رفتن به محتوا

سوالات متداول شما عزیزان ...

واقعاً چرا آموزشگاه زبان GMT ؟

• متمرکز بر روی 4 زبان به صورت کاملا تخصصی انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه و ترکی استانبولی
• برگزاری کلاس های رایگان جانبی ( رفع اشکال ،بحث آزاد ،گرامر و…) برای زبان اموزان موسسه
• ارائه مدرک معتبر، مورد تایید وزارت علوم ،قابل ترجمه رسمی
• برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی  IELTS ، TOFEL ،TOMER و… جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور.
• تعداد نفرات محدود در هر کلاس به منظور فرصت بیشتر مکالمه زبان و افزایش بازدهی بالا برای هر زبان آموزدرنتیجه باعث پیشرفت هر چه سریع تر شما عزیزان خواهد شد.
• دریافت تندیس موسسه برتر زبان های خارجه از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
• استفاده از جدید ترین و بروز ترین کتب آموزشی دانشگاه کمبریج
• ارائه مشاوره های آموزشی رایگان در طول ترم توسط کارشناسان خبره آموزش زبان 

مدرسین موسسه همگی باید دارای سابقه تدریس کافی و دارای مدارک بین المللی و همچنین فارق التحصیل در رشته آموزش زبان شده باشند و دوره های تربیت مدرس را گذرانده باشند .
GMT تحت هیچ شرایطی حاضر به استخدام مدرسین بدون سابقه تدریس به قیمت افت کیفیت آموزشی نخواهد بود.

آموزشگاه زبان GMT  همه روزه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8صبح تا 21 شب و جمعه ها از ساعت 9صبح تا 15 ظهر با توجه به برنامه و زمان  شما عزیزان  کلاس تشکیل میدهد .

برای اطلاعات بیشتر به تقویم آموزشی موسسه مراجعه نمایید.

در دپارتمان زبان انگلیسیGMT مجموعه آموزشی فور کرنرز FOUR CORNERS در 4 کتاب از سطح مبتدی تا پیشرفته که محتوای آن متناسب با موضوعات روز دنیا و مکالمات میباشد و در سطوح بالاتر از کتاب های Passages برای آموزش زبان انگلیسی استفاده میشود.

تمرکز اصلی این کتاب بر روی چهار مهارت اصلی به خصوص تاکید بر روی مکالمه Speaking زبان آموزان میباشد از ویژگی های این کتاب میتوان به : دورس مربوط به مباحث کاربردی در سفر – دارای متون قوی با لغات کاربردی – تمرینات بسیار ذقیق و کاربردی در بحث لغت و گرامر – تاکید بر روی 4 مهارت اصلی (speaking-listening-writing-Reading)

کتاب Starten wir در حال حاظر یکی از جدید ترین و بروز ترین کتاب آموزش زبان آلمانی در دنیاست که توسط انتشارات Hueber آلمان منتشر شده است . اولین چاپ کتاب Starten wir آلمانی در سال 2017 انجام شد و این کتاب مورد تایید سفارت آلمان میباشد.


موسسه زبان GMT در سطوح بالاتر از کتاب های SICHER برای آموزش زبان آلمانی استفاده میکند .
STARTEN WIR در زبان آلمانی به معنی بیا شروع کنیم یا همان Lets start به انگلیسی است که شامل کتاب درسی (kursbuch)
وکتاب تمرین (Arbeitsbuch) و هر کتاب شامل 12 درس میباشد.


در نگارش این کتاب ازپیشرفته ترین متد که شامل چهار مهارت اصلی یعنی مکالمه ، شنیداری ،نوشتاری و درک مطلب برای یادگیری بهتر زبان آلمانی بهره گرفته شده است .

یادگیری زبان فرانسه در GMT بعنوان بهترین آموزشگاه زبان فرانسه توسط کتاب MOBIL  یا مبیل میباشد که بر اساس متد توصیه شده از سوی بخش فرهنگی سفارت فرانسه در تهران است.

کتاب MOBIL  در حال حاضر یکی از جدیدترین و بروزترین کتاب آموزش زبان فرانسه در دنیا است که توسط انتشارات   didier    فرانسه در سال 2019منتشر شده است.

