رفتن به محتوا

✅ کلاس زبان هلندی (حضوری و آنلاین)

دوره های آموزش زبان هلندی GMT
کلاس گروهی
کلاس آنلاین
کلاس خصوصی زبان هلندی
کلاس خصوصی
کلاس فشرده زبان هلندی
کلاس فشرده

✅ لذت یادگیری زبان هلندی با GMT

آموزشگاه زبانGMT با توجه به تقاضا و استقبال شما عزیزان، برنامه آموزشی ویژه ای برای کلاس زبان هلندی پایه ریزی کرده است و این دوره ها زیر نظر استادان و کارشناسان برجسته برنامه ریزی شده است.

هدف اصلی دوره های ترمیک هلندی تسلط و یادگیری چهار مهارت اصلی زبان هلندی است، یعنی:

مکالمه هلندی

spreken

شنیداری هلندی

luisteren

خواندن هلندی

leren

نوشتاری هلندی

schrijven

یکی از فعالیت های جدید و اولویت های مهم  موسسه زبان GMT علاقه مند کردن زبان آموزان، به مکالمه و صحبت کردن زبان هلندی میباشد که با بهره مندی از اساتید Native (بومی) و حرفه ای، این انگیزه را برای یادگیری زبان هلندی افزایش میدهد.
موسسه زبان GMT با توجه به سابقه 20 ساله در این حوزه و رضایت 95 درصدی زبان آموزانی که در کلاس های زبان خارجه شرکت داشته اند توانسته در چند سال اخیر به یکی برترین آموزشگاه های زبان چه به صورت آنلاین چه به صورت حضوری تبدیل شود و همواره بر آن است تا از اساتیدی بهره بگیرد که نه تنها مهارت تدریس داشته باشند بلکه تجربه لازم برای اموزش و علاقه مند کردن زبان آموزان را دارا باشند.

👈 تجربه جدید از آموزش زبان هلندی:

کلاس‌های زبان هلندی که در موسسه زبان GMT برگزار میشود، سرشار از نشاط و فعالیت بوده که این ویژگی‌ها به تقویت علاقه‌مندی شرکت‌کنندگان برای ادامه‌ی یادگیری و تجربه‌ی دلپذیری در کنار فراگیری زبان هلندی کمک کرده است. بر اساس بازخوردهای ارزشمند زبان‌آموزانی که در GMT تحصیل کرده‌اند، روند یادگیری به گونه‌ای بوده که موجبات پایداری و پیشرفت مستمر در یادگیری زبان هلندی را فراهم آورده است. با خوشحالی اعلام می‌کنیم که تمامی کلاس‌های موسسه زبان GMT با به‌کارگیری جدیدترین متدهای بین‌المللی برنامه‌ریزی و برگزار شده‌اند، تا ارزشی که برای شما قائل هستیم را به نمایش بگذاریم.

نمایش ویدیو درباره کلاس زبان هلندی
نحوه برگزاری کلاس های هلندی

👈 کلاس گروهی زبان هلندی:

در موسسه زبان GMT، کلاس‌های گروهی زبان هلندی بستری فوق‌العاده برای یادگیری عمیق و مؤثر این زبان ارائه می‌دهند. این کلاس‌ها نه تنها فضایی برای تعامل و مبادله نظرات فراهم می‌آورند، بلکه امکان بهره‌گیری از تجربیات متنوع دیگر دانش‌آموزان را نیز میسر می‌سازند.

تصور کنید که شما در حال یادگیری زبان هلندی، با دوستان جدیدی آشنا می‌شوید و همزمان به تقویت مهارت‌های ارتباطی خود می‌پردازید. هر کلاس گروهی در GMT یک ماجراجویی منحصر به فرد است که در آن دانش‌آموزان به کاوش در دنیای جدیدی از زبان و فرهنگ می‌پردازند. شرکت در این کلاس‌ها به شما امکان می‌دهد تا در محیطی واقعی و تعاملی زبان هلندی را تجربه کنید.

به طور خلاصه، کلاس‌های گروهی زبان هلندی در GMT فرصتی عالی را برای یادگیری این زبان در محیطی دوستانه و پر انرژی فراهم می‌آورند، که به بهبود و پیشرفت سریع‌تر شما کمک می‌کند.

👈 کلاس خصوصی زبان هلندی:

کلاس‌های خصوصی زبان هلندی در موسسه زبان GMT امکانی منحصر به فرد برای تمرکز عمیق بر یادگیری فردی فراهم می‌کنند.
این کلاس‌ها به استاد اجازه می‌دهند که توجه خود را کاملاً بر روی یک زبان آموز متمرکز کند، که این امر امکان پرداختن به مطالب بیشتر و به صورت عمقی‌تر را فراهم می‌آورد.

