزشی خود را از همان پله اول دقیق و درست شروع کنید.

 آموزشگاهGMT چند نوع آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دارد؟

📢 مطلب پیشنهادی: کلاس های زبان انگلیسی ویژه مهاجرت

✅ شرایط آزمون تعیین سطح آنلاین آموزشگاه GMT چیست؟

آموزشگاه GMT یک آزمون آنلاین رایگان در سطح بین المللی برای تعیین سطح برگزار می‌کند. این آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی انلاین بر اساس استاندارد جهانی CEFR (چوب اروپایی مشترک مرجع) طراحی شده است و به شما کمک می‌کند که سطح زبان انگلیسی خود را بدانید.

شرایط آزمون تعیین سطح آنلاین آموزشگاه GMT عبارتند از:

 • حتماً باید به اینترنت متصل باشید و در یک محیط آرام و بدون هیچ تنش فکری آزمون دهید.
 • مدت زمان آزمون ۱۰ دقیقه است و باید در این مدت به ۲۰ سوال تستی چهار گزینه‌ای پاسخ دهید.
 • آزمون تعیین سطح آموزشگاه GMT شامل ۱۰ سوال واژگان و ۱۰ سوال گرامر است و تنها سطح گرامر و واژگان شما را می‌سنجد.
 • این آزمون پیش‌نیاز آزمون تعیین سطح حضوری آموزشگاه است و به هیچ عنوان جایگاه تعیین سطح حضوری را نمی‌گیرد.
 • نتیجه آزمون بلافاصله در اختیارتان قرار می‌گیرد و از ۲۰، یک عدد به عنوان نمره دریافت می‌کنید. به علاوه می‌توانید درصد دانش زبانه خود را بر اساس آزمون ببینید.
 • آموزشگاه GMT تعیین سطح خود را در ۴ سطح Elementary، Pre-Intermediate، Intermediate،  Upper-Intermediate،  Advanced و Proficiency طبقه‌بندی می‌کند.
 • بعد از دریافت نمره با آموزشگاه تماس می‌گیرید و نمره خود را اطلاع می‌دهید. سپس تیم دپارتمان زبان انگلیسی آموزشگاهGMT شما را در این مسیر همراهی می‌کند تا در نهایت آموزش خود را شروع کنید.
شرایط آزمون تعیین سطح آنلاین آموزشگاه GMT چیست؟

✅ نحوه شرکت در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی انلاین به چه صورت است؟

ابتدا وارد سایت آموزشگاه GMT می‌شوید.

 1. سپس از قسمت پایین، سمت چپ، گزینه تعیین سطح رایگان به رنگ صورتی را انتخاب می‌کنید.
 2. اکنون وارد تعیین سطح آموزشگاه GMT شده‌اید. شرایط آزمون را مطالعه و در قسمت پایین، زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 3. قبل از شروع آزمون به طور کامل در مورد تعداد سوالات، نحوه ارزیابی، نتیجه آزمون، امتیاز سوالات و نمره شما توضیح می‌دهیم.
 4. در مرحله بعدی، نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را در باکس پایین صفحه وارد کنید و گزینه شروع آزمون به رنگ قرمز را بزنید.
 5. اکنون وارد آزمون شده‌اید. سوالات از ۱ تا ۲۰ در اختیارتان قرار دارد. به ترتیب جواب سوال‌ها را بدهید و هر سوالی را که بلد نیستید، رها کنید و به سراغ سوال بعدی بروید. زمان خود را به خوبی مدیریت کنید و در آخر برای سوالاتی که جواب نداده‌اید، وقت بیش‌تری بگذارید.
 6.  در انتها گزینه پایان آزمون را بزنید و منتظر جواب خود باشید. آموزشگاه GMT به سرعت نتیجه آزمون را در اختیارتان قرار می‌دهد و سطح شما را مشخص می‌کند.
 7. بعد از تعیین سطح با شماره مورد نظر تماس بگیرید و برای تعیین سطح حضوری اقدام کنید.
نحوه شرکت در آزمون تعیین سطح اموزشگاه GMT به چه صورت است؟

📢 شروع آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه GMT

اولین قدم بعد از تعیین سطح ارائه یک برنامه آموزشی مخصوص خودتان است و طبق این برنامه وارد کلاس‌های آموزشی زبان انگلیسی در آموزشگاه GMT می‌شوید. آموزشگاه GMT گزینه‌های زیادی پیش رویتان قرار داده است و شما می‌توانید از بین کلاس‌های حضوری و آنلاین کلاس مورد نظرتان را انتخاب کنید. 

کلاس‌های آنلاین به صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌شود و کاملا مناسب افرادی است که به هر دلیلی نمی‌توانند به صورت حضوری شرکت کنند اما به شدت مشتاق یادگیری هستند. از طرفی کلاس‌های حضوری آموزشگاه GMT به کلاس‌های گروهی، فشرده و نیمه فشرده تقسیم‌بندی می‌شود. 

ما به شما توصیه می‌کنیم اگر زمان محدودی ندارید و می‌خواهید در یک محیط شاد و پویا زبان انگلیسی را یاد بگیرید، حتما کلاس‌های گروهی آموزشگاه GMT را انتخاب کنید. این کلاس‌ها حس و حال دیگری دارد و می‌توانید با هم‌کلاسی‌های خود مشارکت داشته باشید و همین مشارکت و صحبت به زبان انگلیسی به شدت در یادگیری شما تاثیر می‌گذارد.

پس بیشتر از این معطل نکنید و با شرکت در تعیین سطح رایگان و شروع کلاس‌های آموزشی در آموزشگاه GMT، از تمامی رقبا و دوستانتان جلو بزنید.

📢 زبان انگلیسی زبانی نیست که بخواهید آن را دست کم بگیرید و یادگیری آن را پشت گوش بیندازید.

این زبان در تمام مراحل زندگی به کارتان می‌آید. تغییر را از همین الان شروع کنید.

✅میزان رضایت خود را با تعداد ستاره ها مشخص کنید🤗