این کتاب مورد استقبال سفارت فرانسه و همچنین موسسات برتر دنیا قرار گرفته است و از جمله ویژگی های این کتاب استفاده از موضوعات متنوع و کاربردی در کشور فرانسه و واژگان به روز زبان فرانسه همراه با فایل های شنیداری و وویدیو های جذاب آموزشی با کیفیت بسیار بالا میباشد .

یادگیری زبان ترکی استانبولی در GMT توسط سری کتاب های Hitit yeni تدریس میشود. کتابHitit  معتبر ترین کتاب آموزشی زبان ترکی استانبولی است و همچنین منبع آزمون تومر میباشد.این کتاب توسط مرکز زبان دانشگاه آنکارا تالیف شده است و علاوه بر آزمون تومر برای کسانی که میخواهند ترکی استانبولی را به سبک کاربردی فرا بگیرند بسیار مفید است

در این کتاب سعی شده است تا مطالب به روز دنیا و منابع دیجیتالی بهره برده شود. همچنین سعی شده تا مسائلی از قبیل مکالمات روزمره ، ساعت و زمان ، آشنایی با مردمان دنیا ، خرید ، مسافرت ، حمل و نقل ، غذا در رستوران ، پوشاک و بسیاری از موارد دیگر که همه روزه با آن ها سر و کار داریم پرداخته شود.

زبان آموزان موسسه زبان GMT میتوانند پس از گذراندن این دوره از کتاب ، آزمون های TOMER شرکت کنند و کسب موفقیت نمایند

این دوره مناسب افرادی است که زمان محدودی دارند و میخواهند هر چه  سریع تر به هدف خود در مدت زمان دلخواه برسند.

سرعت تدریس در کلاس های خصوصی بالاست زیرا وقت کلاس صرفا بر روی یک زبان آموز متمرکز است و این کلاس ها مستلزم مطالعه ی کافی زبان آموزان  میباشد از دیگر ویژگی های این کلاس ها این است که صرفا روی نقاط ضعف زبان آموزان کار خواهد شد.

بله، الزامی میباشد همه ی افراد باید در ازمون تعیین سطح رایگان ما شرکت کنند تا کارشناسان آموزش ما بتوانند به بهترین نحو شما را راهنمایی کنند .

برای کسب اطلاعات بیشتر اجازه دهید با شما تماس بگیریم.

در موسسه زبان GMT یادگیری زبان کاملا بستگی به هدف شما و نوع کلاسی است که انتخاب میکنید و این که چقدر هدفمند هستید و چقدر زمان برای یادگیری زبان مورد میگذارید از عوامل تاثیر گذار در روند یادگیری شما هستند و در این مسیر همراه شما خواهیم بود.

کلاس های مجازی آموزشگاه زبان GMT  به طوری طراحی و برنامه ریزی شده برای آموزش زبان که هیچ فرقی با کلاس های حضوری نداشته بلکه شامل ویژگی هایی بوده نظیر صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد استفاده از کلاس ها و اجتناب از عوامل استرس زا نظیر ترافیک یا حضور در جمع برای حفظ سلامتی در شرایط خاص قبیل بیماری های قابل انتقال فایل های صوتی و تصویری قابلیت ذخیره را خواهد داشت .

در پایان دوره ها به زبان آموزان موسسه مدارک معتبر مختص به آن دوره از وزارت علوم،تحقیقات و فناوری که قابل ترجمه رسمی و همچنین قابل استعلام از وزارت علوم است ارائه میگردد.

بستگی به دانش زبانی شما و نمره مدنظر شما د ارد و به ازای هر جلسه کلاس باید  حداقل 3 ساعت مطالعه در منزل داشته باشید.

کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان GMT برای زبان آموزان پلت فرم خاصی را طراحی کرده تا کسانی که خارج از کشور و یا به علت مسافت طولانی نمیتوانند در موسسه حضور داشته باشند و افرادی که مشغله کاری فراوان داشته در ساعت های خاص برای این افراد کلاس های آنلاین تدارک دیده شده است.

زبان آموزان همه روزه از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 20  شب میتوانند جهت تعیین سطح رایگان ، مشاوره و ثبت نام به صورت حضوری مراجعه نمایند.