برنامه‌ریزی در کلاس‌های خصوصی زبان هلندی بر اساس نیازهای شخصی، علایق و اهداف مشخص دانش‌آموز صورت می‌گیرد، که این بر اثربخشی یادگیری و تسریع در رسیدن به اهداف زبانی تأثیر بسزایی دارد.

👈 کلاس آنلاین زبان هلندی:

کلاس‌های آنلاین زبان هلندی موسسه زبان GMT امکان یادگیری بدون محدودیت جغرافیایی را فراهم می‌کنند، دانش‌آموزان از سراسر ایران و حتی خارج از کشور می‌توانند در یک فضای مجازی یکپارچه گرد هم آیند. این کلاس‌ها با استفاده از ابزارهای دیجیتالی پیشرفته، تجربه‌ی یادگیری فعال و تعاملی را ارائه می‌دهند.

در کلاس‌های آنلاین زبان هلندی GMT، استفاده از پلتفرم‌های تعاملی به دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا به صورت زنده با معلم و دیگر هم‌کلاسی‌ها ارتباط برقرار کنند. این امر موجب می‌شود که کلاس‌های آنلاین و حضوری از نظر کیفیت در تدریس و برگزاری تفاوتی نداشته باشند. علاوه بر این، دسترسی به کلاس‌ها تنها با چند کلیک ممکن است، که زمان و هزینه‌های سفر را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد، آموزش را کارآمدتر و دسترس‌پذیرتر می‌کند.

👈 کلاس فشرده زبان هلندی:​

ما درک می‌کنیم که نیازها و زمان‌بندی یادگیری افراد متفاوت است. برای دانش‌آموزانی که به دنبال یادگیری سریع و کارآمد زبان هستند، کلاس‌های فشرده زبان هلندی ما ایده‌آل هستند. این دوره‌ها با استفاده از محتوای کاربردی و روش‌های آموزشی نوین طراحی شده‌اند تا به شما امکان دهند در مدت زمان کوتاهی پیشرفت چشمگیری را تجربه کنید.

کلاس‌های فشرده زبان هلندی ما در یک دوره کوتاه مدت، موضوعاتی را که معمولاً نیاز به چند ماه آموزش دارند، با کیفیت برتر و تمرکز عمیق به شما آموزش می‌دهند. این رویکرد فشرده برای کسانی که زمان محدودی دارند ولی علاقه‌مند به پیشرفت سریع در زبان هلندی هستند، بسیار مناسب است.

نتایج برگزاری دوره ها
کلاس های برگزار شده
0 +
رضایت دانشجو ها
0 %
تعداد زبان آموزان
0 +

✅ پیشرفت و امکانات جانبی:

لازم به ذکر است که آکادمی زبان GMT علاوه بر برگزاری کلاس‌های ترمیک، کلاس‌های جانبی رایگانی برای زبان‌آموزان زبان هلندی نیز برگزار می‌کند تا مهارت‌های آن‌ها در مکالمه و استفاده از اصطلاحات رایج هلندی به کمک مدیا، تکنیک‌های گرامری و دیگر موارد تقویت شود.
همواره هدف اصلی موسسه زبان GMT ارتقاء پیشرفت و رضایتمندی زبان‌آموزان بوده که این امر به حفظ رشد مستمر بخش زبان هلندی و رضایت زبان‌آموزان کمک کرده است. 

کتاب هایی در کلاس زبان هلندی تدریس میشوند:

کتاب TaalCompleet A1
کتاب TaalCompleet A2

✅ پرطرفدار ترین و بهترین منابع آموزشی:

کتاب آموزش زبان هلندی (TaalCompleet)

منابع آموزشی دوره ترمیک هلندی در موسسه زبانGMT شامل کتاب های کتاب TaalCompleet A1 و کتاب TaalCompleet A2 از دانشگاه کمبریج است که میتواند زبان آموز را در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین بازدهی به اهداف خود برساند.
کتاب های ذکر شده یکی از استاندارد ترین و پر طرفدارترین سری کتاب های آموزش زبان هلندی میباشد که مورد تأیید سفارت هلند هستند، و به عنوان برترین منابع آموزشی زبان هلندی در سطح بین‌المللی شناخته شده‌اند!

