رفتن به محتوا

دوره های برون سازمانی GMT

آموزش برای سازمان ها و بخش های خصوصی و دولتی

موسسه زبان انگلیسی gmt به عنوان یک مجموعه موفق این امکان را فراهم ساخته تا برای اعضای سازمان ها وبخش های خصوصی و دولتی آموزش های گروهی در قالب آنلاین و حضوری برگزارنماید. بهره مندی از اساتید باسابقه درخشان و خبره ، استفاده از جزوات خاص و تخصصی و خدمات کاربردی فراوان از دیگر اقدامات مجموعه میباشد که موجب رضایتمندی مشتریان شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از کلاس های برون سازمانی موسسه gmt میتوانید با شماره 88913000-021 تماس حاصل نمایید.

آشنایی بیشتر با دوره های موسسه زبانGMT

ارائه کلاس های حضوری و آنلاین در قالب فشرده و نیمه فشرده برای سازمان ها و ارگان ها جهت آشنایی با کلاس های آنلاین کلیک نمایید دوره های تخصصی و کاربردی زبان انگلیسی که شامل تمامی موقعیت های زبان میشود در این دوره هر چهار مهارت اصلی با تاکید مکالمه زبان انگلیسی به زبان آموزان تدریس خواهد شد تمامی نکات مربوط به آزمون های بین المللی به صورت کامل در این دوره تدریس میگردد.

آزمون تعیین سطح

آزمون تعیین سطح موسسه زبان gmtبه صورت کاملا رایگان برای تمامی شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی برگزار میشود و پاسخ آن همان لحظه به کارفرما اعلام خواهد شد. این آزمون به صورت شفاهی توسط سوپروایزرین موسسه برگزار خواهد شد که شامل یک مصاحبه میباشد. در این آزمون تمامی مهرت های شما مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

مدرسین دوره

اساتیدی که در موسسه زبان gmt مشغول آموزش کلاس های برون سازمانی هستند از جمله برترین و موفق ترین اساتید کشوراند که در کلیه سطوح مختلف زبان مشغول به تدریس میباشند. تمامی اساتید دارای مدارک بین المللی و مدارک آموزش و ادبیات زبان انگلیسی و حداقل 5 سال تدریس حرفه ای زبان انگلیسی را داشته اند.

زمان بندی کلاس ها

موسسه زبان انگلیسی gmt همه روزه از ساعت 8 صبح تا 9 شب آماده ارائه کلیه خدمات آموزشی میباشد.

برخی از مشتریان عزیز GMT

اعضا و پرسنل وزارت علوم،تحقیقات وفناوری

اعضا و پرسنل مجلس شورای اسلامی

مدیران و کارکنان شرکت فابا

پرسنل بانک ملت

مدیران و کارکنان شرکت پتروشیمی بوشهر

پرسنل آژانس هواپیمایی سیتا سیر آسو

اعضا و پرسنل آموزشگاه فنی حرفه ای پویش سلامت

مدیران و کارکنان شرکت اسکان ایران

سرای محلات مناطق 6 و11

زبان ، کلید ارتباط بین ملت هاست

جهت دریافت مشاوره کامل کلاس های برون سازمانی با شماره تماس 88913000 -021 تماس حاصل نمایید