در کنار این کتاب های ذکر شده، کتاب های کمک آموزشی که برای تقویت مکالمه و گرامر هستش کار می‌شود و این کتاب ها فقط در موسسه GMT تدریس می‌شوند.
برای اولین بار در ایران موسسه زبان GMT با برگزاری دوره های زبان هلندی به همراه تدریس این کتاب‌ها، فرصتی فوق العاده و بی‌نظیر را برای علاقه‌مندان به زبان هلندی فراهم آورده است.

✅ مزایای کلاس حضوری زبان هلندی آموزشگاه GMT:

کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان

✅ مدرسین زبان هلندی:

اساتیدی که در آموزشگاه زبان هلندی GMT مشغول به تدریس میباشند از جمله برترین و با سابقه ترین مدرسین کشور میباشند که در کلیه سطوح مختلف زبان مشغول به تدریس هستند. 

همچنین تمامی اساتید محترم GMT با حساسیت بالا انتخاب شده اند و مستلزم به گذراندن دوره های تربیت مدرس (TTC) هستند که همین امر باعث میشود تا از تجربه و مهارت های لازم در زمینه تدریس برخوردار باشند.

زبان هلندی
کلاس ها و خدمات رایگان جانبی

مهمترين اهداف موسسه ارائه بالاترين خدمات با بهترين كیفیت می باشد و همواره بر اين بوده ايم كه پايبند به شعارها و سیاست هاي خود باشیم و در اين راستا كلاس هاي جانبی با بیش از 6 ساعت در هفته بصورت كاملا رايگان و اختیاري براي زبان آموزان GMT برگزار نمايیم. به جرات میتوان گفت خانواده GMT تنها موسسه زبان در كشور كه اين گونه كلاس هايی را با بالاترين سطح علمی ممكن ارائه میدهد و از دلایلی است که باعث شده به عنوان بهترین آموزشگاه زبان هلندی نام برده شود. اين كلاس ها باعث شده كه انگیزه و مهارتهاي اصلی زبان آموزان چندين برابر گردد. زبان آموزان دوره هاي ترمیک به ازاي هر ترم 5 جلسه از اين كلاس ها رو استفاده نمايند.

امتحانات زبان هلندی:

موسسه زبان GMT برای امتحانات کلاس های ترمیک برنامه ویژه ای طراحی کرده است.

آزمون میان ترم:

امتحان میان ترم در نیمه ترم توسط سوپروایزرین بصورت شفاهی برگزار میشود تا بتوانیم نقاط قوت و ضعف شما عزیزان را پیدا کنیم.

آزمون پایان ترم:

آزمون پایان ترم موسسه GMT به دقت مهارت‌های زبان هلندی زبان‌آموزان را می‌سنجد. این آزمون، شامل بخش‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن، برای ارزیابی جامع دانش و توانایی‌های زبانی طراحی شده است، تا پیشرفت واقعی زبان‌آموزان را نشان دهد. و به شما کمک میکند برای آزمون مدرک سفارت هلند آماده شوید.

✅ پشتیبانی آموزشی:

موسسه زبان هلندی GMT با استفاده از کارشناسان و سوپروایزرین مجرب به صورت مستمر وضعیت آموزشی هر زبان آموز را در طول دوره کلاس ارزیابی کرده و تا رفع کامل مشکلات زبان آموزان کنار شما خواهند بود.

تعداد نفرات در کلاس:

با توجه به اهمیت یادگیری شما عزیزان ، کیفیت آموزشی و زمان کافی برای مکالمه هر زبان آموز تعداد نفرات هر کلاس بصورت 4 تا 6 نفر در نظر گرفته شده است .

✅ تعداد جلسات دوره:

تعداد جلسات دوره های زبان هلندی برای هر ترم بین 14 جلسه 90 دقیقه ای میباشد. البته این تعداد جلسات به غیر از کلاس های جانبی رایگان میباشد که موسسه در اختیار شما قرار میدهد و جلسه پایانی برای  مرور مطالب تدریس شده در نظر گرفته است.

ﻗﻮاﻧﯿﻦ دوره های ترمیک زبان هلندی

زبان آموزان موظف هستند
راس ساعت در کلاس حضور پیدا کنند

شرکت در امتحان میان ترم و
پایان ترم الزامی است

زبان آﻣﻮزان ﺗﻨﻬﺎ 3 ﺟﻠﺴﻪ
ﻣﺠﺎز ﺑﻪ ﻏﯿﺒﺖ ﻫﺴﺘﻨﺪ.

✅ آخرین مقالات و مطالب هلندی:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب

تلگرام
واتساپ
ایمیل
تویتر

مطالب پیشنهادی برای کشف دنیایی جدید !